>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Selections by XAEL

xael 83

xael

Użytkownik
Witam. Będę tu zamieszczał swoje typy od nowego roku. Czasami pojawi się analiza albo krótkie uzasadnienie dlaczego właśnie tak zagrałem. Statystyki będą robione co miesiąc. Już troche w tym siedzę i głównie gram ⚽ :hokej: ???? jednak nie wykluczam, że czasem zagram inna dyscyplinę. Bukmacherzy u jakich gram to Bet365 i MarathonBet a na dniach napewno coś wpłace do SportingBet, ponieważ mają tam ciekawy bonus do obrócenia ;). Temat będzie prowadzony starannie, zachęcam do komentarzy. Cóż jeszczę moge dodać? Szczęśliwego nowego i wysokich wygranych życze wam wszystkim jak i sobie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xael 83

xael

Użytkownik
:hokej:Crimmitschau vs Kaufbeuren
Spotkanie pomiędzy dwoma outsiderami drugiej ligi niemieckiej hokeja. Sąsiedzi w tabeli, kolejno trzecia drużyna od końca i przedostatnia. Dzieli ich jednak przepaść 14 punktowa. Idę w stronę gospodarzy w tym meczu, ponieważ na chwilę obecną są w lepszej formie niż ich rywal. Kaufbeuren to drużyna która miała naprawdę świetny poczatek sezonu i nic poza tym. Wygrali swoje 4 pierwsze mecze, a później zaskoczyli wszystkich nie umiejąc wygrać przez...2 miesiące notując przy tym 16 porażek z rzędu. Z bilansu 4-0-0-0 zrobiło się 7-0-2-23, nieźle co ? Aktualnie ich lose streak wynosi 6L. W dodatku na wyjazdach spisują się najgorzej z całej ligi. Crimmitschau z kolei też jakoś specjalnie nie błyszczy, ale w przeciwieństwie do gości częściej zdobywają punkty. Od niedawna notują lepsze rezultaty, ostatnia m.in wysoka wygrana 8:0 z Heilbronner który w zasadzie zamyka tabele, a obecną formą strasznie przypominają zespół dzisiejszych gosci, którzy tak jak i Heilbronner uchodzą w tej lidze za chłopców do bicia. W prawdzie do końca sezonu jeszcze ponad 20 kolejek i trzeba w takich meczach jak ten wygrywać żeby zagrać chociaż w barażach do PO a nie tak jak rok temu w barażach o utrzymanie. Szanse na to są bardzo realne. Statystyka H2H na własnym lodzie też jak najbardziej na korzyść Crimmtshau, także szkoda byłoby w takim meczu stracic punkty. Kurs również bardzo zachęcajacy.
:hokej:Zurich Lions vs Ambri-Piotta
Chyba nie trzeba pisać kto jest w tym meczu zdecydowanym faworytem. Mowa o obrońcy tytułu - Zurichu rzecz jasna, który znowu idzie na mistrza w tym sezonie. Goście z kolei - drużyna Ambri plasuje sie w grupie spadkowej. Lwy na własnym lodowisku spisuja sie genialnie, najlepiej z calej ligi. W 17 spotkaniach przed własną publicznością na możliwe 51 punktów, zdobyli ich az 46. Jest to bardzo dobry wynik. 14-1-2-0 bilans mówi sam za siebie. Ekipa gości nie wygrała tam od 4 lat. Obie drużyny miały teraz przerwe świąteczna, także wszyscy napewno wypoczęci i głodni gry. W tym sezonie już przyszło im sie mierzyć dwa razy, gdzie dwukrotnie lepsi okazali sie Lions wygrywając oba mecze po 5-1. Myślę, że chłopaki zaczną ten 2015 rok od zwycięstwa.
#1
:hokej: Zurich Lions - Ambri-Piotta
Typ: 1
Kurs: 1.42
Wynik: 3-1
:hokej: Crimmitschau - Kaufbeuren
Typ: 1
Kurs: 1.77
Wynik: 4-2
Stawka: 100.00 PLN
AKO: 2.51
MarathonBet
Zwrot: 251.30 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
:hokej:New Jersey Devils vs Montreal Canadiens
Z początku miał być typ na wygrana Devils po niezłym kursie ponad 3,który nadal mnie kusi zagrać, jednak po głębszym przeanalizowaniu ide w over 3,5. Kurs może i mały ale gram to w tripelku. Dlaczego over 3,5? Ostatnio w New Jersey był niezły szpital. Na dzisiejszy mecz napewno wraca Patrick Elias, niepotwierdzenony zostal jeszcze wystep M.Havlata i M.Rydera czyli zawodników stanowiących o sile ofensywnej. Bardzo możliwe, że obaj dzisiaj zagraja. Do nieobecnego Clowe dołaczył Gionta który w ostatnim meczu złamał rękę blokując strzał. Oprócz tego Gelinas illnes. Kolejnym arguementem za przemawiającym za overem jak dla mnie może byc bramkarz diabłow - Keith Kinkaid (1,75 GAA). Nie jest doświadczonym bramkarzem jeśli chodzi o NHL, rozegrał zaledwie 7 meczy NHL w karierze(6 w tym sezonie). Następnie wziąłem pod lupe 5 last games tych drużyn h2h, gdzie w 4 z 5 meczów pokrywali mój typ. Ekipa z Kanady to zespół z górnej części tabeli i w przeciwieństwie do Devils nie narzekają na absencję. Uważam, że goalie NJD powinień spokojnie 2 bramki puścić, przy czym gospodarze też powinni swoje 2 grosze dołożyć.
????Milwaukee Bucks vs Indiana Pacers
W przypadku tego typu, odsyłam do działu NBA gdzie user DeepRed ładnie uzasadnił swój typ. Jeśli chodzi o mnie to moge dodać, że Bucks podobaja mi coraz bardziej z każdym kolejnym meczem i zaczynam do nich nabierać większego zaufania. Głównie też sie opierałem na absencji Hilla, który robi wpływ na gre Pacers jakby nie patrzeć. Jak do tego dojdzie brak Watsona to o zwyciestwo nie będę się musiał martwić aż tak bardzo.
????Golden State Warriors vs Toronto Raptors
Króciutko, gram tu +12,5 na gości. Zdaje sobie sprawe z kim grają, że GSW przoduje na zachodzie, ale to samo można powiedzieć o Raptors. Bardzo ciekawy mecz, szkoda, że leci tak późno bo napewno bym oglądał. Ciekawie zapowiada się sam pojedynek Curry vs Lowry. Raptors na 8 porażek w całym sezonie tylko raz polegli wiekszą różnica niż 12. Myślę, że do ako można zagrać.
#2
:hokej: New Jersey Devils - Montreal Canadiens
Typ: Over 3.5 goals
Kurs: 1.37
Wynik: 2-4
???? Milwaukee Bucks - Indiana Pacers
Typ: 1
Kurs: 1.76
Wynik: 91-94
???? Golden State Warriors - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors +12.5
Kurs: 1.26
Wynik: 126-105
Stawka: 50.00 PLN
AKO: 3.03
Bet365
Zwrot: 151.90 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
Bleee, info o braku Melo w Knicks&#39;ach skłoniło mnie do postawienia jeszcze jednego kuponu. Obym tego nie żałował. Bez analizy tym razem. Do tego dodaje Hawks , która juz z Horfordem w składzie.
#3
???? NY Knicks - Detroit Pistons
Typ: Detroit Pistons -4.5
Kurs: 1.86
Wynik: 81-97
???? Utah Jazz - Atlanta Hawks
Typ: 2
Kurs: 1.54
Wynik: 92-98
Stawka: 50.00 PLN
AKO: 2.88
Bet365
Zwrot: 144.00 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
:hokej:British Elite League - Wielka Brytania
Na dziś gram tribel z British Elite League, gdzie wypada imho kolejka w której górą bedą gospodarze. Śledzę tą lige od jakiegoś czasu i wedlug mnie jest w miare przewidywalna. Najcięższy mecz to jak wiadomo Belfast - Sheffield i to właśnie jemu poświęce ciut więcej uwagi. 2 i 3 drużyna tabeli. Wczoraj grali ze sobą, też w Belfascie i lepsi byli miejscowi wygrywając 5-3. Belfast ogólnie u siebie bilans 14-1, lepszy stosunek h2h. Dzisiaj rewanżi i myślę, że goście nic lepszego nie pokażą, zwłaszcza, że wczoraj wygrywali 2:0 po 1 tercji to i tak dali się dogonić, przegonić i ostatecznie przegrać mecz. Typ podparty remisem, ponieważ mecz napewno do łatwych nie należy i walki nie zabraknie i w moim odczuciu w najgorszym przypadku dojdzie do dogrywki. Co do meczu Braehead - Dundee no to lider pojdemuje u siebie ostatnią drużynę w tabeli. Przed świętami w zasadzie ulegli u siebie Dundee po pogrywce 3-4, i wzieli za to odwet następnego dnia wygrywając u nich 4-1. W między czasie ostatnio u siebie ograli wysoko troche wyżej wspomniany Belfast 5-2,a rożnica klas tych zespołow jest duża. Dundee odpoczywa od 30.12, gospodarze wczoraj wygrali away i dzisiaj grają u siebie jednak wg mnię niespecjalnie wpłynie to na wynik meczu. Nie spodziewam się tym razem niespodzianki w postaci przegranej Braehead na własnym lodowisku. Ostatni mecz szybciutko. Nottingham na fali 3 zwycięstw, Edinburgh pasmo 5 porażek. Ostatnie 3 spotkania w Nottinhgam kończyły się wygranymi gospodarzy 2x 5-2 i raz 4-1. Miejscowi również tu powinni wygrać.

*Z początku zamiast Nottinghamu miałem na kuponie Milano - włoski hokej, ale ostatecznie zmieniłem tak jak jest teraz. Tak przynajmniej wszystko gra równolegle i wg mnie te typowanie naprawde może się udać

#4

:hokej: Belfast Giants - Sheffield Steelers
Typ: 1X
Kurs: 1.38
Wynik: 6-3

:hokej: Braehead Clan - Dundee Stars
Typ: 1
Kurs: 1.27
Wynik: 2-1

:hokej: Nottingham Panthers - Edinburgh Capitals
Typ: 1
Kurs: 1.36
Wynik: 6-1

Stawka: 60.00 PLN
AKO: 2.38
MarathonBet
Zwrot: 143.39 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
:hokej: Dallas Stars - Minnesota Wild
Jedyny mecz na którego odważyłem się dzisiaj bliżej spojrzeć, jeśli chodzi o NHL jasna sprawa. Jak dla mnie warto zagrać na gwiazdy bo są na fali. Jest to dla nich ważny mecz. Ich last 10 ten games to dorobek 16p(7-1-0-2). Zawsze umieli grać u siebie z Minessotą. Ostatnie 3 rywalizacje między tymi drużyny to porażki Dallas, za co mogą dziś odpokutować. Nie zobaczymy jedynie Horcoffa i Eavesa. Mają też wysoką skutecznośc z dzikusami, jak już wygrywali spotkanie to aplikowali średnio 3-4 bramki. Nie zaskocze jak napisze, że dzisiaj też na to liczę, a szczególnie zwracam się tu do dwóch pierwszych formacji z Seguinem i Jamie Benn&#39;em oraz Jasonem i Alesem. To oni powinni być dzisiaj odpowiedzialni za bramki. W bramke Lehtonen - kolejny plus jak dla mnie , gościu świetnie broni od świąt. Oby jak najdłużej. Co do gości to na chwilę obecną przeciwieństwo dallas. Last 10 games 3-7, w dodatku od końca roku Wilds grają bez Granlunda, uzdolnionego gracza który na ostatnie 3 mecze z gwiazdami, regularnie raz pakować krążek do siatki. Możliwe, że zabraknie też Suttera, kolejnego centra bo coś tam choruje. Wraca z kolei Zucker. Podsumowując wg mnie po tym meczu Dallas przeskoczy Minnesote na zachodzie. Ciekawe czy uda się podtrzymać so far 100% skuteczności jeśli chodzi o typy z hokeja.
???? NBA
Bez analizy, XAEL&#39;a dopadł póznowieczorny leń. Jednak te 2 spotkania są podparte liniami z niezłym zapasem i też wg mnie powinny się cieszyć powodzeniem.
#5
:hokej: Dallas Stars - Minnesota Wild
Typ: 1 ML
Kurs: 1.64
Wynik: 7-1
???? Chicago Bulls - Boston Celtics
Typ: Boston Celtics +15
Kurs: 1.41
Wynik: 109-104 OT
???? Denver Nuggets - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis Grizzlies +6
Kurs: 1.38
Wynik: 114-85
Stawka: 50.00 PLN
AKO: 3.22
Bet365
Zwrot: 161.35 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
:hokej: DEL/DEL2 - Niemiecki hokej
Znowu tripel, tym razem szukam szczęścia u swoich zachodnich sąsiadów. Zacznę od tej lepszej ligi. Koln u siebie podejmuje Straubing. Środek tabeli walczy z ostatnim miejscem. Warto wspomnieć, że Straubing w dotychczasowym sezonie, jedzie na swojej najlepszej passie 3 win in a row. Warto również pokreślić, że te zwycięstwa miały miejsce w ich własnej hali z drużynami z miejsc kolejno 12, 13 i 11. Sam Straubing plasuje się na ostatnim 14 miejscu. Dzisiaj grają away z lepszym od siebie przeciwnikiem a na wyjazdach spisują się tak: 1-0-2-14 - najgorzej. Stosunek bramek 27:65. Każda passa kiedyś się kończy i uważam, że to dziś. Gospodarze last ten games home 7-3, last 5 5-0 czyli są w gazichu. Ostatnio wysoka porażka away 7-1 z Iserholnem, za którą bedą chcieli przeprosić swoich supporterów miejmy nadzieje też równie dobrym festiwalem strzeleckim. Ostatnie 5 spotkań w Kolnie między tymi teamami to 5krotne zwycięstwa gospodarzy, w tym 2 razy po dogrywke, dlatego też ML a nie &#39;60. Jak wiadomo w sporcie możliwe wszystko więc nie będę ryzykował, a i tak to nie singiel tylko ako. Przejdzmy teraz szczebel niżej - druga liga. Nieprzypadkowo stawiam tutaj przeciwko dwóm najsłabszym drużynom ligi, które przegrywaja stanowczą większość. Co do Kaufbeuren, grają z obecnym liderem, podpurka ML&#39;em - less risk. Na przestrzeni ostatnich lat są o wiele gorsi od gości. Nie będę się, że wszystkimi tak samo rozpisywał. Sam zapraszam do przejrzenia statystyk h2h,home etc. Ostatni mecz czyli zwyciestwo Lausitzer 60&#39;. Pierwsze za - Hellbronner as a opponent. Drugie za - ostatnie 2 mecze gospodarzy to przegrana z liderem away i przegrana w dogrywce u siebie. Z pewnością będą chcieli to spotkanie wygrać. Bilans h2h last 5 games 5-0 dla miejscowych. W formie ciekawostki dodam, że w obecnym sezonie najgorszy streak Lausitzer to 3L. Aktualnie mają 2L. Powątpiewam jednak, że dzisiaj uczynią to po raz drugi.
*W przypadku przegranej pierwszego meczu który gra o 14:30, napewno puszcze to samo + dodam real albo barce, ale póki co nie dopuszczam do siebie takiej myśli o niepowodzeniu, znając życie i tak poźniej jeszcze napewno coś zabece, dla mnie ako perelka
#6
:hokej: Koln Haie - Straubing Tigers
Typ: 1 ML
Kurs: 1.34
Wynik: 3-2
:hokej: Kaufbeuren - Bietigheam/Bissingen
Typ: 2 ML
Kurs: 1.23
Wynik: 5-8
:hokej: Lausitzer Fuchse - Heilbronner
Typ: 1
Kurs: 1.22
Wynik: 5-3
Stawka: 150.00 PLN
AKO: 2.01
MarathonBet
Zwrot: 302.10 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
Póki co hokej po myśli , także jeszcze zagram coś takiego, pierwotnie miały byc zwycięstwa faworytów, ale troche pokombinowałem i jest coś takiego, pierwszy kupon z piłki. Nie ma czasu już na rozpisywanie się, mecze za 10 min.
#7
⚽ Valencia - Real Madrid
Typ: over 2.5 goals
Kurs: 1.52
Wynik: 2-1
⚽ Real Sociedad - Barcelona
Typ: over 2.5 goals
Kurs: 1.47
Wynik: 1-0
⚽ Besiktas - Galatasaray
Typ: over 1.5 goals
Kurs: 1.32
Wynik: 0-2
Stawka: 40.00 PLN
AKO: 2.98
Bet365
Zwrot: 119.21 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
Po tej barcelonie wszystkie NHL/NBA wydają mi się dziś takie no bet. Jednak zagram za małą stawkę, żebym miał co za chwile oglądać i żeby jakieś emocje były. Nie jest powiedziane, że to nie siądzie ;)

edit:skąd oni to wiedzieli to ja nie wiem, linia wydawała sie niska a i tak utopiłem no nic to sie naogladałem, już takich kuponów dla &#39;emocji&#39; nie bede dodawał psuje to tylko statystyke, choć nie powiem po cichu liczylem na niego
#8
???? Miami Heat - Brooklyn Nets
Typ: lowest scoring quarter over 40.5
Kurs: 1.90
Wynik: 34 points
???? Detroit Pistons - Sacramento Kings
Typ: lowest scoring quarter under 44.5
Kurs: 1.90
Wynik: 46 points
???? Phoenix Suns - Toronto Raptors
Typ: K.Lowry over 22 points
Kurs: 1.90
Wynik: 19 points
Stawka: 20.00 PLN
AKO: 6.85
MarathonBet
Zwrot: 137.18 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
????NBA
Pierwszy mecz to Mavericks. Netsi dzisiaj zagrają bez Garnetta I Derona w dodatku mecz za meczem. Ostatnio całkiem ponadprzeciętne sprawowanie, ale na Mavericksów może nie wystarczyć. Ci z kolei odpoczywali dzień, idą do przodu jak burza. Co prawda ostatnie pojedynki miedzy drużynami były bardzo wyrównane i wszystko sie w ostatnich sekundach rozgrywało ale wydaje mi się, że dzisiaj góra bedą moi jak i buków faworyci osiągając streaka 7W. Linia -3,5 po 1,5 oczywiscie ze bardziej prawdopodobna do tej z 1,9 -7. Do tego drugi mecz under Knicksów. Bardzo osłabieni jeszcze w roli gości. Nie ma kto tam grać i rzucac .Grają z Memphis a Ci kolei grają dobrze w defensywie. W ostatnich 5 meczach , z Melo jak i bez Melo zdobywali kolejno 129, 79, 78 , 81 , 82. Linia 88 jest tutaj do pokrycia.
#9
???? Brooklyn Nets - Dallas Mavericks
Typ: Dallas Mavericks -3.5
Kurs: 1.50
Wynik: 88-96 OT
???? Memphis Grizzlies - New York Knicks
Typ: NY Knicks under 88 points
Kurs: 1.80
Wynik: 83 points
Stawka: 50.00 PLN
AKO: 2.70
Bet365
Zwrot: 135.00 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xael 83

xael

Użytkownik
Gdy tylko sprawdziłem dzisiejszą oferta z hokeja to momentalnie mnie głowa rozbolała i się za nią złapałem. Moim okiem jest dzisiaj tyle meczy do grania, że aż szkoda nie spróbować. Zwykle staram się dobrać 2-3 pewne mecze i to puscić, ale dzisiaj troche pokombinowałem i wybrałem 10 meczy(sick!) i starannie to rozłoże. Co za dużo to nie zdrowo i możliwe, że 100% skutecznośc z tej dyscypliny zmaleje ale nie zapeszajmy.
:hokej:pLH
Aż 3 typy z naszej ligi hokeja. Na Tychy, Sanok i że nastrzelają znowu troche mojej Polonci. Tychy aktualny lider i z serią 3 porażek z rzędu? To im się naprawdę się zdarza. Unia to napewno nie katosy ani polonia, ale GKS umie z nimi grać i stanowczej większości starć są góra. Myślę, że dzisiaj im nakopią i wygrają w końcu swój pierwszy mecz w nowym roku. Typ na przełamanie. Drugi mecz Sanok - Cracovia o wiele cieższy. Vicelider dostaję dzisiaj niełatwego przeciwnika. Mecz napewno z serii tych dośc wyrównanych, także żaden spacerek. Mimo wszystko Sanok jeśli chodzi o spotkania rozgrywane u siebie to bezsprzecznie wiedzie prym. Wg mnie warto zaryzykować po takim kursie. Pewnie już zapomnieli o przegranej w pucharze i dzisiaj zrobią to co do nich należy. Stawiam na zwycięstwo zeszłorocznego mistrza. Trzeci mecz,no to tutaj w dwóch zdaniach. Bytom się rozpadł Pewnym jest , że Polonia niewątpliwie przegra to spotkanie. Pytanie tylko jaki opór stawi? Dwucyfrówki nie powinno być, do zera też nie, ale myślę jak przystało na PB over 8.5 zostanie pokryty. Tym razem to nie tripel, ale pomieszałem troche.
:hokej:Czechy - Extraliga
Co do pepików to też 3 typy ale szczerze pokładam w tym kuponie najmniejsze nadzieje - nie będę owijał w bawełne. Gram tutaj typowo na gospodarzy tj. Sparta, Pardubice i Litvinov. Nie powiem, że Ci sąsiedzi najczęściej mi płatają figle, ale atut własnej tafli imo ma w tej lidze wielkie znaczenie i każdy może wygrać z każdym. Mimo to szkoda mi przejść obok tych meczów obojętnie i gram za drobne, bo gdybym nie obstawił a by weszły to bym sobie pluł w brode.
:hokej ???? EL - Niemcy
Wolfsburg seria pięciu porażek z rzędu, ale nie z byle kim, bo na 5 lose, 4 z nich były z drużynami z top5. Teraz przyjdzie im się mierzyć w Augsburgiem - teamem, który przewodzi nad dolnym top3. Gram tutaj typowo na przełamanie jak w przypadku GKS Tychy. Dzisiejsi goście przeciwko Augsburgowi lepiej własnie sobie radzą away, ale zarówno w sezonie też więcej punktów zdobywają na wyjazdach. Kursik marzenie, myslałem z początku o singlu,ale artysta kombinator się właczył. Zamieszcze ten typ również w typach dnia, . Augsburg ostatnio u siebie 2 zwyciestwa po dogrywce i dzisiaj goście powinni im ten szyk popsuć. Drugi typ Munchen - Schwenninger. No tutaj nie będe się rozpisywał. Munchen ostatnio przegrał a Schenninger wygrał. Średnio na jedno bądź też dwa zwycięstwa tych drugich przypada od 5 do 6 porażek. Myślę że zwyciestwo gospodarzy będzie tu tylko formalnością i nie ukrywam , że bede baaardzo zawiedziony jeśli to nie wejdzie.
:hokej: POZOSTAŁE
Tutaj wybaczcie, ale w tej chwili obiad został zapodany i zaczynam szamać, ale też jestem dobrej myśli co do tych typów.
*ciekawostka - oprócz tego sposród tych 4 kuponów które znajdują się poniżej, wybrałem sobie z każdego po jednym i stworzyłem piątego wariata, którego tutaj już nie zamieszczam i ofc nie będzie liczony do statystyk. Nie widzę sensu powtarzać tu swoich typów
#10
:hokej: EHC Munchen - Schenninger Wild Wings
Typ: 1
Kurs: 1.32
Wynik: 5-2
:hokej: GKS Tychy - Aksam Unia
Typ: 1
Kurs: 1.37
Wynik: 5-2
:hokej: Stavenger - Lillehammer
Typ: 1
Kurs: 1.25
Wynik: 6-4
Stawka: 65.00 PLN
AKO: 2.26
Bet365
Zwrot: 146.93 PLN

#11
:hokej: Sanok - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 1.90
Wynik: 4-1
:hokej: Polonia Bytom - MMKS Podhale
Typ: over 8.5 goals
Kurs: 1.85
Wynik: 1-5
Stawka: 20.00 PLN
AKO: 3.51
Bet365
Zwrot: 70.30 PLN

#12
:hokej: Banska Bystrica - Trencin
Typ: 1
Kurs: 1.72
Wynik: 2-3 OT
:hokej: Augsburg Panthers - Wolfsburg Grizzly Adams
Typ: 2
Kurs: 2.25
Wynik: 2-3
Stawka: 20.00 PLN
AKO: 3.87
Bet365
Zwrot: 77.40 PLN

#13
:hokej: Litvinov - Olomouc
Typ: 1
Kurs: 1.48
Wynik: 4-2
:hokej: Pardubice - Vitkovice
Typ: 1
Kurs: 1.92
Wynik: 1-6
:hokej: Sparta Praha - Liberec
Typ: 1
Kurs: 1.43
Wynik: 4-3 OT
Stawka: 20.00 PLN
AKO: 4.06
MarathonBet
Zwrot: 81.26 PLN
edit: kupony 1/4 , typy 6/10 , propozycje zamieszczone w działach 4/5, głowny kupon siedzi i ogólnie wyszedlem na plus ciut ponad 20 zl, nie powiem jest lekki niedosyt, bo liczylem conajmniej na 2 kupony trafione, no trudno
 
xael 83

xael

Użytkownik
Na noc składam ciekawe ako z 4 meczy, 2 upatrzone przeze mnie, i 2 biore z działu NHL od weteranów , tyle ze podparte handi badz bezpieczniejsza linia.

#14
???? Milwaukee Bucks - Phoenix Suns
Typ: 2
Kurs: 1.54
Wynik: 96-102
:hokej: New Jersey Devils - Buffalo Sabres
Typ: over 3.5 goals
Kurs: 1.37
Wynik: 4-1
:hokej: Minnesota Wild - San Jose Sharks
Typ: Sna Jose +2
Kurs: 1.21
Wynik: 3-4 OT
:hokej: Philadeplhia Flyers - Ottawa Senators
Typ: under 7 goals
Kurs: 1.22
Wynik: 2-1 OT
Stawka: 65.00 PLN
AKO: 3.12
Bet365
Zwrot: 202.80 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dzisiaj słabiutka oferta dla mnie, ale skusze sie na kupon z nożnej, bo marathon wystawił ciekawe dla mnie zakłady. Tak jak pucharów wgl nie gram bo to loteria, tak dzisiaj spróbujemy z pucharem króla. Oprócz tego Ligue 1, a bardziej się odnajde dopiero w nocy na dzisiejsze nba.
Copa del Rey - Hiszpania
Przed Athletico dwa bardzo ciężkie spotkania, Real a pożniej w lidze Barcelona. Nie umiem wskaźac tutaj zwycięzcy, bo takie prestiżowe derby ciężko przewidzieć. Jednak skupie się tu na ilości żóltych kartek, ale tylko gospodarzy. W takim meczu każdy chcę za wszelką cenę wygrac. Gdzieś tutaj na forum przeczytałem, że Athletico może nieco odpuścić bo ważniejsza dla nich bardziej liga niż puchar, co nie zmienia faktu, że napewno będzie na boisku zacięta walka. Na ostatnie 10 spotkań miedzy tymi potęgami sędziowie pokazywali naprawde bardzo dużo żółtych kartek, gdzie gospodarze kolejno łapali ich 4, 5, 4, 4, 1, 3, 7, 5, 4, 7. Linia jaka wystawił marathon to 2.5 i nie widzę tu jakiegoś specjalnego przeciw, żeby tym razem było inaczej. Drugi mecz to Villareal - Real Sociedad. Typ z początku chciałeś, dać ze dowolny zawodnik nie strzeli dokladnie 2 bramek, ale jednak pokuszę się tutaj o brak czerwonej kartki. Druzyny bardzo zbliżone poziomem do siebie. Typ opieram na h2h, gdzie w ostatnich meczach, sędzia nie pokazywał im kartonika czerwonego koloru i mam nadzieje, że arbiter(nie wiem kto nim jest) podtrzyma tradycje. Nie powinni dzisiaj grać brutalnie i oraz zachowywac się niesportowo.
Lille - Evian TG
Argument taki sam jak mecz powyżej. Miejmy nadzieje, że się sprawdzi.
#15
⚽ Athetico Madrid - Real Madrid
Typ: Athletico over 2.5 yellow cards
Kurs: 1.37
Wynik: 5
⚽ Villareal - Real Sociedad
Typ: red card? no
Kurs: 1.32
Wynik: no
⚽ Lille - Evian TG
Typ: red card? no
Kurs: 1.22
Wynik: no
Stawka: 50.00 PLN
AKO: 2.21
MarathonBet
Zwrot: 110.50 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
Nie powiem, długo się zastanawiałem co zrobić, jak zagrać, czy dubel czy tripel, jednak to drugie, Wyszło takie coś, mocno przemyślane.
#16
???? Philadelphia 76ers - Milwaukee Bucks
Typ: Milwaukee -3
Kurs: 1.48
Wynik: 77-97
???? Sacramento Kings - Oklahoma City Thunder
Typ: Oklahoma -4
Kurs: 1.56
Wynik: 83-104
???? Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
Typ: Phoenix -4
Kurs: 1.47
Wynik: 111-113
Stawka: 90.00 PLN
AKO: 3.39
MarathonBet
Zwrot: 305.45 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
Z tego co widziałem, nie tylko ja poplynąłem wczoraj na nba. Dziś mam mało czasu suche typy zatem. Ostrożnie trzeba odrobić sianko stracone w nocy.
#17
:hokej: Stjernen - Storhamar
Typ: 2
Kurs: 1.60
Wynik: 1-5
:hokej: Dynamo Mińsk - Slovan Bratislava
Typ: 1
Kurs: 1.60
Wynik: 3-2 OT
:hokej: Langnau - Ajoie
Typ: 1
Kurs: 1.50
Wynik: 3-1
⚽ Barcelona - Elche
Typ: penalty? no
Kurs: 1.44
Wynik: yes
Stawka: 20.00 PLN
AKO: 5.54
MarathonBet
Zwrot: 110.92 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
#18
:hokej: Carolina Hurricanes - Buffalo Sabres
Typ: 1
Kurs: 1.80
Wynik: 5-2
???? NY Knicks - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets -8
Kurs: 1.47
Wynik: 91-120
Stawka: 60.00 PLN
AKO: 2.65
Bet365
Zwrot: 159.00 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
Dzisiaj atak w ako 4+~ i znowu typy z hokeja. Jak to juz w zwyczaju mam znowu gram przeciwko tym samym teamom, bądz na te same drużyny to win jeśli chodzi o Niemcy. Oby tonight też bez jakichkolwiek niespodzianek się obyło.
*zagrałem jeszcze singiel z biathlonu Domracheva - Wierer na włoszke po kursie 4,70✅ za drobna kwote bo kurs wart ryzyka imo oraz KLIK, ale nie licze tego do statystyk, tylko to co poniżej

#19
:hokej: Odense vs Rungsted
Typ: 1
Kurs: 1.38
Wynik: 3-1
:hokej: Eisbaren Berlin vs Schwenningen Wild Wings
Typ: 1
Kurs: 1.37
Wynik: 4-0
:hokej: Iserlohn Roosters vs Straubing Tigers
Typ: 1
Kurs: 1.50
Wynik: 2-3
:hokej: Bietigheim-Bissingen Steelers vs Starbulls Rosenheim
Typ: 1
Kurs: 1.43
Wynik: 3-5
Stawka: 55.00 PLN
AKO: 4.05
MarathonBet
Zwrot: 223.02 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
#20
:hokej: New Jersey Devils - NY Islanders
Typ: over 4.5 goals
Kurs: 1.66
Wynik: 4 goals
???? LA Lakers - Orlando Magic
Typ: LA Lakers -3
Kurs: 1.94
Wynik: 101-84
Stawka: 50.00 PLN
AKO: 3.22
MarathonBet
Zwrot: 161.00 PLN
 
xael 83

xael

Użytkownik
#21
⚽ Bastia - PSG
Typ: 2
Kurs: 1.50
Wynik: 4-2
⚽ Crystal Palace - Tottenham Hotspur
Typ: 2
Kurs: 2.18
Wynik: 2-1
⚽ Everton - Manchester City
Typ: over 3.5 yellow cards
Kurs: 1.48
Wynik: 3
Stawka: 40.00 PLN
AKO: 4.83
MarathonBet
Zwrot: 193.58 PLN
edit: słabiutko , może noc przyniesie zyski
 
xael 83

xael

Użytkownik
#22
???? Chicago Bulls - Milwaukee Bucks
Typ: Chicago Bulls -6
Kurs: 1.88
Wynik: 95-87
???? Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
Typ: Indiana Pacers -5
Kurs: 1.71
Wynik: 93-32
Stawka: 50.00 PLN
AKO: 3.21
MarathonBet
Zwrot: 160.74 PLN
edit: grrr, dzisiaj napewno coś napisze bo czasu więcej
 
Do góry Bottom