>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka Plażowa 2014

Status
Zamknięty.
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Rowlandson/Krou vs Fuchs/Kaczmarek 1 @ 1.72 Bet365 ✅ 2-0
Mecz o 13:00

Mecz o 3 miejsce w ostatnich zawodach tego sezonu. Francuzi mocno rozczarowali mnie w swoim pojedynku półfinałowym. Zagrali słabo, ale trzeba pamiętać, że podobna sytuacja miała miejsce w Doha. Tam też beznadziejny półfinał, a potem rewelacyjna postawa i brązowy medal. Jutro także widzę ich jako faworytów do zwycięstwa. Przede wszystkim Krou/Rowlandson są dużo równiejszym duetem. Im tak słabe spotkanie przytrafia się rzadko. Natomiast para z Niemiec nie jest zbyt równa. Fuchs to niezły zawodnik, który posiada bardzo dobre warunki fizyczne. Solidny atak, niezły blok i wszystko wygląda w miarę przyzwoicie. Jednak już Tomasz Kaczmarek to siatkarz, który mnie w ogóle nie przekonuje. Strasznie chaotyczny zawodnik. Jego główny problem to odpowiednia skuteczność w ataku. Jeżeli dostanie piłkę choć trochę niedokładną to od razu musi plasować i z czasem staje się to mocno przewidywalne dla przeciwników. Generalnie ta para zbyt często popada w dłuższy okres słabszej gry. Dzisiejszy półfinał najlepiej to pokazał. Świetny początek, potem coraz gorzej, a na końcu to już była prawdziwa tragedia. Generalnie Francuzi w tym spotkaniu będą mieć olbrzymią przewagę w takich elementach jak przyjęcie, obrona i praca na linii blok- obrona. Wiele piłek powinni podbić i wyprowadzić kilka ważnych kontr. Na pewno do znudzenia będą posyłać serwis w kierunku Kaczmarka. Wcześniej czy później powinno to dać pozytywne efekty. Jak Kaczmarek zatnie się w ofensywie,a to zdarza mu się często to sam Fuchs nic nie zrobi. Kluczem do zwycięstwa powinna być równa postawa na przestrzeni całego spotkania. Trójkolorowi są w stanie rozegrać solidne spotkanie, bez dłuższych przestojów. Rywale natomiast zbyt mocno falują. Potencjał, możliwości większe u Francuzów. Jeżeli tylko poprawią skuteczność w ataku, a o to jestem spokojny to powinni zakończyć sezon zdobywając kolejny, trzeci medal z rzędu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
P 991

parodia

Użytkownik
Nummerdor/Varenhorst - Grimalt/Grimalt @1.61 Bet365
Holendrzy to ciekawe połączenia młodego kolosa Varenhorsta, który ładuje mocno albo bardzo mocno i starego wygę Nummerdora, który raczej preferuje siatkówkę techniczną. Relacja blok obrona też tutaj dobrze wygląda, bo Nummerdor mimo upływu lat to nadal jest z najlepiej broniących zawodników, a mając 211 cm na bloku to naprawdę boisko dla przeciwników może się skurczyć.
Z Grimaltami jakoś nie mam po drodze. Pamiętam, że w finale WT w Argentynie się zgrzali i dostali ostre bęcki. Tutaj też są w finale ale drogę mieli usłaną różami. Oprócz nowego amerykańskiego tworu Lucena/Brunner to po drodze mieli przeciętność i mizerie. Obaj nie są za wysocy, co przy wysokim bloku Varenhorsta może być powtórką z Argentyny.
Forma wysoka u obu par jednak doświadczenie na pewno po stronie Holendrów. Jeśli tylko Nummerdor meczu nie sprzedał ???? a czasami zdarzały mu się &quot;dziwne&quot; porażki (choć tutaj kurs na Grimaltów nie jest chyba tego wart) to jest spokojny o wynik.
Dodatkowo:
Bonnerova/Hermannova @1.44 Bet365
Mam to głupie szczęście, że zawsze jak oglądam Czeszki to grają rewelacyjnie. Także dziś też siadam i oglądam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom