>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Serie B, Serie C (temat zbiorczy) sezon 2011/2012

B 71

bartus

Użytkownik
Nocerina-Sassuolo 0:1 ✅
Typ: 2
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365

Dziś w ramach 22 kolejki, Włoskiej Serie B, dojdzie do pojedynku Noceiny z Sassuolo. Po 21 kolejkach Nocerina zajmuje w ligowej tabeli przedostatnie, 21 miejsce, z dorobkiem zaledwie 16 punktów. Sassuolo zajmuje obecnie 3 lokatę z 40 punktami i stratą tylko 2 punktów do liderującego AC Torino, ukazuje to więc że dość poważnie można stawiać ten zespół, bowiem walczy o historyczny awans do Serie A, 2 punkty straty to bardzo nie wiele, ale by myśleć o awansie, mecze z dolnymi, tymbardzioej przedostatnią drużyną, tzreba wygrywać. W hiostorii będzie to 2 pojedynek obu tych ekip, w pierwszym, Sassuolo zwyciężyło gładko 3:1. Nocerina ostatnio remisuje na wyjazdach, przegrywa u siebie, Sassauolo wygrywa u siebie, remsiuje na wyjazdach, pora na przełamanie walczącej o awans drużyny i pokonanie, słabiutkiej Noceriny.
 
josek90 243

josek90

Użytkownik
Primavera Tim Cup 2011/2012

AS Roma U20 - AC Milan U20

Juz dzis o 14.30 w walce o final Coppa Italia Primavera stana naprzeciw siebie jedenastki AS Romy i AC Milanu. Podopieczni Alberto De Rossiego doskonale radza sobie zarowno w lidze jak i w pucharze. W rozgrywkach ligowych legitymuja sie bilansem 11-3-0 (54-11 bramki), natomiast w pucharze rozprawili sie z Parma i Genoa. Bardzo mnie cieszy powrot do juniorow Vivianiego i Caprariego, ktorzy w ostatnim czasie byli wlaczeni do pierwszego zespolu Giallorossich. Szczegolnie warto zwrocic uwage na 19-letniego Federico Vivianiego, ktory w ostatnim czasie gral m.in. przeciwo Juventusowi w 1 skladzie! W Primaverze rozegral on w tym sezonie 11 meczy i zdobyl 9 bramek, co jak na srodkowego pomocnika robi swietnie wrazenie! Prawdopodobnie ostatni mecz w barwach juniorow Romy rozegra Gianluca Caprari, ktory zostanie na dniach wypozyczony do Pescary. W zespole Giallorossich ponadto zobaczymy m.in. mlodziezowego reprezentanta Francji Loica Nego, z ktorym wiazane sa spore nadzieje na przyszlosc, Valerio Verre, Giammario Piscitella. W ataku zapewne zagra Tallo, najlepszy snajper zespolu obok Vivianiego i Leonardiego.
Zespol Milanu prowadzony przez Aldo Dolcettiego takze swietnie sobie radzi w sasiedniej grupie prowadzac z 29 punktami (bilans 9-2-3), jednak zdecydowanego faworyta upatruje w zespole z Rzymu, ze wzgledu na atut wlasnego boiska, powrot z pierwszego zespolu na ten mecz wspomnianych Caprariego i Vivianiego, a takze ostatni mecz miedzy tymi zespolami, ktory zakonczyl sie wygrana Giallorossich 1-0. Mecz za chwile na live w bet365

Roma DNB bet365 6/10 1.66 ✅ 3.96

Wynik: AS Roma U20 6-1 AC Milan U20
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 71

bartus

Użytkownik
Sampdoria-Livorno 1:1 ✅
Typ: Remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: Bet365

Spadkowicz z Serie A, Sampdoria, która w tym sezonie w Serie B nie radzi sobie najlepiej bo zajmuje dopiero 11 pozycje, dziś podejmie na własnym stadionie Livorno, które z kolei jest 15 w tabeli ligowej. Gospodarze na własnym boisku maja bilans 2-6-3 i 14:9 w bramkach, natomiast goście, na wyjeździe 3-3-5 i 13:11 w bramkach. Ostatni meczu u siebie gospodarze przegrali natomiast ostatni ligowy wygrali 2:1 z Padovą. Livorno Ostatnio zremisowało na wyjeździe, a w ostatniej ligowej kolejce wygrali z Crotone 2:1. W bezpośrednich staciach nie padł żaden remis między tymi zespołami, 5 razy wygrywali gospodarze i 2 razy goście z Livorno. Mimo że ostatni forma obu klubów jest słaba to moim zdaniem podzielą się punktami w tym starciu. Grające dziś na wyjeździe Livorno będzie starało sie zdobyć cenne punkty, bo niedługo może spaść pod czerwoną kreske, od której na chwile obecną dzieli je 4 punkty.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Brawa dla Bartusia za trafne wytypowanie remisu. Ja dzisiaj też spróbuję trochę zaryzykować.

Ascoli - Gubbio
Bardzo ciekawy pojedynek na dnie tabeli. Dla obu zespołów mecz z kategorii tych za 6 punktów. Czy granie remisu w takim przypadku jest szaleństwem? Normalnie może tak, ale w Serie B nie.
A pojedynek ciekawy, ponieważ spotykają się: Ascoli - drużyna, która jest najgorzej grającym zespołem u siebie (obok Noceriny) w całej Serie B, oraz Gubbio czyli zespół, który jest najgorzej grającą drużyną na wyjazdach w całej serie B. Bilans gospodarzy u siebie to 1-3-7, a gości na wyjazdach 0-4-6.
W zespole gospodarzy nie zagrają Giovannini (O 9/1) oraz Romeo (N 13/1). Poza tym brak osłabień.
Gubbio dużo bardziej osłabione, ponieważ nie zagrają: Bertolucci (O 14/0), Caracciolo (O 17/0), Cottafava (O 16/1), Sandreani (P 18/0). Linia obrony będzie tym samym mocno zdeformowana.
Jednak to Gubbio ostatnio spisuje się lepiej. 4-0 z Grossetto, czy 2-2 z Bari to na pewno nie są złe wyniki jak na 19 zespół ligi. Ogólnie nie przegrali od 4 spotkań.
Ascoli w ostatnich 5 meczach aż 3 porażki. Ponadto remis i zwycięstwo.
Forma po stronie gości. Osłabienia kadrowe mniejsze u gospodarzy. Typ na remis na wyczucie.
X 3,10 ⛔ bramka na 2-1 w 89 minucie...

Crotone - Varese
Nie wiem czemu, ale bardzo lubię zespół gości. W zeszłym sezonie na własnym boisku nie mieli sobie równych. Byli jedną z rewelacji ligi i o mały włos, a awansowaliby do Serie A co dopiero byłoby sensacją. W tym sezonie ich boisko już taką twierdzą nie jest, natomiast lepiej grają na wyjazdach. A dzisiaj taki wyjazdowy mecz się trafia.
Crotone jest aktualnie po 3 porażkach z rzędu. Mam nadzieję, że dzisiaj przyjdzie czwarta. Przegrane mecze z Ascoli, Brescią i Livorno. Wszystkie te zespoły w tabeli są niżej od Varese. U siebie mają bilans 3-5-3 i się zastanawiałem długo czy aby w tym meczu nie postawić na remis.
Varese w ostatniej kolejce porażka 0-2 z Bari, jednak ogólnie forma jest nie najgorsza. Na wyjazdach bardzo przyzwoity, żeby nie rzec dobry, bilans 5-3-3.
Miejsce w tabeli, obecna forma - aspekty przemawiające za gośćmi. Ja ryzykuję i stawiam na Varese dzisiaj po niezłym kursie.
X2 1,45
2 3,10
✅ 1-2​
 
B 71

bartus

Użytkownik
Reggina-Padova 1:4 ⛔
Typ: Remis
Kurs: 3.00
Bukmacher: Bet365

Dziś w ramach dokończenie 22 kolejki Włoskiej Serie B, dojdzie do pojedynku
Reggina i Padova. Reggina u siebie zanotowała 5 wygranych 3 remisy i 2 porazki strzelonych 19 straconych 12 zdobywajac 18 punktów.W ostatnim spotkaniu grali US Grosseto FC i pał wynik remisowy.Gospodarze zajmują 8 miejsce zanotowali 8 wygranych 8 remisów i 6 porazek strzelajac 37 straconych 27 zdobywajac 32 punkty.Padova w meczach wyjazdowych zanotowała 4 wygrane 3 remisy i 4 porazki strzelajac 17 straconych 15 zdobywajac 15 punktów.W ostatnim spotkaniu podejmowali u siebie AS Bari i wygrali to spotkanie 1:0.Goście zajmuja 5 miejsce zanotowali 11 wygranych 5 remisów i 6 porazek strzelajac 32 straconych 24 zdobywajac 38 punktów.Spotkanie odbyło sie miedzy tymi zespołami 30.08.2011 i spotkanie wygrało wtedy Padova 1:0.Uwazam ze to spotkanie bedzie wyrównane i zakonczy sie remisem.Pozdrawiam!
 
B 71

bartus

Użytkownik
Pescara-Modena 3:1 ✅
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365

Piłkarze Pescary dobrze zaczęli rundę rewanżową włoskiej Serie B - od 3 zwycięstw, każde minimum dwiema bramkami. Efektem tego jest awans na 3 miejsce w tabeli i strata jedynie 1pkt do lidera. Co prawda Modena nie gra ostatnio źle, w 4 meczach 2 zwycięstwa, remis i porażka (minimalna, długo prowadzili i grali dobrze na boisku ówczesnego lidera) to jednak tabela nie kłamie - Pescara zajmuje 3 miejsce w Serie B i ma najlepszy bilans bramkowy spośród wszystkich drużyn, natomiast Modena okupuje 17 pozycję, a bilans bramkowy ma najgorszy w całej lidze. Dodatkowo Pescara świetnie gra na własnym terenie - bilans w tym sezonie to 9-1-1, a te dwie wpadki przytrafiły się z drużynami z górnej części tabeli.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Dwa mecze dzisiaj w Serie A i dwa moje typy na zwycięstwa gospodarzy:
Juve Stabia - Crotone
Mecz 9 z 16 drużyną Serie B. Zacznę od gości przeciw którym stawiałem (i słusznie) w poprzedniej kolejce i którzy znajdują się w olbrzymim dołku. 4 porażki z rzędu sławy nie przynoszą. W dodatku zespół osłabiony brakiem kilku podstawowych zawodników. Nie zagrają: Djuric (N 22/2), Abruzzese (O 14/0) oraz Checcucci (P 4/0). Niepewni występu są za to: Pettinari (N 12/2) oraz Caccavallo (N 6/0). Wyjazdowy bilans Crotone 3-2-6 jest dość przeciętny, ale do najgorszych w lidze im w tej akurat statystyce daleko.
Jeżeli chodzi o gospodarzy to o ich grze ostatnio nie można nic złego powiedzieć. Tam gdzie mają punkty zdobywać, to je zdobywają. Na pewno dzisiaj z Crotone są w stanie spokojnie wygrać. W ostatnim meczu porażka wyjazdowa z Hellas Verona. Jednak u siebie spokojnie punkty zdobywają. Bilans 7-2-2 jest jednym z lepszych w lidze. Juve osłabione dzisiaj brakiem: Molinari (O 16/0), Scognamiglio (O 22/1), Mbakogu (N 17/4), Zito (P 11/1), Raimodni (N 16/1) oraz Biraghi (O 8/0). Dużo tych osłabień... najważniejsze jednak że trzon ataku w postaci Sau i Daniveliciusa jest do dyspozycji.
Troszkę śmierdzi mi w tym meczu remisem jednak zaryzykujemy i stawiamy na zwycięstwo gospodarza.
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,90
2-2 ...

Pescara - Modena
Tego meczu zbyt szeroko omawiać nie trzeba. Kursy na gospodarzy lecą w dół. Trzeba brać to co jest.
Pescara w świetnej formie, 3 miejsce w lidze, seria zwycięstw ostatnio. U siebie bilans 9-1-1. Nota bene najlepszy w lidze.
Goście na przeciwległym biegunie, 17 miejsce, fatalny bilans bramkowy, i mocno przeciętny 2-5-5 bilans meczy wyjazdowych. Ostatnio pokonali Bari na wyjeździe i myślę że dwa zwycięstwa z rzędu to by było za dużo jak na tę drużynę. Tym bardziej jeżeli się jedzie na najtrudniejszy teren do zdobycia w całej Serie B.
Mam nadzieję, że Pescara nie zanotuje jakieś wpadki, bo w Serie B to nigdy nic nie wiadomo..
Typ: 1 ✅
Kurs: 1,50
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Empoli - Brescia
Typ ryzyko. Niby wszystko wskazuje żeby postawić na gości (miejsce w tabeli, forma, kurs) jednak często zdarza się tak, że takie mecze kończą się dziwnie. Ja dzisiaj ryzykuję (bo po takim kursie warto), że dora passa Brescii się dzisiaj nie skończy i wygrają kolejne spotkanie w Serie B.
Zaczną właśnie od gości, którzy po fatalnej części sezonu (paźdzernik - grudzień) złapali wiatr w żagle i zaczynają wracać tam gdzie być powinni. A więc do górnej części tabeli. Ostatnie 4 mecze zwycięskie. Wcześniej natomiast pasmo porażek i remisów, które wywindowało ich mocno w dół tabeli. Zwycięstwa z Vicenzą, Crotone, Livorno i Noceriną. Są to zespoły właśnie pokroju Empoli, plasujące się w dolnej części tabeli. Brescia na wyjazdach 3-5-3.
Gospodarze są właśnie w takim dołku w jakim przez ponad dwa miesiące byli dzisiejsi goście. Ostatnie 5 meczy to remis z Grosseto i 4 porażki (Vicenza, Cittadella, Juve Stabia i Pescara). Bilans u siebie 4-3-5 więc taki sobie.
Jeżeli chodzi o osłabienia - w drużynie Empoli nie zagrają: Gorzegno (O 7/1), Tonelli (O 16/1), Lazzari (P 12/2), Coralli (N 11/), Dumitru (N 13/2);
w drużynie gości zabraknie: Salamona (P 18/1) i napastnika Feczesina (N 20/5). Osłabienia więc w obu zespołach. Ze strony Brescii ucierpi na pewno kreowanie gry i wykańczanie akcji. Jednak osłabienia po stronie Empoli są dość znaczące, co stwierdził sam trener na konferencji prasowej.
Sytuacja dzisiejszego gospodarza jest bardzo trudna. Miejsce w strefie spadkowej, fatalna forma, mnóstwo osłabień. Jeżeli się nic złego nie wydarzy to ja widzę tu spokojne zwycięstwo Brescii i spokojny ich marsz w górę tabeli. Po takim kursie na pewno warto ryzykować.
Typ: 2 ✅
Kurs: 2,88
0-2 ????
 
lordcadet 25

lordcadet

Użytkownik
VS


29.01.2012 14:30
piłka nożna - WŁOCHY: Lega Pro C1/A
spotkanie:Monza -Foggia
typ: 2
kurs: 2,65
buk:Bwin

Dzisiejszy pojedynek na zapleczu Włoskiej serii B rozgrywany w grupie A, jest według bukmacherów bardzo wyrównany kurs na remis oscyluje w okolicach 2,9.
Więc można wywnioskować że trudno tu wskazać faworyta. Jednak ja podąłem się tego trudu.
Statystyki:
Piętnasta w tabeli Monza będzie podejmować rywali zajmujących 8lokatę z ujętym decyzją związku jednym pkt. po jego dodaniu zajmowali by już szóste miejsce.
W ostatnich pięciu meczach na własnej murawie zawodnicy z Monzy zdobyli tylko cztery pkt. w tym wygrywając z uplasowanym obecnie na 13 miejscu Spalem, które w tym sezonie pokazuję wyraźny brak formy, oraz zremisowali z drużyną Como, która cieszy się tym samym dorobkiem pkt. co Foggia.
Natomiast goście na ostatnich pięciu wyjazdach wygrali trzykrotnie a przegrali dwa razy, w tym w ostatnim meczu w Benevento, wygrali 1:0 z bardzo dobrze prezentującą się miejscową drużyną.
W wszystkich dziesięciu meczach jako goście Foggia tylko dwukrotnie przegrała a aż 4razy zremisowała.
Jednakże ich obecna forma jaką można zauważyć patrząc na wyniki 5 ostatnich meczy w których tylko raz podzielili się pkt. z uplasowanym na 5 miejscu Pro Vercelli, natomiast z reszty pojedynków wyszli z kompletem pkt.
Dlatego ja proponuje obstawić dziś na gości iż są w lepszej predyspozycji jednak nie wykluczam tutaj remisu więc polecam bezpiecznie zagrać X2.

Składy:

MONZA: zamki, Zenomi, Boscaro, Cattaneo, Bugno; Anghileri, Biso, Roman, Iacopino; Colacone, Tiboni. Aby skorzystać. Marcandalli, Campinoti, Ferrario, Palumbo, Uggé, Pandiani, Vogt. Coach Motta.

Foggia: Broom, Traore, Gigliotti, Toppan, Cardin, Perpetuini, Meduri, Cruz, Venitucci, Molina; Agodirin. Aby skorzystać. Barrel, D&#39;Orsi, Velardi, Tomi, Wagner, Pompilio, Lanteri. Coach Stringari.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Bari - Padova

Bari miało walczyć o powrót do Serie A, jednak rzeczywistość okazała się zupełni inna. W lidze idzie im bardzo średnio po prostu. Dodatkowo osłabili się przed kilkoma dniami, ponieważ z klubu odszedł do Palermo doświadczony pomocnik Massimo Donati, który był naturalnie podstawowym graczem Bari. Emanuel Rivas od wczoraj z kolei jest piłkarzem Varese. Kontuzjowany jest nadal młody Rumuński gracz Adrian Stoian (13/3) , nie zagra również Andrea de Falco (21/3). Padova w zimowej przerwie z Sampdorii sprowadziła pomocnika Simone Bentivoglio, który już debiut ma za sobą. Padova obecnie wydaję mi się z dużo lepszej dyspozycji i formie. Piłkarze są ogromnie zmotywowani w walce o Serie A. Do prowadzącego Sassuolo tracą 5 punktów. Przed tygodniem nieźle rozprawili się na wyjeździe z Reggina wygrywając aż 4:1. W weekend kolejne trzy punkty zdobyte u siebie z Citadellą.
Wg. mnie warto spróbować pograć coś na gości.
Padova win @2.90 Bwin
Padova dnb @1.95 Bwin
Padova 2X @1.48 Bwin
Padova strzeli @1.37 Bwin
 
rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
vs

typ: 1 (1,55)
BAH
Sampa od 3 spotkań u siebie niepokonana, chociaż zalicza średni sezon, bo nie znajduje się w czołówce Serie B, a jedynie średnie, bo 12 miejsce. Gorzej jest u Empoli, które jest przedostatnie w tabeli i od 6 spotkań nie potrafi wygrać na wyjeździe. Wszelkie atuty są po stronie gospodarzy i to oni powinni dziś odnieść zwycięstwo, które da im lekki awans do góry.
mecz został przełożony, z powodu nadmiernych opadów śniegu
http://www.sampdoria.it/news/neve-su-marassi-sampdoria-empoli-rinviata-a-data-da-destinarsi.html
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
Torino - Vicenza [email protected] ✅
Bukmacher: Pinnacle
Wynik: 1:0


W 25. kolejce włoskiej Serie B, w jednym ze spotkań zmierzą się ekipy Torino i Vicenzy. Ekipa gospodarzy, po bardzo dobrym początku sezonu, ostatnio nieco spuściła z tonu, czego efektem jest zaledwie 6pkt zgromadzonych w ostatnich pięciu spotkaniach, a w efekcie spadek z pozycji lidera na 3 miejsce w tabeli. W spotkaniach na własnym boisku radzą sobie zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach, co potwierdza bilans 7-4-0. O zespole gospodarzy można również powiedzieć, iż są zespołem grającym &#39;underowo&#39;, gdyż w bieżącym sezonie, w 24. spotkaniach z udziałem ekipy Torino można było zobaczyć zaledwie 43 bramki, co daje średnią 1,8 bramki/mecz. Z kolei zespół Vicenzy na obcych stadionach prezentuje się bardzo przeciętnie; na 12 spotkań wygrali zaledwie 2 oraz zanotowali 5 remisów. Ponadto w ostatnich 5 spotkaniach na wyjeździe, zgromadzili zaledwie 3 punkty. Mało efektywna gra na wyjazdach sprawia, iż Vicenza ma zaledwie 4 punkty nad strefą spadkową. Torino z pewnością będzie chciało powrócić na miejsce gwarantujące bezpośredni awans do Serie A, dlatego uważam że kolejny krok uczynią dzisiejszego wieczoru, skromnie pokonując ekipę Vicenzy.
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Nocerina - Bari
Będzie bez analizy. Przepraszam, ale nie mam czasu.
Kolejny typ ryzyko. Ale ryzyko tylko wg mnie ze względu na kurs, bo wszystko przemawia za zwycięstwem gości.
Nocerina ostatnia w tabeli, bez formy kompletnie, przegrywają mecz za meczem. Ponadto dużo osłabień w kadrze: Del Prete, Giuliatto, Pomante, Nigro, Sacilotto.
Bari ostatnio złapało drugi oddech i gonią czołówkę. Ostatnie 5 meczy 3 zwycięstwa. Dobra forma, mało osłabień. Nie rozumiem tak wysokich kursów na gości. Ja ryzykuję.
Typ: 2
Kurs: 2,80
(2,90 Unibet nawet daje, bo kursy rosną nie wiedzieć czemu) 1-1 ????​
 
P 0

patryk99

Użytkownik
Virtus Lanciano vs Frosinone Calcio
Typ - 2
Kurs 4.00

Sytuacja kadrowa - Lanciano

Portieri
Luigi AMABILE
Vincenzo ARIDITA&#39;
Angelo CASADEI
Difensori
Antonio AQUILANTI
Nicolas DI FILIPPO
Francesco GIUSTI
Carlo MAMMARELLA
Daniele ROSANIA
Edoardo SCROSTA
Gaetano VASTOLA
Centrocampisti
Giorgio CAPECE
Salvatore MARGARITA
Mitja NOVINIC
Fabrizio PAGHERA
Luca VERNA
Alessandro VOLPE
Attaccanti
Alfredo DONNARUMMA
Leonardo PAVOLETTI
Vincenzo SARNO
Manuel TURCHI
Alessandro VISCONTINI


Druzyna zagra oslabiona,zabraknie dzisiaj : Massoni (O/17m/1g),Amenta (P/21m),D&#39;Aversa (P/18m/2g),Chirico (N/21m/1g),Improta (N/10m/2g).


Sytuacja kadrowa - Frosinone

Portieri
Nordi, Zappino
Difensori
Biasi, Catacchini, Fautario, Federici, Guidi, Ristovski, Stefani, Vitale
Centrocampisti
Baccolo, Bottone, Carrus, Frara, Nicco
Attaccanti
Artistico, Aurelio, Cesaretti, Santoruvo, Bonvissuto, Ganci

W zespole zabraknie jedynie dzis Miramontesa (P/14m)

Ostatnie mecze tych druzyn:

Frosinone 2:1 Lanciano (2011)
Lanciano 0:2 Frosinone (2006)
Frosinone 1:0 Lanciano (2005)

Mysle ze warto sprobowac zagrac czysta 2 o kursie 4.00
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
⚽ Włochy C2/B
Fano - Aprilla
Over 3.5 gola
3.50
Bwin


Na dzisiaj wybrałem mecz z 3 ligi włoskiej. Zmierzy się ze sobą Fano i Aprilla. Gospodarze zajmują 11 miejsce, a goście są na pozycji numer 8 w ligowej tabeli.
Stawiam w tym meczu na over 3.5 gola. Najbardziej przekonuje mnie do tego statystyka bramkowa ekipy gości. Aprilla rozegrała 26 meczy i aż 10 razy zaliczyła +3.5 gola. Jest to około 40% wszystkich spotkań. Goście na 26 meczy mieli 6 razy +3.5 gola ale aż 14 razy over 2.5 gola (czyli byli o włos od overu 3.5 gola). Jak widać obie ekipy zaliczyły w tym sezonie sporo wysokich wyników. Moim zdaniem w tym meczu wpadnie kilka bramek. Mój typ na ten mecz to 2:2 i over 3.5 gola.
 
maestro90 28

maestro90

Użytkownik
Sassuolo - Ascoli

Pojedynek wicelidera SERIE B Sassuolo z 17 w tabeli Ascoli. Sassuolo radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie. Do tej pory wygrali 15 razy, 9 zremisowali i tylko 3 razy schodzili z boiska pokonani. U siebie bilans 8 zwycięstw, 4 remisy i 2 porażki. Dzisiejsi goście na wyjazdach radzą sobie lepiej niż u siebie: wygrali 5 razy, 2 remisowali i 6 przegrali. Ostatnie 2 mecze przegrane do zera. Będzie im bardzo trudno cokolwiek ugrać w Sassuolo, które w ostatnich 4 kolejkach straciło zaledwie 1 bramkę. Zaś gospodarze po ostatnim remisie z 6 ekipą ligi będą chcieli się zrehabilitować kibicom w postaci pewnych 3 punktów. - Sassuolo @1.66
8/10
⛔
- Sassuolo -1 (azjatycki) @2.30
5/10
⛔
- Sassuolo powyżej 1,5 gola @1.90
6/10
⛔


 
golditalia 27

golditalia

Użytkownik
Witam wszystkich. Dziś jest mecz w Serie C we Włoszech, Cremonese-Trapani. Mieszkam we Włoszech i poniedziałkowy mecz z trzeciej ligi zawsze puszczają w telewizji i od 2 miesięcy zauważyłem że te spotkania co są pokazywane w telewizji kończą się prawie zawsze wygraną gości. Czy będzie też tak dziś? Kurs na Trapani az 4.00. Przypomnę także że Trapani WYGRALA OSTATNICH 8 MECZY! Mecz zakonczy sie 1-2 dla Trapani. Polecam i pozdrawiam

Cremonese-Trapani 2-4 WESZLO ;)
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Sampdoria - Verona
Spotkanie 29. kolejki Serie B pomiędzy drużynami Sampy i Hellas. Na pierwszy rzut oka mecz może wydawać się trudny do wytypowania, jednak znając kilka szczegółów jestem w stanie zagrać w stronę gości.
Przede wszystkim gospodarze przystępują do dzisiejszego spotkania mocno osłabieni. Brak jest kilku podstawowych zawodników. Nie zagrają dzisiaj: Castellini (O 19/0), Renan (P 3/0), Padalino (P 13/0), Semioli (P 14/0) a dodatkowo zawieszony jest Obiang (P 18/0). Jak widzimy cała pomoc jest niezdolna do gry. Trener Sampy będzie musiał dokonać mocnej rotacji pozycyjnej by skleić jakąś linię pomocy.
Dodatkowo gospodarze nie są drużyną grająca świetnie na własnym stadionie. Ich bilans 3-7-3 jest mocno przeciętny. Sampa jest zespołem najczęściej remisującym dlatego gram dzisiaj z podpórką.
Goście są w świetnej formie, zajmują miejsce w ścisłej czołówce i co ważne przyjeżdżają bez poważnych osłabień. Zabraknie dzisiaj tylko Tachtsidisa (P 26/1). Strata ogromna bo jest to świetny, młody, utalentowany Grek, natomiast nieporównywalnie lepiej kadrowo wyglądają gracze z Verony.
Poza tym całkiem przyzwoicie spisują się w meczach wyjazdowych. Bilans 6-3-4 jest naprawdę niezły. Jak już tracą punkty to z zespołami z góry. Ze słabszymi zwykle radzą sobie. I dzisiaj moim zdaniem będzie podobnie. A przy tylu brakach w pomocy muszę Sampę zaliczyć do tych słabszych.
Typ: X2 ⛔
Kurs: 1,66

Empoli - Livorno
Jako drugie spotkanie wybrałem pojedynek Empoli z Livorno. Tutaj tak samo, jak w poprzedniej analizie zdecydowałem się postawić na Empoli ze względu na braki w ekipie gości.
Gram trochę na przekór, ponieważ gospodarze spisują się ostatnio fatalnie i zajmują miejsce w strefie spadkowej. Dzisiaj mają okazję aby się stamtąd wydostać wygrywając z Livorno. Bilans meczy domowych mają taki sobie. 4-4-6 jest średnim wynikiem.
Natomiast goście spisują się niewiele lepiej. 14 pozycja w tabeli i ostatnio przeciętna forma. Jednak nie to jest ważne. Ważne jest to jak duża liczba zawodników nie może dzisiaj zagrać. Wśród nich są: Mazzoni (B 5/0), Knezevic (O 17/0), Pieri (O 10/0), Rampi (P 13/0), Dell&#39;Agnello (N 5/0).
Wśród gospodarzy zabraknie: Valdifiori (P 18/0), Tonelli (O 16/0) oraz zawieszonego Ficagny (O 11/1).
Jest jeszcze jedna rzecz, która skłoniła mnie do grania ku gospodarzom. Gdy te dwa zespoły grały ze sobą nigdy nie wygrał do tej pory gość.

Typ: 1DNB
Kurs: 1,80
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Barletta - Triestina
Typ:
Barletta
kurs: 1,7
buk: sbobet

Goście bez Limy [obr. 12/2], Tombesiego [obr. 15/0] i Rossettiego [pom. 17/2].
Ostatnio 3 porażki i dwa remisy, Barletta u siebie 6-4-2, Triestina 2-1-8.

⛔ remis 1-1
 
S 16

swierszcz89

Użytkownik
Spotkania Serie B w dniu 6 marca 2012.
Pescara - Juve Stabia
Uważam, że to spotkanie dziś wygra drużyna gospodarzy, która swoje fantastyczne miejsce w tabeli zawdzięcza właśnie meczom na Estadio Adriatico. Za plecami czają się już drużyny Sassuolo i Verony które jednak pogubiły punkty w ostatnich grach (Sassuolo właśnie w na Estadio Adriatico wynik 3-2). Myślę, że dziś gospodarze znowu skorzystają z atutu własnego boiska i odniosą w końcu zwycięstwo nad Stabią (ostatnie dwa mecze między tymi zespołami były rozegrane na stadionie dzisiejszych gości i oba te mecze zwyciężyła Stabia). Myślę, że zerkając też na wyczyny strzeleckie w meczach w których obie ekipy biorą udział a także w meczach bezpośrednich między nimi można też pokusić się na zagranie zakładu &quot;over&quot;. Podsumowując:
Pescara - Juve Stabia 1 (kurs 1,62 na UNIBET)
Pescara - Juve Stabia over 2,5 (kurs 1,48 na BET365)
Pescara - Juve Stabia over 3,5 (2,38 na SPORTINGBET) - dla nieco odważniejszych.
Sampdoria - Emopli
Sampdoria u siebie ostatnio również radzi sobie bardzo dobrze. Przegrali tylko z liderami z Turynu. Empoli na wyjazdach to ostatnio katastrofa - 4 porażki ,1 remis aż 20 straconych bramek. Uważam, że Sampdoria, która na pewno ma jeszcze zakusy na 6te miejsce gwarantujące miejsce w play-off wykorzysta dzisiaj szanse i zbliży się do szóstego właśnie Varese na odległość trzech punktów. W ostatnich pięciu meczach między tymi zespołami Sampdoria wygrywała aż 4 razy a Empoli ostatni raz Stadio Luigi Ferraris zdobyło w 2006 roku.
Sampdoria - Empoli 1 (kurs około 1,6)
Modena - Padova
Modena znajduje się tuż nad strefą spadkową głównie dzięki gromadzeniu punktów na własnym obiekcie. Dzisiaj także powinni wywalczyć chociaż jeden punkt szczególnie, że ekipa Gubbio która traci tylko trzy punkty do Modeny w następnej serii rozgrywek podejmie na własnym stadionie słabiutką Nocerine i uważam, że zainkasuje w tym meczu trzy punkty. Padova swoje świetne miejsce też zawdzięcza głównie dobrej grze u siebie. Na wyjeździe drużyna gra w kratke i to dosłownie o czym świadczy bilans 5-3-5.
Modena - Padova 1X (kurs 1,45 BETCLICK)
Pozdrawiam.
Niestety bramki zawiodły ale wyniki końcowe jak najbardziej oczekwiane;)
 
Do góry Bottom