>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale Zagraniczne

L 388

lelit

Użytkownik
Taboo z HBO,dopiero skonczony pierwszy sezon. Dobrze zrobiona i intrygujaca seria opisujaca zmagania groznego z wygladu i obycia mezczyzny ???? powracajacego z tajemniczych zagranicznych wojazy. Odkrywa on roznorakie spiski zwiazane z jego spadkiem po otrutym ojcu.Wszystko odbywa sie 200 lat temu.Przepiekna galeria typow i tez kobiet ????
Billions,zaczalem wlasnie; zapowiada sie bardzo dobrze; rekin gieldowy contra przeambitny prokurator,b.dobra obsada.
Skam: Niezwykle obecnie glosna realistyczna norweska serie o uczniach gimnazjum w Oslo ; niesamowicie wciaga i goraco ja polecam.
 
L 388

lelit

Użytkownik
Obrazilem sie na Westworld po 4.5 odcinku bo zasypialem parokrotnie na kazdym i nie pomagalo parokrotne ogladanie. Chcialem sie po paru tygodniach przeprosic ale gdy przeczytalem pare pelnych nadzieji recenzji (po 6 odcinku), ze moze sie cos w koncu zdarzy to olalem ten nowoczesny i kosztowny belkot. Nie bardzo rozumiem potrzebe 6-8 odcinkowej onanii umyslowej by na koniec czegos sie dowiedziec.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Obejrzałem niedawno The night of, ogólnie spoko się ogląda jednak serial tylko 8 odcinków i czuć niedosyt po obejrzeniu, dałem 7 na filmwebie ????
 
K 2

kyniu6

Użytkownik
Zacząłem oglądać Mr Robot, wciągnął mnie pierwszy sezon, oglądnąłem jeden odcinek drugiego i już mi się odechciało. Niby fajny, ale niefajny ;P
 
L 388

lelit

Użytkownik
Billions po 12 odcinku juz mnie nuzy, scenarzysci wpadli w samorezonans,malo realistyczne kombinacje i ich efekty, glowni bohaterzy sa odrazajacymi postaciami.Pewnie wezme rozwod ????
Polecam angielski serial Luther; konstelacja zblazowanego, aczkolwiek bystrego inspektora policji i pomagajacej mu blyskotliwej panienki, ktora m.in. zamordowala swoich rodzicow.Wysokie oceny wszedzie.
Rowniez The Knick; serial z genialnym w roli eksperymentujacego i pelnego sukcesow lekarza, Clive Owen&#39;em. Akcja toczy sie w nowojorskim szpitalu na poczatku 20 wieku. Gra tam m.in. pielegniarke corka Bono ???? Wielu b. dobrych aktorow. Bardzo wysokie oceny, tez wszedzie.
 
V 0

voodzio

Użytkownik
Breaking Bad, Better Caul Saul, Narcos, Rodzina Soprano - wszystkie trzymają wysoki poziom. Z Polskich to ostatnio Belfer, naprawe udana produkcja oraz Oficer, większość sezonów
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Z polskich; Fala Zbrodni, Pitbull, Odwróceni i ostatnio faktycznie Belfer dobra pozycja
Zagranica; Breaking Bad, The Leftovers, The Wire i Gomorra dla mnie najlepsze pozycje, zwłaszcza The Leftovers prawdziwy hit - książkę Perotty można zarówno przed jak i po przeczytać, ja czytałem po serialu
Z politycznych pomijając masówkę na House of Cards od siebie gorąco polecam The Boss, aż dziw bierze że zrezygnowali z kontynuowania po 2 sezonie co samo przez sie mówi, że jest b. dobry
The Sopranos, Peaky Blinders, Narcos i Zakazane Imperium wiadomo, choć nie cenie ich tak mocno jak tych wyżej
Ze stajni HBO warto The Night Of, Vinyl i Taboo
Na temat masówek typu Game of Thrones czy The Walking Dead nie wypowiadam się, choć oglądałem oba to dla mnie mało poważne seriale
Teraz oglądam Black Sails i chociaż bałem się tego klimatu to serial na wysokim poziomie, jak najbardziej na plus
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ja swego czasu stawiałem na piedestale Prison Break i Mentalistę. Twin Peaks również było w czołówce. Od kilku miesięcy trzepałem polskie seriale z ostatnich lat i polecam szczerze Paradoks z Lindą. Belfer również - jak na polskie warunki - trzyma poziom. Aktualnie oglądam Taboo i jestem pod mega wrażeniem.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Z politycznych pomijając masówkę na House of Cards
Na temat masówek typu Game of Thrones czy The Walking Dead nie wypowiadam się, choć oglądałem oba to dla mnie mało poważne seriale
Nie wiem co rozumiesz przez masówkę, że dużo ludzi je ogląda? Nie przesadzajmy, blockbustery od tego są. Jeśli dobrze zrozumiałem, to Breaking Bad czy Rodzina Soprano to dopiero były masówki, bo oglądali je wszyscy, zwłaszcza Tony&#39;ego..
Ale do &quot;adremu&quot; jak mawia klasyk ????
Z polskich seriali w ostatnich latach nieco obrodziło, ale i wcześniej dało się obejrzeć coś świetnego. Ze starszych sprzed paru lat to przede wszystkim Glina, Odwróceni, Ekipa, Głęboka woda (z Dorocińskim), Ratownicy (z Lindą, nie wiem czemu go skasowali), Pitbulle, Krew z krwi, Czas honoru też trzyma poziom, podobnie jak Oficer. A z ostatnich przede wszystkim Artyści, Wataha, Pakt, Belfer też fajny serial, tylko problem w tym, że trudno oceniać go jako bardzo dobry, jeśli w serialu kryminalnym już po 8 odcinku (na 10) już wszystko wiadomo, kto zabił itd. No i jeszcze to żałosne zakończenie z przejściem do drugiego sezonu. Końcówka zepsuła całość, można to było zrobić 100 razy lepiej.
Z zagranicznych to trzeba podzielić: amerykańskie - Fargo, W garniturach, Mr. Robot, Ray Donovan, Zawód: Amerykanin, Homeland, Hannibal, Masters of Sex, Shameless - Niepokorni, Dochodzenie. Ze starszych przede wszystkim Deadwood, Californication, Justified: Bez przebaczenia, Układy
brytyjskie: Luther, Sherlock, Na granicy cienia, Prawnicy, Broadchurch, Oskarżeni, Utopia, Upadek, Peaky Blinders
Osobno trzeba się odnieść do Netflixa i HBO GO, bo obie te platformy zrobiły różnicę w s erialach. No i to mega ułatwienie i nie takie znowu drogie, a wszystko masz w jednym miejscu i zwykle nowatorskie i najwyższej jakości, bo nie muszą się martwić o oglądalność.
Netflix:
Czarne lustro, The Crown, Stranger Things, House of Cards, Daredevil, Narcos, Jessica Jones, Bloodline, The OA,

HBO: z najnowszych obowiązkowe są Tabu, Młody papież, Westworld, Vinyl, Newsroom, Detektyw, The Knick, Pozostawieni, czy już od paru sezonów obecna komediowa Figurantka, która teraz zwłaszcza nabiera aktualnego znaczenia ???? , plus jeszcze Dolina Krzemowa. Ze starszych Prawo ulicy, Mad Men, Sześć stóp pod ziemią, Treme, nie mówiąc o takich klasykach jak Kompania braci czy Pacyfik. No i jeszcze masa świetnych mini-seriali.
To by było na tyle chyba...
 
Do góry Bottom