>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale Zagraniczne

rg13 63

rg13

Użytkownik
Ja oglądałem Black Mirror. Faktem jest, że serial jest trochę dziwny. W sumie nigdy nie widziałem czegoś podobnego. W każdym odcinku jest ukazana inna wizja przyszłości, w której życie wypełnione jest elektroniką po brzegi. Osobiście najlepiej wspominam 2 odcinek 1 sezonu, najbardziej przypadł mi do gustu ????
 
D 27

dexxx89

Użytkownik
Ja z Banshee mam dokładnie to samo ???? Razem z Following oba uznaję za seriale które zaskoczyły pozytywnie pierwszymi odcinkami,a później już coraz gorzej aż ostatnie odcinki to już żenada prawie..

Czyli z nowych seriali sezonu jesień-zima trzeba uznać że jedynie House of Cards trzyma poziom i chyba jest nr 1 wśród nowości.
Mimo wszystko to 2 najlepsze seriale tego roku (ktore zaczynają się pierwszym sezonem)

Polecam gorąco Mentaliste, White Collar oraz Person of Interest ciekawe seriale o tematyce kryminalnej
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
White Collar jest nawet fajne. Mi na początku średnio przypadł do gustu. Z 1 sezonem trochę się męczyłem, ale każdy następny był coraz lepszy.
Ogląda ktoś Spartacusa? Zastanawiam się, czy nie zacząć, ale słyszałem zróżnicowane opinie.
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
White Collar jest nawet fajne. Mi na początku średnio przypadł do gustu. Z 1 sezonem trochę się męczyłem, ale każdy następny był coraz lepszy.
Ogląda ktoś Spartacusa? Zastanawiam się, czy nie zacząć, ale słyszałem zróżnicowane opinie.
Jestem niemal na bieżąco ze Spartacusem ;)
1 seria bardzo mi się podobała. Potem było 6 odcinków takiej &quot;miniserii&quot; którą nagrywali gdy główny aktor przechodził leczenie - taka retrospekcja ukazująca w skrócie losy bohaterów przed przybyciem Spartacusa. I dla mnie ta krótka seria była jak do tej pory najlepsza. Po prostu świetna. Kolejna, pełna już seria, też mi się podobała mimo zmiany aktora. Ale ta obecna jest trochę przesadzona. Od początku serialu niektórzy zarzucali twórcom przesadę w kwestii efektów specjalnych, przez co niektóre wychodziły troszkę sztucznie (mnie to nie raziło). Ale od tego sezonu przefantazjowali z fabułą chłopaki ???? Wolę gdy jest ukazany pewien realizm (choć też w granicach rozsądku) skoro jest to serial historyczny - a tutaj mam Spartacusa, który jak w grze komputerowej potrzebuje tylko ekwipunku i maksymalnie 2 towarzyszy. Rozumiem, że jest kozakiem ale bez przesady ;)
Mimo to całość wypada pozytywnie ???? Z pewnością mogę polecić ale radzę nie spodziewać się po obecnej serii rewelacji bo ja się delikatnie zawiodłem
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
No Hannibal ciekawie się zapowiada.
Pierwszy odcinek rewelacja zobaczymy w jakim kierunku to pójdzie, dobrego aktora dobrali do roli Hannibala ????
Dziś odkryłem taki serial Broadchurch na filmweb dobra ocena i pozytywne komentarze zobaczę co to. Jak na razie jest 6 odcinków a ma być chyba 8, a dla tych co nie widzieli bardzo dobry serial to Life z tym aktorem z Homeland niby dramat, kryminał ale jest wiele śmiesznych akcji.
 
K 0

kolumbus

Użytkownik
Oglądacie Grę o tron? Serial dobrze niszczy! Kilka dni temu rozpocząłem Wikingów, po drugim odcinku jestem dobrej myśli nt tego co będzie dalej
 
rg13 63

rg13

Użytkownik
Oglądacie Grę o tron? Serial dobrze niszczy! Kilka dni temu rozpocząłem Wikingów, po drugim odcinku jestem dobrej myśli nt tego co będzie dalej
Jak na razie serial miażdży konkurencję. Ostatnia scena 3 odcinka (obecnego sezonu) po prostu rozwala czachę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu ???? )
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Gra o tron nie ma sobie równych dla mnie. Tylko, że tak mi się podoba, że nie mogę wyczekać kolejnych odcinków więc postanowiłem, że poczekam aż będą wszystkie i wtedy sobie siądę i zrobię całodzienny seans ????
 
kryspin1991 2

kryspin1991

Użytkownik
Gra o tron oraz Bates Motel - polecam te seriale bardzo bardzo ;) własnie skończył się pierwszy sezon Bates Motel a drugi niestety dopiero w 2014 ????
 
T 0

toyotan

Użytkownik
Zdecydowanie od wielu sezonów przoduje u mnie &quot;How I Met Your Mother&quot;. Z drugiej strony mam &quot;Grę o tron&quot;, kompletnie różne od siebie produkcje. Polecam także &quot;Glee&quot; oraz &quot;Breaking Bad&quot;!
 
Do góry Bottom