>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jestem pod wrażeniem tego co grają Warriors w tym sezonie. Można było mówić, że wygrywają głównie dlatego, ze rywale do najmocniejszych nie należeli, no ale ostatnio przecież mieli solidnych przeciwników. Ich wyniki robią tym większe wrażenie, że przecież muszą sobie radzić bez Davida Lee, no i Bogut niedawno też złapał kontuzję. Ciekawe jak w dalszej części sezonu będą sobie radzić.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
ja uwielbiam gre warriors, oni graja dokladnie tak jak powinno sie teraz grac w nba, czyli dobra obrona, swietny szybki atak no i najwieksza bron czyli rzuty za trzy. wydaje sie ze aktualnie sa na tym poziomie co spurs rok temu w finalach, czyli zeby przegrali to musza poprostu zagrac slabszy mecz, bo tak to sa poza zasiegiem innych ekip. to ze lee nie gra to sie akurat dobrze sklada, w tym momencie on nie da wiecej z lawki niz efektywny w tym sezonie speights. natomiast draymond green w s5 to jest swietny pomysł bo nie tylko poprawia obrone zespolowa druzyny, ale i w ataku swietnie pasuje bo niezle podaje, gra z glowa i oddaje dobre rzuty. problem sie zrobi jak trzeba bedzie kryc zacha w PO, bo mysle ze z griffinem lub lamarcusem jako tako moze sobie poradzic, ale bronienie randolpha to inna bajka, wydaje mi sie ze memphis moze byc dla nich druzyna nie do przejscia i na ich miejscu szukal bym wymiany po jakiegos wysokiego i silnego w obronie PF, bo to moze byc brakujacy element u nich. warto tez zwrocic uwage na to co gra harrison barnes w tym sezonie: 12/6 na 53% z gry i do tego 45% za trzy, a wydawalo sie po tym jak w poprzednim sezonie nie zrobil postepu, ze on nigdy nie bedzie efektywnym graczem w ataku
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No i pierwszy trade mamy za sobą. Nie wiem jak Wasze odczucia, ale ja uważam, że to taki trade, który niewiele wnosi ( jak mówi młodzież dupy nie urywa )... Boston nie zyskał nic, poza miejscem w portfelu ( a może aż ), no i jedynkę w drafcie, który już nie ma być tak cudowny jak niby ten zeszły ( celowo niby, bo też nic ciekawego się z rookie nie dzieje ).Czy Dallas coś zyskało ?? Niby 1 w asystach, ale czy Rondo wpasuje się w goniący jak teżewe po parkiecie zespół Mavs ? Pozytywne na pewno to, że shooterów w Mavs nie brakuje, więc Rondo będzie mógł się skupić na asystowaniu. Większa intensywność na Zachodzie, to również większe obciążenie dla nóg PG Dallas, Czy Rajon Rondo poniesie Mavs na szczyty ? szczerze wątpię, aczkolwiek zapewne da więcej tej drużynie niż Nelson.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
no ja nie lubie rajona, ale nie da sie ukryc ze rondo&gt;nelson+harris+felton+barea, teraz tylko musza zalatac dziure na lawce na pozycjach 4/5. dziwi mnie to ze nie wyrwali tez bassa z bostonu, bo fajnie by tam pasowal. jest tez nastepny deal, corey brewer przechodzi do houston za czapke gruszek, tam przyda sie dobrzy obronca z lawki na pozycjach 2/3. jednak caly czas uwazam, ze houston bez obroncy na silnych skrzydlowych zachodu nie przejdzie wiecej niz pierwszej rundy PO
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Zapytam się tutaj, chyba najodpowiedniejszy temat. Gdzie w czasie meczu NBA można śledzić oprócz wyniku na żywo, poszczególne statystyki zawodników? Potrzebne mi to jest głównie, żeby nie liczyć oglądając ręcznie ile pkt zdobył już zawodnik. Chcę w ten sposób kontrolować undery/overy zawodników ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +9
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wszystkim mocno udzielającym się w tematach NBA, życzę Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu trafnych typów i przypominam, że w I Dzień Świąt, mamy w C+ trzy mecze ;-)

I LOVE THIS GAME !
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja tylko dodam, że jeśli ktoś nie ma C+ to kupować kabel komp --&gt; tv, ponieważ NBA na święta odblokowała dostęp do NBA League Pass. Wesołych.
 
shake7 56

shake7

Użytkownik
Witam ja mam jedno pytanko
Na pewno widzieliscie w przerwach podczas meczów na c+ bądź kiedykolwiek indziej trailer nba everybody m.in z maskotkami zespołów :grin: szukam tego filmiku juz dluzszy czas i jedyne co znalazłem to NBA Roll up na yt lecz niestety to nie to ,choć podklad muzyczny ten sam ;)
 
arachnus 24

arachnus

Użytkownik
Szybkie pytanie. Ktory z buków wystawia ofertę liczby oddanych rzutów za 3 dla danego gracza. Chodzi mi o Currego I LBJ w dzisiejszych spotkaniach
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom