>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sibrejk

Status
Zamknięty.
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Typ nr 1
Rødovre Mighty Bulls (+1.5) - SønderjyskE
typ: 1
kurs: 2.10
stawka 2/5
bet365
Dzisiaj w hokejowej duńskiej lidze zmierzą się te ekipy. Faworytem są goście, jednak ja uważam, że Rodovre jest w stanie sprawić niespodziankę we własnej hali. Ostatnio idzie im nieźle, w przeciwieństwie do rywali, którzy są w dołku, jednak mimo to nadal zajmują drugie miejsce w tabeli. Trener gospodarzy powiedział, że dobrze zrobiła im przerwa na mecze reprezentacji w kilku kategoriach wiekowych. Cieszą się z ostatnich wyników i wspominają o chęci zemsty, bo ostatnio przeciwko temu rywalowi nie błyszczeli. W drużynie gości mają nie grać Kim Lykkeskov, Dejan Matejic, Mads Lund oraz Joachim Holten Møller. Kilku graczy grało w reprezentacjach kraju. Kurs wystawiony na gospodarzy jest według mnie przesadzony,wynosi w granicach 6, ja zdecydowałem się pograć na nich z handicapem, mam nadzieję, że ekipa z Vojens z dołka dzisiaj nie wyjdzie. Początek spotkania o 19:00.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Rødovre Mighty Bulls (+1.5) - SønderjyskE
typ: 1
kurs: 2.10
stawka 2/5
Bet365
1:4 ⛔
Sorry, że tak późno rozliczenie, ale nie mogłem edytować posta a nie chciałem odpisywać nowego tylko z wynikiem, chociaż jak widzę to jest chyba jedyna opcja.
Czas na kilka typów z jutrzejszego Remes Cup Extra, na początek moja analiza:
Lech po raz kolejny wystąpi rezerwami, jest to także spowodowane tym, że jutro odbędzie się Wielki Bal Piłkarza - taki wielkopolski plebiscyt.
Rok temu w finale spotkali się piłkarze Arki i Jagiellonii, w tym roku wiadomo, że powtórki nie będzie bo obie ekipy są ze sobą w grupie. Według mnie zdecydowanym faworytem grupy A jest lider Ekstraklasy. Co prawda bez Kamila Grosickiego, za to w Arce jeszcze większe ubytki. Nie ma zawodnika turnieju z zeszłego roku Bartosza Ławy, a także jest kłopot z bramkarzami. 20-letni Zoch i 17-letni Szromnik zastąpili Witkowskiego i Bledzewskiego.
Kurs na Jagę w meczu z GKSem nie jest zbyt wysoki, także obstawię ich zwycięstwo w meczu z Arką, co prawda może się zdarzyć, że Jadze wystarczy remis do awansu no ale to nie przekreśla tego typu.
Jagiellonia Bialystok - Arka Gdynia
typ: 1
kurs: 2.30
stawka: 1/5
✅
W grupie B powtórka składu sprzed kilku lat, wtedy to te 3 ekipy też spotkały się na tym poziomie rozgrywek. Lech wygrał 4:2 z Cracovią, przegrał z Wartą 0:2 i chyba tylko zwycięstwo Pasów 2:0 nad Wartą dawało Kolejorzowi grę w finale. Oczywiście taki wynik padł, w dodatku teraz jest taka sama kolejność meczów ????
Piszę to dlatego, bo nie uważam Lecha za faworyta tej grupy ani tym bardziej turnieju wbrew kursom bukmacherów. No ale jak widać wszystko się może zdarzyć ????
Obstawiłbym awans Pasów do finału, ale nigdzie jeszcze nie widzę takiego typu. Dodatkowo zbyt wysokie kursy są na rywali Lecha.
Na razie zostawiam tylko jeden typ a jutro na pewno coś dorzucę, może nawet będzie większy wybór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
Już wzrosły kursy na zwycięstwo Lecha, ja postanowiłem pograć zwycięzcę turnieju. Szkoda, że oferta nie została poszerzona.
Remes Cup Extra - zwycięzca
Typ: Jagiellonia Białystok
kurs: 2.85
stawka: 1/5
tobet
⛔
No i faktycznie Cracovia zaszalała.
 
sibrejk 3

sibrejk

Użytkownik
GKS Tychy - Cracovia (Zakład na zwycięstwo)
Typ: GKS Tychy
kurs: 2.60
stawka: 2/5
bet365
Dzisiaj być może jest to ostatni mecz o mistrzostwo Polski, bowiem w przypadku wygranej Pasów to oni zostaną mistrzami. Ja jednak myślę, że możliwość świętowania na własnej hali jest zachęcająca nie tylko dla samych zawodników i kibiców, ale też dla klubu który może zarobić na sprzedaży biletów. Oczywiście jest to ryzykowne podejście, ale jest jeszcze aspekt sportowy - GKS nie ma nic do stracenia dlatego gram na ich zwycięstwo łącznie z dogrywką, w końcu to jest finał i grają dwie najlepsze drużyny więc nie można być pewnym zwycięstwa Cracovii tylko z powodu ostatnich pogromów.
zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom