>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
depee 0

depee

Użytkownik
Dokładnie Benek ma rację - meczyk był dobry do grania ale wczoraj, dzisiaj rano niestety kursy pospadały do ~ 1.25 a po takim kursie nie grałem.
Mimo wszystko gratz za info ????

Ja na dzisiaj też mam propozycje, aby zagrać za 1/10 mecz:

Vitkovice - Znojmo 2 @ 4.20 w Expekt

Ja osobiście zagrałem za troche więcej, ale uzasadnienie:

Jest to typ z pewnej strony, na której jest 58 userów, więc nie jest to żadne public itp. Koleś wcześniej podawał dobre typy, bo jego informacje pokrywały się z moimi, więc na pewno nie oszukuje.
Na dzisiaj podał ten mecz ze stawką 8/10 uzasadniając, że pare osób z zarządu drużyny Vitkovic zagrało ten mecz za sporą kase.
Gościu oszustem nie jest, więc ja gram, jednak Wam proponuje zagrać narazie za 1/10.
Tez to dostalem ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
A ja ze swojej strony zaproponowałbym, żeby typy podawać w swoich tematach. Tu powinniśmy o nich dyskutować, a typować &quot;u siebie&quot;.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
nom, chyba wszyscy boja sie konsekwencji jak nie wejdzie, bo tutaj typki rozejda sie po kosciach ;)
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Ted w roli wyjasnienia - fixbet.pl wykazal sie swoją ogromną dojrzaloscia i przekopiowal ten typ z tego forum, gdzie byl on podany.
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Widze że jest spore zainteresowanie, bo otrzymałem już 3 wiadomości.
Admin tego forum postanowił dać dostęp do forum tylko tym osobom, które mu zadotują na moneybookers.
Ja osobiście dzisiaj to zrobie, więc jeśli chcecie mieć typy z tego źródła, to nie dotujcie mu tylko mi powiedzcie, a bede je tutaj wklejał ????
Zreszta i tak bede wklejal, bo gosc ma naprawde dobre info.
 
C 0

curt

Użytkownik
czyli z tego fixbet.pl będziecie tu podawali typy? To dobrze bo juz miałem wplacac im kase na Paypal ????
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
nie, nie z fixbet.pl, tylko z tego co podal Verti.
fixbet.pl to zuo i plagiatorstwo ???? bo przez palanta admina tego forum bede musial zadotowac, a tak jakby nie kopiowal to dalej byloby za darmo.
 
depee 0

depee

Użytkownik
Ja mialem info od kolesia z calkiem innego forum niz fixbet.pl. Jakiś plagiat robią za każym razem i sprzedają, porażka.
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
No mówie, admin tego fixbet.pl to jakis dzieciak pewnie.
I teraz sie dziwic ze nigdzie nie lubia polakow... pojawi sie jakies dobre darmowe zrodlo, to juz dzieciaki ktore chca sie dowartosciowac, odrazu kopiuja to gdzie sie da...
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
HC Okna Zlin - -HC Ocelari Trinec 1 @ 1.85 Expekt

Mozna leko spróbowac. Obie druzyny walcza o awans do play-off. Zlina gra świetnie na własnej tafli (14W-4L-5D) Trinec masakra (3W-8D-12L). W druzynie gości ma zbraknąć -M. Kovacik i V. Polak. Historia spotkań na korzyśc gospodarzy. ;)
2-1 ✅ mi lepiej idzie w SB niz w temacie. Robie przerwe PZDR ;)
 
stilic 0

stilic

Użytkownik
Dziś dostałem informacje o tym meczu : Isner-Garcia Lopez. typ 2 Gracia Lopez. Podobno baaaardzo prawdopodobny typ. Co o tym sadzicie ?
 
relakzstyle 0

relakzstyle

Użytkownik
Niestety Znojmo wtopa... co nie zmienia faktu że i tak mu wpłace i typki będą pojawiały się u mnie w temacie. Zresztą nie tylko z tego źródła... ????
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Dziś dostałem informacje o tym meczu : Isner-Garcia Lopez. typ 2 Gracia Lopez. Podobno baaaardzo prawdopodobny typ. Co o tym sadzicie ?
powiem tak. Z punktu widzenia osoby raczej specjalizującej się w tenisie uważam, że Isner peFFka. Lepszy serw, gra na &quot;swojej&quot; nawierzchni. GGL to za to taki gośc grający wszędzie, bardzi uniwersalny. Ale szans z Isnerem dla niego nie widzę w uczciwym pojedynku za duzych. Chyba że John jakaś kontuzja o której nie wiem.

Juz mecz odwołany. Zamiast GGL Delgado. Kontuzja czy było coś na rzeczy??:|
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom