>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

seboes IzI Money

seboes 507

seboes

Użytkownik
Witam wszystkich. Głównie interesują się piłką nożną oraz tenisem i właśnie te dyscypliny powinny królować w tym temacie. Będę tutaj regularnie zaglądał i dodawał w miarę możliwości jak najwięcej typów, które dadzą łatwe pieniążki.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
⚽Francja Kobiety - Dania Kobiety ⚽
Typ: Francja
kurs: 1.50
bet365
20:45 22 lipiec

Co nieco pisałem o tym meczu http://forum.bukmacherskie.com/f21/mistrzostwa-europy-kobiet-2013-szwecja-10-28-lipca-93667-2.html#post3758748. No cóż Dunki awansowały z dużą dozą szczęścia. Chyba nie trafiły z formą a Francuzki bardzo fajnie się prezentują. Liczę na dobry mecz i na to iż moje faworytki zameldują się w finale .

PS: Kursy coś idą przed samym meczem w górę ;)
???? Rochus - Ward ????
Typ: Rochus
kurs:1.54
Unibet
20:30 22 lipiec
Niezwykle doświadczony Belg z bardzo nierównym Brytyjczykiem. Pobrane po niezłym kursie: 1.54 . Rochusowi zawsze kibicuję. Ten kieszonkowy, mierzący 168 cm tenisista od 12 lat jest w pierwszej 150 rankingu. W ostatnich miesiącach sporo problemów z kontuzjami i często Belg koncentruje się na ważniejszych turniejach. James jest bardzo chimerycznym graczem. Często przegrywa z graczami na poziomie challengerowym.Olivier to cierpliwy, mądry zawodnik i myślę, że Ward będzie cierpiał w tym pojedynku. Kibicuję tym bardziej, że to spotkanie zamyka moją dzisiejszą taśmę tenisową.
foto z Ivo :razz:
 
Do góry Bottom