>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Siatkówka i dokładny wynik meczu

K 6

kamils

Użytkownik
Przejrzałem ofertę zakładów siatkówki. Znalazłem mecz USA - Polska. Pomyślałem że obie drużyny są dość dobre w siatkówce. Zainteresowałem się dokładnym wynikiem meczu, a raczej tymi wynikami 3-1, 3-2. Gdyby postawić na każdy wynik taką samą kwotę i jak będą w meczu przynajmniej 4 sety będziemy na ✅. Jeżeli któraś reprezentacja wygra w 3 setach to wszystko przegrywamy. Co myślicie o tym?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Otrzymane punkty reputacji: +1
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Ta technika jest całkiem dobra. Na 4 mecze, 3 inwestycja się zwróciła z
Ta technika nie jest dobra. Edi jak zawsze fachowo odpowiedzial Ci na Twoje pytanie, ale nie zagłebiał się w to czy tak warto grać. Jak Ci kolega policzył zyskujesz 19,76j ze 100 przy trafionym którymkolwiek wyniku. Co daje kurs ~1.2 na over 3.5 seta. Jak poszukasz to znajdziesz dokładny zakład &quot; over 3.5 seta &quot; u różnych bukmacherów z kursem ~1.4

To jest przepaść.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
W przypadku meczu USA z Polską 1,4 znaleźć się nie da, ale 1,3 już tak, tak gwoli ścisłości :razz:
co oczywiście nadal jest różnicą bardzo dużą, przy takich kursach.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
W przypadku meczu USA z Polską 1,4 znaleźć się nie da, ale 1,3 już tak, tak gwoli ścisłości :razz:
co oczywiście nadal jest różnicą bardzo dużą, przy takich kursach.
a ponizszy SS wzialem z trzeciego ksiezyca saturna..
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie musisz udawać pana mądrali, bo i tak nim nigdy nie będziesz ;)
W momencie jak sprawdzałem kursy u różnych buków bezpośrednio, a nie przez wyszukiwarkę - jak Ty, to najwyższy kurs oferował unibet i było to 1,35.
Kwestią wyjaśnienia jeszcze, czemu dutching z DW da nam mniejszy zysk niż pojedynczy zakład na under/over setów, jakby ktoś się nie domyślał, jest wynikiem dodawania się marzy buka na kilka zakładów, zamiast jednego.
Moim zdaniem granie metodą &#39;cover&#39; ma sens tylko, jeśli nie rozkładamy zysku równo, a na jedną z opcji, gdzie inne dają zwrot stawki.
 
K 6

kamils

Użytkownik
Zagrałem tak bo w bet365 nie było zakładów z setami. A na inny buk nie chciało Mi się kasy przelać. Teoretycznie lepiej wyszedł bym gdybym postawił na over 3,5 seta z kursem 1,3 ale w tym konkretnym meczu ze 100j mam 137,5j bo mecz zakończył 3:1 dla Polski więc zysk trochę większy.
A moim poprzednim poście miałem na myśli technikę cover w Piłce Nożnej, zakłady live. Ostatnio obstawiałem w końcówce meczu stan rzutów rożnych. Jak w 80 minucie jest np 11 rzutów rożnych to Ja obstawiałem dokładnie 12 i over 12.Raz tylko mi nie weszło.

PS Możecie mi dać namiary na strony z kursami?
 
Do góry Bottom