>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA 2017/2018 - dyskusje, pytania, ciekawostki

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Oglądam właśnie mecz Spurs - Thunder i wygląda to tak, jakby Spurs chcieli celowo przegrać jak najwyżej. Zero walki, banalne straty, zero obrony.
Ogólnie jakoś to wszystko dziwne jest- prestiżowy mecz z Oklahomą, a kibiców mało co, nie wiem czy hala w połowie jest wypełniona. W sumie wcale sie nie dziwie San Antonio, że tak olewają ten mecz, skoro kibice mają ich gdzieś. Przecież Spurs zawsze mieli super kibiców, a hala była wypełniona, zwłaszcza na meczach z takimi drużynami. Nie wiem co tam sie stało, że takie pustki są.
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Was też denerwują końcówki meczów ? Chodzi mi o to że jest około 25 sekund do końca to se trochę pójdą z piłką po boisku i stoją w miejscu i kozłują... Już kilka razy mi tak zawalili kupon dziś znowu 2 pkt brakło, masakra... Mogli by se rzucić jakąś trójeczkę albo chociaż za dwa ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dziwne, że nikt z Was o tym nie napisał. LeBron James po raz 1 w karierze został usunięty z parkietu przez sędziego. Po 1082 meczach musiał przedwcześnie opuścić parkiet z powodów czysto pozasportowych.
James znany jest z tego, że często domaga się gwizdków ostro protestując, jednak przez 14 sezonów żaden sędzia w NBA nie odważył się odesłać LBJ&#39;a do szatni. Tylko czy w tym przypadku LeBron został słusznie odesłany do szatni czy jednak Kane Fitzgerald chciał się zapisać w historii NBA ? ???? Jaki sędzia, taka interpretacja, gdyby to był Westbrook, Durant, Curry to prawdopodobnie faul by odgwizdali, moim zdaniem nie było, zwłaszcza że kibice NBA chcą żeby to była męska, twarda gra w obronie. Poniżej wstawiam filmik, oraz to według sędziego powiedział do niego King James. Czekam na Wasze opinie.


 
messi777 0

messi777

Użytkownik
Dziwne, że nikt z Was o tym nie napisał. LeBron James po raz 1 w karierze został usunięty z parkietu przez sędziego. Po 1082 meczach musiał przedwcześnie opuścić parkiet z powodów czysto pozasportowych.
James znany jest z tego, że często domaga się gwizdków ostro protestując, jednak przez 14 sezonów żaden sędzia w NBA nie odważył się odesłać LBJ&#39;a do szatni. Tylko czy w tym przypadku LeBron został słusznie odesłany do szatni czy jednak Kane Fitzgerald chciał się zapisać w historii NBA ? ???? Jaki sędzia, taka interpretacja, gdyby to był Westbrook, Durant, Curry to prawdopodobnie faul by odgwizdali, moim zdaniem nie było, zwłaszcza że kibice NBA chcą żeby to była męska, twarda gra w obronie. Poniżej wstawiam filmik, oraz to według sędziego powiedział do niego King James. Czekam na Wasze opinie.


Dziwne, że nikt z Was o tym nie napisał. LeBron James po raz 1 w karierze został usunięty z parkietu przez sędziego. Po 1082 meczach musiał przedwcześnie opuścić parkiet z powodów czysto pozasportowych.
James znany jest z tego, że często domaga się gwizdków ostro protestując, jednak przez 14 sezonów żaden sędzia w NBA nie odważył się odesłać LBJ&#39;a do szatni. Tylko czy w tym przypadku LeBron został słusznie odesłany do szatni czy jednak Kane Fitzgerald chciał się zapisać w historii NBA ? ???? Jaki sędzia, taka interpretacja, gdyby to był Westbrook, Durant, Curry to prawdopodobnie faul by odgwizdali, moim zdaniem nie było, zwłaszcza że kibice NBA chcą żeby to była męska, twarda gra w obronie. Poniżej wstawiam filmik, oraz to według sędziego powiedział do niego King James. Czekam na Wasze opinie.


Ogolnie to co do Marcina Gortata postawy mozna wywnioskowac ze coraz czesciej bedzie robil undery.Zwiazek z celebrytka/aktorka wychodzic zaczal.Ale takie zycie pelne pokus .Albo trenujemy albo balujemy.Trenowac to pewnie trenuje ale wiadomo ze juz teraz to troche bardziej rozrywkowo sie zrobilo;)
 
baku996 69

baku996

Użytkownik
Witam ???? Czy ktoś z kolegów interesujących się NBA wie i może zarzucić linkiem do strony na której pokazują kto aktualnie gra na parkiecie podczas danej kwarty ? chodzi mi o to że np Harden jest zmieniony przez Capele, Capela gra na parkiecie i strona ta pokazuje. Bede bardzo wdzieczny za udzieloną pomoc ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Witam ???? Czy ktoś z kolegów interesujących się NBA wie i może zarzucić linkiem do strony na której pokazują kto aktualnie gra na parkiecie podczas danej kwarty ? chodzi mi o to że np Harden jest zmieniony przez Capele, Capela gra na parkiecie i strona ta pokazuje. Bede bardzo wdzieczny za udzieloną pomoc ????
https://www.cbssports.com/nba/scoreboard/
Tutaj jest kto AKTUALNIE gra, a kto grzeje ławe ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
BG32 w Detroit Pistons! W druga stronę leci Bradley, Boban, Harris oraz potencjalne picki :eek: tak zszokowany dawno nie byłem! Rano na spokojnie przeanalizuje ta wymianę.
 
demiurg 0

demiurg

Użytkownik
Jak dla mnie nie ma co analizować, gruby Doc chyba pierwszy raz zrobił dobrą wymianę. Ciekawe, kim Tłoki zamierzają grać teraz na obwodzie? ???? ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Myślę, że to nie koniec wymian, bo na SG i SF tam jest kompletna dziura. Osobiście to nie wiem co mam sądzić. Detroit ma teraz dwóch podkoszowych i PG, a poza tym to raczej słabo wygląda.
Jabari Parker wróci do składu Bucks na mecz z NYK. Nie mogę się doczekać! Długie łapska w końcu w komplecie.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Czy LeBron James dołączy do Warriors?
LeBron James w Golden State Warriors - to brzmi nieprawdopodobnie. ESPN twierdzi, że najlepszy koszykarz świata mógłby latem wysłuchać oferty mistrzów NBA, jeśli ci mieliby w budżecie miejsce na jego monstrualny kontrakt.
Moim zdaniem jest to mało prawdopodobne, tym bardziej, ze samo kierownictwo zespołu wyraziło zdanie, że na dzisiaj nie rozważają sciągnięcia LeBrona do siebie.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Z LeBronem to po prostu plota, niech ludzie się oswajają z myślą że odejdzie. Dziś można znaleźć informacje o tradzie DJ&#39;a do cavs, zobaczymy.
Są gdzieś kursy na all-star weekend ?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
No to ładnie Cleveland zaszalo. Myślę, że najgorzej na tym wyszedł Thomas, który marzył o mistrzostwie NBA a koniec końców wyladowal w Lakers, którzy dalecy są w najbliższych latach w walce nawet o play offy chociaz skład maja perspektywiczny tylko szkoda, że oddali Nance jr bo akurat on się dobrze zapowiada. Oddanie Rose i Crowdera za Hooda to chyba świetny biznes, dobry obrońca i punktujacy w jednym. Ale co by nie było to raczej ten skład odrazu szalu nie zrobi.
 
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Co z tego, że są dalecy jak wygrali na tym tradzie. Dwa maxy w lato.. PG i LeBron?
+ Wade w Miami, tam gdzie powinien być zawsze
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Donovan Mitchell dostanie nagrody RoTY - 3.75/unibet
Każdy kto śledzi chociaż trochę NBA widzi co wyprawia rookie z Utah. Fenomenalny sezon i fantastyczna dla oka gra. Dla mnie po takim kursie to obowiązek zagrać. W szczególności, że zdrowę Utah ma spore szansę na PO, a 76&#39;s przy ataku Detroit może mieć problem żeby awansować do PO, a jeżeli tak będzie to dla mnie ROTY powinno trafić właśnie do Mitchella. Większej analizy myślę, że nie potrzeba.
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co by nie mówić o Kobasie to przynajmniej w Oskarach przebił Jordana. MJ za Space Jam Oscara nie dostał i już raczej nie dostanie ???? Tym bardziej Shaq za Kazaam ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Napiszę tutaj bo nie chcę robić spamu. Widzieliście jak oszukali w końcówce Toronto!? To, że mecz będzie wyrównany to już stawiałem wcześniej, więc zwycięstwo OKC mnie nie dziwi, ale tam był ewidentny faul na DeRozanie i gdyby trafił 2 wolne byłby remis 127:127! A potem dostał technika i WestBrook trafił i mecz skończony bo zaczęło się wyrzucanie zawodników...zabawni są Ci sędziowie niekiedy. Naprawdę uważam, że to śedziowanie jest na bardzo niskim poziomie w tej lidze. Wynik dziwnie wysoki, ale siadało obydwu drużynom niesamowicie w tym meczu. Właściwe to obejrzałem głównie 2 połowę, więc tylko to oceniam.
 
majkelkors 3,4K

majkelkors

Użytkownik
Obserwujcie Charlotte i Kembe bo idzie na rekord Kobyego w trójkach. Już do przerwy wiedziałem, że zaatakuje miał 7/9 a teraz na 6 minut przed końcem 3q ma 9/12. Jeśli Clifford nie posadzi go na całą 4q bo jest blow (wątpię) to będzie rekord.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Wszedłem właśnie zobaczyć czy piszecie o Kembie już. Ale miazgę zrobił. I jeszcze ta 60-punktowa przegrana Memphis ???? ????

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom