>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ShoutBox (2) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Jestem tutaj nowy ale czy ktos nie myslal troche nad zmiana regulaminu. Szczegolnie chodzi mi o weryfikacje i kwestie wydalenia ze strefy.
Weryfikacja 5-6 typow, uwazam, ze to troche malo moze lepiej weryfikacja miesieczna. Oczywiscie w miesiacu moze byc te 5 typow ale nie ze ktos poda 5 typow w 3 dni i jest w strefie zamknietej.
Druga sprawa to kwestia spadkow. Uwazam, ze nawet najlepszym moze sie zdarzyc 2 miesiace a nawet 3 pod rzad na minusie i uwazam, ze to blad pozniej pozbywac sie takiej osoby ze strefy.
Kwestie spadkow mozna by roztrzygnac troche inaczej. Decyzje o czyims spadku powinno podejmowac grona ze strefy zamknietej. Tylko to grono musialby najpierw powstac. Inaczej, proponuje powstanie Rady(np:3 osobowej), ktora bedzie podejmowala decyzje o spadkach czy zaproszeniach nowych uzytkownikow do tej strefy czy weryfikacji.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Uwazam, ze nawet najlepszym moze sie zdarzyc 2 miesiace a nawet 3 pod rzad na minusie i uwazam, ze to blad pozniej pozbywac sie takiej osoby ze strefy
3 miesiące na minusie z rzędu ?? Miesiąc owszem, 2 to już przesada, jeśli mamy na uwadze, to że SZ, czyli coś ponad zwykłe typowanie... 3 ? Nie żartujmy...
Kwestie spadkow mozna by roztrzygnac troche inaczej. Decyzje o czyims spadku powinno podejmowac grona ze strefy zamknietej. Tylko to grono musialby najpierw powstac. Inaczej, proponuje powstanie Rady(np:3 osobowej),
Po zmianie SZ, tj.zaproszeniu znawców duża część była do odstrzelenia z miejsca, ale to można było wywnioskować po zapoznaniu się z ich twórczością na forum...
Teraz ww.Rada zrobiła przesiew. Po co kombinować, skoro nas to nie dotyczy ? B23 niech się martwi wraz ze swoją jednoosobową radą ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jakie trzy miesiące na minus :?: ???? To ogromna przesada. Dwa jest już dużo, ale to optymalna liczba na zamkniętych forach.
Kwestia awansu. Teraz już jest inna. 5-6 typów to mało :?: Zależy kto jak podaje. Zdarzało się, że jednego dnia dostałem 6 typów i 5 weszło ???? Podziękowałem typowi z miejsca, bo podawał takie błahostki, że masakra. Dzięki tym 5-6 typom można wiele wywnioskować i tak zostanie. Ponadto zmiana polega na tym, iż Wy napiszecie również sugestię to się od razu biorę za to i przydzielam dostęp. Przesiew będziesz jeszcze pewnie jakiś. Choć zostało już mniej osób, które w większości ogarniają.
Jeśli macie jakieś propozycje to się nie krępujcie tylko piszcie. ;)
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Wiesz ja nie bylbym soba jakbym czegos nie napisal :p
Odnosnie 5 typow dziennie to mozna podpiac formule 1 czy skoki narciarskie czy zimowe.
Odnosnie pilki noznej to moge napisac po sobie, ze czasem zeby cos ciekawego znalezc z lig egzotycznych to musze sie troche naszukac. Tak jak w ostatnim moim typie z pucharu. Na pierwszy rzut oka faworyt oczywisty na Bahie bo jednak to 1 ligowiec a tamci piata a moze i dalej liga ale info z Bahii przemawia za goscmi, ktorzy maja przewage a do tego nastroje i zmiany w Bahii mizerne. Takie info uwazam za cenne i chyba na miare strefy zamknietej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
2 miesiące to przesada? Heh aż się nie chce tego komentować. Znam wybitnych płatnych typerów, którym sie zdarzało mięc 2 z rzędu lekko minusowe a bilans roczny lepszy niż takie 3 strefy. Proponuje niektórym mnie zakochanie w sobie a więcej pokory. Każdy może miec goszy okres, bukmacherka to nie wyścigi. Jeśli ktoś poda po 3 typy miesięcznie to jest 6 typów w 2 miechy. Jak ktoś potrafi prawidłowo ocenić typera po 6 typach to gratulacje. Nie wiem co tu jeszcze robicie zamiast pić drinki na Majorce. Powinniście być b.bogaci.
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
No to mamy w dyskusji remis 2:2.
Bukmacherka to inwestycja DLUGOTERMINOWA a jak ktos chce cos uczknac w miesiac to niestety nie ma rowno pod sufitem. Popieram przedmowce, ze nie da sie po 6 typach okreslic z kim mamy do czynienia.
Wskaznikiem moim zdaniem moze byc opinia, ktora ktos sobie wypracowal a to sie nie robi raczej nawet w pol roku. Jak dolaczalem do tej strefy mialem nadzieje, ze jest tutaj KAPSZTI bo on podobnie jak ja interesuje sie ligami latynoskimi. Ma na pewno wieksza wiedze ode mnie i czytajac jego analizy wiem, ze gosciu wie co pisze. Widzialem rowniez jak mial kiedys slabszy okres w podawaniu typow, ktory dopada kazdego ale jak ktos jest dobry to i tak wyjdzei na prosta.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Rozgraniczmy info w SZ od dobrych typów ogółem, bo dla mnie to 2 światy.
To swoja droga ale troche wkurwiaja takie absurdy. Wezmy prosty przyklad:

styczen +10
luty +15
marzec +20
kwiecien -5

Tu juz niektorzy goscia wywalaja

maj -2

Tu juz ban bo amator

A bilans dalej na + i ktos taki pewnie w ciagu roku wyrabia wiecej niz te fujary ktore najwiecej krzycza a niewiele robia. Mnie glownie o to chodzi. Tzw. slabszy okres to juz wyzej opisany.

No i te kilka betów jak ktos trafi na farcie to juz kozak nie? A odronic nie moze pileczki od golfa z tenisowa...
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Nie wiem czy jawek dobrze zrozumialem. Ale oceniac innego gracza moze jedynie ten ktory zna czy typuje ta sama dyscypline z zaznaczeniem danej ligi czy regionu. Taka wlasnie osoba jest w stanie powiedziec czy dany uzytkownik czai dana lige i sie zna czy leci po statach i wrozbach spod monopolewego.
Podpinajac sie poraz kolejny pod wypowiedz Roxanne tylko zmienie ta na weryfikacje.
Ktos stara sie o weryfikacje 9 maja ale wczesniej juz gral
1-9 maja zysk w jednostkach 10 jednostek
9-20 Strefa Zamknieta strata -3 jednostki
20- 30 maja zysk 8 jednostek.
Przy takim obrocie nie zalapal sie do Strefy Zamknietej a miesiac mial fajny +15 jednostek.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mnie to tam szczerze mówiąc jebie czy ktoś ogarnia dyscypline czy nie, jak ktoś może w ciemno typować golfa czy hokej na trawie i dawać regularnie z tego plus to nic mi do tego czy on się na tym zna czy nie.
Toć to nie jest kącik literacki, żeby chodziło o pisanie analiz.
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
No to sorry typy ma skad? kostka rzuca czy z chinczyka?
Powiem Ci cos po sobie. Dziwilem sie kiedys dlaczego niektore druzyny w Ekwadorze i Boliwii wygrywaja wylacznie u siebie a na wyjezdzie ostre baty. Odpowiedz brzmi w Magii wysokosci. Ale dlaczego taki Blooming czy Emelec nie korzystaja z tego a leja wszystkich?
Kolejny przyklad to znajomosc, niech mistrz statystyk trafi na derby i z nich wyjdzie kogos zwyciestwo a Derby rzadza sie swoimi prawami. A nie daj Boże zasugeruje sie, ze ktos gra u siebie swietnie a ich przeciwnik na wyjezdzie bardzo slabo a jak sie pozniej okaze ten wyjazdowiem i domowiec graja na wspolnym stadionie. Dla mbie czym wiecej informacji ma ktos w danej dziedzinie jest blizej sukcesu.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja tam nadal uważam, że bardzo wiele można osiągnąć tylko matematyką, w końcu jej nie da się oszukać.
 
kostuchi 41

kostuchi

Użytkownik
Olo mam 2 z 3 lat lincencjatu z matematyki i musze Cie rozczarowac, matematyka to wymysl dla mnie kwadrat to ostroslup i nie udowodnisz mi tego ze sie myle, bo kazda rzecz z maty zaczyna sie od Aksjomatu.
jawek zagotowales sie?
Ps. Koncze dyskusje bo nie chce sobie tutaj narobic wrogow ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie udowodnie, bo dla mnie jak ktoś pierdoli głupoty to jego sprawa i nie mam żadnego interesu, w tym żeby kogoś z błędu wyprowadzać.
 
Do góry Bottom