>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie A by Muntar

muntar 506

muntar

Użytkownik
Stawkowanie płaskie, cały czas. W moich typach przedewszystkim stawiam na skuteczność oraz znajomość danej ligi. Podane 1j dla jednego 1,2,5 zł dla innego 10,20, 100 zł. Także umownie daję 1j aby łatwiej się liczyło. Pozdrawiam.
Chievo - Sampdoria ⛔
Godzina spotkania: 15:00
Typ: X
Kurs: 3.00 Bet365
Stawka: 1j
Sampa obecnie w ostatnich trzech meczach zanotowała zauważalny wzrost formy dzięki czemu udało im się wydostać ze strefy spadkowej. W ostatnich 3 meczach Doria zainkasowała aż 5 oczek dzięki czemu udało wyprzedzić się gospodarzy dzisiejszego spotkania. Tym razem Sampa zmierzy się z drużyną Chievo, która pod skrzydłami Sinisy Mihajlovicia zaczeła grać przyjemny dla oka futbol rozbijając w derbach faworyzowany Hellas, Sasuolo czy Livornijczyków. Notując w 3 spotkaniach aż 9 oczek. Ławka w ekipie z Verony zawęży się o trzech graczy co nieco zawęzi możliwości taktyczne. To co mnie przekonuje aby postawić na remis to defensywa Dori, która skutecznie ukróci zapędy gospodarzy. Dla mniej odważnych typ 1X.
Fiorentina - Bologna ✅
Godzina spotkania: 15:00
Typ: 1
Kurs: 1,44
Stawka: 1j
Fiorentina na Artemio Franchi podejmować będzie ekipę Bologny okupującą dolną strefę tabeli na 19 lokacie. Co bym nie napisał to nic nie przemawia za ekipą gości, jedynie zmęczenie po LE może być jako takim argumentem aby pograć w stronę bolończyków. Viola za to pomimo sprzedaży talentów Jojo i Adema, utrzymuje dobrą formę podczas tego sezonu. Okres gry w kratkę zauważalny był podczas udziału w LE gdzie szkoleniowiec starał się często rotować składem aby zachować optymalne siły na rywalizację w SA jak i LE. Dzisiaj stawiam na zwycięstwo ekipy Fiorentiny. Dla lubiących ryzyko typ X2.
Genoa - Atalanta ⛔
Godzina spotkania: 15:00
Typ:1
Kurs: 2,10
Stawka: 1j
W tym spotkaniu postawiłem na drużynę gospodarzy. Szczerze to Atalanta nie ma kim postraszyć a na dodatek dochodzi brak Yepesa co z pewnością osłabi defensywę. Genoa zaś okraszona naprawdę dobrymi grajkami, którzy zapewnili 8 lokatę. Przede wszystkim przekonuje mnie zestawienie defensywy oraz ciekawy wariant ofensywny(Antonelli, Gilardino, Calaio). Gila lubiący grę w powietrzu i brak Yepesa, będzie się działo. Zdecydowanie typ na gospodarzy, pomimo licznych osłabień.
Lazio - Livorno ✅
Godzina spotkania:15:00
Typ: 1
Kurs: 1,50
Stawka: 1j
Zajmująca 12 lokatę w tabeli drużyna stołecznych podejmie drużynę Livorno, którzy okupują 18 miejsce i balansują w strefie spadkowej. Drużyna miejscowych bez Klose, nie radzi sobie za dobrze. Po prostu nie ma nikogo, kto weźmie na siebie ciężar meczu i pociągnie ten wózek. Lazio dzisiaj na szczęście bez większych osłabień. Od 5 spotkań drużyna z Rzymu nie zdobyła żadnych 3 oczek w jednym meczu, co doskonale oddaje brak Mirka. Livorno krezusem piłkarskim w tym sezonie nie jest, więc jestem zdania, że Lazio powinno pozbawić wszelkich złudzeń gości już w pierwszej połowie spotkania. Jeżeli ofensywa zagra powyżej oczekiwań, które są naprawdę niskie w obecnej sytuacji to myślę, że spokojnie możemy pomyśleć o wyniku 3:1 dla gospodarzy.
Parma - Cagliari ⛔
Godzina spotkania: 15:00
Typ: 1
Kurs: 1,80
Stawka: 1j
Parma w tym sezonie gra naprawdę niezły futbol, szczególnie na swoim boisku gdzie dobrze radzi sobie z rywalami pokroju dzisiejszych gości. W drużynie Parmy naprawdę przyzwoite działa pokroju Cassano czy młodziutkiego Sansone. Drużyna Cagliari niestety w tym sezonie poniżej oczekiwań, Astori z kilkoma farfoclami na koncie, Nainggolan, który miał być wschodzącą gwiazdą na razie bez większego błysku. W tym spotkaniu śmiało stawiam czystą 1 licząc na egzekucję 2:0.
Udinese - Torino ✅
Godzina spotkania: 15:00
Typ: X2
Kurs: 1,91
Stawka: 1j
Ekipa Toro to w tym sezonie mój ulubiony klub do zarabiania przyzwoitych pieniędzy i przede wszystkim polski akcent w serie A. Drużyna z Turynu w ciągu 5 spotkań odniosła tylko jedną porażkę, grając na wyjeździe z Cagliari jednak moim okiem to był mały wypadek przy pracy i chwila dekoncentracji w końcówce meczu i w końcu wpadło co miało wpaść dla gospodarzy. W drużynie Udine z niepokojem patrzę na Di Natale, który mając dzień konia potrafi sporo wcisnąć, jednak dziś te zadanie będzie ciężkie bo drużyna z Turynu ma naprawdę przyzwoitą defensywę, która w ostatnich 5 spotkaniach traciła średnio tylko 1 bramkę na mecz. Liczę w tym spotkaniu bardziej na zwycięstwo Torino po golach Cerciego i Immobile. Jednak moim zdaniem bezpieczniej zagrać X2.
Juventus - Sassuolo ⛔
Godzina spotkania: 18:30
Typ: X2
Kurs:4,80
Stawka: 1j
Do zagrania na Sassuolo skłonił mnie nie tylko kurs, ale forma jaką ta ekipa prezentuje w starciu z mocnymi rywalami. Sassuolo ukradło w tym sezonie już punkty Lazio, Napoli, Romie, Milanowi a także zagrało wyrównane spotkanie z Juve w Trofeo TIM. Czuję tutaj kolejny remis ale wolę zagrać X2.
Napoli - Inter ✅
Godzina spotkania: 20:45
Typ: 1
Kurs: 1,85
Stawka: 1j
Krótko i zwięźle. Napoli gra u siebie po bardzo dobrym meczu w LM. Główną przewagą Napoli jest to, że tutaj gra cała drużyna. A wynik nie zależy od jednego czy dwóch grajków jak to ma sytuacja w Interze. Biorę Napoli czystą 1 za średnie pieniążki.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Małe podsumowanie, do którego dojdzie jeszcze jutrzejszy mecz Milan - Roma. Analiza dzisiaj lub jutro powinna już być.
Catania - Verona ✅ 3,10
Chievo - Sampdoria ⛔
Fiorentina - Bologna ✅ 1,44
Genoa - Atalanta ⛔
Lazio - Livorno ✅ 1,50
Parma - Cagliari ⛔
Udinese - Torino ✅ 1,91
Juventus - Sassuolo ⛔
Napoli - Inter ✅ 1,85
Suma stawek: 9 j
Suma zwrotów: 9,8 j
Zysk: ✅ 0,8 j
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Rozpiska:
Livorno - Udinese
Data spotkania: 21.12. 18:00
Kurs: 3,00
Typ: X
Analiza:
Na pierwsze spotkanie 17 kolejki serie A, będziemy się raczyć spotkaniem Livorno vs Udinese. Obie ekipy ostatnio cierpią na niemoc strzelecką, trafiając bardzo rzadko do bramki rywali. Żadna z ekip dziś nie przekonuje Mnie na swoją stronę, a już tydzień temu widziałem remis w tym spotkaniu. Oba zespoły z absencjami. Moim zdaniem będzie to mecz na styku, który może wygrać jedna z drużyn wynikiem 1:0. Ale ostatecznie stawiam na podział punktów w tym spotkaniu po nudnym jak flaki z olejem widowisku.
Cagliari - Napoli
Data spotkania: 21.12. 20:45
Kurs: 1,73
Typ: 1X
Analiza:
Wieczorne spotkanie w przeciwieństwie do spotkania Livorno - Udinese będzie obfitować w bramki a przede wszystkim obejrzymy zacięte widowisko. Cagliari w tym sezonie to naprawdę trudny teren i jeżeli Napoli chce myśleć o wywiezieniu punktów to musi zagrać naprawdę skutecznie. Defensywa Cagliari powoli zaczyna grać na swoim poziomie a i żądła ofensywy w postaci Nainggolana, Nene czy Contiego powinny dać się we znaki dzisiejszym gościom. W drużynie Napoli zaś mamy będącego w świetnej formie Igłe, Callejona czy Insigne, którzy co mecz udowadniają, że są warci płaconych na nich pensji. Osobiście widzę w tym spotkaniu wynik 2:2 po zaciętej walce obu drużyn, jednak wolę zagrać minimalnie w kierunku gospodarzy. Dla odważnych typ X po dobrym kursie 3,30.
Bologna - Genoa
Data spotkania: 22.12. 12:30
Kurs: 3,10
Typ: X
Analiza:
Daję typ w trakcie meczu bo forum wisiało nieziemsko od dobrej godziny i nie udało mi się wrzucić przed rozpoczęciem meczu. Bez głębszej analizy.
AS Roma - Catania
Data spotkania: 22.12. 15:00
Kurs:
Typ:
Analiza:
Atalanta - Juventus
Data spotkania: 22.12. 15:00
Kurs:
Typ:
Analiza:
Sampdoria - Parma
Data spotkania: 22.12. 15:00
Kurs:
Typ:
Analiza:
Sassuolo - Fiorentina
Data spotkania: 22.12. 15:00
Kurs:
Typ:
Analiza:
Torino - Chievo
Data spotkania: 22.12. 15:00
Kurs:
Typ:
Analiza:
Verona - Lazio
Data spotkania: 22.12. 15:00
Kurs:
Typ:
Analiza:
Inter - AC Milan
Data spotkania: 22.12. 20:45
Kurs:
Typ:
Analiza:
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Jako że Nasz nowy serwer dostaje czkawki podaję typy na szybko bez analiz.
Roma - Catania 1 ✅ 1,25
Atalanta - Juventus 2 ✅ 1,50
Torino - Chievo X ⛔
Sampdoria - Parma 2 ⛔
Sasuolo - Fiorentina 1X ⛔
Verona - Lazio 1 ✅ 2,90
Inter - Milan X ⛔
Kursy zaaktualizuję na wieczór jak serwer przestanie mulić. Pozdrawiam i zielonego życzę.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Fiorentina - Livorno - Fiorentina -1,5 2,075 ⛔
W drugim dzisiejszym spotkaniu serie A, miejscowe Fiołki podejmą gości z Livorno. Zespół Fiorentiny bez większych osłabień, będzie walczył o 3 pkt aby zminimalizować różnicę pomiędzy zespołem Napoli. Drużyna Livorno praktycznie z nożem na gardle kulająca się w okolicach strefy spadkowej. Dzisiaj do dyspozycji trenera z Livorno zabraknie dwóch podstawowych graczy. Viola będzie chciała przed publiką zaprezentować przyjemny dla oka futbol i myślę że powinni wygrać bezproblemowo 2 bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
muntar 506

muntar

Użytkownik
Dzisiaj tak na szybciutko typy bez analiz bo ledwo zdążyłem sam obstawić.

Milan - Atalanta
Typ: 1
Kurs: 1,44 ✅
Catania - Bologna ⛔
Typ: 2X
Genoa - Sassuolo
Typ: 1
Kurs: 1,36 ✅
Parma - Torino ⛔
Typ: 2X
Udinese - Hellas Verona
Typ: 2X
Kurs: 2,05 ✅
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Ostatni mecz na dzisiaj:
Lazio - Inter
Typ: X
Kurs: 3,25
Analiza:
W tym spotkaniu postanowiłem postawić na remis, zapewne wiele osób dzisiaj postawi na Inter. Dlaczego jednak wybrałem remis?? Lazio prezentuje ostatnio tragiczną formę a Inter jest w gazie. Ale należy zapomnieć o tym, że liczby grają w meczu jakąkolwiek rolę. Mocne zespoły mają bez wątpienia ciężkie życie w serie A, a takim bez wątpienia jest Inter. Każdy rywal mobilizuje się w 100% w takich meczach, często dochodzi też dobrze zaparkowany autobus. Nie widzę by inaczej było w tym meczu. Osobiście myślę, że mecz zakończy się wynikiem 1-1.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Godzina: 15:00
Mecz: Atalanta - Cagliari
Typ: X
Kurs: 3.20
Godzina: 15:00
Mecz: Bologna - Napoli
Typ: 2
Kurs: 1.62
Godzina: 15:00
Mecz: Catania - Fiorentina
Typ: 2
Kurs: 1,83
Godzina: 15:00
Mecz: Chievo - Parma
Typ: X
Kurs: 3,00
Godzina: 15:00
Mecz: Genoa - Inter
Typ: X
Kurs: 3,50
Godzina: 15:00
Mecz: Sassuolo - Torino
Typ: 2
Kurs: 2,60
Godzina: 20:45
Mecz: AC Milan - Verona
Typ: 1
Kurs: 1,40
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
muntar 506

muntar

Użytkownik
Godzina: 15:00
Mecz: Atalanta - Cagliari
Typ: X
Kurs: 3.20 ⛔
Godzina: 15:00
Mecz: Bologna - Napoli
Typ: 2
Kurs: 1.62 ⛔
Godzina: 15:00
Mecz: Catania - Fiorentina
Typ: 2
Kurs: 1,83 ✅
Godzina: 15:00
Mecz: Chievo - Parma
Typ: X
Kurs: 3,00 ⛔
Godzina: 15:00
Mecz: Genoa - Inter
Typ: X
Kurs: 3,50 ⛔
Godzina: 15:00
Mecz: Sassuolo - Torino
Typ: 2
Kurs: 2,60 ✅
Godzina: 20:45
Mecz: AC Milan - Verona
Typ: 1
Kurs: 1,40 ✅
Porządki w temacie.
 
Do góry Bottom