>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

BanksyGA 165,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Jak ktoś nie wyciągnie Mihaljevic z tego śmiesznego Haoku to będzie niezła beka. Dobra lewa ręka, 2003 rocznik, a gra w VNL bez żadnych kompleksów. Dać jej lepszą sype i się pięknie rozwinie. Spokojnie do polskiej lub niemieckiej ligi by się nadawała.

Ale to samo myślę o 2 lat o Dambrink i nikt do tej pory z Holandii jej nie wyciągnął, a tutaj sprawa identyczna jak z Andreą, tylko że Dambrink jest według mnie lepsza 🤷
 
Otrzymane punkty reputacji: +189
psychol32 440,8K

psychol32

Użytkownik
Chorwatki ładnie jadą z Tajkami. Kursy na nie były pomiędzy 5 a 6. Patrząc na wyniki w tym tygodniu to wydawało się że to mecz 50-50
 
C 232,5K

czary-mary

Użytkownik
Słoweńcy przegrali pierwszego seta z Argentyną. Obie ekipy grają średnio. Słowenie zdecydowanie stać zagrać poziom wyżej. Natomiast Argentyńczycy bez De Cecco nic tutaj więcej nie wyczarują
Słowenia kurs 2.30
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
BanksyGA 165,2K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Screenshot_20230623-075316.png

Czego FIVB się nie dotknie to zamienia momentalnie w syf. Kolejne rozgrywki tracą na prestiżu, a siatkarze/siatkarki jeszcze bardziej napięty grafik będą mieć
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nimir zakończył dziś grę więc można spróbować Serbów po 3,10 przy stanie 1:2 i 17:17
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +523
P 1,2K

predictor

Użytkownik
Masakracja Panowie
Post automatycznie złączony:

Argentyna z Dananim na libero, plus swietny blokiem, przypomina mi Wlochow
Post automatycznie złączony:

A Serbia bez gubienia tego bloku NIC nie zrobi. Az prosiloby sie wpuszczenie Kovacevica z tym jego gumowym nadgarstkiem i przepychaniem za blok, ale druzynowo, to tutaj roznica poziomow. Serbia indywidualnosciami, to sobie moze z Kuba wygrac, ale nie top 5
 
S 54,5K

spider-official

Użytkownik
Jutro nasi juniorzy w siatkę zagrają z Iranem. Na naszych u ruska jest kurs 2,02 , a polskich bukach od 1,6 w dół. Kto dobrze określił kurs?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Siema jak mogę sprawdzić czy Kochanowski zagrał od początku meczu w 1szym składzie ?

pierwsza 6

edit: zakładka players i pokazuje kto w pierwszej 6 wyszedł a jak nie to wszędzie, bo relacja z siatkówki w Polsce jest wszędzie i "każdego" interesuje w Polsce jakim składem zagra Polska ;)

edit2:


edit3: dziwna ta relacja z vNL xD tzn. tam musisz zmienić na 1set, żeby zobaczyć kto zaczął... literówka...
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom