>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sekabet problemy

M 62

morskiroman

Użytkownik
Witam, mam niecodzienna sytuacje z sekabet. Od smaego poczatku mialem problemy z tym bukiem, dluga weryfikacja pozniej wyplata na ecopayz w chwile, niemniej jednak to nie był koniec problemów.
Z czesci pieniedzy ktore mi zostaly zaczalem wygrywac w pokera poniewaz jest tam bardzo słaby poziom. 21.12.2017 zleciłem wyplate ktora nie dotarla do Nowego Roku. Kiedy to znowu ją cofnałem i za karę zleciłem jeszcze więcej ???? Samo cofanie wypłaty też trwało bardzo długo bo ponad 24h po kontakcie z LC raczyli to naprawic, na tym samym LC zapewniali mnie ze wyplata zostanie zrealizowana najszybciej jak to mozliwe. Od pazdziernika/listopada gram tam i było wszystko ok, niemniej jednak teraz zaczal mi ten buk mocno sie nie podobac. Na konkurencyjnych forach doszly mnie słuchy o problemach z wyplatami, sama licencja tego buka tez jest mocno watpliwa(Curacao). Z tego co wiem tu na forum nie było żadnych problemów i nikt się nie skarzyl na buka. Myślę ze moga robic to z premedytacja ze wzglad na gre na granicy ryzyka ???? Czy miał ktoś z was tutaj podobne problemy z nimi??Proszę o opinie. Pozdrawiam
 
A 205

amindada

Użytkownik
Ja myślałem ze to klon Intragame. Dobrze, ze ktoś zapytał o Sekabet, bo miałem na dniach wpłacać i byłaby pewnie lipa. Swoją drogą wie ktoś co jest z INTRGAME?
 
Do góry Bottom