>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sierpień 2012 w nPower Championship

Status
Zamknięty.
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Witam wszystkich w nowym sezonie Championschip:grin: jak na razie widzę że cisza przed pierwszą kolejką ale z pewnością to się zmieni....To może ja zacznę mam do zaproponowania 2mecze......na początek...;)
Ipswich Town - Blackburn Rovers
Pierwszy z nich to pojedynek Ipswich z spadkowiczem Premier League Blackburn.Historycznie bardzo wyrównane spotkania między tymi zespołami 13 razy wygrywało Ipswich 13 razy padał remis a 10 razy wygrało Blackburn choć tylko dwa razy były to spotkania wygrane na wyjezdzie.
Ipswich w letnim okienku transferowym pozyskało 4 nowych graczy,Bramkarza Scotta Loacha Z Watfordu dwóch obronców Eliotta Hewitta z Macslfield i Luka Chambersa z Nottinghamu oraz Pomocnika Massimo Luongo z Tottenham Hotspurs natomiast odszedł 33 letni pomocnik Jimmy Bullard.
Rovers pozbyło się aż 14 graczy z czego 4 wypożyczonych a w ich miejsce przybyło 7nowych twarzy w tym jedna na wypożeczenie,nie będe wypisywał wszystkich nazwisk tych którzy odeszli i przybyli na pewno na uwage jednak zasluguje odejście Yakubu,i przyjście Nuno Gomesa, Leona Besta oraz Dannego Murphyego...
jak zawsze 1 kolejka nie jest najłatwiesza do typowania ale starzy wyjadacze Championschip wiedzą że nawet i pózniej można się znacznie mylić w typowaniach,.ja skłaniam się ku typowi na Blackburn które tak myśle będzie chciało jak najszybciej powrócic na salony Premier Legaue,być może pomoże im w tym odświeżenie składu nowymi zawodnikami...

Ipswich - Blackburn
Typ:2⛔
Kurs:2,65
Bukmacher:BetClick


Drugi mój mecz który wybrałem (nie będe oryginalny)to pojedynek:
Burnley - Bolton
Drugi mecz i drugi spadkowicz z Premier Legaue podobnie jak Blackburn sądze że Kłusaki będą chcialy czym prędzej powrócic do Premier League...
42 zwyciestwa Burnley 30 remisów i 40 zwycięstw Boltonu to tak Historycznie w Pigułce.Aż 13 zawodników opuściło Bolton w letnim Oknie Transferowym natomiast przyszly tylko 4 nowe twarze i jeden gracz został wypozyczony na pewno sporym osłabieniem dla Kłusaków moze byc Brak Klasnica,bramkarza Jasskelainena oraz wypożyczonego do Arsenalu Afobe ...
zobaczymy jak grać będą kłusaki bez tych i innych graczy ale licze na skromne zwycięstwo w tym pierwszym meczu sezonu,tym bardziej że z Burnley odeszlo az 11 pilkarzy natomiast w ich miejsce przyszło tylko nowych 6zawodników.Fakt że Bolton opuściło większa ilośc graczy jednak myślę że ogranie w Premier League pozwoli Boltonowi na zwyciestwo w tym pierwszym meczu sezonu po spadku...

Burnley - Bolton
Typ 2⛔
Kurs:2,30
Bukmacher:BetClick

Krótko mówiąc stało się tak jak napisałem w poście poniżej....Blackburn nie dowiozło zwycięstwa do końcowego gwizdka,a Bolton....hmmm no cóż....:?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Przyznam że bardzo odważna gra na spadkowiczów ja tutaj bym obstawiał x2 w obu spotkaniach obawiam się remisów. ???? .
Cardiff - Huddersfield
Pierwsza kolejka i na tapetę idzie spotkanie piątkowe Cardiff jeden z zespołów typowanych do awansu podejmie beniaminka Huddersfield który rozegrał mecz pucharowy w którym uległ 2:0 Preston w spotkaniu podopieczni Graysona byli bezbarwni zespół co prawda wzmocniło kilku doświadczonych graczy jak Southern, Gerrard, Lynch, Clayton,Dervite,Norwood,Scanell czy Dixon. Ci graczę mogą drużynie dać nową jakośc jednak do tego zapewne trzeba czasu jednak drużyna Huddersfield w tym sezonie nie liczy na zbyt wiele chce spokojnego utrzymania. Natomiast Cardiff chce zgarnąć całą pulę zespół prowadzony przez Mackay rozegrał fatalne spotkanie w pucharze Anglii z Northampton i odpadł z tego pucharu. Trener tłumaczył się brakiem zgrania zespołu i próby taktyki właśnie na spotkania ligowe. Dlatego w jutrzejszym spotkaniu będzie okazja to zobaczyć zespół pozyskał Bellamiego,Helgusona,Bo-Kyung Kima który nie tak dawna świetnie występował na olimpiadzie, Velikonja,Lewisa czy Mutcha. W zespole wystąpią już Kevin McNaughton, Mark Hudson, Ben Turner i Andrew Taylor którzy ostatnio mieli wolne natomiast wspomniany Koreańczyk nie wystąpi z powodu braku pozwolenia na pracę musi jeszcze poczekać tydzień na debiut. Goście zagrają bez Danny Ward który doznał kontuzji w spotkaniu pucharowym. Forma obu drużyn jest jak na razie średnia jutro któraś z drużyn ma okazję się przełamać w pierwszej kolejce sądzę że będą to gospodarze.
Win Cardiff @@ 1,85 ✅ ✅
Bellamy strzeli gola @@ 2,75 Ryzykowny TYP
⛔
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Powiem Ci Doberman że masz racje bo generalnie z tego co mi głowa podpowiada to szedłbym w remis Blackburn,i nawet porażke Boltonu,jednak liczę na szczęscie pierwszej kolejki i jednak wygrane obydwu spadkowiczów ale jak będzie zobaczymy w Sobote:razz:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dokładnie Miko popatrz na składy a po drugie każda druzyna która spada dziwi się jaki poziom towarzyszy Championship tam jest walka od 1 do 90 minuty non stop i zawodnicy wcale nie odbiegają poziomem od tych w PL dlatego ten spadek jest lekkim paraliżem nie mówię że potem obie drużyny nie wskoczą na właściwy tor ale pierwsze kolejki to grałbym właśnie przeciwko im. Dziś zresztą dopisze parę spotkań ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Leicester - Peterborough
Lisy w tym sezonie podobno znów chcą walczyć o &#39;&#39;awans&#39;&#39; w poprzednim sezonie a nawet dwa lata temu słyszeliśmy tę samą deklarację jednak była ona &#39;&#39;pusta&#39;&#39; w tym sezonie jestem ciekaw ich postawy. Menedżer Pearson ma za zadanie zmień styl gry Lisów w tym celu pozyskał Knockaerta który w zeszłym sezonie strzelił w drugiej lidze Francuskiej, Whitebrada z Norwich, Futacsa z Pompey, Vardy z Fleetwood ten wyśmienity napastnik w zeszłym sezonie zdobył 31 bramek :!:. Do tego doszło dwóch graczy z Manchesteru United De Laet i James. Leicester jeszcze nigdy w historii nie przegrał na własnym terenie z Peterborough który został w tym sezonie osłabiony z zespołu odszedł Lewis ich wyśmienity bramkarz który nie raz ratował im punkty. W dodatku w jutrzejszym spotkaniu nie wystąpią tacy piłkarze jak Nathaniel Mendez-Laing , Daniel Kearns i Tommy Rowe. Jest to pierwsza kolejka więc typowanie jest ciężkie jednak typuje zwycięstwo Lisów.
Win Leicester @@ 1,90 :pLUS: :pLUS:
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Witam po przerwie.
Cardiff - Huddersfield ✅ 1-0FT // ciężka przeprawa
Faworyt jest jeden. Drużyna, która zaprzepaściła awans do Premiership w zeszłym sezonie przed sezonem postawiła sobie znów za cel jak najwyższą lokatę w lidze, możliwie premiowaną bezpośrednim awansem do najwyższej ligi rozgrywek. Po porażce w League Cup, w którym zagrało wiele nowych, młodych twarzy, do pierwszego meczu ligowego gospodarze przystąpią w zupełnie innym, wzmocnionym składzie i dziś zagra praktycznie zupełnie inna drużyna niż ta w LC - zobaczymy (prawdopodobnie) osiem nowych twarzy i ta 11 (prawie - bo np. Koreańczyk Kim Bo-Kyung wciąż czeka na pozwolenie na pracę) powinna stanowić o sile zespołu. Goście natomiast po awansie do Championship po 11 latach z pewnością nie poddadzą się łatwo, ale walczą o zupełnie inne cele mimo kilku ciekawych zakupów. Zobaczymy. To jest pierwsza kolejka i przez pierwsze 4-5 tygodni powinniśmy być świadkami przetasowania w tabeli i realnego ocenienia sił drużyn. Póki co stawiam na gospodarzy.
Cardiff @ 1.7 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
miko5454 80

miko5454

Użytkownik

Crystal Palace - Watford Fc

Ciekaw jestem postawy Watfordu w pierwszym meczu jak i w całym sezonie już na początku nie czeka ich łatwe zadanie.Wg Bukmacherów faworytem do zwycięstwa w tym meczu są gospodarze,ale czy rzeczywiście??
Watford wzmocnione 6cioma graczami wypożyczonymi,i jest to mieszanka graczy z Hiszpańskiej Granady(2)oraz Udinese(4)oraz bramkarzem Almunią z Arsenalu i Fitzem Hallem z QPr myślę że mogą zaskoczyć faworyzowane Crystal Palace w zeszłym roku w obydwu meczach dominacja Crystal z prawdziwym pogromem u Siebie aż 4-0 a jak będzie tym razem.Ja zaryzykuje tu grę na Gości;)a kurs smaczny ????

Crystal Palace - Watford fc
Typ: 2✅
Kurs:2,90
Bukmacher:BetClick
Watford Walecznie do samego końca...i udało się o losie rozstrzygnęli własnie ściągnieci z Udine Vydra i Abdi;)
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Odnośnie Cardiff,wysoko postawiona poprzeczka przez Huddersfield ale gdyby w 42 nie bylo poprzeczki,a w 63 cudem nie wybronili się goście to moglo być sporo więcej chodz przyznam że kontry Beniaminka też grozne....;)
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Leicester - Peterborough
Win Leicester @@ 1,90
Lisy są jednym z trzech głównych kandydatów do awansu, a Peterborough jedną z trzech drużyn typowaych do spadku. Także powinno być easy.
Crystal Palace - Watford Fc
Typ: 2
Ja bym raczej powiedział, że Watford nie jest na tyle silne, żeby być murowanym faworytem, a do tego gra na wyjeździe, dlatego buki skłaniają się ku gospodarzom. Ja nie stawiam, ale powodzenia.
Tymczasem ode mnie:
Barnsley - Middlesbrough ⛔ 1-0
Jak dla mnie czyste value, choć podkreślam to co pisałem odnośnie wczorajszego meczu w Cardiff - początek sezonu, na papierze wygląda inaczej niż na boisku. Niemniej... Barnsley zakończyło ostatni sezon na 21 miejscu w tabeli, czyli najniżej od 2006 roku kiedy awansowali do Championship. I od 6 lat nie uzyskali kompletu punktów w pierwszym meczu sezonu. W tym sezonie chyba tylko cud (czytaj - zastrzyk gotówki i jakieś spektakularne transfery) może ich uratować przed spadkiem. Póki co pozyskali Cywkę z Reading, Toni Silvę z Liverpoolu, Bena Alwicka z Tottenhamu i Ahmeda Mido z El Zamalek wydając w sumie.. 0 funtów. Sprzedali za to 6 graczy (w tym tylko za 2 dostali pieniądze) i odeszło z klubu kolejnych 2. Jest więc słabo jeśli chodzi o siłę drużyny i przypuszczam, że klub będzie się starał ciułać punkty z najsłabszymi w lidze. Taką drużyną z pewnością nie jest Middlesbrough, któremu awans wyślizgnął się z rąk pod koniec ubiegłego sezonu. Tu transfery również nie powalają na kolana, ale Mowbray utrzymał drużynę, pozbył się tylko Groundsa i McMahona, zatrudniając w zamian 4 innych graczy. Powinniśmy zobaczyć więc tak samo grających, dobrze poukładanych graczy jak ostatnio - oczywiście jeśli tylko okres przygotowawczy został dobrze wykorzystany. Mboro w zeszłym sezonie 2 razy ograło Barnsley - myślę, że podtrzyma tę passę...
Mboro to win @ 2.25 bet365
Nottm Forest - Bristol City ✅ 1-0
Drużyna, która w zeszłym sezonie utrzymała się dzięki sporemu zastrzykowi gotówki i roszadom, tym razem wymieniana jest jednym tchem w gronie faworytów. Na rynku transferowym dokonali ostrożnie kilku zakupów i do najciekawszych z pewnością należy przejście Dana Hardinga z Southampton i Grega Halforda z Portsmouth. Przy zakupie jak dotąd 5 graczy, jednocześnie 5 zawodników zostało sprzedanych, w tym doświadczony Chris Gunter do Reading za 2,5 mln funtów. Osłabieniem będzie też pozbycie się Luka Chambersa, który odszedł do Ipswich. Na przeciw zagra drużyna, która ledwo uratowała się przed spadkiem i prawdopodobnie będzie walczyła teraz dokładnie o to samo. Jamal Campbell-Ryce wydaje się być jedynym znaczącym osłabieniem City przy transferach, które do tej pory zakupiło 3 graczy i sprzedało 5. Brak tu jednak spektakularnych ruchów, więc siła drużyny się nie zmieni. Ciężko jest na razie przytaczać jakieś konkretne argumenty. Zobaczymy jak zagrają. Stawiam na gospodarzy.
Nottm to win @ 1.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Barnsley - Middlesbrough
Jak dla mnie czyste value, choć podkreślam to co pisałem odnośnie wczorajszego meczu w Cardiff - początek sezonu, na papierze wygląda inaczej niż na boisku. Niemniej... Barnsley zakończyło ostatni sezon na 21 miejscu w tabeli, czyli najniżej od 2006 roku kiedy awansowali do Championship. I od 6 lat nie uzyskali kompletu punktów w pierwszym meczu sezonu. W tym sezonie chyba tylko cud (czytaj - zastrzyk gotówki i jakieś spektakularne transfery) może ich uratować przed spadkiem. Póki co pozyskali Cywkę z Reading, Toni Silvę z Liverpoolu, Bena Alwicka z Tottenhamu i Ahmeda Mido z El Zamalek wydając w sumie.. 0 funtów. Sprzedali za to 6 graczy (w tym tylko za 2 dostali pieniądze) i odeszło z klubu kolejnych 2. Jest więc słabo jeśli chodzi o siłę drużyny i przypuszczam, że klub będzie się starał ciułać punkty z najsłabszymi w lidze. Taką drużyną z pewnością nie jest Middlesbrough, któremu awans wyślizgnął się z rąk pod koniec ubiegłego sezonu. Tu transfery również nie powalają na kolana, ale Mowbray utrzymał drużynę, pozbył się tylko Groundsa i McMahona, zatrudniając w zamian 4 innych graczy. Powinniśmy zobaczyć więc tak samo grających, dobrze poukładanych graczy jak ostatnio - oczywiście jeśli tylko okres przygotowawczy został dobrze wykorzystany. Mboro w zeszłym sezonie 2 razy ograło Barnsley - myślę, że podtrzyma tę passę...
Mboro to win @ 2.25 bet365
Nottm Forest - Bristol City
Drużyna, która w zeszłym sezonie utrzymała się dzięki sporemu zastrzykowi gotówki i roszadom, tym razem wymieniana jest jednym tchem w gronie faworytów. Na rynku transferowym dokonali ostrożnie kilku zakupów i do najciekawszych z pewnością należy przejście Dana Hardinga z Southampton i Grega Halforda z Portsmouth. Przy zakupie jak dotąd 5 graczy, jednocześnie 5 zawodników zostało sprzedanych, w tym doświadczony Chris Gunter do Reading za 2,5 mln funtów. Osłabieniem będzie też pozbycie się Luka Chambersa, który odszedł do Ipswich. Na przeciw zagra drużyna, która ledwo uratowała się przed spadkiem i prawdopodobnie będzie walczyła teraz dokładnie o to samo. Jamal Campbell-Ryce wydaje się być jedynym znaczącym osłabieniem City przy transferach, które do tej pory zakupiło 3 graczy i sprzedało 5. Brak tu jednak spektakularnych ruchów, więc siła drużyny się nie zmieni. Ciężko jest na razie przytaczać jakieś konkretne argumenty. Zobaczymy jak zagrają. Stawiam na gospodarzy.
Nottm to win @ 1.80
Przyznam szczerze że oba typy brałbym w ciemno gdyby to właśnie była 2-3 kolejka w pierwszej dzieją się różne cuda jak co roku i ty o tym doskonale wiesz. Nottingham pozyskało sposnora nowy trener, transfery tylko czy to wystarczy ile już drużyn miało taki zastrzyk a niestety potem zawiodło. Boro wygląda równie ciekawie myślę że w tym sezonie mogą namieszać mieszanka młodości z rutyną w końcu może &#39;&#39;odpali&#39;&#39;.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Za nami już pierwsza kolejka a już po 2 dniach jej rozegrania zaczynamy drugą. W pierwszej niespodzianek nie brakowało jak bedzie teraz zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy 2 Kolejki
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
-
BLackburn - Hull City
Rovers
Ja Zacznę od środowego spotkania pomiędzy Blackburn a Hullem.
Tak jak pokazała 1 kolejka i jak wspominał Doberman a co ja troche pominąłem wystawiając pierwsze typy spadkowiczów z Premier Legaue ogarnął nie co paraliż najlepiej z całej trójki zaprezentował się jednak Blackburn które mogło nawet wygrać swoje spotkanie ale niestety w 83 minucie J.Lowe wpakował piłkę do własnej siatki czego efektem był zaledwie remis Z Ipswich Town.
Teraz Rovers zagrają na własnym boisku z Tygrysami.Bilans Rozgrywanych meczów po stronie Blackburn 26 zwyciest 13 remisów i 9 porażek ogólnie natomiast biorąc pod uwagę mecze u siebie Blackburn triumfowało aż 16 razy 5 razy remisowało i dwa razy tylko lepsi byli pilkarze Hull.
Tygrsyki w pierwszym meczu zdobyly co prawda 3 pkt na swoim obiekcie pokonując Brighton 1-0 ale niczym szczególnym nie zabłysnęli.Myślę że w tym roku będą nadal drużyną plasującą się w okolicach 7,8,9 lokaty w tabeli.W Ubiegłym roku koszmarny początek w tym zaczynają od wymęczonej wygranej.Myślę że już w drugiej kolejce Blackburn nie da im tyle radości co Brighton i niestety Hull będzie musiało znieść gorycz porażki;)Blackburn na pewno podrażnione stratą 3pkt w ostatnich 10 minutach 1 spotkania,sądze że będzie szukało tutaj kompletu...
Blackburn Rovers - Hull City
Typ:1✅
Bukmacher:BetClick
Kurs:1,85

-
Watford Fc - Ipswich Town
Kolejne spotaknie Odemnie To Watford.W tej kolejce konsekwentnie dalej gram na nich.W pierwszym nie łatwym wcale spotkaniu pokazali że umieją grać nawet o pare minut dłużej niż 90minut co zaowocowało wyjazdową wygraną nad Crystal Palace.Tym razem zmierzą się na własnym terenie z Drużyną Ipswich która w pierwszej kolejce zremisowała z Blackburn.Myślę że Watford nie będzie miał problemu z pokonaniem Ipswich mieszanka graczy Z Udinese I Grenady doskonale się sprawdzila szczególnie dwójka z Udinese Abdi I Vydra bo to po ich trafieniach Watford wywiózl 3pkt z nie łatwego terenu...i w tym meczu da o sobie znać.. a więc

Watford - Ipswich
Typ:1⛔
Bukmacher: Betclick
Kurs:2,20

Huddersfield - Nottingham Forrest
I Na koniec spotaknie beniaminka Championschip z Nottinghamem.Przez wielu Nottingham typowany jako faworyt tegorocznych rozgrywek.Ja przyznam że dośc sceptycznie podchodze do tego.
Nie oglądałem wprawdzie meczu przeciw Bristol wygranego przez nich,jednak jakoś ich gra nie zachwycila mnie w spotkaniu pucharowym przeciwko Fletwood co prawda też wygranym ale też tylko skromnym 1-0.
Wiadomo puchar to nie liga no ale póki co Nottingham nie blyszczy chodz wygrywa ???? Co do Huddersfield mam bardzo pozytwyne odczucia w kwestii ich pierwszego meczu przeciwko Cardiff.
Cardiff było drużyną lepszą grała mądrze,ale postawa w defensywie graczy Huddersfield tez imponująca kto oglądał ten widział jak zaciekle bronili swojej bramki wyprowadzając co jakiś czas grozne kontry z których nie jedna mogla skończyć się bramką..
Teraz Beniaminek zagra u siebie i jeśli Nottingham zagra na podobnym poziomie jak w ostatnich spotkaniach to myślę że może nie mieć tyle szczęscia i nie rozstrzygnąc tego spotkania na swoją korzyśc tym bardziej że co ciekawe Bilans spotkan wygranych przemawia na korzyśc Huddersfield które 16 razy wygrywało z Nottinghamem.Ostatnie pojedynki na terenie Huddersfield konczyly się remisowo lub ich wygraną ja w tym roku postawię na Remis beniaminka Championschip który nie powiem urzekł mnie swoją grą na inaugaracje tego sezonu.:cool:
Huddersfield - Nottingham Forrest
Typ:X✅
Bukmacher:BetClick
Kurs:3,20

 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Popieram w pełni typ na Blackburn Ewood Park to będzie ciężki teren w tym sezonie ja się odniosę do innego spotkania.
Sheffield - Birmingham
Już jutro nastąpi debiut na boisku Sheffieldu. Drużyna rozegra pierwsze spotkanie w tym sezonie na własnym terenie, przyjedzie do nich mocna drużyna z Birmingham. Obie drużyny w pierwszych meczach zremisowały i mają na koncie po 1 pkt. W Spotkaniu z Charltonem remis uratował Nikola Zigic ten rosły napastnik zdobył wyrównującą bramkę w ostatniej minucie. W tym meczu powinien wyjśc w pierwszym składzie Do składu wraca Stephen Carr. W drużynie Sów zagra Rordi który wrócił z meczu U21. Jutrzejszy mecz może coś więcej powiedzieć o celu Birmingham na ten rok. Podobno jest nim awans jak pokazywały sezony trzeba wygrywac już od pierwszych kolejek dlatego ryzykuje DWÓJKĘ&gt;

Win Birmingham @@ 2,80



INNE TYPY :
Brighton &amp; Hove Albion - Cardiff City 2 @@ 2,90
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Ciekawa kolejka, bez widocznych faworytów, co zresztą widać u buków, no ale coś się znajdzie...
Mboro - Burnley
Będę uparty. Mboro zanotowało wpadkę w pierwszej kolejce, ale w zeszłym sezonie mecze wyjazdowe również nie zawsze były udane. W 2 kolejce gospodarze podejmują Burnley, które pewnie pokonało spadkowicza - Bolton. W pierwszej 11 zajdzie parę zmian i raczej na pewno już od pierwszych minut zobaczymy najnowszy nabytek jakim jest pomocnik Chelsea i U21 Anglii, Josh McEachran. Poza tym będzie parę zmian, ale z tym trzeba poczekać na ogłoszenie składów. Goście przyjadą podbudowani pewną wygraną z Boltonem i rozpoczną w tym samym zestawieniu co ostatnio. Na co liczę? Oglądając M&#39;boro w ostatnim meczu widziałem momentami dobrą grę i potencjał z poprzedniego sezonu. Trzy dni to może być za mało na wielkie zmiany, ale nie zapominajmy, że M&#39;boro na swoim boisku czuje się doskonale.
M&#39;boro @ 2.05 ✅ 3-2
Wolves - Barnsley
Wziąłem na tapetę mecz kolejnej drużyny, która przegrała swój pierwszy mecz, ale Leeds w końcu jest jednym z faworytów do awansu. Wilki z pewnością mają potencjał by walczyć również o czołowe pozycje i najbliższy mecz powinien to udowodnić. W składzie zadebiutuje Peszko, plus trener Stale Solbakke dokona pewnie kilku roszad. Ale nie oszukujmy się. Wilki, ograne w Premiership mają przewagę, mimo, że goście pokonali w pierwszym meczu M&#39;boro i są na fali. Do składu dojdzie obrońca Martin Cranie kupiony z Coventry, ale nie zagrają: Matty Done i Paul Digby, którzy doznali kontuzji w ostatnim meczu. Do tego Mido, Toni Silva i Jim O&#39;Brien są również kontuzjowani, a Luke Steele i Ben Alnwick nie zagrają. Kontuzje nie osłabiają Barnsley w wyjątkowy sposób, ale z pewnością są dokuczliwe. Stawiam na gospodarzy i ich dobrą grę.
Wolves @ 1.66 ✅ 3-1
Do tego:
Charlton - Leicester BTS @ 1.66 ✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Dla odmiany ja zacznę - wszystko z bet365:
Middlesbrough - Crystal Palace
Kontynuuję napór na M&#39;boro. Do składu mogą powrócić obrońca Joe Bennett i pomocnicy Kevin Thomson and Muzzy Carayol. Poza składem pozostaje Jutkiewicz, który wciąż leczy kontuzję. Oglądałem M&#39;boro w ostatnim meczu i mają sporo do poprawy, szczególnie jeśli chodzi o obronę, ale nie oszukujmy się - Palace jest słabe. W poprzednim sezonie było mistrzem remisów, ale ten zaczęło od dwóch porażek i szczególnie ta ostatnia była dość bolesna. Podobnie jak M&#39;boro, obrona potrzebuje wzmocnienia. Do składu może powrócić paru zawodników po wyleczeniu lekkich kontuzji, a w szczególności przydaliby się obrońca Paddy McCarthy i pomocnik Jonathan Williams. Niemniej nie jest pewne czy Dougie Freedman zaryzykuje ich powrót tak wcześnie. Stawiam na wygraną gospodarzy i 3-4 bramki.
M&#39;boro to win @ 1.80 ✅ 2-1
powyżej 2,5 gola @ 2.10 ✅
Peterborough - Leeds
Wahałem się i nadal nie jestem w 100% pewny, no ale pewniaków w 99,99 przypadków nie ma. Szczególnie za takie value. Kandydat do spadku podejmuje drużynę walczącą co najmniej o playoff. U gospodarzy poza składem pozostaje paru graczy w tym Tyrone Barnett, który wciąż nie jest w pełni sił, a do tego nie zagrają: Tommy Rowe, Daniel Kearns, Nathaniel Mendez-Laing i David Hibbert. Przegrali dotychczas oba mecze, w tym dość boleśnie z Millwall u siebie, który może okazać się dość ważnym meczem na koniec sezonu. Goście nie mają nowych problemów w składzie. Paul Green nie zagra przez co najmniej 8 tygodni i to jest w sumie jedyne zmartwienie Warnocka przed nadchodzącym meczem. Leeds grało oba mecze z mocnymi przeciwnikami i radziło sobie całkiem nieźle. Teraz powinno być nieco łatwiej i atak, przy słabszej obronie przeciwnika, powinien się odblokować. Chociaż gradu goli nie przewiduję.
Leeds @ 2.37 ✅ 1-2
Poza tym chodzi mi po głowie +0,5 na Derby, ale zobaczymy wieczorem co i jak. // 1-1FT nie mialem juz czasu zeby robic analize wieczorem - jesli ktos sie zasugerowal to dobrze ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Ja dziś tak króciutko patrząc na wynik dzisiejszej potyczki sądze że może to być kolejka remisów...oczywisice bez paru wyjątków....w 100%popieram Ruichi typ na M boro a więc....:razz:
Middlesbrough - Crystal Palace
Chyba nic więcej nie mam do dodania do analizy Ruichiego,tylko zgodze się że wyglada na to że Crystal Palace słabiutkie jak na razie i nie daje im większych szans w starciu z Middlesborough które z meczu na mecz powinno grać coraz lepiej....

Middlesbrough - Crystal Palace

Typ:1✅
Kurs:1,72
Bukmacher:BetClick


Blackpool - Ipswich

Bilans zdecydowanie po stronie Ipswich w pojedynkach Tych dwóch drużyn,jednak Blackpool wydaje się być mocny w tym sezonie co udowodnił w 2 pierwszych kolejkach inkasując jako jedyna drużyna komplet punktów,myślę że podtrzymią passe zwycięstw dalej... Ipswich wygrało wyjazd z Watford ale co do Watfordu zaczynam obawiać się że 1 wygrana z Crystal była bardziej zasługą słabej postawy Crystal niż ich wysokiej formy także w tym meczu stawiam na Mandarynki:razz:

Blackpool -Ipswich
Typ:1✅
Kurs:1,90
Bukmacher:BetClick

I dwa remisy odemnie na koniec ????

Blackburn -Leicester

Co powiem tylko tyle że Blackburn nie porywa ostatnia wygrana z Hull w końcówce dopiero nie napawa mnie jakims wielkim optymizmem....:?
Blackburn - Leicester
Typ:X⛔
kurs:3,30

Bukmacher: BetClick

I Drugi remis....

Watford - Birmingham

Watford przegrywa ostatnie spotkanie z Ipswich 0-1 liczylem ze wygrają... tym razem licze że może uchroni się przed porażką z też nie za dobrze zaczatym sezonem przez Birmingham...tak porówno oceniam ich siły w tym spotkaniu więc:

Watford -Birmingham
Typ:X⛔
kurs:3,25
Bukmacher:BetClick
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Blackburn Rovers - Leicester City
Ja dzisiaj bym zaryzykował tutaj na wygraną gości Blackburn mnie nie przekonuje jak pisałem o tym zimnym prysznicu po spadku i braku adaptacji w tej lidze może to potrwać dłużej dlatego kurs na lisy w wysokości 3,00 biorą z pocałowaniem ręki w dodatku z X śmiało też można ich zabrać. ⛔
Peterborough United - Leeds United Over 2,5 @ 1,70 ✅
Jak co roku warto grać w meczach Leedsów overy drużyna strzela dużo bramek w dodatku Peter to też nie są &#39;&#39;patyki&#39;&#39; więc spodziewam się wysokiego wyniku.
Wolverhampton Wanderers - Derby County 1 @@ 1,78 ⛔
Wolves powinno sobie dziś gładko poradzić z Derby które zdecydowanie w tym sezonie może mieć problem z utrzymaniem się na zapleczu drużyna z taką historią może w tym sezonie sobie już nie poradzić. Wilki z Peszką w składzie powinno z meczu na mecz coraz bardziej się rozpędzać i wydaje mi się że ich marsz w górę tabeli rozpocznie się od dzisiaj.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Cicho dziś? Wiem, wiem.. trudna kolejka, ale jedziemy na szybko:
Birmingham - Peterborough
Jeśli nie teraz to kiedy? Najwyższy czas na przełamanie i na przekonujące zwycięstwo. Do składu powracają obrońcy Stephen Carr (kapitan) i David Murphy. Trener Lee Clark jest pod niezłą presją, bo sezon ligowy zaczął bardzo słabo od 2 porażek i remisu, a do tego przegrał z Coventry w pucharach. Goście natomiast cieszą się z powrotu kapitana Gaby Zakuaniego, ale innych powodów do zadowolenia nie mają. 3 mecze ligowe, 3 porażki, a w pucharach właśnie przegrali z Reading. Stawiam na dobre widowisko ze sporą ilością goli i pierwszą wygraną gospodarzy.
Birmingham -1 @ 1.925 zwrot 1-0
powyżej 3 goli @ 2.15 ⛔
Leicester - Blackpool
Nigel Pearson po przegranej w pucharze z Burton z pewnością powróci do bardziej optymalnego składu, a jedynym nieobecnym na którego nie może liczyć jest pomocnik Richie Wellens. Lisy zaczęły poniżej oczekiwań, ale mimo 2 porażek i jednej wygranej pokazali się z niezłej strony. Goście natomiast gromią wszystkich po kolei. Z pewnością zagrają w niezmienionym składzie, a po ostatniej wygranej 6-0 nastroje są fantastyczne. 9 punktów w 3 meczach i stosunek goli 10-1 robi wrażenie. Lisy jednak nie będą łatwym przeciwnikiem. Stawiałbym 30/50/20, ale myślę również, że wpadnie kilka goli.
powyżej 3 goli @ 2.15 ⛔ 1-0
Lisy @ 2.20 ✅
akurat wybrałem typy z najmniejszą liczą goli ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Kolejka jest bardzo ciężka do wytypowania dlatego ja też króciutko bo jeszcze inne ligi zostały do opisania ???? .
Millwall FC - Middlesbrough FC ----&gt; 2 @@ 3,00 ⛔
Gospodarze słabo zaczęli sezon i w tym sezonie nie widze dla nich innego miejsca jak walka o utrzymanie, Boro jak co roku stara się walczyć o górną część tabeli o walkę na awans za szybko Mowbray wykonuje tam kawał dobrej roboty 6pkt na ich koncie.
Leicester City - Blackpool FC ----&gt; 2 @@ 3,20 ⛔
Tutaj się nie zgodzę z przedmówcą jak nigdy ???? . Goście w tym sezonie grają świetnie 9pkt. , 10 strzelonych bramek,jedna stracona fakt kiedyś musi przyjść strata punktów jednak Lisy z początkiem sezonu zawodzą. Hollowoy to niedoceniony szkoleniowiec i wydaje mi się że to jest jego odpowiedź na różne zaczepki w dodatku ten młodzian Ince w ataku czyni cuda miał swój epizod w Liverpoolu jeszcze jako junior czyżby The Reds nie poznali się na jego talencie jestem ciekaw czy jeszcze bardziej jego talent eksploduje.
Z pozostałych typów widziałbym
Over 2,5 @@ Palac - Sheffield @@ 1,80 ✅ ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom