>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Senegal

successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dakar - CNEPS Excellence
Typ: obie strzelą - Nie
@1.62 Fortuna

Zdecydowałem się na taki typ z kilku powodów, a jednym z nich jest fakt, że Dakar to ze wszech miar underowa drużyna. Odważyłbym się zaryzykować stwierdzenie, że jedna z najbardziej underowych na świecie. W lidze w tym sezonie rozegrali 23 spotkania, a bilans bramek to 13-15. Daje to dosłownie 1,22 bramki na mecz. W dziewięciu ostatnich spotkaniach z ich udziałem nie padł BTTS i również nie padł on też w żadnym spośród trzech ostatnich bezpośrednich spotkań. Spodziewam się tu wyniku w granicach 0-0, 1-0.
 
Ostatnia edycja:
R 632,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Senagal
Godzina: 17:30
Spotkanie: Pikine – Generation F
Typ: Pikine wygra, obie nie strzelą i poniżej 2,5 gola w meczu 0:0
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betfan (Betbuilder)
Post w dziale:
Analiza:
Na koniec miesiąca trochę nietypowa jak dla mnie, bo próba takiego składaka z Senegalu z wysokim kursem. Ekipa gospodarzy na 4 miejscu w tabeli po 9 meczach z 15 zdobytymi punktami, ale trzeba wspomnieć, że 13 punktów zdobyli u siebie, z bilansem 7:2 w 5 meczach. To były 3 wygrane 1:0, zwycięstwo 3:1 i remis 1:1. Goście na 13 przedostatnim miejscu z 8 punktami i bilansem 3:11, z czego 2:5 w czterech meczach wyjazdowych. Goście w ostatnich 5 spotkaniach ligowych dwukrotnie przegrali 0:1, raz 0:3, raz mecz zakończył się bezbramkowym remisem i raz u siebie wygrali 1:0.
Te wszystkie wyniki pokazują, że under 2,5 gola w meczu to bardzo realne rozwiązanie. Do tego statystyki bieżącego sezony pokazują, że Pikine u siebie mocne. Liczę, że mecz zakończy się zwycięstwem gospodarzy, z małą liczba bramek, bez gola przyjezdnych. To będzie bardzo dobre zakończenie tego roku.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dakar - Teungueth
Typ: poniżej 1.5 gola
@2.00 Superbet

Kurs na under 2.5 gola w tym meczu kształtuje się na poziomie 1.28-1.30. To dobrze świadczy o tym, jak niewiele bramek pada w tej lidze, a już w szczególności z udziałem piłkarzy ze stolicy Senegalu. Istotnie - na 17 rozegranych w tym sezonie spotkań z ich udziałem padło w sumie 19 goli - co daje 1,12 bramki na mecz. Naprawdę mało. Co ciekawe, w Senegalu gra zespół, który jest jeszcze bardziej underowy. Dziś jednak skupimy się na parze Dakar - Teungueth, a konkretniej ich bezpośrednich spotkaniach. Od jesieni 2022 roku rozegrali w sumie trzy mecze i... każde zakończyło się bezbramkowym remisem. W ciągu 270 minut wspólnej gry nie strzelono ani jednej bramki. Gdyby chcieć cofnąć się nieco wstecz, mielibyśmy obraz spotkań, w których pada 1, max. dwa gole. Uważam więc, że kurs jest całkiem atrakcyjny jak na under 1.5 bramki i pobieram go dziś na mój typ dnia.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom