>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sensowny buk dla wiekszych stawek

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Jw
Unibet odpada dodam.
Ktoś coś poleci na chwilę obecną? Głównie chodzi o brak szybkiego limitu stawek na tenis i bezproblemowe wypłacanie.
Bo np. Na 888 mam limit na atp po 100/200 zł.
Najlepiej jakiś skrill do wplaty/wyplaty.
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
M88 nawet po kilkaset euro na niszówki do tego zakłady można powtarzać. W przeciętnym buku konto miałbym już kilka razy zlimitowane.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
oni sa aktualnie lepsi nawet od signbeta gdzie z 80% zakladow leci voidy, a jak sie wkurw... to wszystko pocofaja.
Zdecydowanie lepszy assianconnect lub sportmarket - bez podjazdu zaden mansion i inne gowno.
 
Tokarro 20,1K

Tokarro

Użytkownik
oni sa aktualnie lepsi nawet od signbeta gdzie z 80% zakladow leci voidy, a jak sie wkurw... to wszystko pocofaja.
Zdecydowanie lepszy assianconnect lub sportmarket - bez podjazdu zaden mansion i inne gowno.
Możesz wyrazić opinię jak po krótce obecnie wygląda sytuacja z asianconnect?
Głównie chodzi mi o koszty czyli prowizje, limity sportów nie niszowych i płynność wypłat.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Możesz wyrazić opinię jak po krótce obecnie wygląda sytuacja z asianconnect?
Głównie chodzi mi o koszty czyli prowizje, limity sportów nie niszowych i płynność wypłat.
Jedyne prowizje to przelew euro ze skrilla na konto w asian(nie pamiętam dokładnie ile jest prowizji za przelew Skrill => skrill. Około 1%) I wiadomo przewalutowanie jesli korzystasz z PLN na codzien
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
ja korzystam ze sportmarket, robie depozyt przez fintecha, nic nie pobieraja, zadnej prowizji mi nie zabieraja za wplaty i wyplaty.
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Takie numery w mansion i to kilka razy każdego dnia. W czasie przyjmowania zakładu zmieniają sobie linie na handicapy overy/undery. W czasie w przerw w meczu potrafią też przyjąć po kursie mniejszym niż mają w ofercie.
Stawiałem handi +25,5 po kursie 1.86 W czasie mielenia linia spadła o oczko i do kursu 1.83 a przyjęli z linią o 4 punkty mniejszą i po kursie 1.75

Mansion.png
 
psychol32 433,8K

psychol32

Użytkownik
Gdybym grał piłkę to bym tak zrobił ale w kosza kursy zmieniają się co kilka sekund. Więc jest to tak średnio opłacalne. Poza tym jakie to tłumaczenie. Nawet jak w momencie przyjęcia trafili trójkę to linia spada albo o 2 punkty + zmniejsza się kurs albo o 3 punkty i zwiększa się kurs. Jeżeli tak jak w tym przypadku spadła o 3 punkty to kurs powinien skoczyć z 1.83 na 1.90 a nie spaść do 1.75 Kto gra dużo kosza to wie że tak to działa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +335
Do góry Bottom