>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

siłownia/kulturystyka

hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Mam takie pytanie czy ma ktoś jakieś ciekawe przepisy na koktajle węglowodanowo - białkowe ??
Osobiście ja korzystam z tego:
mleko ugotować z kakao, ugotować worek ryżu, dodać 2 banany, całość zmiksować, do podwojenia przyswajalności białka, można dodać biały ser i także zmiksować... Polecam
 
danny1992 514

danny1992

Użytkownik
Odkopuje temat ????
Nie ćwiczyłem od ponad roku, teraz mam zamiar zacząć od nowa. Czytałem trochę na innych forach i nie wiem od czego zacząć, czy tzw. FBW czyli wszystkie ważniejsze partie mięśni jednego dnia i powtarzać to samo 3 razy w tyg (bo tyle mam zamiar ćwiczyć) czy rozpisać sobie mniej więcej tak:
poniedziałek: klata + triceps
środa: grzbiet + biceps + przedramię
piątek: barki + nogi
Oczywiście chce przybrać trochę masy, konkretnie z 10kg mniej więcej, gdyż teraz ważę 68kg przy 180cm więc szału ni ma. Myślę o zakupie gainera Olimp Super Whey Gainer 4000, nawet dobre opinie o nim krążą i w sam raz na moją kieszeń
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Ja mam plan taki:

poniedziałek: bieżnia/rowerek (60 minut) + brzuszki
wtorek: klata + tric
środa: bieżnia/rowerek (60 minut) + brzuszki
czwartek: plecy + bic
piątek: bieżnia/rowerek (60 minut) + brzuszki
sobota: barki + nogi

Czasami odpuszczam dni z bieżnia i brzuszkami, zależy jak się czuje i jak bardzo jestem zmęczony po szkole. Dodatkowo robię a6w. Biore HMB (są różne opinie o nim, na mnie działa, widzę efekty).

Wzrost: 185 cm
Waga: 71 kg
 
notoriousbig 0

notoriousbig

Użytkownik
wyraźniej widoczne mięśnie i kaloryfer(wcześniej był przykryty tłuszczem:p)
HMB z Olimpu 1250 mega caps
To nie zasługa HMB tylko treningu i diety. HMB to placebo.
Robisz redukcje przy takiej wadze?:-D 185cm/71kg chudys strasznie...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
wyraźniej widoczne mięśnie i kaloryfer(wcześniej był przykryty tłuszczem:p)
HMB z Olimpu 1250 mega caps
Własnie tak jak kolega wyżej napisał... 185/71 i jeszcze tłuszczem miałeś coś przykryte?! :eek:
Musisz mieć bardzo lekki szkielet............
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
nie wiem czy szóstka Weidera jest dobra przy masowaniu..brzuch się szybko regeneruje, więc nie ma sensu go tak katować przy robieniu masy
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W końcu czas wolny także czas zacząć spalić oponkę pozimową przez wakacje i coś poćwiczyć może więcej.
Bardziej polecacie rowerek, bieganie czy pływanie na spalenie opony z brzucha :?:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Odrzucacie z tych trzech opcji rower?
Według mnie to są jedne z lepszy opcji na zrzucenie opony ,i podziel sobie Olo to tak że np parę kilometrów rowerkiem w tygodniu ,bieganie (trucht na początku małe dystansy po jakimś czasie zwiększaj),basen 1-2 godzinki do tego dietka i jesteś zadowolony.
Jak masz okazje to graj w siatę ,kosza,piłkę itp.
Sauna też na +.
Na pewno na początek odpada 6 weidera.

a i zapomniałem te ćwiczenia są bardzo dobre:
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
http://www.youtube.com/watch?v=dDbw16rxteE
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Spokojnie, spokojnie ja ogarniam co i jak, tylko chciałem się dowiedzieć co na Was działa lepiej. Po prostu przes rok akademicki miałem lekko zapieprz i czasu nie miałem, a chcę to zrzucić, bo mnie denerwuje, bo przez większość życia tego nie miałem.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
najlepsze cwiczenie jakie znam na brzuch, anagażujące i proste i skośne to ćwiczenie na ławce rzymskiej, ewentualnie łózku (ktoś musi trzymać nogi) - skręty tułowia na boki i przenoszenie ciężaru (wedle możliwosci) z jednej strony na drugą i z powrotem. Czyli - kładziesz ciężar po prawej stronie, robisz skręt tułowia na prawo (tułów zwisa z łóżka lub na ławeczce rzymskiej tak żeby mieśnie były cały czas napięte), podnosisz cięzar, przenosisz go na lewą stroną, kładziesz, wracasz do pionu i nastepnie skręcasz na lewo, podnosisz, przenosisz na prawo, wracasz do pionu itd.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ćwiczenia na brzuch znam, ale nie o to chodziło, chodziło mi tylko o to co polecacie na oponkę z tłuczczu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Olo to co to za rozpusta na Twojej uczelni, że utyłeś jako student ???? ?
Ja myślę, że tak jak koledzy mówią bieganie i pływanie najlepsze. Mi na rowerku nie udało się jeszcze ani razu osiągnąć celu ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Pogoda dziś kiepska, więc interwały sobie zrobiłem na rowerku.
Robiłem tak 30 sekund na pałe i minute wolniejszego tempa. 5 cykli na początek, wydaje mi się to ok na początek, może jakieś uwagi:?:
Aha i jak z jedzeniem przy interwałach, tak godzina przed i godzina po posiłki:?:
 
Do góry Bottom