>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

sezon 2012/13 - ciekawostki, kontuzje, pytania i rozmowy na temat NBA

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja mam pytanie odnośnie Hardena- jak to z nim jest, czy on na 100% zagra cały sezon 2012/2013 w Oklahomie czy w zimie może zmienić klub?
Każdy może zmienić klub do czasu &quot;trade deadline&quot;. A 100% pewności że zostanie nikt Ci ne da.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Jak dla mnie to na pewno szukanie oszczędności, Durant + Westbrook + Ibaka, nie było miejsca na duży kontrakt Hardena, a na pewno oczekiwał on sporo kasy. Ale wcale tak źle nie wyszli na tym, Martin najgorszy też nie jest.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Według mnie bardzo dobry trade dla Thunder. Wiedzieli, że nie stać ich na maxa dla Hardena i wyciągnęli za niego dużo, baardzo dużo. Martin strzelcem tak dobrym oczywiście nie jest, poza tym nie potrafi tak jak Brodacz kreować gry, ale to mimo wszystko gracz całkiem solidny (choć kruchy). Do tego Lamb i to jest według mnie genialny ruch, widziałem go w NCAA, potencjał chłopak ma jak cholera, a gdzie się będzie mógł lepiej rozwinąć niż przy Durancie? PJ III i Lamb, Thunder znów będzie miało wiele talentu na ławie.
No i na koniec te picki, nie wiem jeszcze z jakich to lat, ale Priesti znów będzie mógł czarować.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
może rzeczywiście macie rację - Lamb to faktycznie podobno megatalent, w OCT młodzieżą kieruje się jak mało gdzie. Może mają jakieś plany i obserwują już w NCAA jakiś fajnych grajków stąd potrzebne im te picki. Napewno stracą w rotacji, bo zawsze mieli tego Hardena, który potrafił z ławki nawet &gt; 20 rzucić. Co zyska Harden ?? Napewno stanie się pierwszopiątkowym graczem, wyjdzie z cienia duetu D&amp;W , ale traci szanse na pierścień na palcu... Jego duet z Linem może całkiem sporo wnieść do Rakiet no i pewnie przyciągnie trochę ludzi na trybuny.

Ale przecież to jeszcze nic pewnego :)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
może rzeczywiście macie rację - Lamb to faktycznie podobno megatalent, w OCT młodzieżą kieruje się jak mało gdzie. Może mają jakieś plany i obserwują już w NCAA jakiś fajnych grajków stąd potrzebne im te picki. Napewno stracą w rotacji, bo zawsze mieli tego Hardena, który potrafił z ławki nawet &gt; 20 rzucić. Co zyska Harden ?? Napewno stanie się pierwszopiątkowym graczem, wyjdzie z cienia duetu D&amp;W , ale traci szanse na pierścień na palcu... Jego duet z Linem może całkiem sporo wnieść do Rakiet no i pewnie przyciągnie trochę ludzi na trybuny.

Ale przecież to jeszcze nic pewnego :)


Póki co Lin to w preseasonie daje ciała lekko mówiąc wg mnie. Ja wiem, że to tylko preseason, ale kurde jego skuteczność rzutowa jest słabiutka, a forsuje sporo rzutów. Jak tak dalej będzie grał to wcale nie pomoże Rockets. Oczywiście, marketingowo itp bardzo pomoże, bo pewnie sporo ludzi tam pamięta o zeszłym sezonie i będzie chciało zobaczyć Lina. Ale z czysto sportowej strony to jakoś nie byłbym zbyt optymistyczny.

Co do Martina to przyda się jak najbardziej w OKC. Może i gry nie kreuje, ale przecież od trzymania piłki to są tam inni. Dobry strzelec z pewnością im nie zaszkodzi, a chyba nikt nie ma wątpliwości, że Martin jest dobrym strzelcem.

No i picki. Dwa wybory w pierwszej rundzie draftu 2013 (od Mavericks i Raptors) i w drugiej rundzie (od Charlotte Bobcats). Może nie będą to jakieś topowe wybory, ale pick od Raptors może być interesujący. Zresztą nie oszukujmy się, OKC nie potrzebuje wybierać w drafcie kolejnych gwiazd, graczy, którzy pełniliby jakieś pierwszoplanowe role. Mają KD, Westbrooka, Ibake. Oni potrzebują dobierać zadaniowców do tej ekipy. Dlatego niższe numery w drafcie nie są jakoś straszną przeszkodą wg mnie.

No i druga strona wymiany - Harden. Stracił napewno możliwość walki o majstra, przynajmniej w najbliższym czasie. Houston tego nie gwarantuje, musieliby przechwycić jeszcze jakiegoś gwiazdora. No, ale zyska w tym sensie, że będzie pełnił większą rolę niż w OKC i będzie miał więcej do pokazania pewnie. Kontrakt i tak mu się kończy, więc kto wie czy zostanie w Houston (bo z tego co wiem to Rockets nie mają na razie żadnej gwarancji, że Harden przedłuży u nich).
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
To jak dostać strzałem w pysk o poranku,tak mnie ten news poraził.O ie widziałem Thunder w finale tego sezonu to już inaczej na to patrze.Martin to nie ten poziom,zdecydowanie.Może jednak coś z tego pozytywnego wyniknąć,zobaczymy.Ja jednak nie jestem optymistą.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
No i druga strona wymiany - Harden. Stracił napewno możliwość walki o majstra, przynajmniej w najbliższym czasie. Houston tego nie gwarantuje, musieliby przechwycić jeszcze jakiegoś gwiazdora. No, ale zyska w tym sensie, że będzie pełnił większą rolę niż w OKC i będzie miał więcej do pokazania pewnie. Kontrakt i tak mu się kończy, więc kto wie czy zostanie w Houston (bo z tego co wiem to Rockets nie mają na razie żadnej gwarancji, że Harden przedłuży u nich).
Pewien nie jestem, ale Harden jest chyba RFA, więc rakiety będą mogły każdą ofertę wyrównać
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziwny trejd. Już dawno po offsezonie, a nawet presezonie, a jeszcze przed startem ligi. Sytuacja wręcz niespotykana. Nie pamiętam, by kiedykolwiek gracz tej klasy przechodził do innego klubu w takim momencie. Choć z drugiej strony jeśli OKC nie chcieli mieć dramy, to musieli to zrobić do końca października. Ale i tak się dziwie.
Jak OKC nie chciało płacić Hardenowi maxa, to przecież mogli go trejdować przed trade deadline. Myślę, że dostaliby więcej. Kev Martin to superstrzelec, jeden z lepszych na rynku, ale czy on pasuje do OKC? Śmiem wątpić. Tam i tak bez Hardena przydałyby się dwie piłki do rzucania. Harden miał tą umiejętność, że potrafi grać z piłką i stworzyć coś samemu. Martin też potrafi dostać się na linię, ale z odegraniem już gorzej. No zobaczymy jak to wyjdzie. Napewno OKC zmieni teraz trochę styl gry. No i nie będzie już tak miażdżącej siły z ławki. Jeszcze rok temu mieli Hardena i Ibakę wchodzących z ławki, a teraz? Kevin Martin raczej z ławki wchodzić nie będzie, choć w sumie powinien bo trzech ofensywnych graczy na pozycjach 1-3, to trochę szaleństwo. Sefolosha z kolei jest świetnym obrońcą, ale jakby miał być pierwszą strzelbą z ławki to trochę dziwne ...
Ciekawy jest ten Lamb. Już przed draftem mówiło się, że to wielki talent ale będzie potrzebował czasu. Dobra praca w presezonie. Być może OKC uwierzyło, że chłop wejdzie na poziom Hardena za rok-dwa, a już teraz jest w stanie dać 15 minut dobrej gry. Ale rozpieprzenie takiej trójki to jak poddanie się w walce o mistrza. Mieli super chemię i zgraną drużynę, a teraz znów potrzebują pół roku na zgranie a i potencjał według mnie na chwilę obecną jest już niższy (choć mając Lamba i Jonesa + 3 młodych liderów przyszłość jest świetlana). Zwłaszcza że Durant i Westrbrook będą musieli grać teraz troszkę inaczej. Ale trzeba też zrozumieć, że skoro Durant i Westbrook godzili się na mniejsze kontrakty, to dziwne by było płacenie Hardenowi maxa. Dziwnie to wyszło, oj dziwnie. Pewnie do końca myśleli, że Harden się ugnie i podpisze kontrakt. No i się przeliczyli ...
A Rockets szukali od dawna gwiazdy. Ten trejd wpisuje się w ich dotychczasową politykę. Dali niemal wszystko co mieli, za super gracza ale wcale nie jest powiedziane że James będzie chciał tam zostać. Ale Rockets zdają sobie z tego sprawę. To samo przecież chcieli zrobić z Howardem. Liczą, że ten rok przekona Hardena i w końcu będą mieli mega gwiazdę w zespole, na której będą mogli budować mocny zespół. Choć tutaj mam znowu zastrzeżenie. Zamienili Lowry&#39;ego na Lina, a teraz dodali Hardena. Obaj muszą mieć piłkę, by być efektywnym. Może być trochę podobna sytuacja jak z Lin-Anthony. Mam też wątpliwości czy Harden może być rzeczywiście franchise playerem zespołu który chce osiągać sukcesy (do tej pory był opcją numer 3), ale to już temat na inną dyskusję.
BTW, oczywiście Harden jest zastrzeżonym wolnym agentem. Napewno dostanie ofertę maxa np. od Suns. Rockets mogą wyrównać, ale jak doskonale wiadomo z niewolnika nie ma pracownika, więc Rockets muszą też go przekonać do swojego projektu, bo inaczej będzie Harden drama ;)
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Może poniekąd oprócz względów finansowych ten transfer wyniknął z tego,że Harden aby być efektywny musi mieć piłkę w rękach, i w crunchtime OKC nie potrafiło pogodzić Duranta,Westbrooka i Hardena. Martin może grać bardziej jako spot up shooter więc nie będzie tracił na swojej efektywności w końcowych minutach spotkania.
Była nawet statystyka rzutów Hardena per-36 w crunchtime i przez resztę meczu i było widać dużą różnicę w ilości oddanych rzutów i jego punktów.

Dla Hardena:
Scoring By Game FG. FGA FG% eFG% Ast&#39;d Blk&#39;d FTM Pts 5.0 10.1 .491 .582 50% 8% 5.0 16.8

Clutch Statistics

(4th quarter or overtime, less than 5 minutes left,
neither team ahead by more than 5 points) Scoring
By 48 Min FG. FGA FG% eFG% Ast&#39;d Blk&#39;d FTM Pts
1.1 4.0 .273 .273 33% 9% 5.0 7.2

Dla Martina:

Scoring By Game FG. FGA FG% eFG% Ast&#39;d Blk&#39;d FTM Pts
5.6 13.4 .413 .486 52% 4% 4.0 17.0
Clutch Statistics Scoring By 48 Min
FG. FGA FG% eFG% Ast&#39;d Blk&#39;d FTM Pts
3.5 18.4 .192 .192 40% 12% 15.6 22.6
Tylko 19% z gry ale teraz będzie miał pewnie dużo więcej łatwych pozycji.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Pytanie podstawowe jest takie, czy Harden był w ogóle wart takich pieniędzy? W moim przekonaniu nie był. Owszem był niezłym strzelcem i miał fajną brodę..coś jeszcze? Jak dla mnie Lamb może okazać się znacznie bardziej wartościowym graczem od Hardena i myślę, że to bardziej o Lamba chodzi w tym tradzie niż o Martina, który ma niezła historię kontuzji i któremu o ile się nie mylę również kończy się po tym sezonie kontrakt. Jeśli się mylę, poprawcie mnie.
J:/ Kończy mu się, kończy. No i na dodatek nigdy nie grał w contenderze ...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Przeglądam tak teraz zakłady długoterminowe na NBA i ciekawi mnie dlaczego taki wysoki kurs jest na mistrzostwo Chicago? W bet365 jest aż 17.00, a przykładowo na Miami 3,25 co chyba jest lekką przesadą.
E:
W ubiegłym sezonie Chicago było obok Miami i OKC głównym faworytem do mistrzostwa, przez kontuzję Rose&#39;a wiadomo jak się to skończyło, ale Rose obecnie gra więc co się zmieniło od ubiegłego sezonu?
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Przeglądam tak teraz zakłady długoterminowe na NBA i ciekawi mnie dlaczego taki wysoki kurs jest na mistrzostwo Chicago? W bet365 jest aż 17.00, a przykładowo na Miami 3,25 co chyba jest lekką przesadą.
Rose sam nie wygra przeciwo całemu Heat : )
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Przeglądam tak teraz zakłady długoterminowe na NBA i ciekawi mnie dlaczego taki wysoki kurs jest na mistrzostwo Chicago? W bet365 jest aż 17.00, a przykładowo na Miami 3,25 co chyba jest lekką przesadą.
Chicago beda grać juz tylko gorzej. W najlepszym dla nich sezonie 2010/11 nie potrafili nawet wejsc do Głównego Finału tylko przegrali z Miami w Finale Konferencji a teraz Rose nawet nie wiadomo czy zagra w regular season do tego odeszło sporo graczy. To juz nie to samo Chicago. 2 runda PO to dla nich max w tym sezonie wiec kurs nie jest za wysoki.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Wiadomo już coś czy będzie jakiś darmowy kod do LP na start sezonu?
Ponoć 8 dniowy do 6 listopada ale nie szukałem za wiele i nie wiem czy dla naszej strefy również...

A co do trade&#39;u, myślę że OKC wyszli lepiej na nim. Po tym sezonie najpewniej i tak by stracili Brodacza, gdyż nie byliby w stanie wyrównać oferty innych klubów. W zamian otrzymali niezłego Martina jak i bardzo perspektywistycznego Lamba (choć chyba łatwiej wymienić zawodników OKC, którzy tacy nie są xD) jak i 3 picki w drafcie. Może nie czołowe ale to zawsze wybory jak i również możliwość dlaszego handlu ????
Harden oczywiście zyska granie w pierwszej piątcę, gdyż w OKC nadal byłby 6th manem. Przy Westbrook&#39;u i Durancie razem na parkiecie był mniej wydajny. gdyż każdy z tej trójki potrzebuje piłki by pokazać swoje możliwosći. Zresztą Szwajcar Sefelosha jest lepszy w obronie co przy strzelbach RW i KD bardziej jest potrzebne Grzmotom niż 3 ofensywny grajek. W Houston, w wypadku słąbej formy Lin&#39;a, Harden weźmie się najprawdopodobniej za rozgrywanie. Jednak on sam nie załatwi Rakietom PO, jednakże parę zwycięstw więcej na pewno ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
kod jest na zniżkę ma wykup pakietu, a do 6 listopada dla wszystkich free, tylko trzeba mieć konto i wybrać opcję &#39;free trial&#39; za 0$. Trzeba tylko pamiętać aby do 23:59 6.11 zrezygnować z tego, bo inaczej naliczą nam jakbyśmy wykupili pakiet na cały sezon..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom