>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Shanghai Masters 2017 (13-18.11.2017)

Status
Zamknięty.
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Shanghai Masters. 9 Frames Matches.
Kurt Maflin - Yu Delu
Highest Scoring Break: Kurt Maflin @ 1.816 ✅ 135-poniżej 50
Liang Wenbo - David Gilbert
Highest Scoring Break: Liang Wenbo @ 1.72 ✅ 79-32
Maflin I Wenbo to spece od wbijania wysokich brejków, nawet jak im nie idzie to potrafią wyczyścić stół jakąś efektowną setką. Wenbo od ładnych paru meczów w każdym wbija setkę, wczoraj również było 108. Maflin podobnie, właściwie wbijanie to jego główny żywioł, w pierwszej rundzie w zaciętym meczu z Walkerem (5-4) wbijał kolejno 107, 95, 91, 70, 53 więc forma jest. Rywale na razie nei brylują w grze punktowej: Gilbert tylko jeden znaczący brejk 72, a Delu w ogóle nie wbił podejścia 50+. Jak dla mnie dobre opcje na poranną sesję.
Kursy z 1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
P 5

pasozyt

Użytkownik
Panowie jak na dzisiaj typujecie:
1: Higgins J. - Yuelong Z
2: Brecel L. - Jones J.
3: O&#39;Sullivan R. - Perry J.
Yuelong gra bardzo dobrze, Brecel też powinien sobie poradzić, Ronnie ogarnie bez problemu.
Moje typy 3x1
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Panowie jak na dzisiaj typujecie:
1: Higgins J. - Yuelong Z
2: Brecel L. - Jones J.
3: O&#39;Sullivan R. - Perry J.
Yuelong gra bardzo dobrze, Brecel też powinien sobie poradzić, Ronnie ogarnie bez problemu.
Moje typy 3x1
Yuelong gra bardzo dobrze i stawiasz na Higginsa? To nie jest uzasadnienie typów. Następnym razem bardziej się przyłóż.
 
P 5

pasozyt

Użytkownik
Owszem napisałem że gra dobrze ale Higgins to firma, statystki h2h 4/0, przegrał ostatnio z O&#39;Sullivanem i Bingtao. Mam wątpliwości co do tego spotkania dlatego wolę zapytać kogoś bardziej doświadczonego ;)
Widziałem ostatnie spotkania Johna dlatego stawiałbym raczej na niego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
No niby faworyci klarowni, zhou ostatnio chyba troszke słabiej gra, ale to patrząc na jego 2 ostatnie mecze, wczesniej super forma, brecel nie wiem czy ma juz swój strój i kij czy jeszcze nie, a Ronnie to Ronnie. Selby niby też dziś bez problemu powinien a tylko 5:4 z McManusem i bardzo losowa gra, Lisowski pierwsza runda rozjechał walcem rywala a dziś z prowadzenia 3:0 nagle na 3:4 by ostatecznie wygrać ledwo 5:4, staram się dlatego nie grać niskich kursach w turniejach azjatyckich, ale jak zobaczyłem dziś kurs na Allena to sie nie mogłem powstrzymać ;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Nie rozumem dzisiaj wyrównanych kursów na spotkanie Carter&#39;a. Jak dla mnie to on to bierze. McLeod prawie wyrzucił Maguire&#39;a w 1/32... Co prawda Carter też zbytnio się nie popisał w pierwszym meczu ale też patrząc na h2h między nimi i to że obydwaj podobnie wchodzą w ten turniej- typ według mnie może być tylko jeden.
Carter @1.8 eFortuna :mad: 4:5 To są TE detale.
Dobry typ i kurs. Magsowi się coś przestawiło z grą, ale zobaczymy, może się mu odstawi z powrotem
Wykrakales ???? ????


Ktoś przeciw? Chętnie wysłucham bo zaraz trzeba stawiać ????
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie rozumem dzisiaj wyrównanych kursów na spotkanie Carter&#39;a. Jak dla mnie to on to bierze. McLeod prawie wyrzucił Maguire&#39;a w 1/32... Co prawda Carter też zbytnio się nie popisał w pierwszym meczu ale też patrząc na h2h między nimi i to że obydwaj podobnie wchodzą w ten turniej- typ według mnie może być tylko jeden.
Carter @1.8 eFortuna

Ktoś przeciw? Chętnie wysłucham bo zaraz trzeba stawiać ????
Dobry typ i kurs. Magsowi się coś przestawiło z grą, ale zobaczymy, może się mu odstawi z powrotem ????
----
Tymczasem w Szanghaju.. Ronnie jak Beyonce ????
930732880166232064
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
B.Hawkins vs R.O&#39;Sullivan
Zwycięzca meczu: O&#39;Sullivan, Ronnie @ 1.444 ✅ 0-5

S.Maguire vs J.Trump
Zwycięzca meczu: Trump, Judd @ 1.40 ✅ 0-5
Marathon
Ronnie i Trampek wydają się najpewniejsi w tej rundzie. Hawkins wprawdzie w końcu coś wygrał, ale z O’Sullivanem to inna sprawa. Ronnie miał dzisiaj pracowity dzień, 2 mecze w odstępie paru godzin, plus jetlag bo najpóźniej przyleciał po finale CoC, ale wyglądał bez zarzutu. Wilsonowi i Perryemu oddał w sumie tylko 3 frejmy, w każdym meczu setka w tym najwyższy brejk turnieju 144, więc nie widać zmęczenia. Trump też niczego sobie, nie oddał nawet frejma Burdenowi i Woollastonowi, parę wysokich brejków w tym setka. Mags nie zachwycił z Carterem, to raczej Anglik przegrał niż Szkot wygrał. Moim zdaniem w obu przypadkach będą komfortowe wygrane.
Graeme Dott - Luca Brecel
Winner: Luca Brecel @ 1.45 ✅ 4-5
John Higgins - Liang Wenbo
Winner: John Higgins @ 1.54 ✅ 5-2
Brecelowi nie przeszkadza nawet pożyczone ubranie i buty czy nowy kij. SStevensa i Jonesa odprawił do zera grając na luzie, może nawet zbyt dużym. Z Dottem będzie trochę przepychanek na odstawnych, ale jak już Belg dorwie się do wbijania to frejmy będą wpadać. Z Higginsem sprawa trudniejsza, bo Wenbo nieobliczalny, ale właśnie, nieobliczalny wtedy kiedy da mu się pograć, a Jasiek wie jak trzymać takich pistoletów z daleka od wbijania. Do tego widać, że Szkot przyjechał tu w formie, kosi w podejściach 87, 76, 69, 61, 125, 97, 70, 105. Moim zdaniem to za dużo dla Wenbo.

M.Xiwen vs K.Maflin
Highest Break: Maflin, Kurt @ 1.727 ✅ poniżej 50-85
Number of Century Breaks (Maflin, Kurt): Powyżej 0.5 @ 2.625 ⛔

Maflin nie zawodzi w grze punktowej. Do tej pory 3 setki (107, 135, 119), dzisiaj 2, plus parę innych wysokich brejków (95, 91, 70, 90). Wprawdzie rywale z nie najwyższej półki, ale i takie punktowanie robi wrażenie. Jutro też rywal w zasięgu, ale chyba nawet pewniejsze niż win sa właśnie typy na brejki, bo Xiwen raczej nie jest demonem w podejściu.
M.Allen vs J.Lisowski
Number of Century Breaks (Lisowski, Jack): Powyżej 0.5 @ 4.00 ⛔
Przesadzony kurs na setkę Lisowskiego i to mocno. Raz że wysoką formę utrzymuje od paru ładnych tygodni, bo to kolejny jego dobry run w turnieju, a dwa, że punktuje jak szalony, do tej pory wbijał 113, 117, 86, 86, 82, 72, 87, 82. Allen też oczywiście spec od wbijania i właśnie dlatego o szanse może być łatwiej niż zwykle, bo nie będzie zamykał układów, a wręcz przeciwnie i obaj mogą na tym skorzystać. Dlatego taki kurs to przesada.
G.Dott vs L.Brecel
Number of Century Breaks (Brecel, Luca): Powyżej 0.5 @ 3.75 ⛔
Brecel jeszcze bez setki w turnieju, a forma przecież świetna, zresztą parę razy już było blisko. Z Dottem o szanse na punktowanie może nie być tak łatwo, ale i tak taki kurs na setkę Belga to przesada.
Kursy z Marathonu
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Chyba każdy potrzebuje takiego turnieju, że w sumie to nie wiadomo który mecz obejrzeć a który odpuścić, że cała snookerowa śmietanka pokonuje swoją drabinkę, że jest 1/8 finału i też raczej faworyci do przodu. Jedynie Selby jako jedynka na każdym turnieju przegrał z Markiem Williamsem ale Selby od początku turnieju gubił frejmy a Williams to marka i nie chce jeszcze dać sobie spokoju od snookera. Raz na jakiś czas taki turniej faworytów jest potrzebny.
Z par na godzinę 12:30 już wszystkie kursy pospadały na faworytów. Bo początkowe @1.80 na Lisowskiego to był raj i nie wiem, czy dla Maflina to już nie za wysokie loty. Jack ostatnimi czasy rządzi i dzieli, gra rozsądnie, wbija jak zawsze.
Jak już w innym wątku poruszaliśmy, Judd Trump nie wygląda na takiego co jest czysty jak łza jeśli chodzi o hazardowe tematy i potwierdził to w poprzednim swoim meczu z Brecelem w Champion of Champions. Turniej słabo opłacany na tle innych, do czterech frejmów jak w formacie turniejów PTC - &quot;przecież jak przegram z Brecelem to świat niezakwestionuje porażki, Belg to talent&quot; i jak wypisz wymaluj 0-4. Grałem wtedy +2.5 do Brecela po podobnym kursie jak zwycięstwo Trumpka, teraz znów podobny dylemat. Turniej poważny, forma doleciała wraz z Anglikiem, na razie wszystko na czysto i gładko 5-0, stawiam znów na +2.5 po @1.49, co niewyklucza ani zadyszki Trumpa ani jego zwycięstwa.
Brecel +2.5 + Higgins/Gould o6.5 @2.026 TRUMP NA PREZYDENTA
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
M 15

maciek9988

Użytkownik
Witam
Od lat czytam i korzystam z różnych działów forum ale tutaj jeszcze mnie nie było. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem i chętnie zostanę na dłużej ????
Mam pytanie do dużo bardziej doświadczonych snookerowych speców. Czy pójście dzisiaj w czterech faworytów to dobry pomysł ?
Mam na myśli O&#39;Sullivana, Higginsa, Trumpa i Lisowskiego ? Z góry dziękuje za opinie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Witam
Od lat czytam i korzystam z różnych działów forum ale tutaj jeszcze mnie nie było. Jestem pozytywnie zaskoczony poziomem i chętnie zostanę na dłużej ????
Mam pytanie do dużo bardziej doświadczonych snookerowych speców. Czy pójście dzisiaj w czterech faworytów to dobry pomysł ?
Mam na myśli O&#39;Sullivana, Higginsa, Trumpa i Lisowskiego ? Z góry dziękuje za opinie ????
To zawsze ryzyko, zwłaszcza z tak nieobliczalnymi graczami jak Brecel czy Lisowski.
Ja bym to rozbił na 2 duble np O&#39;Sullivan+Trump i Higgins+ Lisowski, ale równie dobrze w drugim przypadku mogą być overy.
------------------

K.Maflin vs J.Lisowski
Number of Century Breaks (Maflin, Kurt): Powyżej 0.5 @ 3.40 ⛔
Number of Century Breaks (Lisowski, Jack): Powyżej 0.5 @ 4.00 ✅ 1 (102)
Marathon
Nie wiem czy dla Maflina to już za wysokie progi, może tak, ale Lisowski też już przejawia lekkie zmęczenie materiału. Chłopina przecież nie przyzwyczajony to grania dzień po dniu przez parę tygodni z rzędu. Kwestie awansu zostawiam na boku, bo ciekawsze wydają mi się brejki w tym zestawieniu. Że obaj potrafi przyłożyć w podejściu to wiadomo wszystkim, na dobrą sprawę obaj nie bardzo nic innego nie potrafią robić, więc dla obu ofensywa jest jedyną taktyką. Gra powinna być otwarta, szukanie długich wbić i dostanie się między czerwone, a to z automatu niemal daje szanse albo jednemu po wbiciu, albo drugiemu po pudle rywala. Lisowski dzisiaj dał wbić Allenowi 3 setki i 2x 50+ a i tak wygrał. Szansa na setkę któregoś, a może i obu chyba większa niż w pierwszych dzisiejszych meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Na szybko może ktoś zdążdy doubleke Trump+sullivan(-1.5) , obydwoje łątwe mecze rano, mniej zmęczeni i pewnie grają, Williams trafił na słabego sellbyego dziś stąd wygrana, brecel męczył dotta długo albo dott brecel , na 1xbet kurs 2.4 na doubelka✅/ Trump 5:0, Ronnie 5:1. Trump chyba chce wygrać turniej bez straty frejma ;D
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
J.Trump vs R.O&#39;Sullivan
Łącznie frejmów: Powyżej 15.5 @ 1.444 ⛔ 3-10 beznadziejna 1. sesja, w drugiej już tylko wsteczne odliczanie
Łącznie frejmów: Powyżej 16.5 @ 1.86 ⛔
Łącznie frejmów: Powyżej 17.5 @ 2.69 ⛔
Łącznie frejmów: Powyżej 18.5 @ 5.10 ⛔
Marathon
Finał taki jak wszyscy się spodziewali i zarówno Trump jak i O’Sullivan raczej po drodze nie mieli nawet z kim przegrać. Kwestia tytułu to rzut monetą, ale że będzie to wyrównany i zacięty mecz można stawiać w ciemno, bo chłopaki przyzwyczaili do overowych scenariuszy. Wystarczy zerknąć na ich bilans bezpośredni: w ostatnich 3 latach rozegrali między sobą 6 meczów (w tym 4 finały), bilans remisowy 3-3 za to wszystkie z nich były overowe, w tym połowa na pełnym dystansie. Nie umiem wskazać faworyta do tytułu, chyba lepiej skupić się na overowych typach.
 
urbaneq 1,6K

urbaneq

Użytkownik
Trump - Sullivan : 1 @ 2.28 1xbet
Sullivan dwa ostatnie mecze gładkie, ale tylko dzięki temu że słabo zagrali rywale, a wiele partii stykowych mogło dla Ronniego skońćzyć się inaczej. John dziś grał tragicznie, każdy kto oglądał mecz może to przyznać. Obudził się na 3 ostatnie partie, w których i tak był słaby. 1 partia w wykonaniu obu Panów śmiem twierdzić że była ich najgorszą w historii we wspólnych meczach. Aż komentatorzy nie wiedzieli za bardzo co mówiąc bo wyglądało to śmiesznie i tyle. Na mistrzostwach Polski lepszy poziom ???? . Gdyby zamiast Higginsa był ktoś inny Ronnie miałby problem żeby ugrać ten mecz, ale przez beznadziejną grę John pozwolił rozgrzać się ronniemu i ten jakoś tam zaczął wbijać ale to też nie ta Osa co chociażby w Champion of Champions. Trump dużo lepiej z Jackiem rano wyglądał, chociaż Jacek swoje pare cegiełek dorzucił do wygranej Judda i widać że młodemu jeszcze wiele brakuje do poziomu godnego półfinału jeśli chodzi o bezpieczną i mądrą gre, bo wbijanie ma. Wcześniej Trump super turniej bez straty partii. Sullivan ma prawo być już zmęczony, jak na niego bardzo dużo ważnych gier w krótkim odstępie czasu. I ta chińska publiczność... pomimo że mówi że ich uwielba to musi go to denerwować że klaszczą na jego każde zagranie nawet jak jest średniej jakości, szczególnie tak na pewno będzie jutro. Suma sumarum widze jutro pewne zwycięstwo Trumpa i wchodze grubo w ten mecz ???? .
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Trump - Sullivan : 1 @ 2.28 1xbet
Sullivan dwa ostatnie mecze gładkie, ale tylko dzięki temu że słabo zagrali rywale, a wiele partii stykowych mogło dla Ronniego skońćzyć się inaczej. John dziś grał tragicznie, każdy kto oglądał mecz może to przyznać. Obudził się na 3 ostatnie partie, w których i tak był słaby. 1 partia w wykonaniu obu Panów śmiem twierdzić że była ich najgorszą w historii we wspólnych meczach. Aż komentatorzy nie wiedzieli za bardzo co mówiąc bo wyglądało to śmiesznie i tyle. Na mistrzostwach Polski lepszy poziom ???? . Gdyby zamiast Higginsa był ktoś inny Ronnie miałby problem żeby ugrać ten mecz, ale przez beznadziejną grę John pozwolił rozgrzać się ronniemu i ten jakoś tam zaczął wbijać ale to też nie ta Osa co chociażby w Champion of Champions. Trump dużo lepiej z Jackiem rano wyglądał, chociaż Jacek swoje pare cegiełek dorzucił do wygranej Judda i widać że młodemu jeszcze wiele brakuje do poziomu godnego półfinału jeśli chodzi o bezpieczną i mądrą gre, bo wbijanie ma. Wcześniej Trump super turniej bez straty partii. Sullivan ma prawo być już zmęczony, jak na niego bardzo dużo ważnych gier w krótkim odstępie czasu. I ta chińska publiczność... pomimo że mówi że ich uwielba to musi go to denerwować że klaszczą na jego każde zagranie nawet jak jest średniej jakości, szczególnie tak na pewno będzie jutro. Suma sumarum widze jutro pewne zwycięstwo Trumpa i wchodze grubo w ten mecz ???? .
Może coś jest na rzeczy, dodatkowo dla O&#39;Sullivana przyszły tydzień chyba ważniejszy, bo w poniedziałek zaczyna się Northern Ireland Open czyli drugi z cyklu turniejów Nation Series, gdzie ma szansę wygrał okrągły milion za wygranie wszystkich czterech turniejów cyklu. English Open już wygrał w cuglach, teraz drugi stopień. Jeśli ktoś może to w ogóle zrobić to chyba tylko on.
 
ulqiuorra4th 0

ulqiuorra4th

Użytkownik
Miejmy nadzieję, że finał będzie na wysokim poziomie, bo dzisiaj nie dało się oglądać Higginsa. Momentami zastanawiałem się czy nie poszedł w ślady Binghama ;)... Ale to tylko w ramach spiskowych teorii, tylko takie pudła jakie dzisiaj mu się zdarzały były niesamowite. Wydaję, się że Judd ma duże szanse na wygraną, wiadomo O&#39;sa to O&#39;sa i praktycznie zawsze u buckmachera jest faworytem, nawet jak gra słabo. Dla mnie szanse to 70%-30% dla Judda. Miłego oglądania ! ????
 
crisronaldo 2,7K

crisronaldo

Użytkownik
A dla mnie, tak jak i dla Psotnicka, typowanie zwycięzcy mija się z celem. Bądźmy szczerzy, że to spotkanie typu &quot;może wydarzyć się wszystko&quot;. Najlbardziej prawdopodobne jest to, że będzie to faktycznie zacięty pojedynek i overy fremow wydają się jedynym sensownym rozwiązaniem. Wszystkie, od najniższego, do tego że dojdzie do decidera..
Jesli miałbym się skłonić kto wygra, wziąłbym mimo wszystko Ose. Judd ostatnio forma w górę, po kilku słabszych spotkaniach ale Rakieta jest tylko jedna..
Sorry za błędy, za wrracenie słowa. Zdałem Prawko dzisiaj (tak, musiałem się pochwalić), trochę wypiłem i tak mnie wzięło by coś dodać.
 
psotnick 847,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Co tam się dzieje :O
Trump +7.5 na Live - 2.1 -lvbet.
Jeszcze napisz przy jakim stanie taki kurs i handicap. Ronnie ma szczęście, że wczoraj i dzisiaj rywale grają dla niego, bo sam wcale nie zachwyca. Dzisiaj Trump oddał mu 3 wygrane frejmy, gdyby dokończył w nich robotę, prowadziłby teraz 5-4. No ale właśnie, różnicę w meczach zwykle robią wykradzione frejmy. Trump nie wykradł żadnego, a Ronnie aż 3, czyli de facto zrobił różnicę 6 frejmów. Ronnie nic specjalnego nie grał w pierwszej sesji, jakiś minipowrót Trumpa możliwy bo się trochę obudził w 2 ostatnich frejmach, ale kwestia tytułu już rozstrzygnięta, niestety.
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Poprawione.
Co do spotkania, nie mogę się nie zgodzić z tym co napisałeś, Trump wyszedł spięty, a Ronnie wykorzystuje dziś prawie wszystkie jego błędy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom