>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Zastanawia mnie postawa Spurs. Ogrywają słabsze drużyny z ogromną przewagą, a praktycznie wszystkie mecze z dobrymi drużynami przegrywają. Nawet Oklahoma bez Westbrooka zrobiła im z tyłka jesień średniowiecza i to na ich terenie. Ciekawe, czy Spurs są po prostu tak słabi, czy może ich taktyka polega na tym, by odpuszczać mecze z czołówką i zdobywać punkty ze słabymi drużynami? W sumie pomimo przegranych niemal wszystkich spotkań z dobrymi ekipami Surs i tak mają ogromne szanse na pierwsze miejsce na Zachodzie...
 
firel 142

firel

Użytkownik
To co dziś zrobili Wizards.
Gortat nie trafia osobistego, nie wiem po co tak się spieszyl z wykonaniem rzutu. Potem Wallace wbiega bez obrony w pomalowane na 2.5s przed końcem.
vvvv?
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Wizards po raz kolejny w tym roku (4? , 5? ) obsrali się przed faktem wyjścia na &gt;0.500
teraz pewnie jakas seria dziwnych porazek, potem pogoń do stanu 0.500 i znowu sraczka w mózgu przed wyjściem na plus
poobserwujcie sezon od poczatku jak to wyglądało, no chyba że chodzi tutaj o coś więcej o czym nie wiemy i tak po prostu musi być ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Wizards po raz kolejny w tym roku (4? , 5? ) obsrali się przed faktem wyjścia na &gt;0.500
teraz pewnie jakas seria dziwnych porazek, potem pogoń do stanu 0.500 i znowu sraczka w mózgu przed wyjściem na plus

poobserwujcie sezon od poczatku jak to wyglądało, no chyba że chodzi tutaj o coś więcej o czym nie wiemy i tak po prostu musi być ;)
no racja , Te patafiany nawet w wywiadach mowia jak to sie spinaja przy okazji szans wyjscia powyzej 50%. Jakies jaja bo to zwykly mecz RS a nie g7 finalow.
 
R 26

radzialdo

Użytkownik
Chyba presja ich zjada albo jakies fatum ???? hehe. Jak to powiedzial komentator, oni niebyli ponad 0.500 od halloween 2009r. Ogolnie fajna ostatnia nocka bo duzo dogow wygralo.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Zastanawia mnie postawa Spurs. Ogrywają słabsze drużyny z ogromną przewagą, a praktycznie wszystkie mecze z dobrymi drużynami przegrywają. Nawet Oklahoma bez Westbrooka zrobiła im z tyłka jesień średniowiecza i to na ich terenie. Ciekawe, czy Spurs są po prostu tak słabi, czy może ich taktyka polega na tym, by odpuszczać mecze z czołówką i zdobywać punkty ze słabymi drużynami? W sumie pomimo przegranych niemal wszystkich spotkań z dobrymi ekipami Surs i tak mają ogromne szanse na pierwsze miejsce na Zachodzie...
Spurs w ogóle nie radzą sobie z Thunder od playoffów 2012 kiedy w finale konferencji prowadzili 2-0 a potem się obsrali i przegrali 4 mecze z rzędu. Zadra jest chyba bardzo mocna bo od tamtego czasu Spurs przegrali OKC 5 na 7 spotkań. Także do wczorajszego spotkania dużej wagi bym nie przywiązywał ???? choć prawdą jest że Spurs w tym sezonie nie są tak mocni jak dwa lata temu i mogą zwyczajnie nie dojechać do finału konferencji ;p
 
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Co myślicie na temat dzisiejszych meczy Miami vs LAL i Portland vs Denver ? Zastanawiam się nad postawieniem na &quot;dogów&quot;. W przypadku pierwszego meczu mam większe obawy, bardziej skłaniam się ku jakiemuś handi + 12 na LAL (Bet365 płaci 1,83), biorąc pod uwagę ostatnie mecze Miami to nie wygrali większą ilością punktów. Co do drugiego meczu to pod uwagę biorę kursy (Bet365) 1,33 - 3,40, które często w takiej konfiguracji lubią wchodzić w NBA, bardziej jednak martwią mnie spadki na Denver, które mogą oznaczać odwrotny rezultat, bo jak wiadomo przy takich kursach taka analogia lubi występować. Oczywiście mogę nie mieć racji i dlatego chciałem zasięgnąć informacji od osób, które obserwują NBA i są bardziej w temacie niż ja i moje statystyczno-intuicyjne dywagacje :)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
kursy 1.33-1.40 i NBA? No..thank you. Wczorajsza noc pokazała jak opłacalne jest granie takich kursów. Spadki a wynik mecz? Nie ma żadnej analogii ????
Ciężka noc typersko...Heat-Lakers...Z jednej strony Heat, z drugiej strony Lakers. Heat ostatnio cieniują, co nie przeszkadzało by ustawić dwucyfrowy handicap, mimo braku Wade&#39;a, którego oszczędzają na dwa najbliższe mecze po Lakersach. Typując po samej linii grałbym Heat -11. Z drugiej strony, Heat defensywnie zero zaangażowania, co może przełożyć się na masę czystych pozycji rzutowych dla Lakers. Biorąc pod uwagę situational spot - Lakers +11. Co oznacza, że w mojej ocenie oba argumenty wzajemnie się znoszą i najlepszym rozwiązaniem jest NO BET.
Drugi mecz - podobnie. Portland wraca do domu po długim road tripie, Denver jest jak miesiączka - przez 3 tygodnie nie grają nic, by przez tydzień wykrwawić czołówkę ligi. Money is on Denver póki co. Za dużo znaków zapytania w tym przypadku. Również NO BET dla mnie.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Takie pytanie retoryczne- czy gdyby Indiana miała możliwość oddania George+Hibbert za takiego all-stara jakim jest Carmelo Anthony, to opłacałaby im się ta wymiana? Jakie jest wasze zdanie?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Takie pytanie retoryczne- czy gdyby Indiana miała możliwość oddania George+Hibbert za takiego all-stara jakim jest Carmelo Anthony, to opłacałaby im się ta wymiana? Jakie jest wasze zdanie?
Wg mnie nie. Po co zmieniać skład którym moga wygrac ligę ?
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Spurs w ogóle nie radzą sobie z Thunder od playoffów 2012 kiedy w finale konferencji prowadzili 2-0 a potem się obsrali i przegrali 4 mecze z rzędu. Zadra jest chyba bardzo mocna bo od tamtego czasu Spurs przegrali OKC 5 na 7 spotkań. Także do wczorajszego spotkania dużej wagi bym nie przywiązywał ???? choć prawdą jest że Spurs w tym sezonie nie są tak mocni jak dwa lata temu i mogą zwyczajnie nie dojechać do finału konferencji ;p
No ok, z Oklahomą sobie nie radzą, ale mnie nie chodzi tylko o Oklahomę. Popatrz na całość sezonu. Można domy zastawiać, gdy Spurs grają ze słabszymi ekipami, tutaj nie zawodzą, a nawet rozwalają rywali. Zupełnie inaczej sprawa wygląda z ekipami, które liczą się w walce o pierścienie. Ile spotkań z takowymi Spurs wygrali? Ja doliczyłem się jednego meczu, czyli wygrana u siebie z Clippers(no chyba, żeby wliczać Warriors, ale czy oni mają potencjał na mistrza?). Oklahoma, Portland, Indiana, czy nawet Houston leją im w tym sezonie. Niebawem mecz z Miami Heat i mimo tego, że Heat są mocno pod formą, to pewnie i tak im solidnie dołożą. Pytanie tylko czy to taka taktyka Spurs, że zbieramy punkty na leszczach, odpuszczamy z solidnymi ekipami i dajemy z siebie 100% dopiero w playoffs, czy Spurs są po prostu za słabi na czołówkę?
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wg mnie nie. Po co zmieniać skład którym moga wygrac ligę ?
No ok, zanosi się na to, że będą na 1 miejscu w tabeli, ale sam wiesz jak to bywa z playoffs. Tam główną rolę odgrywają jednak all-stars, a czy Indiana takowych posiada? Oczywiście skład Indiany robi wrażenie, ale czy George może poprowadzić ich po mistrzostwo? Moim zdaniem LeBron i Wade znowu zrobią swoje i z problemami, ale pewnie ograją Pacers...
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
No ok, zanosi się na to, że będą na 1 miejscu w tabeli, ale sam wiesz jak to bywa z playoffs. Tam główną rolę odgrywają jednak all-stars, a czy Indiana takowych posiada? Oczywiście skład Indiany robi wrażenie, ale czy George może poprowadzić ich po mistrzostwo? Moim zdaniem LeBron i Wade znowu zrobią swoje i z problemami, ale pewnie ograją Pacers...

To by było głupotą oddawać jednego z najlepszych centrów ligi i rozwijającego się świetnie All-Stara, jakim niewątpliwie jest George za samolubnego i grającego pod siebie ceglarza Carmelo. Hibbert i George są nieocenieni dla Indiany i na szczęście do żadnej wymiany tego typu nie dojdzie. Przecież George to niesamowity kocur w obronie grający pod drużynę. On już teraz przewyższa Carmelo, a Ty mówisz jeszcze o Hibbercie ;) Cała harmonia w Pacers by runęła. Ten zespół jest świetnie prowadzony, w tym roku spokojnie mogą zdobyć pierścienie w mojej opinii. Zauważ, że już rok temu przegrali dopiero w 7 meczu z Miami, a w porównaniu do poprzedniego roku wzmocnili ławkę i głębie składu.

Jeszcze wracając do Georga, gość oprócz niesamowitego skilla ma chyba poukładane w głowie, a i potrafi rozstrzygać mecze w końcówkach co świadczy o tym, że i psychikę ma na odpowiednim poziomie, by w przyszłości być tym najlepszym. Następne lata mogą należeć do niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Takie pytanie retoryczne- czy gdyby Indiana miała możliwość oddania George+Hibbert za takiego all-stara jakim jest Carmelo Anthony, to opłacałaby im się ta wymiana? Jakie jest wasze zdanie?
To tak jakbyś miał w łóżku Jessice Albe ale wygoniłeś ją aby zrobić miejsce dla Jolanty Pieńkowskiej .
Pacers z roku na rok coraz mocniejsi . W tym roku jest jedna różnica że mają popaprańca Lance&#39;a Stephensona który niesamowicie się rozwinął i jest bardzo wartościowym graczem Indiany . MIP nagroda w tym sezonie zapewne do niego .
Druga zmiana to zamiast osiłka Hansbrough mają Scole który zdecydowanie podrasował możliwości Pacers w ataku .
Heat 2 razy się udało dość szczęśliwie w seri PO z Indianą , teraz przy HCA Pacers mogą być za trudnym rywalem .
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Moje spostrzeżenia na temat dzisiejszych meczów pokażą jasno jak rozum nie współgra z zarabianiem na NBA. Sam zagrałem dziś na Indianę -11.5 i TWolves ML
PHX u siebie -3.5 faworyt po świetnym meczu z Indianą z chimerycznymi Wizards Wchodzę w to. PORAŻKA
GSW tylko -3 faworyt z Minnesotą Timbertroubles u siebie. Wchodzę w to. PORAŻKA
Bucks-Cleveland - fatalni Bucks z kiepskimi Cleveland + historia poprzednich meczów na korzyść Bucks z handi. -8.5 Cleveland zbyt ryzykowne. Nie gram albo gram w kierunku Bucks PORAŻKA
OKC bez Duranta, Boston po fajnym meczu z Wizards. Biorę +7 z pocałowaniem ręki. Linia leci już tylko -5.5. Pociąg odjeżdża, tym bardziej do niego wskakuje PORAŻKA
Spurs osłabione na wyjeździe z Atlantą, która też osłabiona, ale w domu rozkłada topowe teamy. -5 na Spurs niedorzeczne. Biorę Atlantę +5 z pocałowaniem ręki. PORAŻKA
Bobcats-Knicks Nowojorczycy wracają na swoje tory, wielkie osłabienia, Bobki fajnie pokrywają spread kiedy są dogiem, ceglarz Carmelo. Biorę dodatnie handi na Charlotte.
Co się dzieje? demolka na bobkach. Carmelo rzuca kosmiczne 62 punkty. PORAŻKA
Indiana-Sacramento
Szpital w drużynie Kings. Jakim cudem mieliby poradzić sobie bez Gaya i Cousinsa w starciu z pretendentem do Mistrza, podrażnionego porażką z Suns. No fucking way. Biorę to handi -11.5 i nie narzekam. Co się dzieje. Odpala Thornton rzucając 42 punkty i omal nie wygrywając meczu. OT i już bez niespodzianek wygrana Pacers. PORAŻKA
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Po co wymieniać topowego centra ligi (w momencie gdy w lidze jest posucha na klasycznych centrów) + oddawać topowego gracza młodej NBA i ALL Stara Paula Georga, który jest świetny zarówno w ofensywie jak i defensywie, za primadonnę pokroju Carmelo, który w ofensie musi rzucić ok 25 razy, żeby trafić te 10 (raz do roku trafi mu się noc jak dzisiejsza) i do tego nie jest jakiś wielkim defensorem....nie ma sensu po pierwsze psuć atmosfery w szatni taką pałą jak Melo, po drugie po co zmieniać coś co funkcjonuje. Gdyby to miało iść w drugą stronę czyli Hibbert i George z Knicks do Indiany w zamian za Melo to znając Knicks poszliby na to + dodali jeszcze picki na najbliższe 5 lat draftu i to pewnie pierwsze rundy ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Natomiast co do poziomu sędziowania w NBA

shit is amazing...poziom sędziowania w tej lidze jest lata świetlne za poziomem sportowym..w pale się nie mieści że liga, która generuje takie przychody, sędziów ma na poziomie okręgówki..i to wszystko w sytuacji, gdy istnieje możliwość powtórki..przez cały mecz dają grać, na niektóre faule przymykają oko, by w końcówce gdy waży się mecz, odgwizdać coś czego nie było ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
L 181

lorak

Użytkownik
oj tam, sędziowie w meczu podejmują kilkaset decyzji, więc siłą rzeczy jakiś ich procent będzie błędny. na szczęście jest to niewielki ułamek całości (sędziowanie w NBA stoi na bardzo wysokim poziomie), ale gdy zdarza się w końcówce wyrównanego meczu to oczywiście ludzie coś takiego rozdmuchują.
EDIT
poza tym akurat z tej perspektywy nie widać wszystkiego, przydałoby się ujęcie z drugiej strony. tzn. faulu pewnie i tak nie było, ale nie zaszkodzi się upewnić, bo może akurat Williams trzymał za koszulkę, czy popychał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom