>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie B, Serie C (temat zbiorczy) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Pro Patria - Savona / 2.20 WilliamHill
Analiza: Drużyny spotkały się ze sobą nie jeden już raz ale to górą była drużyna Savony.
Co do dzisiejszej drużyny gości.. wygrali dwa swoje ligowe ostatnie mecze :
05/01/14 SEC UC Albinoleffe 2 - 3 Savona
12/01/14 SEC Savona 1 - 0 Pavia
Trener drużyny gospodarzy po transferze zawodnika Nossa i dzisiejszym kontuzjowanym
Polverini 15/1 jest zmuszony do lini obrony wstawić młodzików.
Z Serie B do drużyny Savony doszedł zawodnik Altobello, który w tym meczu
zadebiutuje i mam nadzieje na wage zwycięstwa !
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Trapani - Padova / @ 2.00 WilliamHill
vs

Analiza: Obie 11-stki :
Trapani: Nordi 21/-25, Garufo 20/0, Terlizzi 13/0, Pagliarulo 18/1, Rizzato 21/1,
Basso 7/2, Caccetta 19/0, Ciaramitaro 13/0, Nizzetto 20/3, Gambino 12/0, Mancosu 20/14.
Braki: Iunco 12/1, Martinelli 13/0, Dolenti 0/0, Raimondi 0/0.
Padova: Mazzoni 10/0, Almici 3/0, Benedetti 15/0, Carini 13/0, Laczko 14/0, Osuji 16/0,
Musacci 9/1, Moretti 11/0 (z Spezia B), Improta 3/0 (Chievo A), Rocchi 3/0, Pasquato 19/5.
Braki: Modesto 9/0, Feczesin 10/0, Jelenic 12/0, Osuji 16/0 (nie jest pewny
swojego występu w tym spotkaniu), Trevisan 4/1, Perna 8/0.
Obie ekipy starły się ze sobą tylko dwa razy, gdzie górą było Trapani:
24/08/13 Padova 0 - 2 Trapani
17/08/13 Trapani 1 - 0 Padova
Padova na wyjeździe bilans 1/1/8 !!!

 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Dyscyplina: Soccer » Italy » Lega Pro C2/B
Spotkanie: Aversa - Ischia
Typ: Aversa
Kurs: 1,91
Bukmacher: Bet365 - aktualnie dostępny tylko w BetVictor (więcej info patrz analiza)

Mecz zaczyna się o godzinie 14:30 i ma być dostępny na live w bet365.

Drużyna gości jest w totalnej rozsypce. Odszedł właściciel klubu, trener, sztab szkoleniowy (w większości), a także większość zawodników w tym kluczowi dla Ischii w tym sezonie: Masini, Nigro, Pedrelli, Di Nardo oraz Alfano.

Klub jest na skraju bankructwa, nie ma środków wystarczających na jaką kolwiek działalność, a tym bardziej, spłatę długów jakie posiada klub.

Jutrzejszy mecz w barwach Ischia rozegrają zatem juniorzy oraz zawodnicy którzy zdecydowali się pozostać (jeszcze) w klubie.

W informacjach o typie podałem ostatni kurs jaki zanotował bet365. Dowiadywałem się na czacie w bet365 czy ten będzie można jeszcze obstawiać pre-play lub in-play i zostałem poinformowany iż będzie on w ofercie na żywo, ale nie pre-play.

Jest także możliwość iż Ischia odda ten mecz walkowerem, więc proszę śledzić informacje z Włoch na bieżąco.

Moderatorów proszę zatem, pomimo że typ jest aktualnie dostępny jedynie w jednym z nieregulaminowych bukmacherów, o pozostawienie wpisu, celem informacji na innych, gdyż tak jak pisałem wyżej ma on być dostępny na żywo w bet365 (w innych firmach bukmacherskich nie zasięgałem informacji). Mecz zaczyna się o 14:30.

Konwersacja z supportem bet365:

Damian F dołączył(-a) do tej rozmowy.
Rozmawia Pan/Pani z Damian F
Damian F Witam w Czacie na żywo bet365. W czym mogę pomóc?
Jakub Witam
Jakub Chciałbym się dowiedzieć czy mecz Aversa vs Ischia (Piłka nożna, Włochy, Serie C2/B) będzie dostępny do gry pre-play lub live ?
Damian F Proszę o chwilę cierpliwości.
Damian F Tak, mecz będzie oferowany na zywo od godziny 14.30
Jakub Ok w takim razie dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Virtus Entella - Lumezzane # Wygrają gospodarze !
Liga: Włochy / Serie C1
vs

Analiza: Lider włoskiej Serie C1 Virtus Entella podejmuje drużyne z miejsca 11. Goście
bez obrońcy Belotti 15/3. Natomiast gospodarze umocnili się w lini ataku kupując
z drużyny Salernitana zawodnika Matteo Guazzo. Dziś ten gracz właśnie w tej drużynie
zadebiutuje. Virtus w roli gospodarza bilans 7/2/0, gdzie jego dzisiejszy rywal bilans na
wyjeździe ma 1/3/4 także widze tu ogromne szanse na zwycięstwo gospodarzy !
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
kurde co ta Aversa odwaliła, że to przegrała??? nie kumam takie info a taki dramat ???? dobrze, że mnie nie podkusiło grać wysoko tylko standardową stawką...
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Crotone - Siena # BTS TAK !
Liga: Włochy / Serie B
vs

Analiza: 20-stu zawodników Sieny powołanych na spotkanie z drużyną Crotone :
Bucuroiu, Farelli, Lamanna; Angelo, Belmonte, Dellafiore, Feddal, Matheu, Milos,
Morero; Giacomazzi, Pulzetti, Schiavone, Spinazzola, Valiani, Vergassola; Plasmati,
Rosina, Rosseti, Scapuzzi.
Braki: M. Paolucci 18/5, N. Giannetti 17/7, G. D&#39;Agostino 12/4, F. Grillo 10/1,
Thomas 6/0, D. Mannini 4/0.
źródło: http://www.acsiena.it/2014/01/26/crotone-siena-20-convocati/
Dla gospodarzy braki następujące :
Cataldi 17/0, Ferrari 0/0, De Giorgio 17/2, Dezi 18/3, Diop 0/0, Matute 15/3.
źródło: http://www.fccrotone.it/component/news/3407/i-convocati-di-mister-drago-per-il-posticipo-contro-il-siena.html
Dla gości nie zagrają najbardziej bramkostrzelni gracze, lecz pomimo tego nie skreślę Sieny
i bardzo ciężko moim zdaniem wytypować tu zwycięzce tego spotkania. Jeszcze w historii
swoich spotkań Crotone z drużyną Sieny nie wygrali spotkania. Albo dziś dojdzie do tego
przełamania albo ja nie wiem jaki będzie bieg wydarzeń na boisku. Myślę ze tu będzie dobrym
typem BTS z racji tego że obie ekipy trochę okrojone ze składu.


kurde co ta Aversa odwaliła, że to przegrała??? nie kumam takie info a taki dramat ???? dobrze, że mnie nie podkusiło grać wysoko tylko standardową stawką...
- niskie ligi, takie jak w tym przypadku dają się łatwo skorumpować. Wszystkie
sprzedawane mecze są w tych niższych ligach. Też spotkałem się z tym info odnośnie
tego spotkania i miałem zagrać za drobne, ale bukmacherzy zdołali to spotkanie
usunąć z oferty, nawet nie wiem czy była możliwość zagrać to na live. Na gospodarzy
poszła masówka, na gości kurs poszedł w góre i pewnie takie było zamierzenie ogólne :p
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Perugia - Prato / Gospodarze handi -1 / 2.37 @ WilliamHill !
Liga: Włochy / Serie C
vs

Analiza: Goście osłabieni w takich graczy jak T. Ghinassi 17/0, dla gospodarzy
nie zagra Nicco. Perugia elegancko ostatnie mecze u siebie :

- Ich bezpośrednie mecze :
06/10/13 SEC Prato 2 - 2 Perugia
05/05/13 SEC Perugia 3 - 0 Prato
6/12/12 SEC Prato 2 - 0 Perugia
09/11/11 CIS Perugia 3 - 1 Prato
Perugia jest liderem owej ligi i ma bilans 8/0/1 u siebie tak więc goście nie mają co tu podskakiwać !

 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Spotkanie: Sorrento - Ischia
Liga: Włochy / Lega Pro 2B
Typ:
Gospodarze wygrają
Kurs:
2.20 / WilliamHill
vs

Analiza: Drużyna Sorrento musi uciekać z grupy spadkowej. W tym meczu w roli
gospodarza podejmuje drużynę gości z wyżej położonego miejsca w tabeli. Drużyna
gości w tym spotkaniu bez G. Mattera 22/0, M. Finizio 13/0, P. Rainone 10/0,
L. Longo 17/3, gdzie dodatkowo napastnik A. Scalzone 3/0 nie jest pewny swojego
występu. Patrząc po statystykach tych graczy, to są to kluczowe braki dla tego
zespołu. Podobno są to derby Neapolu..
 
corey7 4

corey7

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Serie B
Spotkanie:
FC Crotone - Brescia Calcio

Typ: X
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Dziś o godzinie 20.30 na Stadio Ezio Scida Crotone odbędzie się spotkanie 26 kolejki Serie B pomiędzy Crotone, a Brescią. Bukmacherzy faworyta tego spotkania upatrują w gospodarzach (2,40) jednak ja skłaniam się tu w kierunku remisu. Crotone zajmuje 10 miejsce z dorobkiem 36 punktów (10-6-9 36:35), Brescia znajduję się oczko wyżej i zgromadziła do tej pory 37 punktów (8 -13 - 4 37:32). Warto odnotować, że są to dwie najbardziej over&#39;owe drużyny w lidze. Średnia bramek obu drużyn wynosi 2,8 bramki na mecz. Forma obu drużyn to niebo, a ziemia. W poprzedniej kolejce Crotone dostało wyjazdowe lanie od 8 w tabeli Spezii 3:1. Brescia natomiast zagrała na remis 1:1 na własnym stadionie z Ternaną, która zajmuje 16 miejsce, lecz ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji. Drużyna gospodarzy w optymalnym zestawieniu, natomiast w drużynie gości zabraknie : podstawowy pomocnik - Felipe Sodinha (17-2) pauzuje za kartki, Vitor Saba (14-1) rezerwowy. W spotkaniach bezpośrednich między tymi drużynami odnotowano do tej pory 4 zwycięstwa Crotone, 4 Bresci i 3 remisy. Brescia jeszcze nigdy nie wygrała na Stadio Ezio Scida lecz moim zdaniem Crotone jest w tym momencie za słabe by pokonać Brescie. Spodziewam, się meczu, w którym dominującą stroną bedzie Brescia, lecz zabraknie jej argumentów by wygrać to spotkanie.
 
makaveli23 172,6K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina : Piłka nożna - Serie B
Spotkanie: FC Crotone - Brescia Calcio
Typ: DW: 1-2
Kurs: 12.00
Bukmacher: Bet365
Pierwszy mecz na wyjeździe wygrali Crotone 1-2, i jak pokazuje historia druzyna ktora wygrala pierwszy mecz u siebie, przegrywala na wyjeździe :

Wiec moze teraz czas by druzyna ktora wygrala pierwszy mecz na wyjeździe - tak dla zasady &quot;nic w przyrodzie nie ginie&quot; :p - teraz przegrała u siebie?
Jezeli tak ma byc to mysle ze warto przyjrzec sie wynikom Bresci na wyjeździe:
Bari 0 - 0 Brescia
Ternana Calcio 1 - 2 Brescia
Carpi 0 - 0 Brescia
Latina 2 - 0 Brescia
ASD Spezia Cal… 2 - 2 Brescia DO 90 minuty utrzymuje sie wynik 1-2!!
Pescara Calcio 3 - 3 Brescia
Padova 0 - 0 Brescia
Empoli 2 - 2 Brescia DO 90 minuty utrzymuje sie wynik 1-2!!
Modena 0 - 1 Brescia
Juve Stabia 1 - 2 Brescia
Virtus Lanciano 1 - 0 Brescia
Novara 1 - 2 Brescia
jak widac 3 wygrane po 2-1, a moglo byc i 5. Mysle ze warto zaryzykowac drobne w dokladny wynik 2-1. Mysle ze goscie sa w lepszej formie (w ostatnich meczach przegrali tylko raz, podczas gdy Crotone zalicza wiecej porazek i stoi w tabeli o oczko nizej i ma o oczko mniej punktow, wiec dla gosci bardzo dobrze bylo by wygrac, nie tylko po to by nie pozwolic gospodarzom na przegonienie siebie w tabeli, ale takze po to by w niej awansowac na 4 pozycje! Oczywiscie tak jak kolega powyzej napisal remis rowniez jest prawdopodobny ale ja ide na wygrana gosci, mysle ze beda chcieli lekko dobic gospodarzy tak by oddalic ich od awansu. Oczywiscie powinien byc to otawrty mecz ze strony gospodarzy ktorzy beda chcieli wygrac bardziej, niz goscie ktorych praktycznie zadowolil by remis na terenie na ktorym jeszcze nie wygrali , ale mam nadzieje ze to pozwoli gosciom na wiecej miejsca w ataku i okazje z kontr, a serie bez wygrania na danym stadionie w pilce noznej, kiedys sie musza wkoncu skonczyc, co w tym sezonie mamy na przykladzie Manchesteru United. ????
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Padova - Empoli / Empoli wygra / 2.00 @ William
vs

Analiza:
drużyna gospodarzy ma trzech graczy zawieszonych, a są nimi Benedetti 18/0, Santacroce 16/0,
oraz pierwszy bramkarz Mazzoni 13/0. Drugi bramkarz nie jest pewny swojego występu T. Nocchi 1/0,
a z kolei trzeci bramkarz masz 17 lat, tak więc co się wydarzy dziś i kto stanie między słupkami drużyny
Padovy, to dowiemy się za 20 minut. Linia obrony i bramka rozbita.. teraz drużyna Empoli musi to
wykorzystać i wywieźć z tego spotkania 3 punkty. Goście w tym meczu bez Accerdi 3/0, który jest
kontuzjowany, oraz napastnik Mchedlidze 20/1, który został zawieszony.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna, Włochy 2
Padova - Empoli
Over 3.5 gola
4.25
Expekt
Na dzisiaj wybrałem ciekawie zapowiadające się spotkanie z Seria B. O 15:00 zmierzy się ze sobą Padova i Empoli. Gospodarze po 24 meczach są na przedostatniej 21 pozycji w lidze. Goście z Empoli na zupełnie przeciwnym biegunie. Są na 2 miejscu w lidze i zmierzają po awans do Seria A. W dzisiejszym meczu typuję na over 3.5 gola. Do takiego typu skłania mnie przede wszystkim H2H czyli bezpośrednia historia spotkań między tymi dwoma włoskimi klubami. Otóż obie ekipy spotkał się ze sobą 9 razy i aż 6 meczy zakończyło się wynikiem 4 bramkowym i wyższym! Były to rezultaty 3:1, 2:2, 2:2, 2:4, 4:0 i 2:3. Jak widać kiedy spotykają się ze sobą Padova i Empoli to nie brakuje goli. Dzisiaj moim zdaniem kibice w Padwie zobaczą minimum 4 gole. Jeśli chodzi o staty z tego sezonu to Padova na 24 mecze miała 6 razy over 3.5 gola, a goście zaliczyli 4 razy over 3.5 gola. Mój typ na dzisiaj to 1&quot;3 dla Empoli i over 3.5 gola.
 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Juve Stabia - Palermo typ; 2 kurs. 1,95

Ostatnia drużyna przyjmie u siebie lidera. 35 punktów różnicy, Juve nie wygrała w ostatnich kilku meczach, co najwyżej remisuje ze średniakami. Palermo chyba musi takie mecze wygrywać bo po co tracić punkty z takim rywalem by później nadrabiać z lepszymi? A kurs? 1,95! Spodziewałem się czegoś w okolicy 1,35 więc nie zastanawiam się ani trochę, gram za 1,51j żeby zostało mi równo 60j na koncie, jeśli jeszcze wejdzie mi inny kupon z dzisiaj to całość również daję na Palermo.

wynik 0:3
✅ ✅ ✅
t była wręcz perełka typ, kto skorzystał ten liczy kasę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie B
Godzina:
18:00
Spotkanie: Siena - Cesena
Typ:
Siena
Kurs: 2.05
Bukmacher: eXpekt

Analiza: nie wiem czy dotarło do was już info ze Cesena straciła swoich trzech bramkarzy
Agliardi, Coser, Campagnolo i w tym spotkaniu w bramce stanie goalkeeper Rossini 4/0.

Dodatkowym osłabieniem gości jest brak obrońcy Capeli 23/1, pomocnika Coppola 19/1,
oraz ich najlepszego strzelca Rodriguez 10/6 którego to występ jest pod znakiem zapytania.
Siena u siebie bilans 8/4/2 także imponująco, gdzie na wyjeździe drużyna Cesena ma 5/6/3
także nie najgorzej. H2h :
05/10/13 AC Cesena 1 - 1 Siena
11/03/12 AC Cesena 0 - 2 Siena
23/10/11 Siena 2 - 0 AC Cesena
Siena w komplecie !

 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Varese - Padova -------&gt; 1 @@ 1.95 ⛔
Goście przyjeżdżają bez Cariniego, La Camery, Kelica,Jelenica,Feczesina, Osujiego, Almiciego. Większość to gracze podstawowego składu spróbujemy zagrać w kierunku gospodarzy.
Cittadella - Carpi ----&gt; Dnb 1 @@ 2.05 //// 1 @@ 2.85 ✅ ✅ ✅
Gospodarze walczą o utrzymanie goście przyjadą mocno osłabieni brakiem czterech najwazniejszych graczy ROmangoliego, Poliego,Inglesa,Pasciutiego i Concasa. Spróbujemy gospodarzy.
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Włochy Serie B
Godzina:
15:00
Spotkanie: Juve Stabia - Ternana Calcio
Typ:
Ternana
Kurs: 2.25
Bukmacher: eXpekt

Analiza: gospodarze z ostatniego miejsca w tabeli podejmują drużynę gości z miejsca
szesnastego.
Braki w tym meczu :



 
K 13

kermitzaba

Użytkownik
Empoli - Juve Stabia ok.1,45
Empoli [-1gol] - Juve Stabia ok. 2,20
Po ostatniej porażce z broniącym się przed spadkiem Varese Empoli, ma już tylko jeden punkt przewagi nad Trapani i Crotone, i ma świetną okazję do rehabilitacji. Przed własną publicznością podejmować będzie bowiem outsidera ligi - Juve Stabia. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy będzie sensacją. Empoli ustępuje punktacją jedynie Palermo, przewaga byłaby dużo mniejsza gdyby nie odjęte na początku sezonu 7 pkt. Poprzednie spotkania obu ekip zdecydowanie były po stronie Empoli (2:0 i 5:0) więc nie widzę tutaj innej możliwości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Włoska: 30.03.2014 ➤ 12:30
Spotkanie: Crotone - Ternana
Typ: Crotone @ 2.20 ➤ Bet365
Ternana na wyjeździe słabiutki bilans 2/8/5 lecz dominują remisy i to mnie troszkę gnębi.
Crotone plasuje się znacznie wyżej w tabeli niż ich dzisiejszy przeciwnik. Ostatnie
spotkanie z końca ubiegłego roku wygrała drużyna Crotone, a wynik spotkania to 3:2.
W dzisiejszym spotkaniu goście bez kilku graczy, jakimi są Ferroneti 16/1, Lauro 20/1,
Meccariello 14/0, Valeri 6/0, Bota 6/0, Sciacca 0/0, oraz Dianda 0/0. Gospodarze tylko
bez Ligi 27/0. Ternana pomimo tego że jest średniaczkiem w lidze to od 11 spotkań nie
przegrała tylko zalicza same remisy !
★ ★ ★​
Liga Włoska: 30.03.2014 ➤ 14:30
Spotkanie: Torres - Pergolettese
Typ: Torres @ 1.55 ➤ Expekt
Jeśli gospodarze to spotkanie wygrają to mają szanse wskoczyć do grupy drużyn, które będą
walczyć w play off o wyjście z Serie C2. Podopieczni drużyny Torres od 8 spotkań przed własną
publicznością bez porażki i na to samo liczę w tym spotkaniu. Dodatkowo 4 ostatnie
spotkania to seria wygranych ! Obie drużyny w swojej historii starły się ze sobą 3 razy z czego
dwa spotkania wygrała drużyna Torres. Pergolettese na wyjeździe słabiutki bilans
wygranych spotkań.

★ ★ ★​
Liga Włoska: 30.03.2014 ➤ 14:30
Spotkanie: Nuova Cosenza - Gavorrano
Typ: Nuova Cosenza @ 1.53 ➤ Bet365
Pojedynek między pierwsza a ostatnią drużyną w tabeli i taki wysoki kurs ? Z tego
trzeba skorzystać ! Nuova Cosenza u siebie bilans 7/7/0, także rewelacja,
gdzie Gavorrano 0/6/8 ! Obie ekipy starły się ze sobą tylko jeden raz i to pod koniec
ubiegłego roku :
24/11/13 ➤ Gavorrano 0 - 3 Nuova Cosenza
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Liga Włoska: 05.04.2014 15:00
Spotkanie: Ternana - Cesena
Typ:
Ternana DNB @ 1.50 WilliamHill Goście bez drugiego i trzeciego bramkarza Campagnalo 12/0, oraz Agilardi 2/0,
bez dwóch obrońców Krajnc 19/1, oraz Capelli 23/1, gdzie zabraknie jeszcze trzech
pomocników Cascione 21/3, Feudis 27/1, Renzetti 28/0.
Ternana Calcio od 12 spotkań same remisy przeplatane z wygranymi. Goście dość
dotkliwie okrojeni z zawodników lecz jest to w końcu trzecia drużyna włoskiej
Serie B. Na 12 spotkań jakie do tej pory były rozgrywane między tymi drużynami
to Cesena wygrała ich 6, padło 5 remisów i tylko raz wygrało Crotone. Ostatni ich
mecz z końca ubiegłego roku to właśnie remis. Żeby to tak ładnie nie wyglądało
to gospodarze bez pięciu graczy w tym starciu, a są to Masi 17/4, Lauro 20/1,
Fazio 21/0, Valeri 6/0, Botta 6/0.
 
A 0

amoildiavolo

Użytkownik
Witam wszystkich fanów Calcio ????
Oto moje propozycje :
Palermo – Avellino 1 (1,67)
Brescia – Pescara x2 (1,50)
Carpi – Trapani x2 (1,50)
Juve Stabia – Varese 1x (1,60)
Cittadella – Siena 2 (2,15) lub x2
Spezia – Padova 1 (2,10)
dla odwaznych remis Bari -Empoli
Forza Milan e Bari !Andiamooo !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom