>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Siatkówka] Igrzyska Olimpijskie Pekin - panie

Status
Zamknięty.
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Chiny - Japonia (-1.5.) 1 1.36 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
Mimo, że obie reprezentacje mają już zapewniony awans do ćwierćfinałów ten mecz nie jest o przysłowiową &quot;pietruszkę&quot;, tutaj gra się toczy o prestiż. Derby Azji, które bardzo elektryzują kibiców. Jednak od wielu lat zwycięstwa retorycznie odnoszą gospodynie IO, czyli Chinki, które po prostu prezentują najwyższej klasy siatkówkę, są przecież jeszcze aktualnymi mistrzyniami olimpijskimi a Japonia zdecydowanie odstaje od tej czołówki. Chinki poza tym prestiżowym meczem mają jeszcze jeden cel - muszą zamazać zły obraz z ostatnich dwóch meczów, które przegrały minimalnie 3:2 z Kubą i USA, gdzie chyba zabrakło im trochę szczęścia, bo to one prowadziły grę a ostatecznie schodziły pokonane. Oglądałem nie dawno mecz pomiędzy tymi ekipami, dokładnie na Final Six Grand Prix, wtedy Chinki pokonały 3:1 Japonię, ale przewaga mistrzyń olimpijskich była ogromna, poziomem gry odstawały zdecydowanie. Japonia wygrała seta jednego na przewagi a w pozostałych setach Chinki dominowały. W dzisiejszym meczu gospodynie będą chciały powetować ostatnie porażki a Japonki są znakomitą okazją do tego.

Rosja - Serbia 1 1.50 | (-1.5) 1 2.0 ✅ ✅ ✅ ✅ ✅
W tym meczu mam trochę mieszane uczucia. Obie ekipy w fazie grupowej zdecydowanie zawiodły, przewaga Włoszek i Brazylijek była ogromna. Obie reprezentacje uległy tym ekipom, nie podejmując prawie żadnej walki. Formę określić po meczu z Algierią czy Kazachstanem to też za bardzo nie można, chociaż można się doszukać czegoś, mianowicie wydaje mi się, że Serbki są jednak w gorszej formie, bo nawet nie potrafiły sobie gładko poradzić z Kazachstanem, który urwał im seta. Rosjanki miały niemrawy początek, jednak jeśli myślą o medalu to muszą poprawić swoją formę a mecz z Serbią będzie do tego dobrą przeprawą. Rosja to najwyższej klasy drużyna i siatkarsko Serbia odstaje, więc nawet w nie najwyższej formie powinny sobie poradzić Rosjanki, a być może przyjdzie forma i dobra dyspozycja już w tym meczu.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Podsumowanie Fazy Grupowej :

Grupa A

Wyniki:

9 sierpnia
POLSKA - Kuba 1:3
Wenezuela - Chiny 0:3
Japonia - USA 1:3

11 Sierpnia
USA - Kuba 0:3
Chiny - POLSKA 3:1
Japonia - Wenezuela 3:0

13 Sierpnia
Wenezuela - USA 1:3
Kuba - Chiny 3:2
POLSKA - Japonia 2:3

15 Sierpnia
Wenezuela - POLSKA 0:3
USA - Chiny 3:2
Japonia - Kuba 0:3

17 Sierpnia
Kuba - Wenezuela 3:0
POLSKA - USA 2:3
Chiny - Japonia 3:0




Grupa B

Wyniki:


9 sierpnia
Włochy - Rosja 3:1
Serbia - Kazachstan 3:1
Algieria - Brazylia 0:3

11 Sierpnia
Algieria - Serbia 0:3
Kazachstan - Włochy 0:3
Brazylia - Rosja 3:0

13 Sierpnia

Włochy - Algieria 3:0
Rosja - Kazachstan 3:0
Serbia - Brazylia 0:3
15 Sierpnia
Algieria - Rosja 0:3
Brazylia - Kazachstan 3:0
Serbia - Włochy 0:3

17 Sierpnia
Kazachstan - Algieria 3:1
Włochy - Brazylia 0:3
Rosja - Serbia 3:0



Ćwierćfinały (19 Sierpnia) :

Kuba - Serbia (4:00)
Japonia - Brazylia (6:00)
Chiny - Rosja (14:00)
USA - Włochy (16:00)
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Kuba - Serbia 1(-1.5) @ 1.35
W pierwszym ćwierćfinale , zmierza sie dwie ekipy które prezentują bardzo odmnienną formę na tym turnieju. Serbki zajeły 4 miejsce w grupie i nie ugraly ani seta z wyzej klasyfikowanymi rywalkami , z Kazachstanem i Algieria to chyba zaden trud wygrac ?
Kubanki bardzo mocne na tym turnieju w spanialej dyspozycji jedna z moich ulubionych siatkrek Yumilka Ruiz. Kubanki maja takze wspanialy zasięg w ataku dobry blok i bardzo dobry serwis, ktorym popisuje sie Calderon. Jezeli utrzymaja tylko przyjecie do 3 metra , bedzie izi.
W tym meczu 3;0 inny wynik wielkie zaskoczenie.
Drugi mecz Włochy - Usa 1 @ 1.3
Amerykanki poprostu niczym mi nie imponuja, a Wloszki są mocne. Taismara Agueiro dotarla do zespolu i razem z Gioli beda stanowic o sile tego zespołu wedlug mnie druzyna z Ameryki nie ma tak dobrych i rowno grajacych zawodniczek jak Włoszki. Dalej niech mi sie pisac ;p
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Kuba - Serbia 1(-1.5) @ 1.35
W pierwszym ćwierćfinale , zmierza sie dwie ekipy które prezentują bardzo odmnienną formę na tym turnieju. Serbki zajeły 4 miejsce w grupie i nie ugraly ani seta z wyzej klasyfikowanymi rywalkami , z Kazachstanem i Algieria to chyba zaden trud wygrac ?
Kubanki bardzo mocne na tym turnieju w spanialej dyspozycji jedna z moich ulubionych siatkrek Yumilka Ruiz. Kubanki maja takze wspanialy zasięg w ataku dobry blok i bardzo dobry serwis, ktorym popisuje sie Calderon. Jezeli utrzymaja tylko przyjecie do 3 metra , bedzie izi.
W tym meczu 3;0 inny wynik wielkie zaskoczenie.

Drugi mecz Włochy - Usa 1 @ 1.3
Amerykanki poprostu niczym mi nie imponuja, a Wloszki są mocne. Taismara Agueiro dotarla do zespolu i razem z Gioli beda stanowic o sile tego zespołu wedlug mnie druzyna z Ameryki nie ma tak dobrych i rowno grajacych zawodniczek jak Włoszki. Dalej niech mi sie pisac ;p


W pełni zgadzam się z tymi typami .Na Włochy proponuję handi(-1.5) po 1.8 w Expekcie.Według mnie Włoszki na bank wygraja a mecz nie będzie trwał 5 setów.Co do meczów pozostałych;Rosja-Chiny myślę nad niespodzianką a BRBrazylia-Japonia gładkie 3-0. Co myślicie o meczu Rosji?
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Japonia - Brazylia under 160,5 pkt 1.35 Unibet✅✅✅✅
Tutaj wynik może być jeden. Nie widzę, żadnych argumentów, aby to Japonki jako pierwsze w Pekinie zdołały urwać seta Brazylijkom, które są w kapitalnej formie na tym turnieju i chyba nie ma nawet na obecną chwilę, zespołu, który byłby wstanie ich powstrzymać. Japonki odstają zdecydowanie poziomem gry od rywalek i ćwierćfinał to i tak jest dla nich spory sukces. Nie ma za bardzo co się tutaj rozpisywać bo będzie szybkie 3:0 dla Brazylii

Chiny - Rosja (+1.5) 2 1.60 | over 160,5 pkt 1.30 | over 180,5 pkt 1.72 | Unibet ⛔⛔⛔⛔⛔⛔⛔ ????
Szlagierowo zapowiada się ten mecz, bo oba zespoły to światowa czołówka żeńskiej siatkówki. Faworytem według bukmacherów są Chinki, ale po fazie grupowej moim zdaniem obie reprezentację prezentują formę na takim samym poziomie. Chinki chyba nie wytrzymują meczy z klasowymi zespołami i dodatkowo presja kibiców ich przytłacza. Porażki z Kubą i USA najlepiej o tym świadczą. Rosjanki podobnie, uległy Włoszkom i Brazylijkom. Forma zbliżona, poziom gry również zbliżony, więc jest dla mnie bardzo prawdopodobne, że mecz będzie bardzo zacięty i dopiero rozstrzygnie się w 5 setach, bo nie widzę jakiś wielkich atutów w obu reprezentacjach, które pozwolą na łatwe zwycięstwo w tym meczu, forma również na to nie pozwala.
 
R 25

rozumny

Użytkownik
[Siatkówka] Igrzyska Olimpijskie Pekin - panie
China - Federacja Rosyjska
typ:1
kurs:1,65
expekt

Analiza:Siatkarki wkraczaja w faze cwiercfinalowa na igrzyskach olimpijskich.W jednym z cwiercfinalow mistrzynie olimpijskie Chinki zmierza sie z reprezentantkami Rosji.Chinki do tej pory nie zachwycaly a nawet powiem wiecej zawodzily na calej lini w tym turnieju, porazki z Kuba czy USA spowodowaly ze Chinki juz w cwiercfinale trafily na bardzo grozny zespol jakim jest Rosja.Jednak to Chinki sa mistrzyniami olimpijskimi i zdaja sobie sprawe ze publicznosc nie wybaczyla by swoim pupilkom odpadniecia juz w tej fazie turnieju.Rosjanki trzeba powiedziec ze rowniez zawodzily w swojej grupie, potrafily jedynie wygrac z Serbkami , Algiera i Kazachstanem czyli druzynami nie ma co sie ukrywac slabymi.Natomiast przegrywaly z ekipami Rosji czy Wloszkami.Chiny w ostatnim meczu grupowym pokonaly Japonki co napewno podbudowalo morale w druzynie.Wiem ze ten mecz dla niektorych moze wydawac sie zagadka ale wierze w atut wlasnej publicznosci i dlatego decyduje postawic sie na zespol chinek.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Rosjanki trzeba powiedziec ze rowniez zawodzily w swojej grupie, potrafily jedynie wygrac z Serbkami , Algiera i Kazachstanem czyli druzynami nie ma co sie ukrywac slabymi.Natomiast przegrywaly z ekipami Rosji czy Wloszkami.
Interesuje ;).

A co do typu, no bet ???? . Obie druzyny maja duzy potencjal, ale graja slabo. Wygrana jednej czy drugiej druzyny nie powinna stanowic niespodzianki.
pzdr
 
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
W pełni zgadzam się z tymi typami .Na Włochy proponuję handi(-1.5) po 1.8 w Expekcie.Według mnie Włoszki na bank wygraja a mecz nie będzie trwał 5 setów.Co do meczów pozostałych;Rosja-Chiny myślę nad niespodzianką a BRBrazylia-Japonia gładkie 3-0. Co myślicie o meczu Rosji?
No to się zdziwiłam.Włoszki po prostu zdemolowane w 4 i 5 secie.Swoją drogą nigdy nie widzialam żeby ktoś wygrywał 8-0 na pierwszej przerwie technicznej...

:|
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
na jutro dwa pewne meze
Kubanki + Brazylijki czemu ?
Kubanki bardzo dobrze dysponowane na zagrywce i w ataku . Maja duzy zasieg blok Amerykanek im nie zagrozi , sa mniej zmeczone Amerykanki maja za sobie 3 tie brejki . Kubanki z malymi problemami ale uporaly sie z Serbkami 3-0 ich dyspozycja oraz mozliwosci napewno sa wieksze od Amerykanek.
Brazylijki ? W super formie wedlug mnie wygraja te Igrzyska Fofao doskonale wspopracuje ze swoimi kolezankami a szczegolnie imponuje mi wspopraca ze srodkową Fabiana. W obroni Fabi robi cuda i podbija pilki na skrzydla niesamowita Mari i Paula.
Wedlug mnie Chinki niesione dopingiem sa w stanie ugrac max 1 set z Brazylisjkim Expresem.
 
maks 2

maks

Użytkownik
Brazylia-Chiny✅
Typ:Brazylia(-2.5)
Kurs:3.25
Bukmacher:Sportingbet
Analiza:
21 Lipca o godzinie 14.00 spotkają się ze sobą kobiece reprezentacje siatkarskie Brazylii i Chin. Brazylijki w fazie grupowej nie przegrały nawet jednego seta (Włochy vs. Brazylia 0:3, Brazylia vs. Kazachsta 3:0, Serbia vs. Brazylia 0:3, Brazylia vs. Rosja 3:0, Algieria vs. Brazylia 0:3)
i wyszły z pierwszego miejsca. W meczu ćwierćfinałowym znokautowały Japonki wygrywając 3:0(25:12, 25:20, 25:16). W każdym swoim meczu Brazylijki swoją grą pokazują, że są zainteresowane tylko złotem. W każdym spotkaniu pokazują b. wysoką formę. Chinki w grupie odniosły 3 zwycięstwa (z: Wenezuelą, Polska i Japonią), przegrały(z: USA i Kubą), z grupy wyszły z 3 miejsca. W ćwierćfinale pokonały Rosjanki 3:0. Ostatnie spotkanie pomiędzy Chinkami i Brazylijkami, wygrały te drugie 3:1. Moim zdaniem Brazylia wygra bardzo łatwo: 3:0, Chinkom nie pomoże nawet gra przed swoją publicznością.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Spotkanie: Chiny - Brazylia
Typ: Ponizej 160.5pkt
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet

Analiza:
Jutro o 14 rozegrany zostanie mecz pomiedzy siatkarkami Chin oraz Brazyli. Co tu duzo pisac Brazylijki ida jak burza wygrywajac mecze po 3-0, widac ze interesuje je tylko zloto. Nie sadze zeby Chinki wygraly cos jednego seta, nie pomoga im nawet &quot;ściany&quot; Chinki wygraly z Brazylia 3-2 ale to bylo podczas Grand Prix. Dlatego uwazam ze jutro skonczy sie na szybkim 3-0 co za tym idzie poniezej 160.5pkt
 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Cuba-USA over 184.5 1.95
Na siatce tez nie bardzo tylko od ekspertow gram, i na tym typie planuje zakonczyc moja kariere jesli chodzi o obstawianie tego sportu. USA niezle pojechalo z Wloszkami, i byl to jeden z najciekawszych cwiercfinalow, wynik 3-2 i jakie przewagi osiagaly w niektorych momentach Amerykanki, ale rowniez jak potrafily przegrywac wysoko, to mi sie wydaje dziwne, Kubanki chyba dobre ale jak urywkami ogladalem ich mecz w cwierfinale to chyba z Serbkami bylo to mogly przegrac jednego seta, dzisiaj sie tak USA nie polozy na boisku i napewno powalcza, jak juz wygraly po takim meczu z Wloszkami to niech awansuja do finalu po podobnym meczu gdzi bedzie wile &quot;ups and down&quot; bo po co psuly ludziom kupony w cwiercfinale wygrywajac po zwariowanym meczu z wloszkami heh. Tak wiec do boju USA, milego ogladania zycze i najlepiej zeby nie komentowal tego meczu ten smieszny komentator ktory drze pape po kazdej akcji, chociaz jak bedzie dobry mecz z 5 setami to moze byc, bedzie nawet wiecej emocji hehe...
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Półfinał i 3:0 - nie może być, overek myślę, że bardzo dobre rozwiązanie niż granie jakiś handicapow, bo każdy widział, że w fazie pucharowej może zdarzyć się wszystko, zespoły które grały przeciętnie w fazie grupowej grają prezentują zdecydowanie lepszą siatkówkę i sprawiają niespodzianki :/ Mimo, że Kuba prezentuje sie tutaj dobrze i pewnie wygrywa mecz za meczem, ale mimo że w ćwierćfinale wygrały 3:0, to te zwycięstwo nie przyszło im tak łatwo, w dwóch setach wygrały dopiero na przewagi a w jednym secie Serbki w końcówce miały taką przewagę, że nie rozumiem jak one tego nie wygrały. Amerykanki do tego spotkania podejdą podbudowane zwycięstwem z Włoszkami, czasami taki jeden mecz potrafi całkowicie odmienić zespół, że jest do nie zatrzymania, dlatego odpuszczam granie typów 12. Jest to półfinał, dlatego nie wierzę że w tej fazie może paść wynik 3:0, myślę, że będzie dosyć zacięty mecz. Amerykanki prezentują zbliżony poziom gry a szczególnie obie ekipy maja podobne warunki fizyczne, przez co gra powinna być wyrównana. Over 184,5 myślę, że jest bardzo dobrym typem
 
betsfree 0

betsfree

Użytkownik
Spotkanie: Chiny - Brazylia
Typ: Ponizej 160.5pkt
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet
Analiza:
Jutro o 14 rozegrany zostanie mecz pomiedzy siatkarkami Chin oraz Brazyli. Co tu duzo pisac Brazylijki ida jak burza wygrywajac mecze po 3-0, widac ze interesuje je tylko zloto. Nie sadze zeby Chinki wygraly cos jednego seta, nie pomoga im nawet &quot;ściany&quot; Chinki wygraly z Brazylia 3-2 ale to bylo podczas Grand Prix. Dlatego uwazam ze jutro skonczy sie na szybkim 3-0 co za tym idzie poniezej 160.5pkt
sory że się wtrącę ale błąd masz w analizie snajper
Grand Prix 2008
3. kolejka - 11.07.2008
Brazylia Chiny 3:1 25:18, 25:16, 21:25, 25:18
Typ na under jak najbardziej. Ja puściłem w betgun under 185,5 z kursem 1,75. Bezpieczniejsza opcja.
Dla szukających statystyk polecam stronkę siatka.org . Zresztą pewnie wielu z was zna ten serwis :spokodfhgfh:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Spotkanie: Chiny - Brazylia ✅ ✅ ✅
Typ: Ponizej 160.5pkt (61+77=138pkt)
Kurs: 2.95
Bukmacher: unibet

Analiza:
Jutro o 14 rozegrany zostanie mecz pomiedzy siatkarkami Chin oraz Brazyli. Co tu duzo pisac Brazylijki ida jak burza wygrywajac mecze po 3-0, widac ze interesuje je tylko zloto. Nie sadze zeby Chinki wygraly cos jednego seta, nie pomoga im nawet &quot;ściany&quot; Chinki wygraly z Brazylia 3-2 ale to bylo podczas Grand Prix. Dlatego uwazam ze jutro skonczy sie na szybkim 3-0 co za tym idzie poniezej 160.5pkt
sory że się wtrącę ale błąd masz w analizie snajper
Grand Prix 2008
3. kolejka - 11.07.2008
Brazylia Chiny 3:1 25:18, 25:16, 21:25, 25:18

Typ na under jak najbardziej. Ja puściłem w betgun under 185,5 z kursem 1,75. Bezpieczniejsza opcja.

Dla szukających statystyk polecam stronkę siatka.org . Zresztą pewnie wielu z was zna ten serwis :spokodfhgfh:
Jaki blad?? Napisalem ze Chinki wygraly w GP z Brazylia 3-2

 
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Brazylia - USA USA +2.5 (1.885) ✅✅✅✅
Po takim meczu jaki zagraly USA, chyba nikt nie jest zaintersowany w graniu tego marnego kursu na Brazylijki (1.190). Zdecydowanie nawet jezeli Kubanki nie mialy swojego dnia, to nie mozna zapomniec o tym co zaprezentowaly Amerykanki w cwiercfinale pokonujac Wloszki 3-2 i w polfinale, potwerdzily ze sa na fali, ale zeby az na takiej, zeby pokonac Kube 3-0? Jezeli sa tak dobre to powinny cos w tym meczu udowodnic i powalczyc, a juz jednego seta wygrac to wydawaloby sie bardzo latwe zadanie moim zdaniem, tak wiec na prosty rozum po takim kursie jak tu nie brac takiego hc. To dla tych co graja w Pinnacle, bo akurat przegladalem oferte tego buka, dla porownania betgun oferuje tylko 1.65 ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
:siata: Kuba – Chiny 1-3 ✅
Typ: Chiny
Kurs: 1.75

unibet

Jutro w finale pocieszenia zmierza się ze sobą siatkarki Kuby i Chin. Dla mnie jak i bukmacherów faworytem do zwycięstwa jest zespół gospodarzy. W półfinale Kubanki nieoczekiwanie wysoko przegrały z zespołem USA a Chinki z wyśmienicie grającymi Brazylijkami. Oba swoje spotkania przegrały po 0-3.
Zespoły Chin oraz Kuby spotkały się już w grupie gdzie po zaciętym meczu wygrały Kubanki 3-2. Jutro uważam ze będzie inaczej i do siatkarki Chin zdobędą brązowy medal, będą miały za sobą własna publiczność, która na pewno doda im wiary w zwycięstwo. Wynik spotkania będzie zależeć od formy Kubanek, bo niewiem czy to jakiś spadek formy ze porażka z USA była tak dotkliwa czy był to tylko wypadek przy pracy.

:siata: USABrazylia 1-3 ✅
Typ: Brazylia -1.5
Kurs: 1.42

unibet

Jutro o godz 14.00 w finale siatkarek zmierza się ze soba zespoly USA oraz Brazylii. USA wedlug mnie dosc niespodziewanie awansowali do finalu pokonując Kube az 3-0. Dziwnym trafem Amerykanie zdominowali siatkówke na IO. W finale wystepowac będą kobiety jak i mężczyźni a w plażowce Amerykanie pokonali… Brazylijczyków. USA na IO przegralo tylko jedno spotkanie z Kuba za które potem wzieli srogi rewanż.
Brazylijki natomiast ida jak burza wygrywając wszystkie swoje mecze po 3-0. Na tych IO nie straciły jeszcze ani jednego seta!!!. Osobiście uważam ze jutro utrzymają swoja passe i choć ze jest to finale to będzie szybkie 3-0. Zagrałem trochę łagodniej dlatego typ z handicapem
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Dla mnie zwycięzcą może być tylko jedna reprezentacja - Brazylia i nawet Amerykanki nie są w stanie powstrzymać, które zaprezentowały w ostatnich meczach bardzo dobrą formę. Już dawno nie widziałem w takiej formie kobiecego zespołu. Wiadomo jak to z żeńską jest, jednego dnia grają znakomity mecz a w następnym przegrywają sromotnie, przykład ? Kubanki, które wygrywały mecz za meczem, by przegrać 0:3 w półfinale. Dlaczego się tak dziwię i zachwycam nad formą Brazylijek ? ponieważ one przez wszystkie mecze nie miały ani chwili słabego momentu gry, wahania formy, nie przegrały jak do tej pory seta i myślę, że jutro są to w stanie utrzymać! Przez kilkanaście dni w Pekinie miażdżyły wszystkie rywalki, od Kazachstanu po Włoszki, Chinki i jutro ma być załamanie formy ?!! Jutro będą chciały jeszcze bardziej zmiażdżyć rywalki. Amerykanki w finale jest to dla mnie niespodzianka, ponieważ nie zachwycały w fazie grupowej, szczęśliwie wygrały mecz z Włoszkami a dopiero w meczu z Kubankami zagrały znakomity mecz, ale czy utrzymają tą dyspozycję, moim zdaniem nie. Brazylijki jutro wybiją im siatkówkę z głowy i sięgną po tytuł olimpijski w znakomitym stylu ! VAMOS BRAZIL !
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Podsumowanie Fazy Pucharowej :

Ćwierćfinały:
Kuba - Serbia 3:0
Brazylia - Japonia 3:0
Chiny - Rosja 3:0
Włochy - USA 2:3

Półfinały:
Kuba - USA 0:3
Brazylia - Chiny 3:0

Mecz o 3 msc.
Kuba - Chiny 1:3

FINAŁ :
Brazylia - USA 3:1

MISTRZYNIE OLIMPIJSKIE - BRAZYLIA


SREBRNE MEDALISTKI - STANY ZJEDNOCZONE

BRĄZOWE MEDALISTKI - CHINY


Zwycięstwo Brazylijek bezapelacyjne, żadna reprezentacja nie była w stanie im zagrozić, jedynie Amerykanki zdołały im urwać jednego seta przez cały turniej !
Najbardziej smuci to co pokazały Polki w Pekinie, niby walczyły w każdym meczu, ale do domu wróciły już po fazie grupowej ze zwycięstwem tylko jednym nad słabiutką Wenezuelą. Najbardziej śmieszy mnie to, że jako jeden z powodów porażki w Pekinie jak to zawodniczki i trenerzy mówią &quot;brak ogrania z zespołami z czołówki&quot;. Dlaczego mnie to śmieszy tak bardzo ? Bo jest to niedorzeczne, nie całe dwa miesiące przez IO odbywał się turniej Grand Prix i co ? Bonitta przez cały cykl fazy eliminacyjnej wystawiał reprezentację C. A przypomnę z kim tam graliśmy - Kuba (4 drużyna IO), USA (Srebrne medalistki), Włoszki itd. A teraz wymówki, że zabrakło ogrania z najsilniejszymi zespołami ! Kolejna sprawa to konflikt w kadrze pomiędzy Brańską a Bonittą, to również było pewną blokadą, aby odnieść jakiś sukces w Pekinie, gdyż podczas IO ten konlifkt eskplodował, obie strony poprzez media toczyły &quot;wojnę&quot; a Bonitta skreślił już na początku Brańską, która przecież była mocnym ogniwem naszego zespołu.
Zapraszam do wyrażania opinii na ten temat.​
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Bardzo trudno jest osiągnąć sukces przy konflikcie na lini zawodniczka-trener. Mimo iż dotyczył on w głównej mierze Barańskiej to jednak rzutował na cały zespół, ciężko jest grać z pełnym zaangażowaniem i koncentracją kiedy wiadomo ze w zespole jest niezrozumienie. Na pewno popełniono też błąd w przygotowaniach, na ostatni turniej WGP Bonita powinien zabrać już kadrę na Pekin, a myślał ze nadrobi te straty poprzez mecze sparingowe (podobną drogę w przygotowaniach na IO miały właśnie zespoły z którymi przed Pekinem nasze zawodniczki grały sparingi-Rosja, Serbia i wiadomo z jakim skutkiem). Błędy także były widoczne już podczas całego turnieju. Marco chyba w niektórych momentach kierował się swoimi sprawami i nieporozumieniami a nie dobrem drużyny, czasami aż prosiło się aby na boisko weszła Barańska czy Skorupa. Mam wrażenie jakby ten turniej Włoch potraktował jak ostatni mały i nic nieznaczący epizod pracy z Polkami chcąc aby jak najszybciej się skończył, szkoda bo po tylku latach był realna szansa na walke nawet o medal, a za 4 lata nie wiadomo czy będą grać w Londynie i także nie wiadomo czy będziemy mieć taką kadrę, bo wiadomo ze nasze czołowe zawodniczki np. Glinka odchodzi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom