>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Hmm, w ciemno pewniak że będą 4 sety, po cichu też można było założyć, że Portugalia może to wygrać. Francja gra na odczep się, a jak ktoś widział choc trochę Rumunię to mógł zagrać seta w ciemno
fajnie fajnie, postfaktyzm (obok gdybologii) moje dwie ulubione dziedziny zycia, mozesz jeszcze dodac co bylo oczywiste w pozostalych meczach (bedziesz miec w dalszym ciagu skutecznosc 100%)
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polacy piękne kursy na 3-0 już chodziły :) skusił się ktoś? jeden set problemów to chyba maks z taką Danią. Mam nadzieję, że najgorsze za nimi i teraz już zagrają na pełnym skupieniu.
 
supermario 240,1K

supermario

Użytkownik
Polacy piękne kursy na 3-0 już chodziły :) skusił się ktoś? jeden set problemów to chyba maks z taką Danią. Mam nadzieję, że najgorsze za nimi i teraz już zagrają na pełnym skupieniu.
Ja się skusiłem na under 75,5 pkt. i już miałem ciepło przy piłce setowej
 
Ostatnia edycja:
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
no faktycznie chyba troche przechwlilem tych garów

e
koncowka 3rd seta bardzo emocjonujaca na superpoziomie, kompletnie innych garów mozna bylo dzis ogladac. ciekawe
 
Ostatnia edycja:
R 41,8K

Rosolski91

Użytkownik
no faktycznie chyba troche przechwlilem tych garów

e
koncowka 3rd seta bardzo emocjonujaca na superpoziomie, kompletnie innych garów mozna bylo dzis ogladac. ciekawe
Jak to mówią 2 piłki i mogło być inaczej, mecz równie dobrze mógłbyc na 3:0 dla gospodarzy, główny niuans to rozgrywający Saganow. Tym samym Bułgaria trafia na Francję chyba..
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
wlochy pierwszy sklad, niemcy sklad drugi. prosze nie pytac co nalezy z tym zrobic - wiadomo co.

e
grozer wpisany jako drugi libero. tak wiec na bombe nie wejdzie.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Teraz masz @4,2 na 3-0 Włochów, ale nie wiem czy wejdzie :p

Widzę, że chciałeś mnie "zweryfikować", ale jak się wtapia, to już kurs bez różnicy, nieprawdaż? Nic tak nie boli, jak innych wygrane. Porażki są zaś nam zupełnie obojętne...
 
donald-young 17,5K

donald-young

Użytkownik
Jak mogłem cie zweryfikować jak przecież regularnie grram twoje typy. To była czysta ciekawość w którym momencie tak złapałeś.
 
Do góry Bottom