>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Siatkarski chat

korver 121,3K

korver

Użytkownik
Podbijam 3-1 @1.8 i dziękuje za uwagę, jak wejdzie to będę na plus z tego meczu :) jak nie, No cóż. Info było „mocne”, więcej niż 1 set stracony w takich składach to kryminal, ale wiadomo, ze mecz bez znaczenia i grac się chłopakom aż tak do końca tez pewnie nie chce. Mimo wszystko dla kibiców te 3-1 powinni wycisnąć.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
po wlochac widac brak swiezosci, widac x meczy rozgrynwyach w krotkim czasie. no i ta losowosc przy 20-20 w drugim ;/ no nic, nie mozna miec skutecznosci 100%
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
oho juz nawet bottolo wszedl, to jest jeden mecz tego typu (no waidomo ze jest o pietruszke ale still) ze jakikolwiek inny wynik niz win wlochy jest sportową anomalią do potegi anomalii no ale

no nie ma wlochow, nie ma i koniec, nie ma

no 3-2.. mzoe i dobrze, przynajmniej jest sensacja ale nie giga sensacja
 
Ostatnia edycja:
Roxen 898

Roxen

Użytkownik
Faworytkami do wywalczenia awansu z turniejów kwalifikacyjnych są: Serbia i Chiny z grupy A , Turcja i Brazylia z grupy B, Włochy i USA z grupy C , jesli tak się własnie stanie to ranking FIVB na ten moment:
1. Turcja
2. USA
3. Serbia
4. Brazylia
5. Włochy
6. Chiny
7. Polska
8. Japonia
9. Holandia
10. Dominikana
11. Kanada
12. Niemcy
13. Belgia
14. Tajlandia
Właśnie te 6 zespołów jest na pierwszych 6 miejscach, czyli jesli tak sie stanie ze te 6 wywalczy awans to na ten moment by awansowały również: Polska,Japonia,Holandia,Dominikana,Kanada ? :unsure:
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
Co jest z Tymi Turkami?
jak takie ogórki grali w fazie grupowej, co na nich dałem do wtopa.
Mega gra Turków czy raczej Słowenia jakiś poważny problem?
 
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Co jest z Tymi Turkami?
jak takie ogórki grali w fazie grupowej, co na nich dałem do wtopa.
Mega gra Turków czy raczej Słowenia jakiś poważny problem?
Ja bym powiedział, że zasługa dobrej gry Turcji. To taki zespół, który na meczach z teoretycznie słabszymi zespołami często lekceważy i robi sobie niepotrzebne kłopoty, zaś w roli underdoga lubią pokazać "pazurki". Wg mnie wszystko wraca do normy i pograłem na LIVE Słowenia +1,5seta oraz ich WIN . Bez większego przekonania, ale wierzę, że się Słoweńcy ogarną w tym meczu. Wykluczyć Adisa Lagumdzije i jakoś powinno się udać odwrócić mecz. Mobilizacji na pewno im nie zabraknie do ostatniej piłki, to już taka nacja walczaków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
kebsy w pieknym stylu popełniły harakiri w pierwszej polowce 4th seta, 3-4 kontry skutecznosc zerowa + masa bledow wlasnych, wrocili na swoj poziom
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
jak tu nie byc ksenofobem czy innym rasista po obejrzeniu jeszcz ekoncowki w wykonaniu turkow :DD no nie da sie

22-22 maja pile po swojej stronie "a z drugiej przebije na druga strone bo wystawic gdy jestem srodkowym to sie nie da", 23-22 moze troche srednia ta pila do lagumdziji ale ten w siate/antene i cyk jest 24-22. przy 24-22 tez nie koncza ale kontra w siate urnauta i co 24-23 bronia, kontra ale co tam "jestem srodkowym to mam siano we lbie przy ataku wsadze lape w siate dla pewnosci"

e
turkom to juz nawet ponowne przyjscie mahometa na ten swiat nie pomoze

brawo eksi ty to masz leb tak tak kiwnij se a co haha to juz stan umyslu
 
Ostatnia edycja:
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Dokładnie, Grbić chciał dać zagrać Kurkowi 3/3 błedy w ataku i Kłosowi 1/1 błąd w ataku. Łącznie oddaliśmy 9 błędów i wtopa
 
Do góry Bottom