>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarska Liga Mistrzów 2023/2024

P 7,5K

pewniak1978

Użytkownik
Po ostatnim występie z Czestochową powstrzymał bym się przed stawianiem jakichkolwiek pieniędzy na Jastrzębie. Piacenza jest faworytem tego spotkania i będzie ciężko naszym wygrać na ich terenie
Jak już to z Lwowem a po drugie Piacenza przegrała u siebie z przedostatnim Taranto. Kolejna sprawa czy na serio uważasz że Jastrzebie przegrało z Lwowem pod względem czysto sportowym. Mam nadzieję że śledzisz plus ligę i widzisz co się dzieje na miejscach 8-10.... resztę sobie sam dopowiedz. I ostatni aspekt to granie nie na 100% przed ćwierćfinałem LM....to samo zrobiła Piacenza i to samo robi większość zespołów....albo duża rotacja w składzie w meczu poprzedzajacym
Post automatycznie złączony:

albo mecz traktują troszkę treningowo.Jastrzębie akurat stać na to żeby pogubić punkty w lidze i mieć kontakt z drugim zespołem
 
M 1,8K

mandragon

Użytkownik
Zdecydowanie przychylam się zdania, że Jastrzębski może dziś wygrać, Piacenzy statystyki mówią jasną grają przeciętnie jak na swój potencjał. Nazwiska nie grają tylko to jest sport zespołowy i widać brak chemii, ich gra to sinusoida i bez zagrywki mogą mieć bardzo bardzo ciężko. Są też bardzo wrażliwi w przyjęciu, szczególnie Leal a w Jastrzębskim ma kto zagrywać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +139
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Berlin - Trentino
Hcs(-1,5) Trento 1,47 STS

Stawiam na faworyta całych rozgrywek, Michieletto w genialnej formie, włoska drużyna jest świetnie poukładana i zgrana.

Piacenza - Jastrzębski
Piacenza(-1,5) typ Jastrzębie 1,6

Typ bezpieczniejszy na wygranie 2 setów przez JW. Jak dla mnie w tym meczu może wydarzyć się wszystko. Piacenza ma kim postraszyć, JW ma swój styl i swoje schematy grania. Taktycznie JW niski blok Toniuttiego no i niepewność co do Szymury i Patriego, w Piacenzie postawią na mocną zagrywkę, ale słaby punkt to ich przyjęcie (Leal i libero). Forma na plus JW.

Dodatkowo Puchar Challange
Projekt - Monza
4 sety Tak 1,42

1 mecz finałowy na Torwarze, obie drużyny są w formie, Monza potrafiła ograć w półfinale Pucharu Włoch Trentino, niedawno wygraną z Piacenza. Projekt z kolei ostatnio pewne wygrane w lidze(za wyjątkiem porażki w Lublinie gdzie nie grał Firlej). Spodziewam się wyrównanego spotkania, dłuższego niż 3 sety.

Puchar CEV
Arkas - Luneburg
Hcs(-1,5) Arkas 1,47
Stawiam na turecka drużynę, która na swoim terenie jest bardzo mocna, dodatkowo ma doświadczonych zawodników jak Grozer, Hoag czy Subasi.

Resovia - Fenerbache
Typ Resovia 1,27

Myślisz Resovia i się zastanawiasz co odwalą tym razem 😅 typuje ich wygraną, bo po odpadnięciu z Pucharu Polski to chyba jedyne trofeum, które mogą wygrać w tym sezonie. W Fenerbache liderami w ofensywie są Luburic i Kooy(którego można łatwo rozjechać zagrywka). Jeśli gwiazdy Rzeszowa się zepną, to samymi umiejętnościami są na wyższym poziomie niż zespół turecki.
chrome_screenshot_21 lut 2024 23_18_12 CET.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2559
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Piacenza - Jastrzębski

Lucarelli więcej pkt niż Huber @2,0 LVBET (remis=zwrot) ✅ (24-13)

Dziwne zestawienie zawodników na mecz Piacenzy z Jastrzębskim. Na innych bukmacherach mamy linię 14,5 Lucarelliego przy 12,5 Hubera. Tutaj mamy równe linie. Idę tutaj w więcej punktów Brazylijczyka. Ricardo gra świetny sezon. Blisko 14 pkt/mecz. Lucarelli dostaje sporo piłek podobnie jak Romano czy Leal. Huber natomiast to środkowy. Polak gra świetny sezon. W lidze średnio 12 pkt/mecz. Jednak dziś o te punkty tak łatwo nie będzie. Piacenza ma świetną zagrywkę i będzie ciężko Toniuttiemu grać ze środkowymi. Koło 10 pkt pewnie Norbert się zakręci, ale Lucarelli powinien zdobyć ich więcej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1169
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Piacenza - Jastrzębski Węgiel typ (Handicap punktowy w meczu +2.5 pkt Jastrzębski Węgiel) kurs 1.85 Fortuna

Myślałem o bardziej wyrównanych kursach. Piacenza na papierze wyglądają bardzo mocno, ale wyniki według mnie jak na taki skład nie przemawiają. Ostatnio porażka z bardzo przeciętnie prezentujacym się zespołem z Taranto, gdzie siatkarze z Piacenza rozgrywali swoje spotkanie na własnym parkiecie. Wyjazdowa porażka z Verona, gdzie tutaj także Piacenza w roli faworyta. Kolejna porażka u siebie po tie-breaku z Monza, ale także mieli szalone momenty, gdzie zdołali wygrać z Perugia na własnym parkiecie w czterech setach. Jastrzębie wygrywa praktycznie z wszystkimi. Ostatnia porażka z Barkomem, gdzie przystąpili do tego meczu w dość rotowanym składem więc za bardzo bym tego meczu do analizy nie uwzględniał. Jeżeli zespół po kursie ponad 6.00 wygrywa w Piacenzie to dlaczego bardzo dobrze prezentujący się Jastrzębianie sobie z nimi nie mają poradzić? Według mnie dzisiaj właśnie faworytem powinien być Jastrzębski Węgiel ponieważ oglądając oba zespoły prezentują się lepiej od dzisiejszego rywala. W Jastrzębiu dobrze wygląda przyjęcie, swietnie funkcjonuja na bloku i w asekuracji. Jedynym do czego można się doczepić to dość przeciętna ławka rezerwowych. Według mnie szóstka, która występi dzisiaj powinni pokonać Piacenze i przywieźć dobry rezultat na rewanz do Jastrzebia. Właśnie Projekt wygrał dość pewnie z Monza w czterech setach, gdzie Piacenza mocno się męczyła z tym zespołem i ostatecznie przegrali ten mecz. Dobrze graja również Jastrzębianie na wyjazdach i np atakujacy Patry bardzo dobrze zna hale w Piacenzy, ponieważ w lidze włoskiej nie tak dawno występował. Widziałem również, ze dość spora grupa kibiców JW pojechała wspierać swój zespół w dzisiejszym meczu. Czuję, że będzie to dobry mecz i świetni widowisko na korzyść Jastrzębskiego Węgla. Pozdrawiam.
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Jastrzębski Węgiel - Piacenza typ Jastrzębski Węgiel kurs 1.69 Betfan

Jastrzębski Węgiel przystapi dzisiaj do odrobienia strat z pierwszego spotkania ponieważ we Włoszech przegrali po tie-breaku. Oglądając ten mecz Jastrzębianie mieli praktycznie prowadzenie 2:0 w setach jednak znakomicie w polu serwisowym spisał sie w drugim secie środkowy Piacenzy Simon, który notorycznymi skrótami za siatkę zdobywał punkt po punkcie. Ten siatkarz preferuje zazwyczaj mocna zagrywkę z wyskoku, ale w tym dniu w drużynie z Piacenzy zabrakło na szczęście elementu zagrywki. Jastrzębianie też nie można powiedzieć, że był to element na plus w tym meczu. Dzisiaj graja na swojej hali nawet sam Rafał Szymura powiedział, że w dużej mierze liczą , że na własnej hali dużym atutem będzie w ich wykonaniu zagrywka. Piacenza solidny zespół na papierze, ale ostatnio nie grali zbyt dobrej siatkówki, a wręcz zaczęli grać zdecydowanie lepiej po wyciągnięciu drugiego seta. Jastrzębianie lekkim szoku przez pewien fragment meczu, ale potem dalej wrócili do swojej optymalnej siatkówki. Jastrzębski Węgiel muszą ten mecz wygrać, a wygrana po tie-breaku daje dopiero złotego seta. Według mnie Jastrzębianie z tego co wiem wszyscy powinni być zdrowi chodz ostatnio przegrana po tie-breaku to zespol z Polski prezentował się dużo lepiej momentami. Przed własną publicznością powinni przychylic ten mecz na swoją korzyść. W ostatnim meczu odpoczywał rozgrywający Toniutti, a także Patry I z tego co pamiętam Gladyr. Wszystkie siły skupione na dzisiejszy mecz. Myślę, że Jastrzębianie w szczególności Fornal, który był też mało widocznym siatkarz i efektownym we Włoszech jeśli zagraja swoją siatkówkę to powinno to zakończyć się przed złotym setem. Piacenza ma słabsze momenty w lidze. Przegrywali ostatnio z Taranto, Verona oraz Monza, która w dwu meczu odpadła z Pucharu Challenge z Projektem Warszawa przegrywając oba spotkania. Ostatnio w Piacenzie wystąpił Lucarrelli, sami komentatorzy mówili, że mimo iż zagrał świetny mecz to zmagał się ostatnio z kontuzja. Według mnie Jastrzębianie graja na tyle dobra siatkówkę i widać to było momentami we Włoszech, że powinni wygrać to spotkanie. W PlusLidze na swojej hali oprócz porażki z Barkomem to praktycznie wszystkie mecze wygrane także solidna twierdza. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +463
K 9,3K

kretmmz

Użytkownik
Simon już od chyba dwóch lat nie prezentuje tak dobrej zagrywki, którą kiedyś posiadał (z tego co pamiętam, miał na przestrzeni tych dwóch lat kontuzje dłoni i już wtedy zaczął wyrzucać sobie piłkę inaczej i grać zdecydowanie lżej, chociaż lżej w jego skali, to pewnie w naszym uznaniu jest wystarczająco mocno by uznać to tak czy inaczej za silną zagrywkę, jednak wtedy był to bardzo mocny wyrzut w boisko i po prostu atak z 7 metra). Jeśli już grać Jastrzębski to lepiej to zrobić oczywiście na bukmacherze LVBET/Superbet, gdzie jest super przewaga i przy 2:0 mecz zostanie zaliczony (nie chciałbym by to było uznane za jakiś atak, po prostu dla dobra czytających ludzi wolę pokazać alternatywę). Ale wracając do aspektów siatkarskich i poprzedniego meczu, to zgadzam się, że Jastrzębski wcale nie grając najlepszej siatkówki w pierwszym meczu, gdyż zdecydowanie brakowało dobrej gry ze strony Hubera i Fornala, potrafił grać jak równy z równym, chociaż dwa pierwsze sety przez Piacenzę zostały w moim odczuciu troszkę przespane, a ona również miała swoje problemy w całym meczu gdyż jak dla mnie to większość meczu grali po prostu bez atakującego. W dodatku serwowali poniżej swojej średniej, a my raczej przyjmowaliśmy dość dobrze na tle całego meczu, poza tą serią Simona. Liczę na Jastrzębie, jednak stawiam osobiście na punkty, zarówno over 44.5 w pierwszym secie jak i over 180.5 pkt w całym meczu.
 
U 34,4K

undertaker87

Użytkownik
Trentino @1,5 + JW -1,5@1,44 STS

Ja na dzisiaj proponuję takiego dubla. Kursy na Trentino trochę podskoczyły ale nie mogę się nic dowiedzieć czy wiąże się to z jakimś.problemem kadrowym bo powinny być one raczej w granicach 1,4 max i tak jest na fortunie. Ostatni mecz z Modeną kończyli w podstawowym składzie. Lube nic nie gra. Przegrywają 0-2 z Monzą i nie widzę tutaj raczej szans dla nich jeśli w Trento nie będzie jakiegoś ubytku w składzie.

W drugim meczu nie chce mi się wierzyć, że Ziraat tutaj może wygrać więcej niż jednego seta. Wiadomo, że Toniutti nie jest w 100proc zdrowy ale raczej zepnie poslady. W tureckiej ekipie Anderson wraca po kontuzji i też nie wiadomo w jakiej będzie formie. Nie oszukujemy się, że Ziraat jest w tym miejscu trochę fartem. W lidze są na 3 miejscu nawet za Fenerbwhce, które przecież zlała Resovia a ich skład to Turcy plus prawie emeryci z nazwiskami. Wygrali grupę z Zaksą ale wiemy co się działo z Kędzierzynem. Z Guaguas złoty set co nie jest powodem do dumy. JW musi sobie tutaj zapewnić zwycięstwo za 3 bo wiadomo jakim terenem jest Turcja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +422
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Jastrzębski - Ziraat

Ter Maat najwięcej pkt w meczu @6,0 betfan
Ter Maat więcej niż Camejo @1,8 Betclic

Zdecydowanym faworytem tego dwumeczu jest Jastrzębski Węgiel. Mistrzowie Polski w poprzedniej fazie wyeliminowali Piacenzę. Ziraat natomiast miał sporo szczęścia, bo trafił na hiszpański Guaguas. Mimo tego, Turcy przeszli dalej dopiero po Złotym Secie. W Hiszpanii wygrali 3:1, a u siebie przegrali 0:3. W fazie grupowej natomiast Ziraat dwukrotnie pokonał ZAKSĘ.

Największą gwiazdą Ziraatu jest Matthew Anderson. Amerykanin jednak jest kontuzjowany i także dziś mało realny jest jego występ. Ważnymi postaciami są także Wouter Ter Maat i Oreol Camejo. Dzisiejszy typ kieruję ku holenderskiemu atakującemu. Stawiam, że zdobędzie on dziś najwięcej pkt w meczu. Kurs @6,0 na to zdarzenie moim zdaniem jest mocno przesadzony. Pod nieobecność Andersona to on powinien dostawać zdecydowanie najwięcej piłek do ataku. W tym sezonie LM zdobył 131 punktów, co plasuje go w TOP10 najlepiej punktujących. W ostatnim meczu z Guaguas, Holender zdobył 17 ,,oczek’’ i zdobył wówczas najwięcej pkt w meczu. Faworytami bukmacherów do zdobycia największej ilości punktów są Patry, Anderson i Fornal. Owszem zawodnicy JSW są w świetnej formie, jednak atak mistrzów Polski jest rozłożony na większą ilość zawodników i często w meczach Jastrzębia kilku zawodników ma około 15 pkt na koncie. Z pewnością ten kurs na Holendra to spore value i z tego korzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Ziraat Bankasi - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna

Mecz rewanżowy o finał ligi mistrzów, Jastrzębski Węgiel wygrał u siebie 1 mecz dość gładko 3:0. Widać że zespół jest dobrze poukładany co udowodnił awansując do półfinału w pojedynku z Piacenzą. Ziraat miał łatwego przeciwnika w pojedynku o półfinał bo Guaguas i to potrafił przegrać na własnym parkiecie 0:3 i dopiero w dogrywce zapewnili sobie awans. Tutaj tak naprawdę wystarczy do awansu tylko 2 wygrane sety, ale wydaję mi się że tak kalkulować nie będą i będą chcieli wygrać to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił w 3 setach.
 
S 195,3K

Skorupa23411

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Mistrzów
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lube Civitanova - Trentino
Typ: Trentino
Kurs: 1,75
Bukmacher: Fortuna

Drugi mecz rewanżowy w lidze mistrzów siatkówki. Trentino na chwilę obecną zapewniło sobie awans do półfinału superlegi, a więc mogą się skupić całkowicie na lidze mistrzów. Zespół Lube 24.03 gra kolejne spotkanie o awans do półfinału superlegi, aktualnie przegrywa 1:2 Monza i będą musieli rozłożyć trochę siły pomiędzy ligą mistrzów a rodzimą ligą. Lube u siebie potrafiło pokonać Trentino, ale tym razem stawka jest o wiele większa niż zwykły mecz ligowy i Trentino chyba nie wypuści przewagi z pierwszego meczu. Wystarczy im tylko 2 sety do awansu dlatego kusi też typ Lube +2,5 seta, ponieważ bardzo często Lube urywało seta Trentino, ale idę jednak w kierunku wygranej Trentino.
 
pinio1111 81,7K

pinio1111

Użytkownik
Ziraat - Jastrzębski
N.Huber poniżej 12,5pkt. 1,90

Gram under pkt Norbiego. Moim zdaniem Jastrzębianie powinni dość szybko zagwarantować sobie udział w finale, wygrywając dwa sety.
W pierwszym meczu przewaga polskiej drużyny była wręcz przygniatająca. Dopiero w trzecim secie siatkarze z Ankary zdołali nawiązać wyrównaną walkę, min prowadzili 10-6, jednak ostatecznie ulegli 28-30. Pierwsze dwie partie to dominacja podopiecznych Marcelo Mendeza i wygrane do 13 i 18.
Owszem dziś będą grali na wyjeździe, jednak siatkarsko i mentalnie ten zespół jest ponad siatkarzami Ziraatu. To kompletny zespół, który trzeci raz z rzędu gra w półfinale LM i moim zdaniem drugi raz zagra w finale. Jak są mocni pokazał ostatni ligowy mecz z Projektem, gdzie w lekko rezerwowym składzie(odpoczywał Patry) wygrali 3:0. Toniutti rozgrywa kolejny fantastyczny sezon i z prawdziwą przyjemnością się patrzy jak umiejętnie i mądrze kieruje grą zespołu.
Cała drużyna jest zmotywowana by w końcu wygrać LM i otwarcie o tym mówią.
Moim zdaniem, dzisiaj w minimum pierwszych trzech setach, Jastrzębski zagwarantuje sobie grę w finale, a potem zobaczymy rezerwy i min. Huber siądzie na ławce.
Dlatego właśnie gram under Norberta, bo spodziewam się powyższego scenariusza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +645
Do góry Bottom