>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Seriale Zagraniczne

levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nowa produkcja HBO,pierwsze 2 odcinki jeszcze nie wiedziałem czy warto ale teraz już złapałem konwencję.Bardzo specyficzny serial,ktoś powie że &quot;przegadany&quot; więc jak lubicie szybką akcję to nie tutaj.Ale polecam,zwłaszcza dialogi między dwójką policjantów i wywody tego granego przez Matthew McConaughey

http://www.youtube.com/watch?v=TXwCoNwBSkQ
 
I 0

ikser

Użytkownik
Ja obecnie oglądam i mogę szczerze polecić &quot;Jak poznałem waszą matkę&quot;, &quot;&quot;Big Bang Theory&quot; (choć oba obniżyły nieco loty). Czekam (jak większość chyba) na nowy sezon &quot;Gry o tron&quot; i &quot;Californication&quot;
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Krótka depsza ;).
House of Cards series 2 w połowie obejrzana i oczywiście trzyma poziom, ponadto producenci potwierdzili, że będzie trzecie seria - czego chcieć więcej ;).
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Może ktoś wie gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki Lipstick Jungle??
Szukam też serialu kiedyś leciał na tvp2 o hotelu w którym się działy cuda : )
dzięki!
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Jak ktoś interesuje sie anime i zna sie na rzeczy
Szukam gdzieś na necie wszystkie odcinki Dragon Ball ? Od pierwszego sezonu do najnowszego. Najlepiej zeby ktoś jeszcze napisał jakie to serie i gdzie mogę obejrzeć bez limitów : )
 
ms15 87

ms15

Użytkownik
Ze swojej strony mogę polecic Dextera, Grę o Tron i The Walking Dead (obecny sezon lekko rozczarowuje według mnie). Z seriali, które bardzo obniżyły swój poziom to bezsprzecznie How I met your mother.. Szkoda, bo kiedyś wręcz uwielbiałem ten serial.
A obecnie zaczynam Breaking Bad, póki co potwierdzam wszelkie głosy wychwalające ten serial ????
edit: No i zapomniałem o Californication, mam nadzieję że ostatni sezon odpowiednio zwieńczy genialne losy Hanka ????
 
blum 70

blum

Użytkownik
Polecam &quot;The Dresden Files&quot; (Akta Harry&#39;ego Dresdena). Ciekawy serial w konwencji urban fantasy. Głównym bohaterem serii jest czarodziej - detektyw z Chicago, który pomaga znajomej policjantce rozwiązywać zagadki kryminalne z udziałem zjawisk nadprzyrodzonych.
 
S 0

sport_typ

Użytkownik
Również polecam House of Cards. Takiego serialu jeszcze nie było. Zaskakuje i wciąga. Klimat niepowtarzalny. Do tego genialna gra aktorska. Powiew ciemnej strony Ameryki ????
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ktoś zapodał ten ranking na innym forum, w sumie dobre.
Top 3 postaci serialowych :
1. House
2. Frank Underwood
3. Harvey Specter
Dawajcie swoje propozycje przy czym Maciek nie może podać następującej konfiguracji :
1. House
2. House
3. House
 
yam 93

yam

Użytkownik
Top 3 postaci serialowych :
1. House
2. Frank Underwood
3. Harvey Specter
Ta 3 jest dobrze dobrana.
Moze jeszcze na poziomie top3 jedynie sie zalapac Ari Gold (Entourage) mimo iz nie jest 1 planowa postacia.
Na wyroznienie jeszcze zasluguja Sherlock, Tyrion z Gry o tron, Crawley z Supernatural, a z naszego podworka Gebels i Despero z Pitbulla.
 
andvari1x2 1K

andvari1x2

Użytkownik
Dla fanów braci Coen. Nie oglądałem, ale może być ciekawie. Na razie 1 odcinek.
https://www.youtube.com/watch?v=gKs8DzjPDMU

e// Po obejrzeniu pierwszego odcinka mam mieszane odczucia.
Na filmwebie ktoś dobrze napisał, że początkowe 30 minut było jak spektakl dla pseudointeligentów. Serio już myślałem, że to wyłączę. Jednak końcówka zapowiada, że jeszcze coś z tego może być ;).
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Właśnie oglądam. Bardzo dobry serial, temat bukmacherki przewija się w nim jako leitmotiv.
Peaky Blinders
Thomas Shelby (Cillian Murphy) wraz z rodziną – starszym bratem Arthurem (Paul Anderson) i ciotką Polly (Helen McCrory) – dowodzą jedną z najsilniejszych grup przestępczych w mieście. Budzący powszechny strach Peaky Blinders zawdzięczają nazwę noszonym przez nich czapkom z wszytymi żyletkami. Zarabiają na nielegalnych zakładach bukmacherskich, haraczach i handlu na czarnym rynku. Ambicje Tommy&#39;ego wykraczają jednak poza rządzenie podziemnym światkiem Birmingham. Pragnie on wzmocnić swoją pozycję w mieście poprzez prowadzenie legalnych interesów. Szansa na realizację planów przychodzi, gdy w ręce Shelby&#39;ego trafia skradziony z miejscowej fabryki transport broni. Członkowie konkurencyjnych gangów komunistycznych rewolucjonistów i Irlandzkiego Bractwa Republikańskiego zaczynają licznie nawiedzać dzielnicę Small Heath w poszukiwaniu broni. Zaniepokojony możliwością użycia jej przez komunistów lub IRA, sekretarz stanu Winston Churchill przenosi z Dublina do Birmingham bezwzględnego komisarza policji Chestera Campbella (Sam Neill), który ma odzyskać karabiny i oczyścić miasto z gangów. Na drodze Tommy&#39;ego staje także Billy Kimber (Charlie Creed-Miles), mający monopol na zakłady bukmacherskie, które Shelby upatrzył sobie jako źródło zarobkowania

http://www.filmweb.pl/serial/Peaky+Blinders-2013-680981
 
Do góry Bottom