>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

psychol32 432,7K

psychol32

Użytkownik
Szwedki odwrócą? Kursy w granicach 5.50

Edit. Pięknie to zrobiły 💪
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Fairspin.io - jakby co to oni (ten soft, nie chodzi o konkretnego buka) oferują rozgrywki u17 w siatkówkę. Ciężko w tych czasach znaleźć kogoś kto zaoferuje u17 pod flagą europejską. Nie wiem, dlaczego tak jest, to samo w piłce. Buki, które zawsze mi to oferowały od paru lat nie mają takich rozgrywek w ofercie. Nie wiem czy nie nastąpiła jakaś zmiana w prawie dotycząca hazardu na terenie UE i działa to teraz w dwie strony także obstawiający i obstawiany (xD) musi mieć skończone 18 lat.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
opcja chata chyba nie wypaliła i dorośli nie dorośli (napisał człowiek o rozumie 3 latka 🙃 ). Mam pytanie, czy gra/obserwuje ktoś może ligę Zimbabwe w siatkówkę?:unsure:🤷‍♂️albo ten turniej 4/4 co teraz grają w Polsce? Zazwyczaj jak buki w piłce dodają coś nowego to duża szansa, że się pomylą. Kiedyś soft delasport regularnie wystawiał/kopiował od ruska mecze z makroregionu śląskiego? Nie wiem jak to się nazywa teraz czy to Silesian league czy makroregion. Czy ktoś obstawiał/obserwował te mecze? Lichy dostęp do statystyk (dziwne, bo w siatkówce analitycy dużą rolę odgrywają 🤷‍♂️ chyba że chodzi o ukrycie ich przed innymi zainteresowanymi właśnie z tego powodu :unsure:)a potrzebuję dywersyfikacji dyscyplin, które gram.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Chorwatki w niczym nie są gorsze od Rumunii kasują się w zasadzie własnymi błedami, ale mają klase lepszy środek którego Rumunia w zasadzie nie używa, jak ograniczą błedy własne to zdominują Rumunki które bazują w zasadzie tylko na błędach Chorwatek, same graja naprawdę słabo, na tej podstawie spokojnie moge stwierdzić że z tego 0:2 które jest teraz spokojnie Chorwacja jest wstanie wyciągnąć to na taj breka a nawet spokojnie wygrać także kurs na mecz Chorwacji po kursie 5.40 w sts spokojnie jest teraz do gry, polecam
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
vertigo vertigo mam pytanie xD (lubię pytać xD) co to był za bukmacher? :) tylko to mnie interesuje ;p o ile to nie tajemnica, bo czasem może być tajemnica.
Post automatycznie złączony:

jest bardzo zła pogoda i mogło tam być napisane a ja mogłem tego nie zauważyć nawet jak była tam jego nazwa 🤷‍♂️
 
vertigo 9,5K

vertigo

Użytkownik
Poszło priv. Serbia wygląda najmocniej na ten moment w ME(K) a drabinkę do finału ma dziecinnie prostą. Do wczoraj bukmacherzy płacili 3.20 za ich końcowy triumf, a po awansie Turcji nad Belgią, kursy spadły do 2.50 i nagle Serbichy są main fav. :)
 
G 2,4K

groch1989

Użytkownik
Bierze ktoś udział w menedżerze ME w siatkówce mężczyzn? :) fajna zabawa, polecam. Ustawia się składy, na podstawie zasad punktacji zdobywa się punkty, jakieś tam nagrody są do wygrania co rundę i potem na zakończenie też coś. Zrobiłem wczoraj skład i biorę udział, żeby zmotywować się do oglądania większej ilości meczów. Jak coś to nie żadna reklama, po prostu chciałem przekazać użytkownikom, że coś takiego jest. Zawsze jakaś forma rozwoju swojej wiedzy się przyda :)
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
o widze ze kolega dokonal "postfaktyzmu dokonanego" zobacyzmy czy od razu zostaneisz skarcony i nastapi odwrotka. jesli tak to bedzie kolejny powod do smiechu :D

e
o z +3 dla hiszpanii juz remis - widze ze MASZ MOC :D szybka reakcja
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
"
Widzę że dupolejca się pojawił po długim czasie!!!
no tego chlopa to widze jedynie co mozna zrobic to do blocklisty, roadzj osobnika co po zakoncoznym meczu pisze "to bylo oczywiste" szkoda na takich czasu :D

a co do garów to potezny magik konstantinov przestail nikolova z oh na opp (chyba musaly wjechac jakies grzyby ze ma takie halucynacje) i dlatego nikolov nie gra :D:D niesamowity plamen oj dawno sie tak nie usmialem, na dodatek kariagin i spolka to przyjecie "zapewniaja" :D na razie ubaw po pachy z paralitykow
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
o dobra wyszedl przyglup z nikolovem na przyjeciu, po oddaniu za darmo 2 setow, nie wiem co trzeba miec na bani serio, konstantinov lecz sie, albo nie wiem wyprobuj jeszcze nikolova na srodku moze?
 
K 698

kurczak4321

Użytkownik
Jest piękna zasada w bukmacherce ,nie znasz się na dyscyplinie to nie typuj .To są tylko sugestie ludzi ,odpowiedzialność bierzesz sam na siebie
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
gary powinny to odwrocic, wystarczy zeby sie nie potykali o wlasne nogi w co drugiej akcji 'D

ja sobie pobralem garkówteraz przy 1-2 po 2,1, gorzej chyba sie grac nie da, tb jedynie bedzie loteria
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
francuski cyrk wystartowal, kolejna porcja darmowej rozrywki, klasyczne francuzy zaangażowanie na 20%, oni to potrafia byc ekonomiczni

e
no jaka szkoda wystarczylo pilke przebijac na zagrywce na druga strone i ekonomiczni z -5 uz na +4 bo kebsy pomimo dobrego przyjecia przestaly posaidac wlasna akcje. a to wyblok i kontra a to aut a to czapa pod nogi i tak to sie powoli zyje. no to tutaj juz nei bedzie emoci w tym meczu i nic ciekawego. lipton
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Przecież Turcja w gazie. Można było spokojnie stawiać na nich grubasnie. Francja to sobie zacznie grać od kolejnej fazy
Post automatycznie złączony:

Turcja spuchla w pierwszym secie ale w drugim już odpala
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom