>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale

Status
Zamknięty.
neiri 5

neiri

Użytkownik
Z polskich seriali ofc M jak Miłość ????
Z zagranicznych zdecydowanie Prison Break. Kiedyś jeszcze uwielbiałem Losta, który jak dla mnie miał szanse stać się serialem wszechczasów, ale po tym co zrobili to...
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Pierwsza Miłość ???? ( Od kilku tygodni postać Marysi mnie denerwuje :p)
od czasu do czasu M jak miłość :p
Eeee tam, Marysia jest fajna ???? .
U mnie:klan , pierwsza milosc, m jak milosc (kolejnosc chronologiczna ???? )
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Polecam wszystkim amerykański serial kryminalno-komediowy &quot;PSYCH&quot;...wyszło juz kilka sezonów, ja zacząłem oglądac 1 sezon..humorystyczny serial, mozna sie wyluzowac, nie trzeba duzo myslec, mozna się posmiac..opowiada o kolesiu, ktory ma nadzwyczajną spostrzegawczosc, ale udaje medium, zeby pracowac dla policji..jego &quot;widzenia&quot; są rozwalające..polecam
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Oglądał ktoś może &quot;The fresh prince od Bel-Air&quot;?
Ja na RTLu (chyba) ogladam i super Will Smith, taki jakiego lubie.
Byłoby super jakby ktos dał link do strony z której można ściagnać wszystkie odcinki :wink:
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
lista jakoś sprzed trzech lat. Ale klasyk jak SP oglądam do dzisiaj.

rysunkowe:
South Park
Family Guy
Przerysowani

fabularne:
Moja Rodzinka
Jim wie lepiej
Chłopaki z Baraków
Scrubs
IT Crowd
On, ona i dzieciaki
Wszyscy nienawidzą Chrisa
Posterunek w Reno
Peep Show
Jak obrabować Micka Jaggera
Frasier
Cybill
Co się dzieje w Hidden Hills
 
pokerface 69

pokerface

Użytkownik
lista jakoś sprzed trzech lat. Ale klasyk jak SP oglądam do dzisiaj.

rysunkowe:
South Park
Family Guy
Przerysowani

fabularne:
Moja Rodzinka
Jim wie lepiej
Chłopaki z Baraków
Scrubs
IT Crowd
On, ona i dzieciaki
Wszyscy nienawidzą Chrisa
Posterunek w Reno
Peep Show
Jak obrabować Micka Jaggera
Frasier
Cybill
Co się dzieje w Hidden Hills
Będe oglądał jak tylko skończe Dextera, muszę jeszcze tylko trochę poczytać na temat tego serialu, bo jeszcze w gre wchodzi Trawka.

Polecasz ?
 
bezcenny 772

bezcenny

Użytkownik
LOST najlepszy serial wg mnie jaki powstał,
oglądam też Fringe systematycznie i oczywiście Herosów, który wg mnie jest równie dobrym serialem co LOST ????
Ostatnio również oglądałem dwa odcinki klub szalonych dziewic i odświeżyłem sobie alternatywy 4 i daleko od szosy ????
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Tyle fajnych rzeczy a Wy jakieś polskie romansidła oglądacie :razz:
Animowane: the Simpsons, Family Guy, American Dad, South Park.
(stricte) Komediowe: Chuck, Two and a Half, the Big Bang Theory.
Inne: Scrubs, Dexter, Californication, Lost, Six Feet Under, 24.
Gdybym miał wybrać 2 ulubione to zdecydowanie Dexter i Family Guy.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
LOST najlepszy serial wg mnie jaki powstał,
oglądam też Fringe systematycznie i oczywiście Herosów, który wg mnie jest równie dobrym serialem co LOST ????
Ostatnio również oglądałem dwa odcinki klub szalonych dziewic i odświeżyłem sobie alternatywy 4 i daleko od szosy ????
Losty żądzą ???? , 6 sezon się zaczyna , też jestem zwolennikiem tego serialu ;) naj naj .. ;) , a i Pierwsza miłość jak jest czas.. no i .. Ranczo ;)
 
robertcorey 1

robertcorey

Użytkownik
Dexter rządzi, dalej długo długo nic.
Gotowe na wszystko mają jeszcze ciekawy klimat.

z Polskich Pierwsza Miłośc ale to oczywiście oglądane raz na jakis czas i dla zlewy.
niezła komedia, wątki science fiction, można sie uśmiać ;)
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
do tego co pisałem wyżej jeszcze bym Simpsonów dodał ???? zajebiaszczy serial na przestrzeni wielu, wielu lat. No i sentyment z młodości (obecnie na AXN Sci-Fi oglądam) Kapitan Tsubasa.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
OZ - rewelacyjny serial, taki Prison Break dla dorosłych ???? aż dziwne że nikt tego nie wymienił !
The Wire
Breaking Bad
Rodzina Soprano
Kompania Braci
Z komediowych:
Friends
Scrubs
Różowe Lata 70-te
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Jak leciałem z dziewczyną do Egiptu to we Wrocławiu na lotnisku na poczekalni spotkałem tego aktora z &quot;Pierwszej miłości&quot;, tego wyżelowanego czarnego z takimi kudłami na głowie. ???? Usiadł tuż za nami ze swoją kobietą i chwilę mu się przysłu****ąc muszę przyznac, że we łbie ma nieźle pomieszane. ???? Tzw. &quot;soda&quot; jak nic. ???? W serialu wydaje się byc w miarę sympatyczny, a tam tuż przed wylotem panoszył się strasznie.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Jak leciałem z dziewczyną do Egiptu to we Wrocławiu na lotnisku na poczekalni spotkałem tego aktora z &quot;Pierwszej miłości&quot;, tego wyżelowanego czarnego z takimi kudłami na głowie. ???? Usiadł tuż za nami ze swoją kobietą i chwilę mu się przysłu****ąc muszę przyznac, że we łbie ma nieźle pomieszane. ???? Tzw. &quot;soda&quot; jak nic. ???? W serialu wydaje się byc w miarę sympatyczny, a tam tuż przed wylotem panoszył się strasznie.
a , tego. On mi przypomina takiego murzyna z Belgii co pizze robił ????
ja z kolei widziałem Pawła z pierwszej miłości. też on the airport. Jakiś też taki głupi się wydawał ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom