>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Oj tam kupować, to ostateczność. Każdy ma dobrych znajomych, którzy nie obstawiają ???? Odpali się na flaszkę i jest git.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
no i chyba wykrakałem
Cytat:
Napisał Obserwator (M) -&gt;
po kontuzji zapieprza aż miło... Dziś mamy mecz Poole i odpukać... aa nie będę kończyć nawet
tyle, że z 2.bliźniakiem.
Suspected broken hip and shoulder for the World Champ.
En Route to hospital now.

ujowa sytuacja maxymalnie przez pryzmat gry na Apator, a też wrzuciłem coś niecoś w kierunku Torunian. Z/Z z pewnością nie zrekompensuje braku Holdera, robi się bardziej 50/50 i z value stał się nobet.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
miałem od razu kontrować, jak pisali że fatalnie wyglądało i leży, czekałem, czekałem, aż zleciało do 1.90 i tyle z tego. pechowy strasznie ten mecz.
często niby tak piszą, że podejrzenia, a kończy się inaczej, ale i tak jeden dzień to za mało żeby się zregenerować nawet przy braku złamań - trzeba liczyć z/z. Kochany przez wszystkich Gollob musi zapunktować grubo żeby typ miał szanse powodzenia...
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ja Golloba akurat lubię ???? Just put in ambulance. In neck brace. No oxygen. On spine board. Middlo going with him. Darcy looks gutted. więc chyba jednak coś nie teges z Chrisem.
e; g.wno, bez zz za Chrisa, więc Czewa staje się faworytem, bo w Edka niezbyt wierzę i Chris&gt;ZZ&gt;&gt;Ed
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Panowie moj znajomy ma problem z moneyem. Najpierw wyplacal z Betssona pozniej przelewal ze swojego konta bankowego i pieniadze znikly a na money nie doszly. Probowal tam reklamowac ale zero odzewu. Moze ktos mial podobny problem? Prosze o pomoc.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
dzis wplacalm z inteligo i tez kasa nie doszla, ma tam formularz w kontakt-wplaty do wypelnienia, powinni kase zwrocic na konto, ja jszcze czekam na odpowiedz
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Lebedev - Czałow @ 1.55
4/10
Betsafe
nie ma co opisywać, linie z 365 dobitnie obrazują jakość typu, na pierwszego linia punktowa 10, na drugiego 6
hah dali handi 3.5 na Czałowa, przedział konkretny można zrobić ;]
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Co to za przedział jak prawie 40% straty przy wejściu jednej strony...
Grając takie przedziały nawet na tym będzie się na minus.
jakbyś się wcześniej obudził to byś widział pierwotny kurs, a nie obecny.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
jakbyś się wcześniej obudził to byś widział pierwotny kurs, a nie obecny.
no to ***** mnie oświeć a nie zagadkami sypiesz. po co w ogóle takie coś pisać jak nie podajesz kursów co to ma za sens?
Poza tym miałem zapytać czemu podajesz tylko typy w strefie a jako mod typów w dziale nie podajesz.
5. Znawca nie może zmniejszyć aktywności na otwartym forum poprzez SZ. Strefa Zamknięta to wyróżnienie. Jeśli jednak aktywność będzie mniejsza to user zostanie automatycznie wydalony ze strefy oraz utraci rangę na którą tak długo pracował.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Poza tym miałem zapytać czemu podajesz tylko typy w strefie a jako mod typów w dziale nie podajesz.
Pewnie dlatego, że moderator, który miał pilnować aby nikt nie zmniejszał aktywności na forum ma to w dupie jak i wiele innych rzeczy.
A sam podaje typy w SZ i nie podaje ich na otwartym forum, np:
#189
#188
#187
i tak dalej...
Skoro szef SZ leje na to - to co dziwić się innym?
 
Do góry Bottom