>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Seriale Zagraniczne

fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Każdy odcinek Dr House to najlepszy moment w historii telewizji
Ja Dr House&#39;a bardzo lubie, świetna postać, Laurie kozak full, oglądałem z zapartym tchem. JEDNAK nigdy nie postawiłbym tego serialu w TOP 10 najlepszych produkcji telewizyjnych. Siłą Breaking Bad (który uważam za TOP1) jest to, że ten serial kończy się idealnie w tym miejscu, w którym powinien. Żaden odcinek nie był wypełniaczem, wszystko się zgadza co do minuty. House czy szczególnie Dexter, posiadają ostatnie sezony robione na siłe, żeby hajs sie zgadzał, widownia jest, to jedziemy dalej. Więc musiały na koniec stać się wtórne i przewidywalne. Ale miejsce w moim serduszku dla Gregorego jest zawsze, za inteligencje, błyskotliwość i dobre dziwki.
Jak już coć napisałem to dodam, że aktualnie oglądam Homeland, Zakazane Imperium i Master of Sex.
Blacklist chujówka, Ray Donovan to samo.
5.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Ja polecam ze swojej strony Wilfreda (wersja amerykańska, australijskiej nie oglądałem). Mega dawka humoru, za pomocą której przedstawiane są w odcinkach życiowe problemy i można na prawdę zastanowić się podczas oglądania poszczególnych odcinków.

Tylko nie oglądajcie z lektorem, bo psuje wszystkie mega teksty, których jest masa.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
walking dead to walking dead a nie zadne pseudopolskie tlumaczenie &quot;zywe trupy&quot; bleeee ohydnie to brzmi takie tlumaczenie koslawe. to tak jakby batmana przetlumaczyc na &quot;czlowieka nietoperza&quot; i taki tytuł reklamowac..
ps
pare dni temu wyszedl tez supernatural sezon... dziewiaty ???? . jak ktos lubi to niech czuje sie poinformowany.
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
walking dead to walking dead a nie zadne pseudopolskie tlumaczenie &quot;zywe trupy&quot; bleeee ohydnie to brzmi takie tlumaczenie koslawe. to tak jakby batmana przetlumaczyc na &quot;czlowieka nietoperza&quot; i taki tytuł reklamowac..

.
hahaha, spokojnie, dla żartu tak napisałem. IMO filmy i seriale nie powinny być w ogóle tłumaczone (tytuły).
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
NIech się uczą języków ludzie, lepiej nie tłumaczyć wcale niż tłumaczyć źle. Wirujący seks, podziemny krąg..
Może tytuły piosenek też tłumaczyć?
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
teraz wyszedl 4 sezon nikity z Maggie G ;) zaczalem ogladać bo pamietam jak w dziecinstwie jeszcze ogladalem Nikite z francuskim dubbingiem taka blondyne ;) serial fajny bez szalu. Ogolnie to Entourage Weeds Suits polecam
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Ktoś tutaj śledzi Sherlocka? Tego od BBC oczywiście. Po dłuuuuugiej przerwie powrócili z trzecim sezonem, od razu tłumaczą (albo i zostawiają pole widzowi) jak przeżył upadek, jest śmiesznie, jest nietuzinkowo i oczywiście nowa akcja, trzymająca w napięciu lepiej niż cała seria Bourne&#39;a.

Słabszy soundtrack, ale to nadal absolutna czołówka.

http://www.youtube.com/watch?v=9UcR9iKArd0
 
delikwent 36

delikwent

Użytkownik
Ale miejsce w moim serduszku dla Gregorego jest zawsze, za inteligencje, błyskotliwość i dobre dziwki.
????
Ja jestem zwolennikiem dr. house&#39;a, nietuzinkowe dialogi, szybka akcja i nieprzeciętna fabuła, alecz zgodze sie ze stwierdzeniem, ze widownia jest to trzeba krecic do momentu az to nie bedzie sie opłacało bo niby czemu mają uśmierdzic housa jak hajs sie kreci? ????
 
Do góry Bottom