>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sierpień 2012 w nPower Championship

Status
Zamknięty.
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Leicester - Blackpool
No To widzę że wszyscy upatrzyli sobie spotkanie aktualnego lidera:razz:Ja myślalem dlugo nad tym spotkaniem ale chyba jednak zostanę przy swojej pierwszej koncepcji a więc remisowi:grin:
Miałem myśli przyznam bardziej w strone Dobermana że Blackpool może znów wygrać,bo wygląda na to że to może być jeden z ich lepszych sezonów sprawdzalem tylko dwa sezony wstecz mandarynek i co ciekawe w lidze ich passa zwycięstw nie trwała dłużej niż dwa wygrane spotkania z rzędu.
Teraz już na starcie mają trzy wygrane spotkania i teraz pytanie czy ukłują 4 zwycięstwo czy też jednak nastąpi przerwanie tej passy.Ja jednak będe za tym że podział punktów nastąpi w tym meczu.Ostatnia wygrana Blackpool i to w stosunku 0-1 na terenie lisów była w sezonie 07/08 ten sezon również teraz na szybko przesledzilem też nie było tam serii wiekszej liczby wygranych niż dwie dla mandarynek.Choć nie można powiedziec że tamten sezon należał do udanych w ich wykonaniu.I nadal pisząc nawet tą analize teraz bije się z myślami i widzę dwa wyniki 0-1 i czwarte zwycięstwo pomarańczowych i 0-0 podział punktów pierwszy remis obu drużyn w tym sezonie zostane jednak przy swoim remisie ale gdybym mial iść w którąś strone to jednak postawiłbym na mandarynki;)
Leicester - Blackpool
Typ:X⛔
Kurs:3,30
Bukmacher:BetClick


Hull - Bolton
Po Tygrysach oczekuje zwycięstwa w tym meczu...Bolton slabszy na wyjazdach...ostatnio efektowny remis u siebie z Nottinghamem widać że w Championschip łatwego życia mieć nie będą a Hull u siebie zawsze grozny wraca na swój teren po porażce z BLackburn i remisie bezbramkowym z Charltonem na pewno głodni zdobycia 3pkt

Hull - Bolton
Typ:1✅
Kurs:2,40
Bukmacher:BetClick


I na koniec...
Leeds- Blackburn
Myślę że Leeds z aspiracjami na Premier Legaue bedzie chciało dolozyc kolejnemu po Wolves spadkowiczowi a że graja na swoim terenie to czemu by tego nie uczynić wlaśnie w spotkaniu z Blackburn ???? Tym bardziej że Leeds zawsze u miało grać z Roversami na swoim boisku myślę że powalczą tu o komplet..

Leeds - Blackburn
Typ:1⛔
Kurs:2,25
Bukmacher:BetClick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom