>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
tobias 359

tobias

Użytkownik
Wyglada na to ze pozostanie Bosha w Miami ciagle nie jest 100 % pewne ;) moim zdaniem wybierze on jednak Houston
Na jakiej podstawie tak sądzisz?


Blisko podpisania kontraktów z CAVS są Allen,Miller,Birdman czyt. Miami2013 idzie do CAVS2015 ???? .
Birdman zostaje w Heat, tak podaje Wojnar.
Miller wybierze pomiędzy Denver a Cavs.


A co myślicie o pozostaniu Carmelo w NYK? O mistrzostwie chyba raczej może zapomnieć. Mógł iść do Bulls, ale kontrakt i wizja Phila podobno go zatrzymała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Dallas pozyskało Parsonsa. Moim zdaniem bardzo dobry transfer.Trochę szkoda Cartera i pewnie Mariona ale wreszcie można być zadowolonym z transferów.
Natomiast Rockets mocno się przejechali w tym okienku. Najpierw Lin,Bosh nie przyszedł. Teraz Parsons.
Pozyskali Arizę,który zagrał świetny sezon ale jest to bardzo nieregularny zawodnik i nie wiadomo co pokaże.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
http://www.youtube.com/watch?v=HkstmxBVuAM
Nie oddałbym tego chłopaka do Timberwolves, nawet za Love&#39;a. Wiadomo, że to prospect, ale Cavs ryzykują sporo oddając Wigginsa. Póki co Blatt powiedział,że Wiggins nigdzie się nie wybiera, ale uj jeden wie, do czego mogą być zdolni Cavs żeby dorwać przereklamowanego Love&#39;a (i tak lubię białasa). Wiadomo, że Wiggins swoje w lidze zapłaci, ale first step i step back ma genialny. Do tego to frik atlit; dałbym mu pograć u boku Lebrona, którego w jakimś stopniu przypomina.
Love nigdy nie rozegrał pełnych 82 spotkań w lidze, wiecznie jakieś urazy i uraziki; ryzyko spore i jakoś nie lubię takich eksperymentów. Wigginsa mają na kilka lat pod rookie kontraktem. Bennett też zaczyna ogarniać i też mają go pod rookie kontraktem. Mają potencjałową paczkę, którą trzeba uzupełnić o kilku weteranów i w ten sposób dałbym im pograć przez rok. Z tego co widzę, to dwie niezłe piątki mogłyby być.
Śmiać mi się chce z Parkera - gostek tankował tryout u Cavsów, żeby tylko tam nie trafić .
 
firel 142

firel

Użytkownik
Danny Granger w Heat.
OFFICIAL: The Miami HEAT have signed F Danny Granger
“One of our main priorities this offseason was obtaining a proven veteran like Danny with All-Star experience. We expect him to be a multi-position player and have a very successful season in our system.” - Miami HEAT President Pat Riley
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
pelna zgoda lukas, tez nie oddal bym wigginsa za lova majac na PF dwoch mlodych zawodnikow ktorzy moga spokojnie grac w nba. w clevaland potrzeba C broniacego obreczy(albo ze trzech po 15 min kazdy np okafor albo oneal wydaja sie ciekawymi kandydatami tym bardziej ze powinni byc do wyciagniecia za grosze bo raz ze swoje juz zarobili, a poza tym raczej nikt duzej kasy im nie da, a wydaje sie ze w jesli bylo by zdrowie to obaj moga dac efektywne minuty) i pewnych trojkarzy na obwod (Vince dlaczego nie chcesz grac o mistrzostwo?)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
https://vine.co/v/Mx9Fg3POT3m

https://vine.co/v/Mx9UdtewuQ3

Z przyjemnością się na to patrzy. Szkoda, że rzut surowy narazie, ale dać mu czas i będzie wymiatał
Gościu przypomina LBJ to bedzie taka sama bestia i to szybko do tego Bennett widać jaki zrobił skok do przodu.Jako ze nie mam ulubionej drużyny w NBA a LBJ jest moim ulubionym zawodnikiem od teraz zostaje kibicem sukcesu i Clevland ???? Juz na zawsze ;) Patrząc jak oni wszyscy wyglądają nie dziwi ze Clevland juz jest faworytem buków.To moze odpalic juz w pierwszym sezonie.Zamawiam czapkę Cavs ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A dla mnie wystawianie kursów na Cavs na poziomie Spurs i faworyta ligi to jest &quot;delikatna&quot; przesada. No bez jaj. Nawet przed Thunder? 2,80 na wygranie Konferencji? Jaja. Ja rozumiem LBJ jest znakomity i nawet grając z reprezentacją Polski byłby w stanie w sezonie regularnym ugrać bilans w okolicach 52-30 ale PO to jednak co innego.

Jeśli o mnie chodzi, to widzę bardzo atrakcyjne kursy na wygranie konferencji Wschodniej przez Bulls, a nawet Heat. Ci pierwsi pozyskując Gasola zrobili super interes, jeszcze tylko przydałby się weteran na pozycje 2-3 i będzie faworyt konfy według mnie.

Heat też można powiedzieć, że wylądowali na cztery łapy. Drużyna im się w sumie nie posypała. Pozyskanie Denga to super deal dla nich i chyba jedyna opcja która w pewien sposób może zastąpić im LBJ-a. Gość wartościowy po obu stronach parkietu, zdolny do gry około 40 minut na mecz. Freak. Jakby jeszcze Granger wrócił do formy fizycznej sprzed kontuzji to ... widok Wade&#39;a i Bosha triumfującego na wschodzie bez króla byłby ceikawy :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zastąpić LBJ sie nie da a Granger to raczej kolejny dziadzio w kolekcji Heat ten gościu w obronie im nic nie da.Swoja droga Heat-Cavaliers w PO to byłoby ciekawe.Ja w takiej parze stawiam na Cavaliers ;) Bądźmy poważni Wade juz nigdy nie bedzie Flashem no moze Bosh jakos to dźwignie.Ale i tak LBJ z malolatami ich zje w tej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś wpadł mi ciekawy cytat LBJa. Niestety nie znajdę go już, ale mówił coś w stylu, że nie będzie obiecywał tytułów, bo wie jak trudno je zdobyć. I że to przejście do Cavs może go nauczyć jeszcze więcej cierpliwości. Oczywiście, że zrobi wszystko, zeby ten tytuł zdobyć, ale w 1 roku może być bardzo ciężko.
Tak trochę zostawia sobie pole do manewru i asekurancko podchodzi do zbliżającego się sezonu tymi wypowiedziami. W sumie to go rozumiem, bo zapowiedziałby, ze będzie mistrz w I sezonie i byłaby potem jazda znów po nim.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Wade nowy kontrakt 17 mln na sezon na 2 lata.
Oczywiście Riley ze wszystkimi podpisuje na 2 lata, bo w 2016 wchodzi nowe CBA i będzie kilku fajnych FA.
Do tego za rozsądne pieniądze Wizards biorą Kardashiana 13$/3 sezony
Waiters nie chce być 6th manem i powoli Cavs myślą co z nim zrobić.
Rubio chce maxa xD
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Dziś wpadł mi ciekawy cytat LBJa. Niestety nie znajdę go już, ale mówił coś w stylu, że nie będzie obiecywał tytułów, bo wie jak trudno je zdobyć. I że to przejście do Cavs może go nauczyć jeszcze więcej cierpliwości. Oczywiście, że zrobi wszystko, zeby ten tytuł zdobyć, ale w 1 roku może być bardzo ciężko.
Tak trochę zostawia sobie pole do manewru i asekurancko podchodzi do zbliżającego się sezonu tymi wypowiedziami. W sumie to go rozumiem, bo zapowiedziałby, ze będzie mistrz w I sezonie i byłaby potem jazda znów po nim.
Ten wywiad pojawil sie zaraz po przejsciu do Cavs. Wypowiedzial sie chyba nawet, ze nie ma co liczyc na tytul w pierwszym sezonie, bo to zbyt ciezkie do wykonania. W sumie taka jest prawda, chociaz nie ukrywam ze bede z niecierpliwoscia czekac na ich mecze. Moga troche namieszac.
Wade nowy kontrakt 17 mln na sezon na 2 lata.
Nie jestem jakims specem od NBA, ale jesli dobrze rozumiem to Wade zarobi mniej niz Gortat? Czy to tak prosto sie nie przelicza?
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Ten wywiad pojawil sie zaraz po przejsciu do Cavs. Wypowiedzial sie chyba nawet, ze nie ma co liczyc na tytul w pierwszym sezonie, bo to zbyt ciezkie do wykonania. W sumie taka jest prawda, chociaz nie ukrywam ze bede z niecierpliwoscia czekac na ich mecze. Moga troche namieszac.


Nie jestem jakims specem od NBA, ale jesli dobrze rozumiem to Wade zarobi mniej niz Gortat? Czy to tak prosto sie nie przelicza?
nie nie. Może niejasno napisałem. 17 mln na sezon, czyli 34 mln w 2 lata.
Gortat ma 12 mln na sezon na 5 lat czyli 60 mln.
Miller w Cavs, officala nie ma ale ten obrazek na insagramie LBJ&#39;a mówi wszystko.
Dokładnie ???? Mike wstawił to na swojego Instagrama i LBJ &quot;podał dalej&quot;
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Adam Silver considering NBA midseason tournament
http://www.sbnation.com/nba/2014/7/15/5903529/adam-silver-future-nba-summer-league
co sądzicie?
Dla mnie to poroniony pomysł. Po coś ten offseason jest - żeby się zregenerować, odpocząć chociaż przez chwile od koszykówki, popracować nad masą, rzeźbą, siłą, popracować indywidualnie z trenerami etc. Pokusa skoku na kasę jak widać jest spora - po prostu wypadałoby zmienić format ligi letniej na wzór akademickiego - czyli zrobić kilka turniejów ligi letniej (4), z każdego turnieju wchodzą do 2 drużyny do fazy knockout i na zasadzie drabinki reszta walczy o NBA Summer League Championship. Ewentualnie zaangażowanie ekip z Europy w jakiś sposób, ale to też nie wchodzi w grę bo rotacja w Europie jest znacznie większa między ekipami i też jest offseason + dodatkowe koszty. Cholera wie. Dobrze jest jak jest, to kombinowanie na siłę. Lepiej by było porzucić maskę hipokryzji i pozwolić zarabiać jakieś pieniądze zawodnikom z NCAA, nie miliony ale jakiś legalny ograniczony dochód oprócz stypendium. Bo mamy sytuację, że taki Mudiay, PG który w przyszłym roku mógł być potencjailnym 1 pickiem w drafcie, rezygnuje z gry na uczelni i wypada grać prawdopodobnie w Europie za pieniądze, żeby pomóc swojej upośledzonej finansowo matce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
kurde dziwne ze nie dostal wiecej niz 3 lata za 27 mln, bylem pewien ze min 12 ktos mu zaplaci, tym bardziej ze hayward czy parsons, ktorzy sa jak dla mnie na podobnym poziomie dostali po 15
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom