>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka plażowa 2016

Status
Zamknięty.
wisnia_1988 131

wisnia_1988

Użytkownik
Erdmann/Matysik - Stoyanowskiy/Yarzutkin 2 2.30 Unibet ⛔ 2:0
Po roku oglądania oraz wspólnego grania plażówki, postanowiłem że napiszę coś od siebie na temat meczu powyżej. Proszę także o wyrozumiałość użytkowników, którzy naprawdę typują tą dyscyplinę na wysokim poziomie, a teraz do rzeczy:
Stawiam w tym meczu na dobrze wyglądających w grze Rosjan, młodzi chłopacy już w tamtym sezonie potrafili sprawdzić niespodzianki i pokonać przeciwników teoretycznie lepszych od siebie. W tym roku zagrali naprawdę fajny turniej na otwarcie sezonu w Iranie, przegrywając dopiero w finale i to na własne życzenie (wygrywali w TB bodajże 4-5 punktami, przegrywając 6pkt z rzędu). Lubi im się zagotować głowa i potrafią wywalić w aut kilka piłek pod rząd. W Maceio nie występowali, za to tam grali ich przeciwnicy. Niemcy w pierwszym Brazylijskim turnieju nie pokazali się z takiej strony jak chociażby w poprzednim sezonie, są ewidentnie pod formą. W Brazylii przegrali do tej pory 4 mecze pod rząd (3 w Maceio oraz 1 w Rio) i nic nie wskazuje na to, żeby było inaczej i w tym meczu. W tym turnieju Niemcy przegrali z Polakami Kantor/Łosiak po zaciętym pierwszym secie 21:23 a w drugim już zupełny łomot i przegrali do 13. Zupełnie inaczej zaprezentowali się Rosjanie też co prawda przegrywając, ale za to z parą Łotewską Samoilovs/Smedins i to po zaciętym spotkaniu do 18 obydwa sety. Podsumowując stawiam po prostu na będących w lepszej formie Rosjan, którzy są w tym meczu dogiem, bo Niemców po kursie 1.55 moim zdaniem nawet nie opłaca się tykać po tym co oni prezentują.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Ruscy zgadzam sie powinni wygrać ale ja mam inną perełkę...
Nummerdor R. / Varenhorst C. @1,50 bet365 ⛔ pieknie oddali
Do gry jak najbardziej. Dziadki Santos/Rego wczoraj przegrali z naprawdę żałosnymi Prudlami i nie widzę po prostu szans. Zagrywka jedynie coś tam funkcjonuje i to by było na tyle.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Nicolai/Lupo - Olson/Casebeer 1 ✅
Alison/Bruno Schmidt - Virgen/Ontiveros 1 ✅
Fijałek/Prudel - Liamin/Barsouk 1 ✅
Nummerdor/Varenhorst - Ricardo/Emanuel 1 ⛔ ????
Ranghieri/Carambula - Finsters/Tocs 1 ✅
@ 2.56 sts
Włosi to pajacyki śmieszne, naprawdę. Goście mają papiery na zwycięstwa, ale Lupo to głowę ma naprawdę pusta. Technicznie jest świetny, tak samo jak Nicolai. Oni powinni cały czas balansować na 3 rundzie. No, a jest jak jest wczoraj ograli Meksykanów, ale musieli przypajacować. Amerykanie są mega słabi, duży oklep od Alisonów, wszystkieog się po Włochach można spodziewać, ale nie tego, że przegrają z ta parą.
Alisony numer 1, forma numer 1. Dla mnie biorą ten turniej, świetny Bruno, Alisona trochę gorzej, mozna go zatrzymać, ale Meksykanie do tego argumentów nie mają żadnych. Powinno być szybko, łatwo, bo gorące głowy Meksykanów nie poradzą sobie z blokiem Alisona tak samo jak sobie nie dały rady z Evandro.
Ja wiem, ze Fijałki wczoraj znowu dali popis, ale do wina Grześka. Prudel wyglądał o niebo lepiej. Rywale naprawdę słabi, Borsouk fatalnie przyjmuje, Liamin też leszczyk. Bez przesady, że Polacy jeszcze bedą z takimi parami przegrywać. Mecz o 2 miejsce, jak przegrają będzie 3, potem 1 runda, dobra para i zjazd do bazy, muszą to uniknąć. Prudel wczoraj zaczął coś pracować blokiem, więc liczę na podtrzymanie tego, bo Ruskie jak Ruskie, parę czap i zaczynają się gotować.
Włosi to chyba już tak mają, można to samo napisać o nich co i o Lupo. Gdy grają na serio to świetnie im idzie, a jak lekceważąco to sobie przegrywają z jakimiś amatorami. Łotysze naprawdę słabi, nie widzę dla nich tutaj szans.
Nummerdory to świetowy typ. Ciężko powiedzieć w jakiej są formie bo ograli totalnych ogórków, jednak ja to widzę tak. Skoro Emanuel nie poradził sobie z zagrywka Prudla no to jak ma sobie poradzić z Varenhorsta jak ten mu będzie słał bomby? Do tego Nummerdor to kot w defensywie. Powiem tak, nie zdziwi mnie tylko jedno, jeśli Holendrzy własnymi błędami to przegrają, 1 turniej, pamiętam, że zazwyczaj dla nich średni. No, ale jak ograniczą to do minimum to będzie szybkie 2:0. Bo Varenhorst na zagrywce i bloku to kozak. Ricardo już nie ten nos co kiedyś. Kurs naprawdę z kosmosu patrząc na wyniki Holendrów. Jest to mina albo prezent? Przekonamy się. Na pewno warto grać przeciwko Emnauelowi, który tak naprawdę już gra tylko dla pożegnania się z publika.
Doppler/Horst (AUT) - Rosenthal/Brunner (USA) 1 @ 1.53 bet365
Standardowy typ tak jak w przypadku Erdamnów. Brunner to mega cieniasz, wczoraj od prowadzenia 17:14 do 17:19, 3 ataki w taśmę. Potem już było tylko gorzej. Rossenthal jak nie idzie, nawet nie rusza do piłek. Austriacy to naprawdę dobry duet, może Doppler to za duży młotek, bo idzie na siłę i potem zabija się na blokach, ale Brunner? Nie. On go nie zatrzyma. Wczoraj niby porażka z Francuzami, niby wydaję się, ze forma w lesie. No, ale z kim mają wygrać jak nie z parą żałośnika LordaBrunnera i mającego ciągle gdzieś Rossenthala? Horst to świetny defensor jak i technik, kiedyś osiągał wielkie suckcesy z Goschem. Z Doppleram trochę ciężej, bo to cięższy siatkarz, ale jakby byli w formię to wygraliby 2:0 2x15, a że nie są to mogą pomęczyć, ale i tak koniec konców powinni wygrać. Amerykanie przegrywają wszystko jak leci. Kto z nimi przegra ten... ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
J.Broder / K.Valjas2.V.Arvaniti / P.Karagkouni 2 @ 2.30 Marathon ✅
Bawden L./Clancy T. - Antonelli M./Maestrini L. 1 @ 2.45 Marathon ✅
Silva J. F./Lima T. - Brzostek M./Kolosinska K. 2 @ 3.55 Betsson ⛔
Fendrick L./Sweat B. - Humana-Paredes M./Pischke T. 2 @ 2.00 Betsson ⛔
Zumkehr N./Heidrich J. - Xue C./Xia X. 2 @ 1.85 Marathon ⛔
E.Ukolova/E.Birlova +8,5 @ 1.92 Marathon ⛔
Larrisa/Tallita under 76,5 @ 1.83 Bet365 ✅
Słabo to wyszło, Rosjanki się posypały przerażliwe, a Polki cyrk, myślałem, że będzie dużo lepiej.
Opiszę po trochę każdy zakład, bo moim zdaniem faworyci w tym turnieju to śmieszna sprawa, dlatego wybrałem sobie taki zestaw dogów. Kursy różne, ale liczę, ze coś wejdzie.
Zaczynają od Kanadyjek to one wyglądają strasznie mizernie, przegrywają większość spotkań. Miały w tamtym sezonie nizły okres gry, a potem zjazd w dól. Tutaj też gwałt o Brazylijek i dość szcześliwa wygrana z Argentynkami. Patrząc na grę Greczynek to jeden wielki szok. Karaguni kiedyś nie miała pojęcia o siatkówce, a teraz? Dziewczyna tłucze, aż miło. Dodatkowo ma tutaj doswiadczoną partnerkę. W tym turnieju zagrały każdy mecz świetnie, zaczynają od wygranej z Hanselkami, potem z Barbara/Agatha i na koniec zwycięstwo z Gallay/Klug. Dlaczego są dogiem? Nie mam pojęcia, rywalki bez formy, zdecydowanie w ich zasięgu. Jak utrzymają grę z wczoraj to spokonie do wygrania.
Bawden/Clancy to chyba najmniej pewny typ, ponieważ one nie są w najwyżeszej formie. Zawodniczki, które są świetne, ale niestety potrzeban jest fomra. Clancy świetny serwis, mocny atak. O Brazylijkach wczoraj pisałem, są przesłabe. Jak przyjmują średnio to nie ma opcji że poradzą sobie z serwisem Clancy, która zagrywa piekielnie mocno. Oczywiście to idzie w dwie strony, bo Australijki też średnio przyjmują. Jak dla mnie obie pary są bez formy, ale zdecydowanie więcej argumentów za mają Bawden i Clancy.
Wczoraj Polki grałbym mocniej, ale dzisiaj nowy dzień, więc może Juliany z Tajana się ogarną. No, ale grają fatalnie, nic nie przyjmują, potem ratunkowe akcje. Polki dobra forma, dwa zwycięstwa. Poprzedni turniej też niezły. Mecz o 1 miejsce w grupie. Jeśli Brzostek się nie przestraszy tak jak z Antonelli gdzie miały w obu setach 17:14 to wygrają. Bo są w dobrej formie, a rywalki wprost przeciwnie, przyjmują wszystko w krzaki. Warto.
Kanadyjki młode, utalentowane, więc kurs trochę dziwi. Bo owszem, 1 mecz słabszy, ale potem świetny z Amerykankami Walsh/Ross. Fendrick i Sweat w tym roku nie wygrały jeszcze spotkania, Sweat kompletnie nic nie przyjmuję. Fajnie się uzupełniają Kanadyjki, dobrze w obronie. Tutaj powinny podbijać ataki Sweat. W poprzednim roku Kanadyjki wygrały z nimi 2:0.
Xue/Xia to zdecydowanie lepsza para, nie mówię już o tym, ze one są w formie, bo nie są. Jak dojdą do niej to zaczną wpadać półfinały. Xue to jednak z najlepszych siatkarek świata, była bo była, ale dalej dużo potrafi. Xia za to młoda, popełniająca błędy. Zumkher nie poradzi sobie z zagrywką Chinek. Dla mnie ten kurs to przesada, dałbym max 1.5.
Ross kompletnie poza grą, atakuję bardzo słabo. Rosjanki w bardzo dobrej formie, na pewno stać ich na seta. Walsh niby na bloku świetnie, ale one w ataku powinny je omijać. Potrzeba 2 setów do 17, więc jest to do zrobiena tym bardziej, ze Amerykanki nie wykręciły tej lini ze słabszymi. Rosjanki potrafią grać w siatkówke, jak się nie przestraszą Walsh to spokojnie to wejdzie. BO tak jak mówię forma Ross jest daleka od ideału.
No i ostatni typ, moim zdaniem spokojnie do ugrania. Wczoraj Larrisy trochę się pomęczyły, ale godzina pożna moze dlatego. Z Hiszpankami bedzie łatwo, bo zawsze tak było. Dodatkowo Hiszpanki kompletnie bez formy, nie ma o czym gadać, wstawiam tylko H2H.
Antunes/Franca 2 Baquerizo/Fernandez 11 21-15, 21-14 0:35
Antunes/Franca 1 Baquerizo/Fernandez 9 21-15, 21-16 0:34
Antunes/Franca 13, Q1 Baquerizo/Fernandez 5 23-21, 21-16
Antunes/Franca 19 Baquerizo/Fernandez 6 21-15, 21-16
Ktoś coś może sobie wybierze, moim zdaniem każdy typ ma sporę szansę wejścia.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Bokerman/Fluggen - Evandro/Pedro 1 @ 2.62 bet365 ⛔
Ten kurs to jest cudeńko. Bo Brazylijczycy są już pewni odpadnięcia z turnieju, nie ma opcji, żeby dalej przeszli. Grają tutaj tragicznie, Evandro zabija sam się o blok, a Pedro wali po autach. Dwie mocne porażki, dlatego Niemcy sobie powinni wyjść i ten mecz wygrać. Oni jak są w formie potrafili pokonywać Łotyszy, Dalhausserów. Tutaj wyglądają dobrze, 2 x pokonując rywali 2:0. Sama zagrywką nie wygrają, a Bockerman to dobry blokujący. Fluggen świetnie czyta grę w defensywie. Nie rozumiem gdzie oni ta formę zgubili Evandro z Pedro. Wątpię, żeby się spinali w ostatnim meczu.
J.Gibb / C.Patterson2.A.Ranghieri / A.Carambula 2 @ 2.30 Marathonbet ✅
Tutaj kursy powinny być odwrotne. Casey w formię wakacyjnej. Przegrali z Kanadyjczykami co jest dużym wstydem. Grali bardzo słabo. Wczoraj z Łotyszami też duże mękki. Włosi trochę tam pajacują, ale i tak grają dobrze. Gibb też z roku na rok co raz słabszy. Myślę, że lekko można spróbować.
Ricardo / Emanuel2.N.Liamin / D.Barsouk 2 @ 5.10 Marathon ⛔
Rosjanie grają tutaj bardzo poprawnie, nie czapują się. Z przyjęciem trochę gorzej. Emanuel ledwo skacze, jeszcze gorzej przyjmuję. Mecz z Holendrami to była kabaret, bo kazda zagrywka w Emanuela kończyła się punktem dla Holendrów. No, a oni ciągle zagrywali w Ricardo co kończył wszystko. Nie ogarniam tego, Fijałki serwowali na Emaneula i nie mieli problemów ze zdobywanie punktów. Rosjanie może nie są wybitni, ale kurs na emerytowanych siatkarzy to przegięcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fiszu1 46

fiszu1

Użytkownik
mateo1961 ile jeszcze musi Ci meczy udupic zebys dal sobie spokoj z tymi zenujacymi opisami. ja dzis zagralem pare pewnych typow od ciebie ale w druga strone i jestem na malym plusie. a na wieczor zagram na evandro dw 2:0 skoncz prosze bo to czytaja ludzie ktorzy nie maja pojecia o tej dyscyplinie (tak jak ja) a jak ty dasz te swoje opisy ze ten mecz to perelka i ze nie ma innej opcji ze nie wygraja to ludzie graja bo ci ufaja a pozniej okazuje sie wielka wtopa. rob sobie opisy w domu na kartkach a nie tu to ludzie przynajmniej nic nie straca. pozdro
 
sixeros 1,4K

sixeros

Użytkownik
fiszu1 proszę Cię nie udzielaj się jezeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Piszesz o zaufaniu do osoby którą znasz z nicku, szczerze mówiąc jest to troche żenujące/ jeżeli nie masz pojęcia o tej dyscyplinie i grasz to ponieważ ktoś anonimowy napisał w sieci że jest to perełka to żenujący jesteś Ty i osoby które tak grają. Również Cię pozdrawiam.
Żeby wpis nie był bezwartościowy to napisze pare słów i podam swojego dubelka
Samoilovs / Smedins vs Erdman / Matysik 1 (1.36)
Łotysze niespodziewanie przegrali z Polakami (Łosiak/Kantor) gdzie byli zdecydowanymi faworytami i mają taki sam bilans 1-1 jak kolejni rywale. Obydwie pary wygrały z parą Stoyanovskiy / Yarzutkin więc można powiedzieć że grają pomiędzy sobą o 2 miejsce w grupie. Co do formy to Niemcy ostatnio zdecydowanie dołują (w Macai bez wygranego meczu) Ciężko ocenić Łotyszy bo jest to ich pierwszy turniej dlatego nie ma co przesadzać ze stawką ale ja polecam.
Do dubelka od siebie moge polecić. Matauatu L./Pata M. - Dubovcova N. / Nestarcova D. (Typ: 2) 1.30.
AKO: 1.77
Mecze już niedługo
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
GS Rio Mężczyźni
Od 19.30​



Brouwer/Meeuwsen vs Herrera/Gavira 1 @ 1.53 ✅ 2-0
Virgen/Ontiveros vs Olson/Casebeer 1 @ 1.28 ✅ 2-0
Alison/Bruno vs Nicolai/Lupo 1 @ 1.30 ✅ 2-1
@ 2.56 Bet365 ✅✅✅



Próbujemy taki trebel

Krótki opis, bo czasu dzisiaj nie za wiele.

Brouwer/Meeuwsen
to duet bardzo ofensywny, który w ataku ma ogromny potencjał. Brouwer ma znakomity serwis z wyskoku, potrafi ładnie rozrzucić rywali. Meeuwsen ma ogromny zasięg w bloku, przebić się przez jego ręce nie jest łatwo. Holendrzy powinni tutaj narzucić swój rytm i zdominować rywali. Tym bardziej, że ta ich dyspozycja wyraźnie lepsza. Hiszpanie słabo wyglądają, ponieśli dwie porażki i ciężko im utrzymać wysoki poziom gry. Ich siła tkwi w dobrym zgraniu, szybkości i technice. Kiedy jednak w tych aspektach czegoś brakuje to ciężko im walczyć z ofensywnie usposobionymi rywalami.
Vigen/Ontiveros to solidna para, która potrafi czasami wiele namieszać. Dobrze poukładani zawodnicy, szybcy, mobilni i wyraźnie lepsi pod względem technicznym. Organizacja gry powinno być zdecydowanie po ich stronie. Amerykanie to typowa przeciętna para bez większych możliwości. Mecz o awans więc to Meksykanie powinni potwierdzić, że są duetem prezentującym wyższy poziom i pewnie wygrać ten mecz.
Alison/Bruno wyglądają pewnie i spokojnie realizują swój plan. Bruno już jest w wysokiej formie, czasami tylko Alison w ataku ma problemy, ale większych uwag do ich gry mieć nie można. Włosi to dobra para, ale strasznie nierówna. Lupo to niski zawodnik i jak dostanie kilka czap od Alisona to jego pewność w ofensywie może szybko zniknąć. Generalnie ta świetna współpraca Brazylijczyków na linii blok-obrona powinna przynieść wiele kontr i co za tym idzie szans na punkty. Nicolai/Lupo nie są na tyle powtarzalni, aby moc zagrozić dobrze dysponowanym mistrzom świata.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Dzisiaj już normalnie gram.
Lucena/Dalhausser- Nummerdor/Varenhorst 1 @ 1.60 Unibet ✅
Oglądając Holendrów widać, że ich forma jest daleka od optymalnej. Nummerdor kompletnie nic nie gra, w obronie oczywiście sporo podbija, jednak zaraz potem odda atakiem w aut. To samo można powiedzieć o jego koledze. Po ciężkim meczu ograli Rosjan. Potem komedia z Brazylijską parą Ricardo/Emanuel. No i mecz z Polakami był naprawdę kiepski w ich wykonaniu. Polacy wygrali łatwo 1 seta, w drugim zaczęli oczywiście sami sobie przeszkadzać, Mariusz walił po autach, Fijałek też słabo. Mimo odrobienia kilku punktów w końcówce nie popisał się Grzesiek. TB to fatalny początek Polaków, 14:12 dla Holendrów i Grzesiek bez problemu podbija ataki Nummerdora, robi się po 14. Szansa na meczowa, nie wiadomo jakim cudem Prudel dał sobie obić ręcę, gdy Nummerdor był w sytuacji tragicznej, a w konsekwencji Fijałek ostatni atak wyrzuca w aut. Polacy byli lepsi, bez dwóch zdań. Głupie błędy odebrały im zwycięstwo. Ok, Holendrzy mogą się podnieść, mogą zagrać lepiej, ale patrząc na formę Phila to i tak faworytami będą Amerykanie. Lucena jak zawsze musi trochę popajacować, w meczach grupowych, jakieś śmieszne ataki, zabawa, ale gdy już przychodzą poważne mecze to Nick się spina. Robiąc tak na szybko analizę, to Varenhorst na bloku Phila się zabiję, więc może pójdą w niego zagrywką, ale w to wątpię, Nummerdor przyjmuję na tyle kiepsko, że można zaryzykowac i iść w doświadczonego Holendra. Amerykanie przegrali z Rosjanami, ale to też należy traktować z przymrużeniem oka, najważniejsze mecze zaczynają się od dzisiaj. Dalhausser potrafił ośmieszać Varenhorsta już nie raz, dając mu 5-6 czap w meczu. Dlatego liczę na podtrzymanie formy Amerykanów, a dodatkowo większej powagi Luceny. Obaj Holendrzy wyglądają słabo i nie chcę mi się wierzyć, że nagle zaczną grać swoją najlepszą siatkówkę.
Do tego lżej:
Wang/Yue (CHN) - Meppelink/Van Iersel (NED) 2 ✅
Menegatti/Orsi Toth (ITA) - Artacho Del Solar/Laird (AUS) 1 ✅
@ 1.95 Marathon
Chinki są bez formy, w Brazylli numer 1 przegrały wszystko. Tutaj z Maria i Lilliane przegrały wygrany mecz, z Australijkami udało się wygrać. No, ale to co zrobiły z Niemkami już sprawia, że gram na Holenderki. Traciły punkty seryjnie. Holenderki jak to Holenderki w grupie potrafią przegrać z każdym. Porażka z Czeszkami, porażka z Borger. No, ale w meczu dalszej fazy grają dużo lepiej. Tutaj obie z trudna zagrywką, a to, że Chinki nie potrafią przyjmować jest wiadomo. Patrząc na formę z osatnich turniejów, ciężko nie zagrać na Holenderki.
Włoszki może nie zachwycają. Dwie porażki, ale ja im zaufam. Marta to świetna zawodniczka, a Vika niestety topi ten okręt. Słaba w przyjęciu, ataku. No, ale z gorszymi zawodniczkami sobie powinny poradzić. Australijki młode, niedoświadczone czasem potrafią zaskoczyć. Tak naprawdę pierwszy raz udało im się zajść tak daleko, więc ciężko sobie wyobrazić, że awansują jeszcze dalej. Obie mogą nie poradzić sobie z trudna zagrywką Włoszek. Zaufam doświadczeniu Marty i zagram je.
Jeśli ktoś chcę grać na odwrót proszę bardzo :grin: Ja jeszcze polecam swoję inne zakłady z tematu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
GS RIO
Od 20.00​




Doppler/Horst vs Beeler/Strasser 1 @ 1.44 ✅ 2-1
Lucena/Dalhausser vs Ranghieri/Carambula 1 @ 1.25 ✅ 2-0
Walsh/Ross vs Antonelli/Lili 1 @ 1.20 ✅ 2-0
@ 2.16 Bet365 ✅✅✅



Leci taki trebel.

Doppler/Horst to para, która może i nie posiada jakiś znakomitych warunków fizycznych, ale preferująca ofensywny styl gry. Obaj posiadają dosyć regularną i mocną zagrywkę z wyskoku. Często tym elementem potrafią ładnie odrzucić rywali od siatki i utrudnić im akcje w ofensywie. Austriacy to solidna para, która mając swój dobry dzień bez problemu mogą zdominować większość przeciwników. W Rio wyglądają dosyć pewnie, w grupie bilans 2-1 i na pewno są oni w tej rywalizacji faworytem. Beeler i Strasser to duet mało regularny. Owszem potencjał mają, ale czasami gra im się szybko sypie. Beeler to niezły defensor, ale strasznie nierówny w ataku. Z kolei Strasser groźny na siatce, ale trochę drewniany w przyjęciu i wystawie piłki. Dobra zagrywka Austriaków to klucz do sukcesu i według mnie rywalom ciężko będzie utrzymać wysoki poziom w swojej pierwszej akcji.
Lucena/Dalhausser to wiadomo, że para numer 1-2 na świecie. Nie tak dawno grali z Włochami, na własne życzenie przegrali 1 seta, a potem już jak walec się po nich przejechali. Philip jak złapie swój rytm na bloku to Carambula staje się bezradny, traci głowę i zaczyna mocno bić przed siebie. Amerykanie są bardziej stabilni, spokojnie wyczekują swoich rywali, a potem im odjeżdżają. Może jakiś dla włoskiej pary, ale nic więcej.
Walsh/Ross to legendy plażówki, wielkie mistrzynie. Na ten moment ich przewaga nad rywalkami nie powinna podlegać dyskusji. Brazylijki nie są zagrane. Obie strasznie falują w przejęciu, przede wszystkim Lili mocno szarpie. Jeżeli taki element szwankuje to o dobrą grę ciężko. Amerykanki grają równiej, nie przydarza się im tak wiele przestojów i to pozwala im zachować cały czas dobry rytm. Brazylijki od początku sezonu grają jak na swoje możliwości słabo i z taką dyspozycją nic tutaj nie ugrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
GS Rio - Kobiety
od 13.00​




Menegatti/Orsi Toth vs Borger/Buthe 1 @ 1.72 ⛔ 0-2
Barbara/Agatha vs Forrer/Verge-Depre 1 @ 1.14 ⛔ 1-2
@ 1.97 Bet365 ⛔⛔⛔



Z dziewczyn taki dubel.

Menegatti/Orsi Toth sprawiły wczoraj sporą niespodziankę eliminując Larisse i Talite. Na pewno Włoszki to para z ogromnym potencjałem i takie wygrane dziwić nie mogą. Kilka razy słyszałem, że w tej parze tylko Marta trzyma grę, a Wiki to przeciętna zawodniczka. Osobiście się z tym nie zgodzę, bo owszem to Menegatti wiedzie prym, jest bardziej doświadczona i też klasa sportowa u niej wysoka, ale Orsi Toth ma spore możliwości. Jest to dalej młoda dziewczyna i spokojnie będzie podnosić ten poziom gry. Niezła w grze na siatce, trochę nierówna w ofensywie i przyjęciu, ale jako całokształt wygląda solidnie. Włoszki fajnie się uzupełniają. Ta praca na linii blok-obrona musi się podobać. Widać też, że z meczu na mecz się rozkręcają i wróżę im nawet medal. Co do Niemek to powiem tak, że za nimi trudno trafić. Brakuje im stabilizacji, bo często po wygranym secie wysoko, potem dostają mocno w plecy. Często tracą koncentrację, gubią się w ataku i zbyt łatwo wypadają ze swojego rytmu. Buthe ma problemy w przyjęciu, potem nie jest w stanie nadrobić tego w ataku. Taktyka Włoszek zapewne będzie polegać na zagrywce w Buthe. Britta często nie wytrzymuje kondycyjnie trudów spotkania i spora ilość przyjęć + ataków może spowodować jej problemy w dalszej fazie spotkania. Wczoraj gra Menegatti/Orsi Toth mogła się podobać i jeżeli utrzymają poziom i wysoką skuteczność w pierwszej akcji to raczej w tym spotkaniu będą niezagrażone.

Barbara/Agatha jeszcze nie są w optymalnej formie co raczej nie może dziwić, ale i tak spokojnie wygrywają spotkania. Wiadomo, że jest to para przede wszystkich równa na tle innych duetów i grająca bardzo pewnie w ofensywie. Skuteczna zagrywka, blok + dobra postawa w obronie. One są kompletne. Owszem teraz jeszcze brakuje im tego najlepszego rytmu, tej powtarzalności, ale w pokonaniu rywalek nie powinno to przeszkodzić. Szwajcarki to solidna europejska para, ale nic więcej. U nich przyjęcie mocno szwankuje. Młodsza Anouk ma w tym elemencie problemy i często przydarza się im gorszy okres. Z kolei Isabelle w ataku ma problem kiedy pod drugiej stronie staje dobrze blokująca. Zaczyna grać zbyt pasywnie, zbyt zachowawczo. Na ten moment w tej rywalizacji Brazylijki są o ten poziom wyżej. Zarówno pod względem technicznym jak i fizycznym. Ich gra jest bardziej powtarzalna i w tych kluczowych momentach potrafią przechylić szalę na swoją korzyść. Sensacji raczej być nie powinno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 5

jaro922

Użytkownik
Nawet nie mow.... Te baby maja cos z glowa to nie pierwszy raz cos takiego. Cala jesien lto gralem z rogerem i co dalem mecz bab to zawsze to samo. Albo sprzedaja albo w gloach poprzestawiane
Rekodzistki to prowadziły 8:3 w 3 secie i przegrały
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Łosiak/Kantor (POL) - Fijałek/Prudel (POL) 1 @ 2.55 bwin ✅
Myślałem, że kursy będą równe, ale widzę, że jednak mocne faworyzowanie Fijałków. To nie jest typ dlatego, że Kantory ograli tutaj Dalhaussera i Lucene. Oczywiście zagrali bardzo dobry mecz, jednak tak słabych Amerykanów to nie widziałem od dawna. W sumie to Polaków już mogło tutaj nie być, wczoraj z Turkami w swoim stylu, po 1 wygranym secie odstawili stały punkt programu, czyli bawimy się siatkówką. Turcy wyczuli swoją szansę i doprowadzili do TB, a tam prowadzili 4:0, 12:8, jednak Łosiak pograł świetnie w defensywie. Łosiaki grają tutaj bardzo dobry turniej, pokonali świetna parę Łotewską, choć bez formy, jednak warto dodać, ze po 1 przegranym secie, a to rzadkość u nich. Łatwe zwycięstwo z Niemcami. Fijałek z Prudlem wyglądają dużo gorzej. Fatalny poprzedni turniej. No, a tutaj z emerytami cyrk, mieli 21:14 i 10:5, a mimo to zrobili TB. Potem kolejny słaby mecz z Rosjanami i w końcu porażka po fatalnym meczu z Nummerdorami. Podsumowując grupę, było słabo. Potem trafili na wyśnioną drogę, najpierw para Mekńsykańska, a w kolejnym meczu niezrównoważeni Francuzi z który trafili seryjnie punkty.
Ja rozumiem, że teoretycznie para Fijałek/Prudel jest nasza numer 1. No, ale ja już przed rozpoczęcie sezonu pisałem, że ich Kanotory wygryzą. Bo fakt, że Fijałek jest lepszy od Łosiaka. W defensywie obaj świetni, jednak pewność gry po stronie Grześka. To Kantor zjada Prudla. Atakiem to już nie mówię, ale blokiem robi niesamowitą robotę o czym przekonali się Amerykanie.
Umiejętności tych par są takie, ze Kantory bazują na świetnej defensywie i szybkim grze w ataku. Para, która w tamtym roku już miała lepsze wyniki od Prudla. No, a tutaj Mariusz gra tragicznie. W ataku błędy, blokiem mało kiedy coś postraszy. Para Kantor z Łosiakiem jest w dużo lepszej formie. Tutaj powinni postawić na zagrywkę z Prudla i blok Kantora. O ich atak się nie obawiam, chyba, ze Fijałek będzie miał świetny mecz w defensywie. No, ale prawda jest prosta, jedynie Kantor z Łosiakiem ten mecz mogą przegrać w głowach. Tak jak już to zrobili w Iranie, gdzie przegrali z Katarczykami. Tutaj kolejna wielka szansa i pytanie co zrobią? Pajacować potrafią jak mało która para, kłócić się jeszcze wiecej. No, ale jeśli nie będzie powodów to ten mecz wygrają 2:0.
edit: hehe mój błąd ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
GS Rio Kobiety - Półfinał
Od 22.00​



Forrer/Verge-Depre vs Kołosińska/Brzostek 1 @ 2.00 Bet365 ⛔ 1-2


Mam wrażenie, że tutaj faworyzowanie Polek wcale nie jest jakoś szczególnie uzasadnione. Owszem Monika z Kingą grają dosyć skutecznie, ale na pewno niezbyt równo. Ta gra cały czas faluje i tracone sety niemal w każdym spotkaniu najlepiej to obrazują. Oba duety są dosyć podobnie ułożone. Kinga to taki odpowiednik Verge-Depre. Obie wysokie, mocne w grze na siatce i też mające swoje kłopoty w przyjęciu. Z kolei Monika gra dosyć podobnie do Forrer. Z tym, że może ona jest pewniejsza w przyjęciu, ale za to słabsza w ataku. W tym meczu przewagę mogą zrobić dwa elementy: zagrywka + blok. Akurat Szwajcarki mają ciekawy serwis. Tutaj przede wszystkim Anouk potrafi popisać się fajną seria. Jej flota jest dosyć agresywny i płaski. Ta dziewczyna ma też kapitalny zasięg i takie połączenie taktyki polegające na dobrym serwisie w Brzostek może przynieść wiele korzyści. Monika pewnych barier nie przeskoczy w ofensywie, a że trudno ominąć blok rywalek najlepiej pokazał dzisiejszy ćwierćfinał z Brazylijkami. Nie odbieram szans naszym dziewczynom, ale mam wrażenie, że brak stabilności może im tutaj mocno skomplikować sprawę. O wadach szwajcarskiej pary wiele pisałem, ale też nie można dostrzec, że w tej fazie play-off grają na bardzo wysokim poziomie. Mając na rozkładzie takie pary jak Holtwick/Semmler, Laboureur/Sude oraz Agatha/Barbara muszą się czuć pewnie i wiedzą, że stać je tutaj na finał. Gdyby ta przerwa między meczami 1/4 i 1/2 była krótsza można by szukać przewagi polegającej na zmęczeniu Szwajcarek, ale tutaj było wiele czasu na odpoczynek. Duety o podobnym potencjale, zbliżonych umiejętnościach, ale w tym GS według mnie lepsze wrażenie robią Szwajcarki, one są na fali i tym razem to im zaufam.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
GS Rio Kobiety - Półfinał
Od 22.00​






Forrer/Verge-Depre vs Kołosińska/Brzostek 1 @ 2.00 Bet365





Mam wrażenie, że tutaj faworyzowanie Polek wcale nie jest jakoś szczególnie uzasadnione. Owszem Monika z Kingą grają dosyć skutecznie, ale na pewno niezbyt równo. Ta gra cały czas faluje i tracone sety niemal w każdym spotkaniu najlepiej to obrazują. Oba duety są dosyć podobnie ułożone. Kinga to taki odpowiednik Verge-Depre. Obie wysokie, mocne w grze na siatce i też mające swoje kłopoty w przyjęciu. Z kolei Monika gra dosyć podobnie do Forrer. Z tym, że może ona jest pewniejsza w przyjęciu, ale za to słabsza w ataku. W tym meczu przewagę mogą zrobić dwa elementy: zagrywka + blok. Akurat Szwajcarki mają ciekawy serwis. Tutaj przede wszystkim Anouk potrafi popisać się fajną seria. Jej flota jest dosyć agresywny i płaski. Ta dziewczyna ma też kapitalny zasięg i takie połączenie taktyki polegające na dobrym serwisie w Brzostek może przynieść wiele korzyści. Monika pewnych barier nie przeskoczy w ofensywie, a że trudno ominąć blok rywalek najlepiej pokazał dzisiejszy ćwierćfinał z Brazylijkami. Nie odbieram szans naszym dziewczynom, ale mam wrażenie, że brak stabilności może im tutaj mocno skomplikować sprawę. O wadach szwajcarskiej pary wiele pisałem, ale też nie można dostrzec, że w tej fazie play-off grają na bardzo wysokim poziomie. Mając na rozkładzie takie pary jak Holtwick/Semmler, Laboureur/Sude oraz Agatha/Barbara muszą się czuć pewnie i wiedzą, że stać je tutaj na finał. Gdyby ta przerwa między meczami 1/4 i 1/2 była krótsza można by szukać przewagi polegającej na zmęczeniu Szwajcarek, ale tutaj było wiele czasu na odpoczynek. Duety o podobnym potencjale, zbliżonych umiejętnościach, ale w tym GS według mnie lepsze wrażenie robią Szwajcarki, one są na fali i tym razem to im zaufam.
Będzie gdzieś jakaś transmisja?
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Będzie gdzieś jakaś transmisja?
Jakżeby inaczej, Krzysio Wanio i jego rozkmina na Polsat Sport News ????
Mecz Polek + Holendrów z Brazolami, potem powtórki pozostałych dwóch meczy 1/2.
Co do Kingi i Moniki, to one weszły do tego półfinału bez gry, Kanadyjki poddały, a Szwajcarki po trzysetówce takżę są w gazie po wyeliminowaniu Agathy i Barbary
 
M 52

mentos

Użytkownik
Ten dzial tovjest plugastwo tego forum, caly czasvgram przeciwko wam i smieje sie z was dalej kompromitujcid sie w tych smiesznych opiniach , wydumani eksperci. Zal patrzec co tutqj wypisujecie. Kompromitujecie sie w kazdym calu slabiaki.
 
kaczy2205 338

kaczy2205

Użytkownik
roger dlaczego zabijasz takie zajebiste mecze ? pograłem na szwajcarki wchodze do działu patrzę że ty również i odrazu wiadomo że będzie wtopa.gdy nasze typy się powielały mam skutecznośc 0/10 / prosze odpuszczaj takie mecze bo pewna kasa przechodzi ludziom koło nosa
 
M 52

mentos

Użytkownik
Hahahahaha bingo kolejna kasa na konto. Kompletnie nic nie wiedzialem o zawodniczkach brak wiedzy rzut moneta rownoznaczne z pisaniem tyrad jak mnie to bawi. Popijam piwko smieje sie i z czyjej glupoty mam jeszcze wiecej kasy. Tak dalej czekam na wiecej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom