>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie A 04.11.2006 - 05.11.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
AC Siena - AC Parma 1.85 3.05 4.45
Reggina Calcio - Catania Calcio 1.95 3.00 4.05
Chievo Verona - Cagliari Calcio 2.15 2.90 3.55
AC Torino - FC Messina 2.00 2.95 3.95
Livorno - Udinese 2.50 2.75 3.05
Atalanta Bergamo - AC Milan 5.75 3.20 1.65
FC Empoli - Lazio Roma 2.50 2.75 3.05
Inter Mediolan - Ascoli 1.15 6.00 16.00
US Palermo - Sampdoria Genoa 1.70 3.20 5.20
AS Roma - Fiorentina 1.90 3.05 4.15

Zapraszam wszystkich do podawania swoich typów na 10 kolejkę Serie A. :wink:
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Atalanta Bergamo - AC Milan

AC milan musi natychmiast poprawic swoją pozycje w tabeli. Co z tego że piłkaże Ancelottiego zagrali w derbach, chyba najlepszy mecz w sezonie, skoro przegrali 4:3. W efekcie strata rossonerich do lidera (Inter) wynosi 14 punktów. Mecz z Atlantą Milan będzie musiał wygrac. Milan w ostatniej kolejce pokazał potencjał ofensywny. W Bergamo gracze z Milanu powinni miec łatwiejsze zadanie, bo przeciwnicy mają jedną z najsłabszej linii defensywnej w Serie A. W ostatnich 4 meczach Atlanta straciła aż 10 bramek! Zdeterminowani goście będą chcieli przywieźc komplet punktów do Milanu

Mój typ: 2
Ryzykowny typ: Milan będzie wygrywał po pierwszej połowie
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Jeśli chodzi o Milan, to zdecydowanie typuję jego zwycięstwo w tej kolejce. W dwóch ostatnich meczach było widać, że gra Milanu się poprawia. Już z Interem zagrali niezłe spotkanie, choć nie dali rady lepiej dysponowanemu rywalowi. Trener Milanu prawdopodobnie wyciągnie wnioski, z postawy swojej ekipy w drugiej połowie meczu z Interem i od początku da zagrać Gilardino, Maldiniemu oraz brazylijczykowi Oliveira, choć tego ostatniego może w pierwszym składzie zastąpić Inzaghi. Milan potrzebuje punktów i musi zacząć wreszcie grać efektywnie.

Atalanta Bergamo - AC Milan -&gt; 2 (1.65)
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
O to moje analiki na SerieA ????

Roma AS - Fiorentina 1 @ 2.05 Expekt
Trzy remisy z rzedu ma Roma na wlasnym stadionie: Chievo 1-1, Ascoli 2-2, Olympiakos 1-1. Fiorentina 2 zwyciestwa z rzedu na wyjazdach: Empoli 2-1,i Torino 1-0. Roma jutro powinna zaczac wygrywac u siebie. Kibice zespolu nie byli uradowani po remisie z Olympiakosem, ale jednak powinni na luzie awansowac do dalszej fazy rozgrywek w LM. Kolejnym argumentem na to, ze Roma jutro wygra jest to, ze Amantino Mancini wraca do skladu po kontuzji. Trzecim juz argumentem jest to, ze Luca Toni nie zagra w tym spotkaniu i obrona Romy bedzie sie pewniej czula, poniewaz Toni potrafi strzelic zawsze gola. I ostatnim argumentem jest to,ze prezydent Fiorentiny Della Valle podaje Włoska Federacje Piłki Nożnej do sądu i z tego powodu jest zamiesznie w zespole. Jak dla mnie Roma ktora ma 17 punktow na koncie powinna jutro doganiac liderow, Palermo i Inter (po 21 punktów).

Atalanta Bergamo - Milan 2 @ 1.70 Expekt
Atalanta grala wspaniale, ale po ostatnim meczu z Parma gdzie sedzia podyktowal nie sprawiedliwe rzut karny, druzyna z Bergamo przerwala wspaniala passe. Natomiast Milan przezywal kryzys, ale w koncu wygrali z Anderlechtem i przebudzili sie po fatalnych wystepach. Atalanta juz jednak nie powinna grac jak wczesniej, poniewaz zaczyna sie walka w Serie A. Milan potrzebuje zwyciestwa i musi zaczac wspinac sie w tabeli. Niestety w Milanie nie zagraja kontuzjowani: Ambrosini, Serginho, Kaladze, Nesta, w Atalancie nie zagra tez paru zawdonikow: Defendi, Centi, Conteh, Vieri, Zampagna (wszyscy kontuzje) i Carrozzieri i Loria (zawieszeni). Doswiadczenie Milanu i klasowi zawodnicy powinni na luzie wygrac z Atalanta. Milan zawzwyczaj wygrywal w Bergamo i tradycja bedzie kontynuuowana. Ancelotti pusci do gry Inzaghiego, Gilardino i Kake w pierwszej 11. I dzieki nim Mialn powinien wygrac....
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Typ: 1
Kurs: 2.00
Buk: Bwin

AnalizA: Torino zajmuje 17tą pozycję w Serie A, jak narazie mają słaby bilans: 1-4-4 i 5:12 w bramkach, u siebie ostatnio przegrali z Fiorą 0:1,a le wcześniej odnieśli swoje prierwsze zwycięstwo w tym sezonie z Chievo 1:0, bilans Torino u siebie: 1-1-3 i 3:8. Rywalem Torino będzie równie (do słownie :p) grająca Messina, która ma ciekawy bilans: 3-3-3 i 12:12. Messina na wyjazdach gra słabiutko: 0-2-2 i 5:8. Zespół gospodarzy zagra w komplecie, natomiast w Messinie nie zagra pauzujący za czerwoną kartkę Carmine Coppoli,którego zastąpi Nicolas Cordova. Jak dla mnie Torino musi zacząć wygrywać jeśli chce się utrzymać w Serie A, więc sądzę, że na Stadio Olimpico wygrają.
 
L 237

lookash

Użytkownik
AS Roma - Fiorentina X 3,0 Sts
Mozna powiedziec mecz na szczycie serie A.Trzecia Roma podejmuje u siebie piata fiorentine.trwa passa remisow rzymain na wlasnym stadionie,zas fiorentina ostatnio na wyjezdzie wygrywa(co prawda z nizej notowanym rywalami).bez luci toni&#39;ego znacznie trudnie bedzie sie grac w ofensywie gracza z florencji.mysle ze padnie remis bezbramkowy lub 1:1
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Palermo v Sampdoria

mój typ: 1

kurs: 1.70


Napewno doychczas Palermo jest to niesspodzianką Serie A. Palermo w ostatnim meczu w Pucharze Uefa niespodziewanie przegrało z Newcastle. Ale trzeba przyznać że to była zasługa bramkarza Coola, który znakomicie bronił w bramce Newcastle. Tym razem na Stadio Renzo Barbera przyjerzdża w tym sezonie słabo spisująca sie Sampdoria. Palermo ma doskonałą passe. Wygrało trzy ostanie spotkania, i to w bardzo dobrym stylu. Sampodria nie imponuje swoją dormą. Zajmuje 11 pozycje w tabeli, i nie zanosi się na lepszą gre tego zespołu. Palermo ma piłkarzy którzy są dobrze wyszkoleni technicznie chociaż w swoim szeregach nie ma jakiś gwiazd. Palermo gra u siebie przeciętnie, ponieważ traci dużo goli. Na swoim boisku straciło 19 bramek. Jednak udaje im się tyle strzelać że obecnie zajmują drugą pozycje w tabeli. Ten mecz myśle że także rostrzygnie się na korzyść gospodarzy chociaż napewno czują zmęczenie po czwartkowym meczu, ale jestem nastawiony optymistycznie i myśle że wice lider zainkasuje trzy punkty.

Ostanie mecze pomiędzy tymi zespołami:

Serie A 2005-06 2006-03-19 Sampdoria - Palermo 0 - 2
Serie A 2005-06 2005-11-06 Palermo - Sampdoria 0 - 2

Serie A 2004-05 2005-04-16 Sampdoria - Palermo 1 - 0
Serie A 2004-05 2004-11-14 Palermo - Sampdoria 2 - 0
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Atalanta - AC Milan 2 @ 1.65 Expekt

Jak wiadomo celem takiego klubu jak AC Milan w każdym sezonie jest tytuł mistrzowski. Jednak minusowe punkty sprawiły, że będzie bardzo, ale to bardzo ciężko. Do tego dochodzi jeszcze słaba forma Rosso-nerich, o czym świadczy tylko 1 zwycięstwo w ostatnich 6 meczach Serie A. Morale zespołu na dodatek osłabiła porażka &quot;u siebie&quot; w derbach z Inetrem 3-4. Ale nastroje częsciowo zostały poprawione w środku tygodnia - zwycięstwem 4-1 nad Anderlechtem. Teraz pora wziąć się do roboty, i takie mecze jak ten dzisiejszy muszą być wygrywane, jeśli Carlo Ancelotti chce, by jego zespół powalczył o najwyższe cele. Gospodarze prezentują się jak na siebie bardzo dobrze. Jednak można zauważyć, że Atalanta jest &quot;wygodnym&quot; rywalem dla Milanu.
Atalanta: Calderoni; Adriano, Rivalta, Talamonti, Bellini; Ferreira Pinto, Bernandini, Migliaccio, Ariatti, Doni; Ventola
Milan: Dida; Bonera, Simic, Maldini, Favalli; Gattuso, Pirlo, Seedorf, Kaka; Inzaghi, Gilardino
Ja osobiscie jestem przekonany, że Rosso-neri dziś zwyciężą, a kurs jaki można złapać w Expie jest bardzo ładny. Pewniak dnia.


Palermo - Sampdoria X @ 3.30 Expekt

Drugi mój dzisiejszy typ z Serie A, to już rzecz z wyższej półki. Wielu uważa, że zdecydownym faworytem spotkania w Palermo są gospodarze, jednak tu będzie remis, ja tak sądzę. Jak mawiają: &quot;każda seria się kiedyś kończy, a Palermo ma 11 meczów z rzędu bez remisu. Sampa natomiast punktami nie podzieliła się od 3 spotkań. Do tego w meczach między tymi drużynami na Stadio Renzo Barbera rzadko padają remisy, więc teraz czas na podział punktów. Co tu więcej pisać, po prostu w tym meczu śmierdzi mi remisem (pierwszym w tym sezonie jeśli chodzi o Palermo) i sróbuję tego typu, oczywiście nie przesadzając ze stawką.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom