>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Argentyna potrzebuje tutaj pewnego zwycięstwa do awansu, być może będą mieli okazję powalczyć również o wyższą niż czwarta lokatę w tabeli. Jeśli włosi rozprawią się 3:0 z Bułgarami to Argentyna będzie starała się nabić tutaj Wielką Brytanię jak najbardziej się da, bo wtedy decydują małe punkty.

Argentyńczycy to nie zespół który będzie kalkulował, to młodziaki które cieszą się grą. Nie sądzę, aby lekceważyli oni jakiegokolwiek rywala. Argentyńczycy zagrają tutaj na pełnej koncentracji, bo wiedzą, że zwycięstwem przypieczętują awans.

Linia jest bardzo jak na Wielką Brytanię wysoka. Aż 133.5 do pokrycia, to bardzo dużo. Wystarczą sety do 19,20 i 20. Argentyna niewątpliwie rozbije tutaj Brytyjczyków mocniej, bardzo realne , że trafi się set do 13-15 który przypieczętuje under.

Typy: Under 133.5 (1.85) Tobet ✅

USA - Tunezja
Tutaj typ tak jak poprzedni, zdecydowany under.

Tunezyjczycy nie grają już tutaj o zupełnie nic, mają gwarantowane ostatnie miejsce w grupie i nic tego nie zmieni. USA musi dziś wygrać, żeby przypieczętować pierwsze miejsce. Dlatego o żadnym wystawianiu rezerw nie będzie tutaj mowy. Tunezyjczycy mają koszmarne problemy z przyjęciem, przy kapitalnej zagrywce USA będą tutaj regularnie szły 5-6 punktowe serie na korzyść drużyny z Ameryki. Niemcy pokazali ostatnio jak można rozbić serwisem Tunezyjczyków.

Tutaj linia trochę mniejsza, ale 130.5 pkt jest w zdecydowanym zasięgu Stanów. Nie widzę tutaj Tunezyjczyków przyjmujących piekielnie mocne serwisy Amerykanów, tak jak wcześniej pisałem będą tutaj szły ogromne serie przy serwisie USA, co praktycznie zagwarantuje mniej punktów niż 130.

Typy: Under 130.5 (2.01) Betsafe ✅

O(M);
Wystarczą sety do 19,20 i 20
75 + 59 = 134 =&gt; over 134.5:razz:
[/b] /// Dobra, do 19,19 i 20 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Króciutko na temat meczu Włochów, bo za chwilę mecz.

Włochy - Bułgaria​

Dla Włochów to mecz o pierwsze miejsce, wygrywają za 3 pkt i zasiadają spokojnie na lokacie nr. 1 i trafiają na Niemców w ćwierćfinale. Więc zdecydowanie jest o co się bić, bo Niemcy odstają zdecydowanie od Rosji i Brazylii pod względem umiejętności.

Bułgarzy po ostrej podjarce po meczu z Polakami, zostali zlani jak dzieci w meczu z Argentyną. De Cecco się tam z nimi zabawił, a rozgrywający Bratoew pokazał jak żenującym jest zawodnikiem. Jedynym zawodnikiem który może tutaj stworzyć zagrożenie Włochom jest atakujący Sokolov, który gra na niebotycznej skuteczności i konczy praktycznie wszystko. Tylko co z tego skoro nie ma wsparcia od kolegów. Słabiutcy środkowi, bardzo słabi przyjmujący i koszmarnie tragiczny rozgrywający. Tak to się w Bułgarii przedstawia i nie ma co tutaj rozpamiętywać meczu z Polakami, bo nasi jak pokazał dzisiejszy mecz potrafią przegrać z każdym, być może jest to spowodowane lekceważeniem słabszych rywali.

Włosi to drużyna gwiazd, potwornie silni w ataku i na zagrywce. Piekielnie mocne skrzydła, gwiazdy najlepszej ligi świata A1. Trzon zespołu tworzą zawodnicy Maceraty Savani, Zajcew i Travica. Największą gwiazdą jest atakujący Jastrzębskiego Michał Łasko, który gra na tym turnieju znakomicie. Jak dla mnie Bułgarzy nie mają czego szukać w tym meczu, zostaną zlani jak z Argentyną.

Typy: Włochy -1.5 (1.68) Pinnacle O ku***a jakie dno, nie rozumiem tego.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Co nieco poczytałem, ale chyba były 2-3 posty w odniesieniu do spotkania o godz. 21 czyli USA z outsiderem Tunezją. O ile Amerykanów było mi dane oglądać na tym turnieju w niejednym spotkaniu, o tyle o Tunezji nie wiem totalnie nic. 3:0 dla USA zamyka mi fajny kupon i nie wiem czy warto kontrować czy nie. Korzystne na pewno jest to, że Brazylia gra po USA, czyli bez oglądania się na Kanarki zwycięstwo Jankesów daje pewne 1 miejsce w grupie. Tunezja...? Coś o niej może mi ktoś napisać? Warunki fizyczne pokroju Australii czy niżej? Jakiś zawodnik na którym możnaby oprzeć grę czy tylko pół klasy lepiej od GB i powinno być szybkie zwycięstwo USA? Będę wdzięczny za jakieś opinie na ich temat.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Co nieco poczytałem, ale chyba były 2-3 posty w odniesieniu do spotkania o godz. 21 czyli USA z outsiderem Tunezją. O ile Amerykanów było mi dane oglądać na tym turnieju w niejednym spotkaniu, o tyle o Tunezji nie wiem totalnie nic. 3:0 dla USA zamyka mi fajny kupon i nie wiem czy warto kontrować czy nie. Korzystne na pewno jest to, że Brazylia gra po USA, czyli bez oglądania się na Kanarki zwycięstwo Jankesów daje pewne 1 miejsce w grupie. Tunezja...? Coś o niej może mi ktoś napisać? Warunki fizyczne pokroju Australii czy niżej? Jakiś zawodnik na którym możnaby oprzeć grę czy tylko pół klasy lepiej od GB i powinno być szybkie zwycięstwo USA? Będę wdzięczny za jakieś opinie na ich temat.
Nie ma co tego kontrować, nie widzę tutaj szans na seta dla Tunezji. USA musi zagrać na pełnej mobilizacji, żeby wskoczyć na pierwsze miejsce i nie oglądać się na innych, muszą wygrać tutaj 3:0 i niewątpliwie tak zrobią. Coś napisać o Tunezyjczykach? przede wszystkim bardzo, bardzo słabe przyjęcie. Jak już dograją sobie do siatki to potrafią fajnie pograć, ale z tym, że dogrywają dokładnie bardzo rzadko. Michajłow regularnie robił z nimi serię po kilka punktów samym serwisem, to samo Niemcy. Warunki fizyczne słabe, raczej bym powiedział, że pokroju GB. Ciekawy czarnoskóry atakując, ale też raczej na żywioł leci, niż używa techniki przy ataku. To wszystko chyba. Trochę się siatkówką interesuję, ale dla mnie ci zawodnicy są całkowicie anonimowi, mógłbym teraz zajrzeć na pomeczówkę z jakiś ich meczów i przepisać kilka nazwisk, ale nie ma to żadnego sensu, bo i tak nikt tych graczy nie zna.

Tak jak pisałem, gładkie 3:0 i prawdopodobnie na lekko under 130.5. Stany ich rozwalą zagrywką, całkowicie. Może być podobna rozwałka jak zrobili Niemcy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 0

peter990

Użytkownik
Odnośnie meczu USA naszła mnie pewna myśl. Gdyby Amerykanie podłożyli się Tunezji i przegrali za 3 pkt to wtedy mają miejsce 2/3 i ćwierćfinał z kimś z pary Polska/Argentyna zamiast Włochów z 4. miejsca. Jak myślicie USA coś pokalkuluje? Bo Włosi to cwaniacy, niby dzisiaj wpi...ol od Bułgarów, ale nigdy nie wiadomo kiedy wyjdzie im mecz i może Amerykańce woleliby bądź co bądź przeciętnych Argentyńczyków albo Polaków w formie jaką dzisiaj widzieliśmy. Kurs na Tunezję nawet powyżej 20 ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Odnośnie meczu USA naszła mnie pewna myśl. Gdyby Amerykanie podłożyli się Tunezji i przegrali za 3 pkt to wtedy mają miejsce 2/3 i ćwierćfinał z kimś z pary Polska/Argentyna zamiast Włochów z 4. miejsca. Jak myślicie USA coś pokalkuluje?
Raczej wszyscy woleliby uniknąć Polaków, bo to zdecydowanie najsilniejsza ekipa z naszej grupy. Włosi fatalnie w tym turnieju, już z Australią to pokazali, a dziś potwierdzili. Nazwiska nie grają co było widać, Savani cień tego zawodnika co zwykle, Łasko nie aż tak skuteczny. Zagrywka nie siedziała, często dawali się łapać na blok i przede wszystkim bardzo słaba skuteczność w ataku. Jestem pewny, że tu kalkulacji nie będzie i teorie spiskowe można odłożyć między bajki, bo jestem przekonany, że z naszej grupy tylko Polacy i może Bułgaria znajdą się w półfinale, chociaż zdecydowanie nie skreślałbym Niemców w tym pojedynku, ale to nie wywód na ten temat.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
&quot;Zgodnie z regulaminem pary ćwierćfinałowe zostaną utworzone wg schematu: 1A - 4B, 4A - 1B, 2A - 2B/3B i 3A - 2B/3B. Na losowanie drużyn, które zajęły drugie i trzecie miejsca zdecydowano się prawdopodobnie dlatego, by wyeliminować próby &quot;trafienia&quot; na wygodniejszego rywala i tym samym celowe przegrywanie meczów w ostatniej kolejce&quot;

http://www.sportowefakty.pl
tłumacząc - rywalem Polaków w 1/4 będzie reprezentacja Brazylii bądź Rosji...
wstawię, na wypadek kolejnych pytań, a potem się usunie....
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Z powyższego wynika więc, że wszyscy, którzy postawili do tej pory na którąś z drużyn Brazylia-Niemcy - mogą obawiać się o swoje pieniądze bo to mecz o czapkę gruszek.. Wątpię żeby któraś z drużyn forsowała się przed kolejną fazą rozgrywek skoro tylko muszą zagrać ten mecz dla świętego spokoju.. Nie zdziwię się jeśli obie drużyny wystawią swój drugi skład i dadzą odpocząć zawodnikom typu Grozer, Visotto, Murilo itd.
Jedyna opcja to granie live po zobaczeniu chęci do gry i przede wszystkim składów.
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
To jak już będą znane składy/próbka gry jednych i drugich to niech ktoś obeznany w temacie napisze, jak warto stawiać na live ;-)
Nie sądzę aby Brazylia coś tutaj odpuszczała i nie chciała grać. Nawet jak wyjdzie Thiago, Wallace i Ricardo, a do tego dołaczy Giba (potencjalni rezerwowi) to i tak Brazylia będzie bardzo mocna...wg mnie Brazil-1,5. PS juz widze jak Rezende sobie siedzi i patrzy na to jak Brazylia przegrywa meczyk bo nie mają o co grac;)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Nie sądzę aby Brazylia coś tutaj odpuszczała i nie chciała grać. Nawet jak wyjdzie Thiago, Wallace i Ricardo, a do tego dołaczy Giba (potencjalni rezerwowi) to i tak Brazylia będzie bardzo mocna...wg mnie Brazil-1,5. PS juz widze jak Rezende sobie siedzi i patrzy na to jak Brazylia przegrywa meczyk bo nie mają o co grac;)
taki emcz mial juz miejsce w 2010 roku z Bulgaria na MŚ gdzie Brazylia podlozyla sie dajac na rozegranie... atakujacego Theo.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Spotkanie dobiega końca, a co za tym idzie zbliża się losowanie. Wbrew pozorom mecz był bardzo wyrównany i stał na bardzo wysokim poziomie sportowym. Bardzo mało długich wymian, dobra skuteczność, kończenie w pierwszych akcjach z obu stron, mało bloków. Niemcy bez naczelnej armaty Grozera i to właśnie jego zmiennik Schops (bodajże) nie wytrzymywał w kluczowych momentach (2 piłki pod koniec 2. seta). Ostatnia partia zdecydowanie słabsza w wykonaniu naszych zachodnich sąsiadów, ale przy wyniku 2:0 i pewnej sytuacji w grupie... Nie było widać mobilizacji. Grozer cały czas w dresie już szykuje celownik na Bułgarów. Zdecydowanie nie spisywałbym Niemców na straty po tym co dziś zobaczyłem w pierwszych dwóch setach + mając zważkę na nieobecność ex-zawodnika Resovii.
Gdyby ktoś natknął się na kursy ćwierćfinałowe to napiszcie proszę tutaj w temacie, później się usunie, a będzie wiadomo gdzie szukać ;)
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Patriotycznie czy też nie, value czy nievalue - nieważne ???? 2,7 na Polskę! Trzeba grać ???? Spójrzmy na to tak globalnie - przed IO kurs na Polaków 1-4 2,7? ???? ???? Bitch please! ???? a Rosja tutaj wiele komentarzy było, że to już nie ta sama Rosja. Ja tam mimo wczorajszego meczu widzę Polaków na podium. Oni nie zawiodą ???? Pozdrawiam ????

edit: 2.7 w BAHu, 2,65 w Unibecie. Sądzę, że będzie spadać, bowiem nie wiem jak można w takim meczu dać takie kursy. Przecież ludzie nie zaczną stawiać na Rosję po 1,4 I guess ????
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Widać, że spotkanie z Australią mocno zakrzywiło bukom obiektywne spojrzenie na naszą kadrę. Rosjanie z Serbią zagrali świetnie, ale nasi już problemów z motywacją na mecz ze Zborną mieć nie będą. 3.25 na Polskę wygląda fajnie, jednak ja zdecydowałem się na Polskę +7.5 po kursie 1.97. Powinno być bardzo spokojnie, Polacy jeśli mają przegrać to z pewnością nie do zera, a wtedy ten handicap punktowy zadziała w sposób zamierzony. Wystarczy zagrać na swoim normalnym poziomie, a możemy wygrać nawet w 4 setach. Rosja wiadomo jak się prezentowała ostatnio, bo to już nie jest ta maszyna. Jeśli wyjdzie Butko na rozegraniu to jestem spokojny. Libero i rozrzut piłki u nas na minimalny plus, Michajłow z pewnością lepszy od Zibiego, środek zdecydowanie dominuje Rosja, ale obaj przyjmujący ze wskazaniem na Biało-Czerwonych także zdecydowanie warto pograć to.
Polska +7.5 @ 1.97
Panbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
nikkol 277

nikkol

Forum VIP

Bułgaria - Niemcy


Krótko i zwięźle: jest wiele osób, które jeżdżą po Bułgarii jak po Ukrainkach Wojewódzkiego. A prawda jest taka, że ograli wszystkich w grupie poza Argentyną. &quot;Zagrali mecz życia z Polakami, więcej się taki nie powtórzy&quot;. A może powinniśmy powiedzieć: &quot;Mecz z Argentyną im nie wyszedł, to był ten słabszy dzień&quot;? Dla mnie reprezentacja Bułgarii po konfliktach nadal jest mocna mimo braku Kazijskiego i Zhekova. Jest dobra mieszanka młodości i doświadczenia, zawodnicy mają coś do udowodnienia związkowi, kibicom i sobie samym. Skrimov, Aleksiev i Sokołow prezentują się bardzo dobrze. Po zwyciężeniu grupy na pewno czują się mocno psychicznie.
Niemcy wygrali na tych Igrzyskach jeden ważny mecz po TB z Serbią, ale szczerze mówiąc to nie jest drużyna, która ma potencjał by walczyć o medal. Jeden Grozer nie wygra im meczu. Słabo na skrzydłach, na zagrywce wyróżnić można jeszcze środkowego Bohme.
Wiem, że to kiepski wyznacznik, ale Bułgarzy pokonali niedawno w LŚ Niemców 3:1. Sądzę, że podobnym wynikiem skończy się jutrzejszy mecz, a może Bułgarzy rozstrzygną wszystko w 3 setach.

Bułgaria @1.67 Betsafe
 
artur202 4

artur202

Użytkownik
Mam nadzieję,że Kurek zagra mecz życia i będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przyszłym kolegom z ligi. Plusem w naszej kadrze jest dobry zmiennik w ataku.Jak Bartman nie wejdzie dobrze w mecz to Jarosz jest w stanie pociągnąć grę naszej drużyny+pruć serwisem,który robi dosyć spore szkody u rywali.Rosjanie mają słabe przyjęcie w tym turnieju w granicy 55% my ok 65%.Największe zaskoczenie to forma Winiarskiego- wygląda nie najlepiej z Włochami zagrał bardzo fajny mecz,ale z przyjęciem u niego bywa różnie.Mam nadzieje,ze to tylko kwestia motywacji i na ruskich zagra swoje najlepsze zawody,tym bardziej,ze Kubiak jego zmiennik też nie błyszczy na przyjęciu,chodź Kubiak to fighter i nadrabia obijaniem bloku lub przepychaniem piłki w ataku ???? Co do rozgrywającego to Zagumny ma ogromne doświadczenie i nie jeden mecz z ruskimi.Paweł wygląda lepiej od Żygadło w mojej opinii+potrafi zaskoczyć rywala jakimś niekonwencjonalnym zagraniem na trzeci metr czego u Żygadły nie można się doszukać.Co do środkowych to Możdzonek nie blokuje tak dobrze jak w finałach LŚ.Pamiętam,ze w finale LM chyba ani razu nie zatrzymał Volkowa i Apalikowa na krótkiej i tu pytanie czy Możdzonek i Nowakowski czy Kosok i Nowakowski może Kosok bedzie lepiej czytał wystawy Butko/Grankina.Cichy Pit ma chyba problemy z plecami oby jakieś leki przeciw bólowe postawiły go na nogi bo może on być kluczem do wygrania tego meczu.
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Co do Polaków, to czeka nas bardzo ciężkie zadanie. Z taką grą jak w meczu z Kangurami, to dostajemy tutaj gładkie 3-0 i po zawodach. Cieniutkie przyjęcie (Winiarski:-|), brak mocy w ataku, problemy z blokiem. Naprawdę trudno to wytłumaczyć, patrząc chociażby na postawę Polaków w meczu z Włochami. Jeśli jednak nasi &quot;powrócą&quot; do swojej gry to szansa jak najbardziej jest, chociaż Rosjanie tutaj coraz mocniejsi są. Ja jednak skupię się na pograniu wcześniejszego ćwierćfinału:
USA - Włochy

Przed turniejem faworyta wskazać byłoby naprawdę ciężko, jednak po obejrzeniu fazy grupowej ja tutaj nie mam wątpliwości. Zacznę może od Włochów, których wielu tutaj brało pod uwagę w kontekście końcowego tryumfu (sam również dawałem im spore szanse). Ligę Światową olali po całości w celu lepszego przygotowania się do Igrzysk i naprawdę można było od nich oczekiwać dobrej gry. A co mamy? Grupę świetnych nazwisk, męczących się niemiłosiernie z Australią, zbierających tęgie baty od Bułgarów i Polaków. W zasadzie jeden przyzwoity mecz rozegrali z Argentyną (mecz z gospodarzami to nieco inna historia). Ogromne problemy na przyjęciu, i to w zasadzie każdego z trójki Zaytsev - Savani - Bari. Postawy Bariego to nawet nie ma co komentować, dla niego prawie każdy flot jest tutaj ogromnym problemem. Dalej mamy Travicę, którego rozegranie też delikatnie mówiąc pozostawia sporo do życzenia. Wiele niedokładności i to nawet przy prostych piłkach do skrzydeł, gra środkiem także mocno kuleje. W zasadzie Włochom pozostaje zagrywka jeśli tutaj nie zrobią &quot;szumu&quot; w środę to nie wiem czym mogli by nawiązać walkę.
A co mamy po drugiej stronie siatki? Bardzo dobrze przygotowany team, ze świetną organizacją gry w porównaniu do Włochów. Jeden przegrany mecz, z Rosjanami 2-3 co chyba bardziej wynikało z dekoncentracji Amerykanów. Stanley i Anderson grają kapitalnie, zarówno w ataku jak i na zagrywce. Do tego wysoki poziom trzyma Priddy, Jankesi wyglądają dużo pewniej na przyjęciu. Suxho jakimś wielkim rozgrywającym nie jest, ale potrafi nieźle poprowadzić grę, dość często uruchamia środkowych, także tutaj też nie widzę problemów.
Reasumując, jeżeli Włosi znacząco nie podniosą swojego poziomu gry to nie mają tutaj czego szukać nawet. A jakoś nie chce mi się wierzyć, że w przeciągu 2 dni zespół, który zbiera lanie od Bułgarów, poprawi się na tyle aby ograć mocnych Amerykanów.
USA 1.42 7/10
USA -1,5 seta 1.85 4/10

Bukmacher: Unibet
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Bułgaria-Niemcy
Jutro zmierzą się dwa zespoły reprezentujące Europę w IO.
Bułgarzy którzy wygrali dość niespodziewanie grupę A w której pokonali m.in Polskę oraz Włochów którzy jednak prezentują bardzo przeciętną dyspozycję.
Przegrali jedynie z Argentyńczykami.
Niemcy zaś zajeli 4 ostatnie premiowane miejsce uprawniające do gry w ćwiercfinale.No ale chyba nie są oni zbytnio zmartwieni tym że trafili na Bułgarów ponieważ łatwiej im będzie pokonać Bułgarów niż Polaków.
Większość jest zdziwiona dyspozycją Bułgarów przyznam szczerze że ja również jestem zaskoczony.Wewnętrzne konflikty Bułgarów pokazują jednak że bez kilku swoich gwiazd potrafią oni grać na wysokim poziomie.
Niemcy natomiast zgodnie z przewidywaniami pokonali w grupie dwie najsłabsze drużyny Serbię i Tunezję.
Jednak w spotkaniu z Brazylijczykami pokazali że potrafią walczyć.
I właśnie w spotkaniu wyżej wspomnianych zespołów przewiduję dużo walki.
TYP:Niemcy(+1.5 seta) Kurs:1.50 Buk:Unibet
Typ:Over 3.5 seta Kurs:1.45 Buk: Pinnacle Sports​
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Panowie postaram się bardziej opisać spotkanie Polska-Rosja

Chyba naprawdę ktoś niepoważny ustalał kursy, ale dla mnie to jest bardzo miła niespodzianka. Zapomnieli kto rządził w Lidze Światowej ostatnio. Nie zdziwiłem się kiedy Polska przegrała ostatni mecz. Pisałem wcześniej w tym temacie że Australia jest bardzo dobra, groźna, ale nie równa. Zdarzają im się przez to mecze porażkowe, jak z Argentyną, czy o mały włos z Italią. Ale do rzeczy.
Polacy przegrywając z Australijczykami wcale się nie skompromitowali. Trafili na groźnego rywala i nie potrafili się na niego doszczętnie skoncentrować. A Australia niszczyła nas blokiem, co nie dziwi bo zajmowali w tej klasyfikacji pierwsze miejsce. Przeczytali nas kompletnie. Rosja będzie zupełnie inną bajką. Przyznajmy szczerze że to jedna z gorszych Sbornych w ostatnich latach(IMO).
Zacznę od libero. Obmochaev gra straszną padakę. Przedostatni w statystykach libero na całym turnieju? Szok, stać go na więcej, ale jak wyprzedza go w klasyfikacji Hunter i Tutton to coś jest nie tak. Ignaczak ma o wiele więcej obron i aż o 60 więcej idealnych przyjęć! W przyjęciu Rosjanie na ostatniej pozycji. Sam zauważyłem że przyjmujący strasznie się mylą. A będą mieli kiedy bo najlepiej serwującymi są Polacy, na czele z Kurkiem z 10 asami. Najwięcej ataków? Polacy. Największa skuteczność ataku? Polacy z 39,45% Bartman 38% Kurek 36% w ataku. Rosjanie nawet nie zmieścili się w tej klasyfikacji. Rozgrywający- Butko gra strasznie przeciętnie. Częste błędy pod presją, ale trzeba przyznać, że jednak potrafi rozegrać. Pozatym Khtey i Musersky nie błyszczą. Całą grę trzyma Tetukhin oraz Mykhaylov. Ich będzie ciężko zatrzymać. Grają kapitalnie. Również w bloku Rosjanie są dobrzy.

Sądzę jednak że więcej plusów jest po naszej stronie. Kluczem będzie serwis i odrzucenie od siatki. Potrafią to Kurek, Bartman, kąśliwie Możdżonek. W rezerwie są Ruciak, Jarosz i Kubiak. Mamy czym straszyć. U przeciwników groźny Mykhaylov i zawsze groźni Musersky oraz Grankin. Ich blok także potrafimy ominąć. Kurek czy Bartman pokazali niejednokrotnie, że nawet nad blokiem zaatakują. W przyjęciu i rozegraniu mamy przewagę, może środkowi i atakujący są na podobnym poziomie.

Ja zagram na Polaków, a i w 4 setach możemy to skończyć. Naprawdę jestem optymistą przed tym spotkaniem. Jeżeli ktoś inne zdanie co do mojej wypowiedzi ma do tego prawo.

Gram Polska 2,8 Bwin
 
Do góry Bottom