>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkówka plażowa 2023

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Zainteresowanie siatkówką plażową jest małe jednak należy zrobić temat.
Zapraszam wszystkich zainteresowanych :)
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Zaczynamy Mistrzostwa Europy kobiet i mężczyzn w Wiedniu. Dziś zaczynają Panie w grupie, jutro Panowie a pod lupę biorę dziś jeden zakład :

Hermannova/Stochlova vs Placette/Richard @ 1.85 óni - godz.12:00 - Stochlova niestety nie dojechała na TB 😞

Wydaje mi się, że bukmacherzy bardzo często nie doceniają czeskiej pary. W ostatnim czasie Panie kilka razy były w pozycji underdoga i udało się wygrywać mecze. Barbory Hermannovej nie trzeba nikomu przedstawiać - doświadczona zawodniczka, która najlepsze wyniki w karierze miała z partnerką Marketą Slukova. W parze w tym, jak i w poprzednim roku występuje z mlodszą, mniej doświadczoną zawodniczka - Marie-Sarą Stochlovą. Nie mniej jednak Panie potrafiły już zaistnieć jako para w świecie plażówki i wygrały turniej w Dubaiu, w zeszłym roku. Ostatnio 3 miejsce w dobrze obsadzonym turnieju w Montrealu po wygranym tie-breaku ze szwajcarską parą Bobner/Verge-Depre. Ogladalem ten mecz i Czeszki praktycznie przez cały mecz przegrywały żeby w ostatecznym rozrachunku odnieść zwycięstwo. Jak widać glowa u Pań w takich momentach nie zawodzi. Według mnie jest to mecz otwarcia ale i mecz o drugie miejsce w grupie (prawdopodobnie na 99% fiest position zajmią Włoszki). Warunki fizyczne porównywalne obu par - Czeszek i Francuzek. Bezpośrednie starcia również dla Czeszek, w zeszłym roku wygrana po niezwykle zaciętej walce w tie-breaku aczkolwiek uważam, że Panie przez rok grania razem się już "dotarły" i dzisiejszy mecz powinien należeć do zdecydowanie łatwiejszych niż poprzednie spotkanie tych par. Pobieram Czeszki na start turnieju, good luck!
 
Ostatnia edycja:
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Lippman/Ludwig vs Stam/Schoon @ 2.75 óni - niestety sama Laura meczu nie wygra, Lippman* tragedia w przyjęciu. W pierwszym secie z 13-10 dla Niemek zrobilo się 13-19, wszystko przez przyjęcia Lippman. No cóż, próbujemy dalej ale wyniki dziś mnie trochę mocno zaskakują.

Idę tutaj w stronę underdoga. W pierwszym meczu buki nie doceniły pary niemieckiej i tutaj widzę, że jest podobnie. Holenderki nie grają nic nadzwyczajnego. Wszystkie piłki będą kierowane na niską Raisę Schoon a to jest idealna okazja dla takiej profesorki jak Laura Ludwig na czytanie gry. Oczywiście Laura ma swoje lata (37 na karku) ale nie można zapomnieć, że jest Mistrzynią Olimpijską z 2016 roku w parze z Kirą Walkenhorst. Obrona zdecydowanie po stronie Niemek, doświadczenie profesorki Laury zrobi swoje i w tym upatruje sukces tego zakładu.
 
Ostatnia edycja:
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Gruszczynska/Wachowicz vs Samoilova/Graudina @ 3.40 óni

Dobra, próbuję dziś ostatni raz na wieczorną sesję Polki. Nie zgadzam się z tym kursem zupełnie, pierwszy mecz to był wypadek przy pracy. Trzeba wygrac żeby myśleć o jakichkolwiek szansach na wyjście z grupy. Ogladalem w pracy Łotyszki z Ukrainkami to grały taki kabaret, że ciężko było na to patrzeć. Roztrwoniona przewaga w drugim secie (przegrany set z 18-14), masa błędów - może było to spowodowane pierwszym meczem po miesięcznej przerwie. Nie mniej jednak Polki ostatnio przeszły kwalifikacje w Montrealu, wyszły z grupy, trochę pogramy- powalczyły z jedną czy druga para brazylijska. Dla mnie kurs ten to przesada i warty spróbowania.

Niestety - dzisiejszy dzień kończymy 0/3 w dziale. Jutro zaczynają Panowie i powinienem coś na ten temat skrobnąć rano. Niespodziewane były dziś wyniki, mnóstwo zwrotów akcji ale za to właśnie kochamy plażówkę - przynajmniej jeden ze sportów, które warto śledzić. Wracamy jutro i odrabiamy stracone typy którym trochę brakowalo 😀
 
Ostatnia edycja:
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Schweiner/Trousil vs Lupo/Rossi @ 2.75 efortuna - szybko, miło i przyjemnie. Włosi zniszczeni 😀

Gdzie inni wystawili bardzo zbliżone do siebie kursy (1.70-2.00) tak Fortuna widzę działa na własną rękę. Widziałem pierwszy mecz Czechów i nie wyglądało to najgorzej, oczywiście wszystkie piłki szły na Trousila ale chłopak ma fajny nadgarstek. Hiszpanie zagrali bardzo solidne spotkanie i ciężko było z nimi wygrać. Po drugiej stronie siatki Czesi mają teraz Włochów - tak jak na samym początku myślałem, że nie warto w żadnym z meczy iść w ich stronę tak podtrzymuję swoje zdanie. "SOLIDNY" drugi set w ich wykonaniu, porażka aż do 8 😀 przy tym kursie nie pozostaje nic innego jak spróbować bo Schweiner na bloku powinien zrobić swoje a mlody Trousil coś w tej obronie wyjmie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1618
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Sepka J. / Semerad T. vs Benzi D. / Bonifazi C. @ 1.57 óni
Horl J. / Horst A. vs Herrera P. / Gavira Collado A. @ 1.91 óni

Oba w singlu.

Czesi pokazali się z dobrej strony w spotkaniu z Holendrami, teraz walczą o wyjście z grupy z Włochami. Dla mnie są większymi faworytami niż wskazuje kurs. Fajnie tam wszystko współpracuje, mają kąśliwą zagrywkę i na pewno nie raz Włochów ustrzelą. Ostatni pojedynek w tamtym roku i 2-0 wygrana Czechów - Czesi to biorą.

Austriacy u siebie. Pierwszy mecz wygrany przeciwko parze również z Austrii po TB ale jak widać większość pierwszych par wchodzi w ten mecz z problemami (Hiszpanie tak samo bo męczarnie z Anglikami). Pod wieczór pojawia się coraz większa widownia na trybunach - na pewno będą chcieli ten mecz wygrać a uważam, że przeciwko parze hiszpańskiej powinni to uczynić. Horl powinien trochę w bloku podziałać z Hiszpanami, oni miewają przestoje i potrafią popsuć najprostsze akcje.

EDIT : ależ wyciągnięty tie-break w wykonaniu Austriaków! czapki z głów bo za te obrony należą się ukłony! nie mniej jednak turniej wchodzi w fazę play-off a co za tym idzie same smaczki Nas czekają :cool: kto u Pań a kto u kobiet? Czy Mol/Sorum pokażą że są w tej chwili najlepsza parą na świecie? a co u Pań? dla mnie zwycięzca dolnej drabinki wygrywa ten turniej, wcale bym się nie zdziwił gdyby Litwinki, które grają turniej życia i wszystko im wychodzi awansowały do finału - tak czy siak zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1277
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Huerta Pastor J./Huerta vs Metral Q./Haussener Y. @ 1.90 interwetten - "perełka" niestety czerwoniutko

No i mamy perełkę na dzień jutrzejszy. Hiszpanie mega fajne mecze w grupie - najpierw pokonali Czechów rozstawionych z numerem #2 a potem po walce w TB przegrali z parą włoską. Uważam, że w dniu jutrzejszym Panowie z Hiszpanii przechodzą dalej - dlaczego? Poziom przeciwników to poziom challengerów w tenisie - nie ukrywajmy ale nie pojawiają się na większych turniejach, raczej grają na swoim podwórku. Dlaczego Hiszpanie? Bo podoba mi się ich gra - jest przyjęcie, dokładne rozegrania palcami a kiedy trzeba to i pomyślą w ataku. Biorę to w ciemno bo uważam, że Hiszpanie to wygrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +326
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Vergé-Dépré/Mader - Paulikiene/Raupelyte @ 1.42
Knasas/Stankevicius - Carambula Raurich/Ranghieri @ 1.28
AKO @1.82


Wchodzimy w decydującą fazę i możemy sobie skleić taki dubelek na początek. Litwinki niespodziewanie dostały się do ćwierćfinału ale limit ich szczęścia się wyczerpał. Oglądałem mecze z ich udziałem ale nie widziałem nic nadzwyczajnego w ich grze. Przyjęcie trzyma Paulikiene gdzie większość zagrywek jest kierowana na niej - fajnie czyta grę, potrafi wybronić parę piłek. Aine Raupelyte to blokującą ale powiedziałbym, że to "drewniana" blokująca. Dość sporo błędów przy atakach z drugich piłek, cwaniactwo bierze górę a potem są efekty w postaci straty punktu - na szwajcarską parę to nie przejdzie, jest za bardzo doświadczona. Dziewczyny grają ze sobą już sporo czasu a pani Mader (wcześniej Heidrich) swoje na bloku porobi. Szwajcarki obecnie to TOP w ich kraju i nie wyobrażam sobie żeby nie dotarły tutaj do półfinału tym bardziej, że publiczność będzie zdecydowanie po ich stronie.

Drugi mecz, serio? Klasowa parka z TOPu, Carambula ze skyball'em przeciwko średniakom z challengerów? Tutaj powinno byc max 1.10 - ja wiem, że Włosi lubią sobie przycwaniakować i czasami odwalić manianę ale tutaj nie ma odpuszczania, tu jest walka o złoto. Dla mnie dubel 10/10.

z reszty meczy :
Rusol/Losiak @ 2.46 warto spróbować przeciwko Hiszpanom
Sepka/Semarad @ 2.01 również

*** dubelek siadł tak jak oczekiwałem, to nie poziom Litwinów i Litwinek na takie rozgrywki mimo że walka była zacięta w drugim secie u Pań ale to na własne życzenie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1837
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Huerta Pastor J./Huerta vs Metral Q./Haussener Y. @ 1.90 interwetten

No i mamy perełkę na dzień jutrzejszy. Hiszpanie mega fajne mecze w grupie - najpierw pokonali Czechów rozstawionych z numerem #2 a potem po walce w TB przegrali z parą włoską. Uważam, że w dniu jutrzejszym Panowie z Hiszpanii przechodzą dalej - dlaczego? Poziom przeciwników to poziom challengerów w tenisie - nie ukrywajmy ale nie pojawiają się na większych turniejach, raczej grają na swoim podwórku. Dlaczego Hiszpanie? Bo podoba mi się ich gra - jest przyjęcie, dokładne rozegrania palcami a kiedy trzeba to i pomyślą w ataku. Biorę to w ciemno bo uważam, że Hiszpanie to wygrają.
Mistrzowski Typ , perełka dnia ;]
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Mistrzowski Typ , perełka dnia ;]
Najlepiej jest odezwać się po meczu i udawać wielce mądrego. Dlaczego w takim razie nie dałeś typu w drugą stronę? Zobacz jak znikoma jest aktywność w tym temacie, może dołączysz ze swoimi spostrzeżeniami następnym razem i posłuchamy twoich wypocin? :) no offence ziomuś ale mądry polak po szkodzie jak zawsze... nikt nie kazał grać Ci typu, to było moje spostrzeżenie na ten mecz I okazało się niestety nietrafne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1913
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Huberli/Brunner vs Esmee/Zoe @ 1.35
Lippman/Ludwig vs Piersma/van Driel @ 1.40

AKO @ 1.89 óni - no cóż, o ile w pojedynku szwajcarskim spodziewałem się TB tak u Niemek nie było takie możliwości - Holenderki jadą do domu.


1. Pojedynek szwajcarski - wygrana para awansuje do półfinału. Idę w stronę Tanji i Niny bo prezentują lepszą jakość gry na tym turnieju. Esmee będzie celowana zagrywką i potrafi się zaciąć w ataku. Zoe to mlodsza siostra lepszej Anouk lecz do siorki trochę jej brakuje. Idę w stronę starszych, bardziej doświadczonych Szwajcarek a Tanja Huberli swoje na bloku też porobi. Brunner ma zdecydowanie lepsze czytanie gry niż przeciwniczki i powinny zrobić swoje. Widać, że przeciwniczki im leżą bo h2h to 3-0 dla bardziej doświadczonej pary.

2. Czyżby Laura Ludwig miała walczyć o medale w wieku 37 lat? Wszystko na to wskazuje! Holenderki męczarnia ze słabymi Czeszkami, przestój pod koniec pierwszego seta co spowodowało jego stratę. Boję się tylko o przyjęcie Lippman aczkolwiek Holenderki też wcale w tym elemencie nie błyszczą. Niemki bardziej doświadczone, ostatnio wygrany mecz w tym roku z przeciwniczkami 2-0. Holenderkom ułożyła się drabinka ale na tym etapie ich udzial w rozgrywkach się kończy.


PS. Pojawiają się kolejne kursy na mecze w fazie play-off. Ranghieri/Carambula poradzą sobie z Holendrami - pogoda tam nie sprzyja na chwilę obecną, pada i wieje więc skyballe będą latać. Kurs ok. 1.30 do dorzucenia do jakiegoś dubla.

Jak miałbym próbować pograć w stronę jakiś underdogów to dla ryzykantów Bello/Bello lub Trousil/Schweiner. Uważam, że Ci pierwsi seta powinni wygrac z chimerycznymi Holendrami. Czesi będą mieć ciężej ale jak zdąży się jakiś zastój w grze Szwedów to też mogą złapać wiatr w żagle. Jak widzicie gdzieś HC na seta lub punkty to powinno wejść.

Popov/Reznik biorą ten mecz po @1.65 óni. Nadal nie ufam Szwajcarom, Ukraińcy są lepsi i znajdą się zaraz w ćwierćfinale tych rozgrywek. Czekam jeszcze na kursy na Horl/Horst bo Austriacy u siebie będą grać, na stadionie głównym więc doping będzie po ich stronie.

GL.

*** panowie Włosi... jak mówiłem, że coś lubią odwalić to właśnie w tym meczu to zrobili, ajajaj.
**** no no, Holenderki... kto wpadł na pomysł serwowania na Laurę w tym meczu? niestety to nie przeszło więc becik wygrany, Niemki szybkie 2-0 a medal dla Laury jest w zasięgu!!! ze Szwajcarkami będzie mega trudno...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +502
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Łosiak/Rudol vs Ehlers/Wickler @ 4.20 óni

Uważam to za lekkie value. Polacy po tie-breaku wygrali z Hiszpanami tak jak się tego spodziewałem. Łosiak z Rudolem połączyli ze sobą siły po kilku latach (Bartosz grał w parze przez 13 lat z Piotrem Kantorem a Maciej Rudol głównie z Kosiakiem/Szalankiewiczem). Gra Polaków nie wygląda najgorzej mimo, że jest to ich pierwszy wspólny mecz po tak długiej przerwie. Doświadczenie na arenie międzynarodowej oboje Panowie posiadają tak samo jak Niemcy. Porównując obie pary można powiedzieć, że para niemiecka jest bardziej poukładana, grają ze sobą dłużej, Wickler świetnie czyta grę w defensywie aczkolwiek to samo możemy powiedzieć o Łosiaku - Bartosz to dla mnie taki trochę jeździec bez głowy ale w spotkaniu z Niemcami może to akurat pomóc. Przewaga zdecydowana na siatce po stronie Panów za naszej zachodniej granicy, Maciej będzie musiał się nieźle napracować na siatce/przy atakach aby te punkty zdobywać. Może trochę szczęścia w tej grze wspomoże naszych podopiecznych w co bardzo mocno wierzę. Na tym etapie nie ma już słabych drużyn, tutaj mogą być niespodzianki i każdy może wygrać z każdym. Łosiak wie jak wygrywać z Niemcami - przekonali się o tym już 3 razy, gdzie w parze z Michałem Brylem wygrali w stosunku 2-1, 2-1, 2-0 na zawodach kolejno BPT Uberlandia (2023r), BPT Doha (2023r) i BPT Doga (2022r). Michał niestety doznał kontuzji palca i wykluczyło go to z tutejszych rozgrywek. Kurs kuszący, może być tutaj jakaś niespodzianka ale set na pewno jest do ugrania. Bardzo dużo zależy od Macieja Rudola ale kiedy jak nie dziś?
 
Ostatnia edycja:
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Najlepiej jest odezwać się po meczu i udawać wielce mądrego. Dlaczego w takim razie nie dałeś typu w drugą stronę? Zobacz jak znikoma jest aktywność w tym temacie, może dołączysz ze swoimi spostrzeżeniami następnym razem i posłuchamy twoich wypocin? :) no offence ziomuś ale mądry polak po szkodzie jak zawsze... nikt nie kazał grać Ci typu, to było moje spostrzeżenie na ten mecz I okazało się niestety nietrafne.
Chłopie , nawet nie gram tego dziadostwa, tylko jak słyszę pewka dnia, to mnie kurwica bierze.... drugi rondani na czacie... Nie można tego inaczej ująć??? Skoro się znasz to graj ja nie mam nic przeciw, tylko argument że pewka itp , to słaby argument jak mozna było zauważyć ...
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Chłopie , nawet nie gram tego dziadostwa, tylko jak słyszę pewka dnia, to mnie kurwica bierze.... drugi rondani na czacie... Nie można tego inaczej ująć??? Skoro się znasz to graj ja nie mam nic przeciw, tylko argument że pewka itp , to słaby argument jak mozna było zauważyć ...
Skoro nie grasz to po co tutaj zaglądasz? Najwidoczniej temat nie jest dla Ciebie - zapraszam do działów którymi się interesujesz :) W którym momencie użyłem słowa "pewka dnia"? Jakoś nie widzę abym gdziekolwiek w tej analizie to pisał - owszem, słowo perełka było ale dla mnie ten kurs był fajnym value bo Hiszpanie pokazali się naprawdę z mega dobrej strony w starciach grupowych więc czemu miałbym tego typu nie zagrać i nie zaryzykować? Oglądałem Szwajcarów na ich domowych boiskach i jakoś mnie nie przekonywali, nadal mnie nie przekonują. Raz się wygrywa, raz się przegrywa, znasz Panie takie powiedzenie? Nie znam żadnego rondani, nie wiem o kim mówisz :) Nie ma typów pewnych bo to jest bukmacherka jakby kolega nie zauważył - tutaj nawet najwięksi faworyci potrafią przegrywać (a radzę sobie prześledzić mecze od początku turnieju ile było takich "pewek" jak to nazywasz, szczególnie u Pań).

Wszystko, miłego obstawiania mordo a ja zapraszam innych do dyskusji! Mecze możecie oglądać na eurovolley.tv (niestety trzeba wykupić PASS za 8EUR/msc).
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Zaczynamy ćwierćfinały a co za tym idzie będziemy mieć cudowne widowiska.

Ahman D./Hellvig J. vs Ehlers N./Wickler C. @ 1.59 ggbet - 2:1. W TB Niemcy mieli tyle szczęścia, że to było nieprawdopodobne... Wickler przy 13-14 serwuje po taśmie i piłka wpada w boisko, przy 14-14 mają kontrę i się przestraszył bloku, był pod piłką i wyrzucił aut po czym ostatnia piłka to złe przyjęcie Ehlersa, Wickler próbował to ratować, Ehlers atak i nie trafił w boisko... drżałem do samego końca ale przy tym asie po taśmie już mi się ciśnienie podniosło. Najważniejsze że zielonka!

Napisałbym, że jest to perełka ale więcej takiego stwierdzenia już nie użyję. Zaczynając od statystyk - H2H 2-1 dla Szwedów, 1x 2-0, 1x 2-1, 1x 0-2. Ostatnio wygrali w meksykańskim Tepic 2-1 (w grupie przegrali 0-2). Dlaczego Szwedzi? Bo płynie w nich młoda krew. To co oni wyprawiają na boisku to wprawia w osłupienie i widzów przed telewizorami i tych na trybunach. Panowie są mega skoczni, świetnie zgrani. Potrafią grać przyspieszone piłki za siebie z wyskoku, mobilność, dynamiczność i atletyzm jest zdecydowanie po ich stronie. To musi przejść przeciwko Niemcom. Zagrali solidne spotkanie z Polakami ale tak jak wspominałem wcześniej - Łosiak jeździec bez głowy wysypywał się w ważnych momentach a Rudol niestety nie zagrał meczu życia. Ehlers na bloku może nie wyrabiać z tym szybkim tempem narzucanym przez Szwedów. Tutaj możemy obejrzeć kompilacje Szwedów, to o czym piszę :
. Szwedzi to przyszłość tego sportu, pokazują jak można grać w siatkówkę plażową i dla mnie faworyt tego spotkania jest jeden, są nim Szwedzi.

Bello Ja./Bello Jo. vs Popov S./Reznik E. @ 2.26 ggbet - Reznik niestety ściana nie do przejścia. Szkoda tego ataku po palcach przy setowej dla Anglików, w TB mogło się wszystko zdarzyć a tak niestety 0-2...

Oglądałem jednych i drugich w turnieju. Anglicy mega poprawna siatkówka - wysokie i dokładne piłki na wystawie co daje duże pole do manewru dla atakującego. Pokonali Holendrów w ostatnim meczu ale tam wspominałem w ostatnim poście o tym meczu, że warto w ich stronę spróbować. Anglicy moim zdaniem zdecydowanie lepiej mają poukładaną grę - tam jest płynność działania i wszystko przekłada się na dotarcie do ćwierćfinału Mistrzostw Europy. Rzekłbym, że gdyby mieli ułożoną drabinkę pod siebie to mogliby dojść do finału bo prezentują naprawdę świetne zagrania, są dobrze zbudowani fizycznie i między nimi jest chemia. Czemu nie Ukraińcy? Stawiałem na nich w poprzedniej rundzie przeciwko Szwajcarom aczkolwiek uważam, że ten kurs na Anglików to value. Reznik w bloku i ataku jeszcze sobie jakoś radzi ale w przyjęciu potrafi zrobić kilka błędów. Tutaj nie pozostaje nic innego jak zagrywać na wyższego Reznika i zamęczyć go zagrywką.


dwóch kolejnych meczy nie tykam - Norwedzy jak zwykle muszą sobie robić problemy wygrywając w TB i Sorum nie wyrabia w ataku. W kolejnym meczu kierowałbym się bardziej w stronę Holendrów - stawiałem przeciwko nim poprzednią rundę ale pozytywnie mnie zaskoczyli - Włosi nie grają jakiejś cudownej siatkówki i mogą zostać pokonani. Panie na chwilę obecną to dwa nobety - Hiszpanki poradziły sobie z Włoszkami (meczu nie oglądałem ale podejrzewam że Menegatti nie dojechała) ale czy dadzą radę na solidne Szwajcarki? Publiczność na pewno za Szwajcarkami ale Hiszpanki mogą powalczyć, nie jest wykluczony tie-break. W drugim meczu u Pań wszystko zależy od przyjęcia Lippman - jak ono będzie to Niemki to wezmą a Laura Ludwig powalczy o kolejne pierwsze miejsce w karierze. Nie ma co ukrywać, że Huberli też potrafi zgubić piłkę przy przyjęciu ale ten mecz to takie 50/50. Ludwig lepsza od Brunner lecz Huberli lepsza od Lippman, pół na pół.

GL Panowie i Panie, oby na zielono bo kursy są warte gry a mecze mimo, że mogą być wyrównane (a nie muszą) to powinny być wygrane!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1384
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Świetne widowisko w drugim półfinale... Taką siatkówkę plażową chce się oglądać. Przed Nami mecz o 3 miejsce i o zloto, gdzie Szwedzi mogą po raz kolejny rok z rzędu zostać Mistrzami Europy i myślę, że nie zmarnują tej szansy.

Mecz o 3 miejsce o 16:30, później finał.

Nicolai/Cottafava vs Popov/Reznik @ 1.45
Ahman/Hellvig vs Luigi/De Groot @ 1.35

Oba kursy z interwetten, pierwsi dali kursy.

Nie ma jeszcze kursów ale podejrzewam, że z 1.80 będzie można na spokojnie uciułać z tego dubelka. Ogladalem obaczę półfinałowe i dla mnie rozstawienie medalowe jest już znane - Szwedzi, Holendrzy i na najniższym stopniu podium Włosi. O Szwedach wspominałem już wyżej, nie ma co się dalej rozpisywać. Wyciągnęli TB z 12-14 w półfinale, kilka piłek meczowych aż wreszcie wygrali. Oni grają nowoczesną siatkówkę plażową, Ahman to co potrafi robić w obronie to przechodzi ludzkie pojęcie. Holendrzy dość niespodziewanie pokonali Norwegów ale nie ukrywajmy, że Norwedzy zagrali słabe spotkanie, bili po autach aż miło. Szwedzi są w formie, oni nie odpuszczą tego meczu, muszą zdobyć kolejne zloto.

Włosi mega mecz że Szwedami czego nie można powiedzieć o Ukraińcach. Tam jedynie Reznik na bloku coś działa ale na przeciwko będzie miał równie wysokiego Nicolai'a. Cottafava zdecydowanie lepiej czyta grę i gra w obronie niż Popov. W tym meczu również nie powinno wydarzyć się nic niespodziewanego i Włosi staną na najniższym stopniu podium. Jedyny minus to taki, że przed chwilą skończyli polfinal ale to są profesjonaliści, u nich kondycja jest na bardzo wysokim poziomie. Gdyby im się trochę poszczęściło to by byli w finale ale Cottafava w najważniejszym momencie w TB wyrzucił piłkę w aut.

turniej zakończony - Włosi niestety podmęczeni półfinałem, szkoda tego pierwszego seta. Szwedzi po raz drugi z rzędu Mistrzowie Europy za co należą im się ogromne brawa!
 
Ostatnia edycja:
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Zaczynamy fazę grupową w BPT w Hamburgu, ELITE 16! Dziś były kwalifikacje mężczyzn i kobiet - niestety u Pań nie zobaczymy polskiej pary za to u Panów będą Nas reprezentować Kantor/Zdybek i myślę, że mogą coś w grupie powalczyć.

Nie będę się za dużo rozpisywać na temat typów gdyż jeszcze nie wszystkie kursy zostały wystawione aczkolwiek pierwsze co mi wpadło w oko na jutro to :

Benesh/Partain - Brouwer/Meeuwsen @ 1.50

Amerykanie to przyszłość siatkówki plażowej zaraz po Szwedach. Holendrzy mimo że doświadczeni to jednak bliżej do zawieszenia przysłowiowego "buta" (tak wiem, nie grają w butach :D) na kołku. Miewają przestoje, zawieszają się w ataku i uważam, że Amerykanie to wykorzystają. Grupa B to chyba grupa najbardziej wyrównana i dobrze by było, żeby Jankesi mecz otwarcia wygrali. Oglądałem ostatni mecz Holendrów z braćmi Bello i tak jak wspominałem - przegrali tam na własne życzenie, bicie po autach, w blok, zero przyjęcia. Wszystko mnie skłania ku Amerykanom.

Ehlers/Wickler - Guto/Pedro Solberg @ 1.40

Przeciwko gospodarzom nie zamierzam grać na tym turnieju bo dobrze wiemy ile potrafi zdziałać publiczność. Niemcy to doświadczona para, to samo zresztą można powiedzieć o Brazylijczykach ale Ehlers na bloku zrobi przewagę. Pedro to już nie to samo co kilka lat temu, lata robią swoje. Ostatnio mega zacięty przegrany pojedynek w TB w Mistrzostwach Europy ze Szwedami, aż miło się to oglądało. Grali w tym roku w Montrealu i było gładkie 2-0 dla Niemców, 2x do 16. Uważam, że tutaj również mecz otwarcia będzie po stronie faworytów i nic niespodziewanego się nie powinno wydarzyć.

EDIT. Turniej rozpoczynamy na zielono. Trochę spotkań dziś obejrzałem i być może kilka dobrych typów jeszcze na te zawody się znajdzie :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1375
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Kantor/Zdybek vs Henning/Winter @ 1.80 STS - oj Panowie... z tak słabymi Niemcami przegrać przez psucie zagrywki i za darmo oddawanie punktów, wstyd...

Oba mecze oglądałem i uważam, że z tego pojedynku zwycięsko wyjdą Polacy. Mecz o godzinie 10:00 więc na trybunach nie będzie jeszcze tak dużego dopingu jaki jest popołudniami/wieczorami. Dzisiaj z rana była słaba pogoda co równało się mniejszą publicznością. Oczywiście mecz odbywa się na korcie centralnym co sprzyja gospodarzom ale nie widzę w tym meczu dla nich większych szans. Polacy w dniu dzisiejszym mega solidny mecz z mocnymi Katarczykami - tam ciężko było cokolwiek zrobić, zablokować bo ta para bije górą, mega mocno i wszystko praktycznie wbija w piasek. Przegrana walka po zaciętym TB ale kolejny mecz jest już do wygrania. Po drugiej stronie uważam, że przeciętna para z Niemiec. Grają w turniejach rangi BPT Challenge czy BPT Futures ale nie oszukujmy się, że to są turnieje zdecydowanie niższej rangi niż ten obecnie. Na przeciwko mają solidnych Polaków - Piotrka, który na bloku powinien coś zadziałać i Jakuba, który swoje w obronie wyjmie i wyprowadzi kontrę. Dla mnie fajny kurs na zagranie singla, to nie poziom Niemców, to jest granie na wysokim poziomie. Ktoś może napisać, że urwali seta Czechom - owszem, Czesi zauważyłem, że strasznie długo wchodzą w mecze, raz uda im się dogonić w tym pierwszym secie i potem idzie już z górki lub muszą się przemęczyć jeszcze dwa kolejne sety. Polacy przeszli przez kwalifikacje, zaznajomieni są bardziej z boiskiem, mega solidny mecz z Katarczykami - wszystko to wskazuje na to, że jutro polska para odniesie zwycięstwo, taką mam przynajmniej nadzieję.

Potem coś jeszcze dorzucę :)


Albrecht Carvalhaes G / Solberg P vs Cottafava S / Nicolai P @ 1.49
Benesh/Partain vs Carambula/Ranghieri @ 1.28
Kloth/Nuss vs Placette/Richard @ 1.27

AKO @ 2.42 ggbet


pierwszy mecz - Brazylijczycy przyjechali chyba tutaj na wakacje bo to jaki mierny poziom prezentują to nie da się tego opisać. Włosi świetny mecz przeciwko Mistrzom Europy, zrewanżowali się za ostatni pojedynek. Wiem, że Włosi lubią przycwaniakować ale tutaj nie ma kalkulacji. Pierwszy mecz win, drugi też must-win i wyrzucamy emeryta Pedro z turnieju.
drugi mecz - opisywałem Amerykanów wyżej, nie ma sensu drugi raz. Włosi trochę bez formy, przeplatają dobre mecze ze słabszymi. Podejrzewam, że ich udział w turnieju też się niestety jutro zakończy.
trzeci mecz - tutaj już różnica klas. Francuzki z kwalifikacji dostały się do turnieju, dostały po dupie od Szwajcarek, spodziewana wygrana z tragicznymi Niemkami. Amerykanki długo wchodzą w mecz ale jak już wejdą na swoje prawidłowe obroty to są nie do zatrzymania.

Jeżeli ktoś bałby się pary włoskiej bo lubią się trochę pobawić to można ich zamienić na Brunner/Huberli @ 1.27 ggbet i też AKO nam się zakręci w okolicach dwójki.

z underdogów na pewno poszedłbym w stronę Gottardi/Menegatti @ (serio Włoszki!?) 2.62 ggbet - u Niemek wszystkie piłki idą na panią Tillman, Muller zajmuje się tylko rozegraniem ale jest totalnie niewidoczna w bloku. Gottardi powinna złapać niższą przeciwniczkę parę razy - doświadczona Menegatti też swoje dołoży, dla mnie 50/50 a kurs zachęcający.

Cheng/Hughes under punktowy, Tajki nie ten poziom.
Graudina/Samoilova @ 2.96 ggbet kurs mega zachęcający - bardzo zbliżony poziom do rywalek, seta powinny ugrać.
Tijan/Younousse @ 1.86 ggbet - Perusic po kontuzji więc jeszcze chwilę potrwa zanim wejdą na wysokie obroty, pierwszy set dla Katarczyków bo Czesi długo strasznie wchodzą w mecze. // jednak pierwszy set przez Katarczyków przespany, obudzili się dopiero w połowie drugiego seta ale koniec końców na plus.
Aahman/Helvig @ 1.8 - świeżo upieczeni (po raz drugi z rzędu) Mistrzowie Europy mają nóż na gardle po przegranej z Włochami - jak przegrają ten mecz to odpadają więc podejrzewam u nich pełne skupienie.

Poza tym - pogoda w Hamburgu zapowiada się jutro cały dzień słonecznie, szansa na opady jest niewielka. To na pewno zdecydowanie zwiększa szansę par, które grają szybko, nisko nad siatką i rozgrywają palcami. Mowa tutaj o Szwedach Aahman/Helvig czy właśnie polska para Kantor/Zdybek.

Zobaczymy co czas pokaże, tak czy siak niespodzianki będą ale mam nadzieję, że w tych meczach, które podałem. Good Luck! :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +686
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Partain/Benesh vs Herrera/Gavira @ 1.27
Cherif/Ahmed vs Henning/Winter @ 1.27

AKO @ 1.61 ggbet


Nie powinno się tutaj nic zdarzyć, w obu meczach różnica klas. Amerykanie jadą po swoje w tym turnieju, młodość i świeżość wygrywa w tym meczu z podstarzalymi Hiszpanami. Katarczycy wrzucili drugi bieg w połowie drugiego seta z Czechami (a Czechów bardziej cenię niż Niemców) i widać jak się zakończył ich pojedynek. Niemcy nic ciekawego nie pokazali w poprzednim meczu, Polacy sami ten mecz przegrali przez własne błędy i oddawanie serwisów w siatkę. Teraz zostaną zweryfikowani przez mocnych Katarczyków. Faworytów cechuje mocny serwis więc gospodarze tego turnieju będą mieć problemy z jego przyjęciem.

Lada moment powinny się pojawiać kolejne kursy na popoludniowa/wieczorną sesję. Szwedzi zmiażdżą biorą łatwo pojedynek z Brazylijczykami i jeżeli będzie około 1.30 to mustbet to zagrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +433
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Ludwig L./Lippmann L. vs Graudina T./Samoilova A. @ 1.69 1xbet - łatwo, miło i przyjemnie 😀

Nie ma tutaj innej możliwości niż wygrania duetu z Niemiec. Swoje już napisałem o Ludwig - lubi czasem przykombinować i zagrać na raz przy kontrze, to zdecydowanie się uda przeciwko Łotyszkom. One nie prezentują tak dobrego poziomu jak gospodynie. Owszem - przyjęcie szwankuje u jednych i drugich (szczególnie u Lippmann bo to atakująca) ale wchodzimy w główną fazę play-off i tu nie ma rozdrabniania na rzeczy małe. Myślałem, że Graudina z koleżanką powalczą z duetem brazylijskim po tym co widziałem w ich ostatnich grach ale nic bardziej mylnego. Nadal uważam, że poziom Łotyszek to nie jest poziom BPT16, one nadają się do turniejów mniejszej rangi a nie do najlepszych par... Pora wczesna bo przed południem, publiczności za dużo nie będzie ale po co Niemkom publiczność skoro ten mecz zależy tylko i wyłącznie od doświadczenia? ;) Pobieram Niemki bo są lepszą parą, Laura zrobi przewagę w obronie i na tym opieram swój typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +886
Do góry Bottom