>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Siatkarski sezon 2016/2017

briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zakład #128 stawka 107zl kurs 2,05 1xbet✅
HOKEJ NA LODZIE- PLH
✅110
To co miałem wycisnąć z tego buka to cel zrealizowany po niecałym roku gry nie dość, że zlimitowali stawki to :eek: :eek: wprowadzili marże orrretyyy i to jakie :holidayspirit: aż zeza zrobiłem. Przykładowo widzimy kursy wyrównane po 1,9 na stronie tego buka i owszem przez większość mojej kariery tam miało to rację bytu, ale po paru wypłatach stałem się nieopłacalnym klientem i kursy wyjściowe miałem to coraz niższe, aż przeszli samych siebie bo kursy wyjściowe to :drunk:1,63 i wypróbowałem to zagrać za 5zl i jeszcze mi obniżyli do 1,41 :sarcastic: gdzie rejestrujący się człowiek ma standardową stawkę na punkty czy to overy czy undery w wysokości 1,9. Ha ha i nie uwierzę, że ktoś kto gra u nich parę lat i podaje stawki wyjściowe to można sobie to między bajki wsadzić :] no chyba że mówimy tu o stawkach rzędu 5zl czy 10zl.
To raczej ostatni kupon no chyba, że coś będzie godnego uwagi po dobrym kursie.:whistle:
Więc adijos :highhive: Paka Marda :highhive:
Zakład #129 stawka 150zl kurs 3 forbet✅
SIATKÓWKA- CEV CUP i LM KOBIET
✅300
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zakład #133 stawka 200zl kurs 4,99 forbet⛔
SIATKÓWKA- PLUS LIGA; PLSK I SUPERLIGA
⛔Legionowo- trzeba z nowym rokiem grać osobno męską i żeńską siatkę bo za babami nie trafisz :holidayspirit:
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zakład #142 stawka 375zl kurs 2,6 fortuna⛔
SIATKÓWKA- SERIE A1
⛔Milano jak strzał w kolano
Zakład #143 stawka 140zl kurs 4,68 fortuna⛔
SIATKÓWKA- SUPERLIGA i SERIE A1
⛔Milano popaprano
No to przed świętami zrobiło się gorąco na forum w dziale siatkówki. Ja natomiast w tym tygodniu mam niesamowitego pecha co do błędów na linie punktowe i na starcie to gracz miał przewagę. W poniedziałek źle wystawiona linia na Pragę i dziś na Milan i co??? Ha ha IDENTYCZNY scenariusz pierwsze dwa sety wyrównane a 3 set wpie...ol!!! W obu meczach Praga uwaliła do 11 a następne gagatki do 13:sarcastic: I nawet po błędzie buka i ładne parę punktów źle wystawionej linii to trzeba rozliczyć na ⛔⛔ dawno tak nie miałem... Heh to bardziej loteryjne punkty w NBA dają zarobić :drunk: i gdzie tu logika???
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Zakład #152 stawka 131zl kurs 6,36 unibet✅
KOSZYKÓWKA NBA
W tym jest zakład bez ryzyka w prezencie od buka wkład 76zl w razie pudła
✅700:eek:ye:

W szoku jestem jakieś loteryjne undery wchodzą, a siatka ostatnio po jednym zawodzi oj cuda cuda ogłaszają :angel:
Zakład #153 stawka 79zl kurs 7,35 unibet⛔

KOSZYKÓWKA NBA
SZYKUJĄ SIĘ OVEROWE SPOTKANIA I SHOW NA ŚWIĘTA
⛔Golden
 
Do góry Bottom