>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

SIATKÓWKA - Pozostale ligi 2010/11, CEV Cup, Challenge Cup

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W tym temacie można dyskutowac o rozgrywkach ligowych w takich krajach jak Grecja, Rosja, Francja, Niemcy itd. Tyczy się to rozgrywek mężczyzn jak i kobiet. Tematy do ligi Włoskiej i PLUS Ligi powstały osobne.
Kilka przydatnych linków :
1.Bundesliga -NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY panowie
1.Bundesliga - NIEMCY kobiety
Rozgrywki Siatkarskie w Czechach
LIVESCORE - Czechy
Francuska LNV - Meżczyźni
ROSJA - mężczyźni
ROSJA - mężczyźni (poprzez google)
ROSJA - siatkówka
GRECJA - siatkówka
WŁOCHY - kobiety
WŁOSKA siata kobiet - LIVESCORE

Rozgrywki w niektórych wyżej wymienionych ligach się już rozpoczęły, ale zdecydowana większośc rusza w najbliższym czasie. Miejmy nadzieję że zainteresowanie rozgrywkami będzie spore i uda Nam się zarobic coś na tych ligach ;)
Zapraszam do dyskusji i dzielenia się swoimi informacjami dotyczących pozostałych lig !
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 0

march100

Gość
VK Dukla Liberec - VK Jihostroj Ceske Budejovice ✅✅✅1-3
Typ: 2 kurs 1.85 bet365
Przeglądając mecze z Extraligi Czeskiej w siatkówce zobaczyłem ciekawy typ na Budejovice. Jest to druzyna która obecnie zajmuje pierwsze miejsce w lidze (po 4 meczach) wygrywajac trzy pierwsze po 3-0, zas ostatni 3-1. Jak widać narazie chłopaki wszystkich klepią bez problemów. Dukla zaś swoje 2 pierwsze mecze wygrała z druzynami które praktycznie zamykaja tabele ligi, zaś ostatnie 2 mecze, które rozegrali zakonczyły sie porażkami po 3-1. To wszystko pokazuje, że Dukla to juz nie ten sam zespół co w ubiegłym sezonie kiedy to zajeli 2 miejsce w lidze. Na koniec chciałbym wspomnieć o turnieju, który odbył sie w Radomiu tuz przed sezonem (ok miesiąca temu), w którym brała udział Dukla oraz 3 zespoły z pierwszej ligi(tj. zaplecza Plus Ligi), a mianowicie: Jadar Radom, Trefl Gdańsk i Joker Piła. Co sie okazało Dukla zajeła w nim dopiero 3 miejsce, wkońcu nie tak ma się prezentować wicemistrz Czech. Rozumiem, że liga czeska nie jest najsilniejsza, ale nie aż tak słaba żeby druzyna która w ubiegłym sezonie walczyła o tytuł mistrza czech, ostatecznie zajmujac 2 miejsce przegrywała z zespołami z polskiej 1 ligi i to tuz przed rozpoczęciem sie ligi. Jedyny plus jaki widze po stronie Dukli to jest to, że graja na własnym parkiecie, ale i tak sądze że Budejovice powinny poradzić sobie ze słabiej grajacą w tym sezonie druzyna z Liberca zachowując tym samym czyste konto i fotel lidera.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dzisiaj przed nami 5. kolejka czeskiej ligi mężczyzn



Zdarzenie: CZU Prague - Usti nad Labem⛔(3:1)
Typ: Usti nad Labem
Kurs: 2.05
Stawka: 5j/10j
Bukmacher: Pinnacle

Data spotkania: 21.10.2010 godz. 19:00

Obie drużyny z dołu tabeli, ale większe szanse na zwycięstwo dawałbym gościom. Usti nad Labem wzmocnione przed sezonem dwoma zawodnikami z Liberca Martin Vodvárka i Petr Vampola. Po urazie powinien wrócić ważny gracz Milan Moník. W poprzednich meczach lepiej zaprezentowała się drużyna gości, która powalczyła z dobrym Libercem i Havirovem. CZU Prague to młody zespół wzmocniony kilkoma niezłymi Słowakami. Do tej pory tylko jedno szczęśliwe zwycięstwo z Brnem. Forma Usti nad Labem wydaje się rosnąć, po dobrym meczu u siebie z Brnem, gdzie dwa sety zagrał już Monik, myślę że dzisiaj powinni poradzić sobie z CZU Prague.
 
M 0

march100

Gość
Mam pytanie odnośnie niższych lig siatkarskich w Polsce. Czy jest jakiś inny buk niż tobet, który oferuje zakłady na 1 lige siatkówki w Polsce??? Chodzi mi również o Puchar Polski, który rozgrywany jest dzisiaj, tj IV Runda (biora udział zespoły z 1 ligi). Jeśli wiecie to piszcie
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Mam pytanie odnośnie niższych lig siatkarskich w Polsce. Czy jest jakiś inny buk niż tobet, który oferuje zakłady na 1 lige siatkówki w Polsce??? Chodzi mi również o Puchar Polski, który rozgrywany jest dzisiaj, tj IV Runda (biora udział zespoły z 1 ligi). Jeśli wiecie to piszcie
Z tego co mi wiadomo to z buków internetowych tylko Tobet posiada ofertę na niższe ligi. Nie wiem jak bukmacherzy stacjonarni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 0

auer

Użytkownik
VCO Berlin - A!B!C Titans Berg 1.60
W inauguracyjnym meczu 3 kolejki siatkarskiej Bundesligi spotkają się zespoły berlińskiego VCO oraz Titans Berg Wuppertal. Jak dotąd gospodarze ponieśli dwie porażki, u siebie z Generali Unterhaching 0-3 (10-25,19-25,21-25) oraz na wyjezdzie z evivo Duren 1-3 (25-18, 22-25, 20-25, 17-25). W obu tych meczach szwankowało przyjęcie (w obu meczach średnio 53% dobrego przyjęcia i ledwie ok.20% perfekcyjnego). Nie dziwi to jednak gdy spojrzy się na kadrę zespołu z Berlina. Jest to bowiem zespół złożony wyłącznie z juniorów, najstarszy zawodnik ma 20 lat ???? Dlatego mają spore problemy z równą grą, co odbija się na wynikach. Dzisiaj zagrają z Tytanami z Wuppertalu i moim zdaniem znów przegrają. W pierwszych dwóch meczach Wuppertal zanotował po jednym zwycięstwie (ze Spergau Bad Durrenberg 3-1) i porażce (z Bottrop 1-3). W obu meczach na niezłym poziomie stało przyjęcie, w meczu z Bottrop gorzej wypadli w ataku i to przesądziło o porażce... W tych dwóch meczach wyróżniali się szczególnie Duńczyk Hansen i Łotysz Sauss i myślę, że jeśli dzisiaj nie zawiodą to wygrana pojedzie do Wuppertalu. Grają z mało doświadczonymi rywalami i chcąc myślec o czymś więcej niż tylko walce o utrzymanie po prostu trzeba takie mecze wygrywac.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Iskra Odintsovo - Kuzbass Kemerovo H(0 - 1.5) @ 1,60 Tobet ✅ 3-0 (-18,-20,-15)

Jutro o 15:00 odbędzie się kolejne spotkanie Rosyjskiej Super League pomiędzy Iskrą Odincowo a Kuzbassem Kemerovo. Faworytem spotkania wydają się być gospodarze. Są to jedni z kandydatów do mistrzowskiego tytułu. Chodź początek sezonu niezbyt udany dwie porażki 3-1 i wygrana 3-2. Jednakże kiedyś musi nastąpić przełamanie. Tym bardziej że rywal nie jest zbyt wymagający. Skład również prezentuje się bardzo okazale. Występuje kilku reprezentantów Rosji między innymi Abramov, Werbov, Makarov były reprezentant Kuleshov. Znakomity atakujący reprezentacji Niemiec Schops oraz doświadczony na przyjęciu reprezentant Francji Samica. Trenerem dobrze znany w Polsce (prowadził Jastrzębski Węgiel) Roberto Santilli. Kuzbass również nie zachwyca (dwie porażki i 1 wygrana) kadrowo zdecydowanie odstają od rywali. Przyznam się że znam tylko dwóch siatkarzy występujących w tej drużynie jest to Bjorn Andre i David Lee. Za dużo o tej drużynie nie mogę powiedzieć. Ale myślę że jutro polegną 3-0 ewentualnie 3-1. Ze stawką nie szaleję bo jest to Ruska liga a jak wiemy różne cuda się tam dzieją.
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
Francuska LNV
PUC Volley-Ball Paris - Tours Volley-Ball ✅✅✅
kurs: 1.40
Pojedynek lidera z 7 zespołem ligi . Tours to ubiegłoroczny mistrz , za Tours przemawia jego obecny skład m.in Rafael Redwitz doskonale znany nam rozgrywający , Earvin Ngapeth a także argentyński libero Alexis Gonzales. Tours ma całkiem niezły bilans meczy 6 wygranych 1 porażka ;&gt; myślę iż tym razem to się nie zmieni.
Stawiam 3:1 dla Tours ( więc , także spróbowałbym Tours z handicapem )

e: no i trafiony wynik i zdarzenie :p Paris 1:3 Tours ;)✅✅
 
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
To nie liga mistrzów, tylko Challange cup, ale nie ma odpowiedniego tematu, więc piszę tutaj.

Maccabi Tel-Awiw - Tytan AZS Częstochowa
AKO. 7.00 ✅

A więc sprawa wygląda następująco. Częstochowa trochę robi sobie jaja z tego meczu, co na pewno jest też spowodowane beznadziejnym regulaminem. Pojechali do Izraela w rezerwowym składzie, nawet bez trenera! Na mecz nie pojechali trener Marek Kardos, a z nim zostali Dawid Murek, Fabian Drzyzga, Piotr Nowakowski i Łukasz Wiśniewski. Do Izraela pojechało tylko 9 zawodników: Jakub Oczko, Krzysztof Gierczyński, Wojciech Sobala, Michał Dębiec, Bartosz Janeczek, Miłosz Hebda, Wojciech Gradowski oraz Radosław Kolanek, czyli jakieś zmiany w trakcie meczu mogą być tylko przeprowadzane na pozycji atakującego, gdzie może grać Janeczek lub Hebda, reszta zawodników nie może liczyć na zmiany, a dla Radosława Kolanka będzie to debiut w drużynie z Częstochowy. Zespół poprowadzi drugi trener Michał Gogol. Jednak mimo tego Częstochowianie nadal są w stanie powalczyć o dobry rezultat, bo Maccabi delikatnie mówiąc jest słabe. Trudno znaleźć jakiekolwiek informacje o teamie z Izraela. Jedyne do czego można dotrzeć to skład, który prezentuje się następująco:
Mauricio Juan ARRUA ARG
Joshua BORUCK CAN
Omer DANENBERG ISR
Nicolas EFRON ARG
Neketa JYARIKOV ISR
Oren KATZEN ISR
Keinan KOPECH ISR
Omer PELEG ISR
Ronald SARTI ORTA VEN
Ziv SHEMESH ISR
Omri SHWARTZ-SHMOEL ISR
Genadi SOKOLOV ISR
Mikhail VYSOTSKI BLR

jak widać są to głównie Izraelczycy, a wiemy na jakim poziomie stoi siatkówka w tym kraju, plus kompletnie anonimowi obcokrajowcy. W poprzedniej rundzie w pucharze CEV, w którym grali ugrali jedynie seta, w dwumeczu z Ziraat Bankasi Ankara. Dzisiaj dużo będzie zależało od AZSu, z jakim nastawianiem wyjdzie na boisko, ale myślę, że kurs 7.00 jest do rozważenia, choć najchętniej zagrałbym +2,5 seta, ale nigdzie nie widzę takiej opcji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
lukaszx 43

lukaszx

Użytkownik
moze i lepszy ale gdzie to zagrac to juz nie napisałes ????
Teraz to już za późno. Sportingbet na początku wystawił 7.00, jednak szybko zaczęło spadać. Najwyższy kurs ma teraz bwin 4.75.
A Pinnacle wystawił kurs na to na co czekałem czyli na +2,5 seta i 1.60 ✅ wydaje mi się bardzo ciekawą opcją.
 
A 0

apidya

Użytkownik
Pojawiła się bardzo ciekawa pozycja na bet365
challenge Cup kobiety
Irakli - wiesbaden
było 2.35 na Niemki ale już spadło na 2.00 co wciąż moim zdaniem jest bardzo wysoką stawką
 
bolos 3

bolos

Użytkownik
Rosyjska Superliga:
Kuzbass Kemerovo-Lok.Belgorod⛔⛔⛔
kurs:1.33 ⛔, handicap ( 1.5 - 0 ) kurs: 1.50⛔
Dzisiaj o 13:30 rozpocznie się mecz pomiędzy Kuzbass Kemerovo a Lokomotivem Biełgorod. Jest to pojedynek zespołu z końcówki tabeli ( Kuzbass 11 miejsce ) z zespołem z góry tabeli ( Lokomotiv 3 miejsce ) Gospodarze mają ujemny bilans meczy tj 2 wygrane 5 przegranych bilans gości prezentuje się znacznie lepiej 5 wygranych i 2 przegrane. Lokomotiv może pochwalić się silnym składem , w szeregach zespołu z Biełgorodu grają tacy zawodnicy jak : Aleksandr Kosarew , Taras Chtiej , Alejandro Spajic , Dmitrij Muserskij. Myślę , że Lokomotiv utrzyma bardzo dobrą formę z Ligi Mistrzów ( wygrana 3:0 z Fenerbache Stambuł ) i bez problemu rozprawi się z Kuzbassem.
stawiam wynik : 3:0 dla Lokomotivu Biełgorod
No niestety nie udało się ale tak to jest jak się nie wykorzystuje przewagi i piłek setowych ;)
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Panathinaikos Ateny - Iraklis Saloniki
W obliczu kryzysu finansowego w Grecji zawieszenie rozgrywek tamtejszej ligi były blisko zawieszenia w trakcie ich trwania. Jednak liga toczy się dalej i w dniu dzisiejszym odbędą się wielkie derby Grecji, pomiędzy Panathinaikosem Ateny, a Iraklisem Saloniki. Zespół Wszech ateńskich koniczynek prowadzi w lidze z dorobkiem 20 punktów mając jeden punkt przewagi nad Iraklisem, który zajmował drugą pozycję przed 9. kolejką spotkań. Pozycja w tabeli obu drużyn w pewnym sensie jest spowodowana tym, że Iraklis miał nieco cięższy harmonogram spotkań. Faworytem spotkania według bukmacherów jest zespół gospodarzy, choć ja wcale się z tym nie zgadzam. Panathinaikos ma ogromne problemy kadrowe. W zespole pozostało zaledwie 10 zawodników ! W ostatnim czasie odszedł Francuz Ludovic Castard, który przeniósł się do... Fartu Kielce. Z doświadczonych zawodników zostali: Stathis Ntonas, Thanassis Psarras, Boyan Jordanov, Sotiris Panatelon, Illias Lappas czy Achilleas Papadimitriou. Średnia wieku tych zawodników to prawie 31 lat. W słabszych momentach niektórych zawodników, trener praktycznie nie może zastosować żadnych konkretnych zmian. W każdym meczu grają ci sami zawodnicy co sprawia, że nie mają wystarczająco dużo czasu, aby wypocząć i zregenerować siły. Jeżeli chodzi o kadrę Iraklisu to tutaj jest o wiele lepiej niż w PAO. Trener Freddy Brooks dysponuje liczniejszą, mocniejszą kadrą o 5 zawodników. W Iraklisie wiodące postacie to: Rodrigo Quiroga, Brook Billings, Andrei Kravarik oraz Sergiu Stancu. Lecz tego ostatniego raczej dziś nie zobaczymy na skutek kontuzji barku. Do tej pory Panathinaikos w lidze nie poniósł porażki na swoim terenie, lecz sądzę iż dzisiaj to nastąpi. Iraklis z meczu na mecz gra co raz lepiej i pewniej. W jednym z wielkich spotkań pokonali w Pireusie tamtejszy Olympiakos 3-1. Więc dlaczego w dniu dzisiejszym nie mielibyśmy ujrzeć podobnego wyniku. Panathinaikos Ateny - Iraklis Saloniki 2 @ 2.67 Pinnacle 5/10 ✅
Panathinaikos Ateny - Iraklis Saloniki (+1.5) 2 @ 1.85 Pinnacle 6/10 ✅
Panathinaikos Ateny - Iraklis Saloniki (+6.5) 2 @ 1.85 6/10 GB ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Już jutro Puchar Rosji, 2 fajne mecze do stawiania:
Lokomotiw Biełgorod - Dynamo Moskwa
W lidze te drużyny grały ze sobą pod koniec listopada, dynamo przegrało w Moskwie 1-3.
Oglądałem ostatnie poczynania Dynama w mistrzostwach świata i muszę przyznać, że Rosjanie wypadli słabo, porażki z Trento i Bolivarem uniemożliwiły wyjście z grupy, ogólnie ich gra była słaba, szczególnie Dante poniżej oczekiwań. Lokomotiv ostatnio bardzo dobrze sobie radzi w Lidze Mistrzów i to w nich upatruję wygranego w tej konfrontacji, kurs 1.75 na Lokomotiv satysfakcjonujący.

2 Półfinał: Lokomotiv Nowosybirsk - Zenit Kazań
W lidze te zespoły spotkały się 18 grudnia w Kazaniu i wtedy górą byli goście wygrywając 3-1. Nowosybirsk przed tym sezonem pozbył się gwiazd: Kazakowa, Lee i Priddiego, przyszedł za to np były gracz ZAKSY Tomas Sammelvuo. Zaglądałem w ich skład i jakichś wielkich nazwisk to tam nie ma, ale skoro są liderem Superligi to muszą grać na wysokim poziomie. Kazań przed tym sezonem wzmocnił się znacząco, przybyli Maks Michajłow i William Priddy. Wymiana Stanleya na Michajłowa napewno opłaciła się Kazańcom. Michajłow zdecydowanie stabilniejszy, popełnia mniej błędów, a co najważniejsze posiadający zupełnie inną charakterystykę ataku niż Stanley czy Cheremisin. Zenit na papierze jest zdecydowanym faworytem, ale patrząc na ostatni wynik ich potyczki i fakt, że teraz mecz odbędzie się w Nowosybirsku skłaniałbym się ku gospodarzom po kursie 2.40, ewentualnie handicapy w ich stronę po kursie 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
akselek 552

akselek

Użytkownik

Lokomotiv Nowosybirsk - Zenit Kazań
Zupełnie nie rozumiem kursu na Lokomotiv w meczu z Zenitem, ale jak dają to trzeba brać. Siatkarze z Nowosybirska aktualnie prezentują się lepiej niż Zenit, więc zupełnie nie wiem skąd taki kurs się wziął. Lokomotiv w lidze prowadzi w tabeli. Na swoim koncie mają tylko jedną porażkę, na wyjeździe z Lokomotivem Biełgorod. Natomiast Zenit wpadł ostatnio w dołek. Wszystko zaczęło się od porażek z Yaroslavichem. Ta porażka pociągnęła kolejne za sobą z Gazpromem Jugrą, a także w niedługim czasie w Lidze Mistrzów z CSKA Sofią. Wszystko wydawało się, że wróciło na dobre tory po gładkiej wygranej z Dynamem Moskwa 3-0, lecz ostatnio znowu Zenit nie zachwycił i przegrał u siebie z Nowosybirskiem 1-3. Czołowi zawodnicy Zenitu są aktualnie bez formy, dlatego Vladimir Alekno pozostawił swoich najlepszych zawodników na ławce rezerwowych. Lloy Ball nawet nie wszedł na jedną piłkę, podobnie jak William Priddy, Maxim Mikhaylov na skutek słabej postawi opuścił boisko w 1 secie. Tych wszystkich złych aspektów w zespole Lokomotivu znaleźć nie można. W ostatnim meczu z Zenitem bardzo dobrze zaprezentowali się Andrey Ashev, Nikołaj Pavlov, Mathias Raymeykers, co dało w ataku 54% skuteczności, czyli całkiem przyzwoicie. Przyjęcie oraz blok także było po stronie Lokomotivu. Lokomotiv gra równo, przyzwoicie, na swoim poziomie, do tego chodzi atut swojego parkietu, gdzie nie mają zwyczaju przegrywać. Wszystko przemawia na korzyść gospodarzy, dlatego nie sposób przejść obok tak atrakcyjnego kursu.
Lokomotiv Nowosybirsk - Zenit Kazań 1 @ 2.80 6/10 bwin ✅
Lokomotiv Nowosybirsk (+1.5)
- Zenit Kazań 1 @ 1.917 7/10 Pinnacle ✅
Lokomotiv Nowosybirsk (+7.5)
- Zenit Kazań 1 @ 1.85 8/10 bwin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
S 0

szafera

Użytkownik
Dzisiaj bylismy swiadkami dwoch meczow polfinalowych. W pierwszym zwyciezyl nieoczekiwanie (jezeli chodzi o typy bukow) Lokomotiv Nowosybirsk pokonujac 3 - 0 zespol Zenitu Kazań.
W drugim spotkaniu wygralo Dinamo Moskwa pokonujac Lokomotiw Bielgorod.
Jutro Mecz o 3 miejsce Zenit Kazań - Lokomotiw Bielgorod kursy kolejno 1.15 - 4.7 i moim zdaniem nie bedzie to latwy mecz dla Zenitu ktory ewidentnie jest pod kreska. Licze na walke Bielgorodu i conajmniej ugranie seta albo dwoch, a po cichu licze na zwyciestwo ????
Co do finalu jestem zdania ze zwyciezy Lokomotiv Nowosybirsk kursy na ich wygrana 1.5 buk: bwin.
Sadze ze jest to jedyna opcja na to spotkanie ???? Liczylem na wyzszy kurs ale takim tez nie pogardze ????
grubo na Lokomotiv Nowosybirsk ????
 
akselek 552

akselek

Użytkownik

Lokomotiv Nowosybirsk - Dinamo Moskwa
Wczorajsze mecze obu drużyn były meczami bez historii. Zarówno Loko jak i Dynamo wygrały swoje mecze po 3-0. Lecz styl w jakim zrobili to siatkarze z mrożnego Nowosybirska robi wrażenie. W 1 secie Zenit miał swoje szanse na wygranie seta, lecz lepiej zachowali się gospodarze i wykorzystali pierwszą piłkę setową. Zenit więcej takich szans już nie miał w całym meczu, a to co Lokomotiv zrobił z Zenitem można nazwać nokautem. Lokomotiv na spotkanie z Zenitem wyszedł w najsilniejszym składzie. Jest o co grać, bo zwycięzca turnieju o Puchar Rosji w przyszłym sezonie zagra w Lidze Mistrzów. Dodatkowo Lokomotiv gra u siebie co jest ich dodatkowym przywilejem. Gdzie u siebie w tym sezonie są nie pokonani. Dynamo wczoraj również gładko odprawiło Biełgorod, co jest dla mnie małym zaskoczeniem. Dynamo podobnie jak Zenit w ostatnim czasie przeżywa kryzys formy. Najlepszym przykładem jest na to przed wczesne odpadnięcie z rozgrywek Klubowych Mistrzostw Świata, gdzie przegrali z niżej usytuowanym zespołem Dreanu Bolivar. W obliczu wszystkich tych faktów, nie wyobrażam sobie, że Lokomotiv nie zagra w przyszłym roku w Lidze Mistrzów, dlatego śmiało stawiam na ich wygraną.

Lokomotiv Nowosybirsk - Dinamo Moskwa 1 @ 1.459 Pinnacle 8/10 ✅
Lokomotiv Nowosybirsk (-1.5) - Dinamo Moskwa 1 @ 1.85 bwin 7/10 ✅

Lokomotiv Nowosybirsk (-6.5) - Dinamo Moskwa 1 @ 1.85 bwin 7/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
akselek 552

akselek

Użytkownik

Kuzbass Kemerovo - Dinamo Krasnodar
Jedziemy dalej z &quot;ruskimi&quot;. Obie drużyny są beniaminkami w tegorocznych rozgrywkach Superligi. Kuzbass na swoim terenie gra dobrze. Wygrał m.in. z Lokomotivem Biełgorod 3-1 oraz był bliski zwycięstwa z Lokomotivem Novosibirsk. Ostatecznie przegrał to spotkanie 2-3. Siatkarze z Kemerova na swoim koncie mają serię dwóch meczy bez porażki. Dinamo Krasnodar na wyjazdach odnotowało tylko dwie wygrane, a dokładniej z Gazpromem Jugrą Surgut i Dynamem Jantar Kaliningrad. Dodam, że obie te drużyny zajmują odpowiednio dwa ostatnie miejsca w tabeli. Motorem napędowym drużyny z Kemerova są Sergey Baranov i Bjorn Andrae, na których ciąży ciężar zdobywania punktów. Po drugiej stronie siatki wystąpi Rivaldo, do którego posyłana jest największa ilość piłek. To sprawia, że gra zespołu z Krasnodaru jest strasznie schematyczna. Jeżeli siatkarze Kuzbassu wyłączą na dobre Rivaldo to goście nie mają dziś czego szukać.

Kuzbass
Kemerovo - Dinamo Krasnodar 1 @ 1.67 Ladbrokes 7/10 ✅
Kuzbass Kemerovo (-1.5) - Dinamo Krasnodar 1 @ 2.27 Sbobet 4/10 ⛔

Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgutsky
Kolejnym spotkaniem, w które warto wg mnie zainwestować jest spotkanie Lokomotivu Novosibirsk z Gazpromem. W ostatnim czasie siatkarze z Novosibirska grają wspaniale. Oprócz tego, że są liderem Superligi, w minionym tygodniu wygrali finałowy turniej o Puchar Rosji. Zaprezentowali się w nim w bardzo dobrym stylu. W meczu półfinałowym pewnie pokonali Zenit Kazań 3-0, natomiast w finale tylko przez pierwszego seta pachniało niespodzianką. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Lokomotivu 3-1. Wygrana w Pucharze Rosji dała graczom z Novosibirska prawo startu w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. O filarach Loko nie ma co pisać, bo każdy kto interesuje się tą ligą powinien wiedzieć oraz było wspominane w poprzednich typach. Zespół z Jugry ma na swoim koncie tylko 3 wygrane, z Zenitem i Uralem. W dodatku każda po 3-2 w tym dwie u siebie i jedna na wyjeździe z Jantarem. Zespoł Gazpromu w swoich szeregach nie posiada jakichś klasowych graczy. Wyróżniającym się w drużynie jest na pewno Łukasz Kadziewicz, ale jest &quot;tylko&quot; środkowym i to nie od niego głównie zależy przebieg meczu. Loko jest na fali i dziś pewnie się rozprawi ze słabą Jugrą.
Lokomotiv Novosibirsk - Gazprom-Yugra Surgutsky 1 @ 1.23 10/10 Pinnacle ✅
Lokomotiv Novosibirsk (-1.5) - Gazprom-Yugra Surgutsky 1 @ 1.35 8/10 Tobet ✅
Lokomotiv Novosibirsk (-2.5) - Gazprom-Yugra Surgutsky 1 @ 2.60 5/10 Pinnacle
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
akselek 552

akselek

Użytkownik

Iraklis Saloniki - PAOK Thessaloniki
W Grecji dziś siatkarskie święto. Po meczu na szczycie z Panathinaikosem dziś siatkarzom Iraklisu przyjdzie się zmierzyć w meczu derbowym z PAOKiem. Jak na mecze derbowe przystaje będzie to mecz podwyższonego ryzyka ze strony kibiców i nikt dziś nie odpuści po obu stronach siatki. Iraklis po czwartkowym, wyjazdowym zwycięstwie nad Panathinaikosem objął przewodzenie w tabeli. Cała drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze. W ataku osiągnęli 58% skuteczności, a najskuteczniejszymi zawodnikami byli Ryan Jay Owen, Andrei Kravarik, a także Brook Billings. Blok też funkcjonował dobrze. Iraklis blokiem zdobył 13 punktów. PAOK po dobrym rozpoczęciu sezonu m.in. wygrana z Olympiakosem ostatnio zawodzi. W ostatnich trzech meczach odnieśli dwie porażki z PAO i Lamią. Dodatkowo z Iraklisem nie gra im się dobrze. W ostatnich 4. meczach wszystkie przegrali. Według mnie nic na to nie wskazuje, aby miało być dziś inaczej.
Iraklis Saloniki - PAOK Thessaloniki 1 @ 1.40 9/10 Betclic ✅
Iraklis Saloniki (-1.5) - PAOK Thessaloniki 1 @ 1.781 7/10 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom