>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Seriale

Status
Zamknięty.
M 3

mistrzunio

Użytkownik
Proszę o wpisywanie swoich ulubionych seriali,skoro jest taki temat o filmach to i o serialach też powinien(tylko pisać bez tasiemców mod na sukces,klanów itp. tylko chodzi o takie seriale co dzielą się na sezony).
Ja polecam 2 seriale które się już skończyły:skazany na śmierć i 24 godziny.
Możecie mi polecić jakiś serial,generalnie szukam jakiegoś serialu akcji(typy te 2 wspomniane przeze mnie),tylko żeby nie było nic z fantastyki,science fiction czy też że w każdym odcinku jest nowy wątek(np. dr house i tego typu nie chcę).Od razu uprzedzam że sporo seriali oglądałem fajnych(dexter, fala zbrodni, londyńczycy, które mi się podobały), natomiast takie seriale jak mentalista mi się nie podobają-w c+ jest znaczek że to film od 12 lat i to widać-takie byle co,fajna historyjka fajnie się kończy zawsze.
 
pasiak_forever 55

pasiak_forever

Użytkownik
wczoraj sciagnelem 1 sezon, jestem na 7 odcinku i zamierzam oglądać wszystkie 7, jak napisałeś nie nie interesuje Cie Dr house, ale to naprawde dobry serial.

Dr.House: &quot;Nie , dziwka zamaist do domu przyszła do biura&quot;
buhaha najlepszy tekst
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak wielu userów zauważyło, był już taki temat i został zamknięty. Zakładajcie nowe tematy dotyczące pojedynczych seriali.
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom