>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
polecam każdemu kto nie widział mecz Spursów z Pacers. SAS zostali na własnym parkiecie pożarci, przerzuci i wysrani. Wynik końcowy trochę zamydla rzeczywistość, jeszcze 5 min przed końcem +26, wtedy zszedł George, Stepenson i to jest różnica jaka tego wieczoru dzieliła obydwie ekipy.
2 i 3 kwarta w wykonaniu Indiany to jedna z najlepszych koszykówek po obu stronach parkietu, jaką widziałem w ostatnich latach. POLECAM
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
ogolnie pierwsza piatka indiany robi miazge, traca jedynie jak lawka wchodzi i to bylo widac np ostatnio z clippersami, jak granger wroci to bedzie jeszcze lepiej
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie wiem czy lepiej, ten facet ma tylko cyfry w głowie i dla niego pojęcie &#39;&#39;zespół&#39;&#39; może być ciężkie do ogarnięcia.Wole zdecydowanie Pacers bez Grangera.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
zobaczymy. jeżeli zaakceptuje, że liderem jest George, a on przejmie rolę lidera 2nd unitu to będzie idealnie dla Pacers. Brakuje właśnie bardzo strzelca z ławki. Jest ogarnięty pg Watson, pod koszem Scola i Mahinmi fajnie pogrywają i tylko na tego Orlando Johnsona albo Hilla (Solomona of course ???? ) patrzeć się nie da..
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
heh ja np wole lakersow bez kobego, ale nie da sie ukryc ze granger to jest zdecydowana nadwyzka nad ta dwojka ktora wymienil blaise, on w ataku swego czasu byl naprawde dobry , a przy tym napewno byl w czolowce jesli chodzi o gre w obronie na swojej pozycji, jest dokladnie tak jak pisze blaise granger musi sie wpasowac do tej druzyny, bo to co gral w tamtym sezonie, albo w presezonie niedawno to nie jest to czego indiana potrzebuje, ale gosc ma dopiero 30 lat, nigdy nie bazowal na atletyzmie wiec mysle, ze jeszcze pokaze cos dobrego
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Pytanie,
Wiem że kiedyś w którymś bukmacherze można było obstawiać under/over sumy punktów rzuconych przez wszystkie drużyny grające jednego dnia.
Np. jak były cztery mecze jednego dnia to wystawiali linie 770pkt.
Czy w tym momencie któraś firma oferuję taki zakład?
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dopiero ? Nie wiem w jakim sensie piszesz o tym wieku, ale d;la koszykarza 30 lat to już sporo.
Dla koszykarzy właśnie to nie jest tak dużo, na pewno jest to mniej niż w przypadku powiedzmy piłkarzy. Generalnie koszykarz ze skillem może efektywnie grać jeszcze długo po trzydziestce, gorzej z takimi drewniakami bazującymi na atletyźmie, oni szybciej &quot;się kończą&quot;.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dla koszykarzy właśnie to nie jest tak dużo, na pewno jest to mniej niż w przypadku powiedzmy piłkarzy. Generalnie koszykarz ze skillem może efektywnie grać jeszcze długo po trzydziestce, gorzej z takimi drewniakami bazującymi na atletyźmie, oni szybciej &quot;się kończą&quot;.
No tak - masz rację, ale chodzi mi o to, że w wieku 30 lat koszykarz jest już ułożony sportowo. Ma wiedzę na temat tej gry gdzie co i jak.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Napisał: Los.Blancos -&gt;
Pytanie,

Wiem że kiedyś w którymś bukmacherze można było obstawiać under/over sumy punktów rzuconych przez wszystkie drużyny grające jednego dnia.

Np. jak były cztery mecze jednego dnia to wystawiali linie 770pkt.

Czy w tym momencie któraś firma oferuję taki zakład?
Sportingbet miał nie tak dawno temu takie zakłady, nie wiem jak jest obecnie, bo już tam nie gram.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
According to Yahoo. Raptors are sending Rudy Gay, Acy &amp; Gray to the Kings for Vasquez, Salmons, Patterson &amp; Hayes
 
backrus 48

backrus

Użytkownik
Czyli w Toronto nie kryją się z tankowaniem:
&quot;Now as for tanking for the draft, nothing is guaranteed even though Wiggins is Canadian and the NBA has been speculated in fixing previous drafts, we can&#39;t rely on that. If we don&#39;t sign any good players in the off-season and we don&#39;t get a top 5 pick, then between Colangelo and Ujiri we&#39;ve essentially dumped J.Calderon, E.Davis and R.Gay for nothing in return.&quot;
Po tym jak Cousins praktycznie &quot;wyniósł&quot; Thomasa, bo ten chciał uścisnąć rękę z Paulem, nie widzę jego współpracy z samolubnym Gayem.
Na plus, Kings pozbyli się 4 graczy, których i tak by się pozbyli, dostali gościa, którego przyszłością raczej też nie jest Sacramento - mają możliwość dalszego handlowania Gayem, pewnie z niej skorzystają.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
heh powrot kobego i odrazu cala s5 lakers zagrala jedne z najslabszych swoich meczow w tym sezonie, nie wiem czy to przypadek?
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Kobe+Blake+Gasol+Johnson=21pkt
Lowry 23pkt, DeRozan 26pkt, Amir 32 pkt
Kluczowy moment kiedy Henry był hot trafia trójkę na 81:85 i zastępuje go Bryantem. Po tej zmianie LAL dwa kosze z gry. Ciekawa sytuacja że Raptors tak osłabione, rotacja 8 zawodników w tym Stona i Novaka który 1/9 za trzy. Do tego kiepski mecz Fieldsa 0pkt, 1 ast w 31 minut,a mimo to Lakers rozbici. Cieszę się że tego nie dałem a się zastanawiałem. Poszedłem w OKC, Rockets -7 1 half i Chicago w NHL.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
heh powrot kobego i odrazu cala s5 lakers zagrala jedne z najslabszych swoich meczow w tym sezonie, nie wiem czy to przypadek?
Tego nie dało się oglądać, tzn. gry Lakers. Nie pomylili się wszyscy ci, którzy twierdzili, że powrót bryanta rozwali dotychczasowy schemat gry. Myślę, że warto teraz będzie grać przeciwko nim.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Mam jakiś problem z przeglądaniem wątku &quot;grudzień 2013&quot;, nie mogę wejść na ostatnią - 11 stronę, mogę wejść tylko na stronę numer 10, ktoś może wie z czego to wynika?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom