>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sierpień w Campeonato Brasileiro 2010

Status
Zamknięty.
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
kapszti ładnie opisał 3 dzisiejsze mecze, ja postaram się napisać kilka słów o pozostałych spotkaniach.

VS
Chętnie zobaczę spotkanie Gremio - Goias. Obie drużyny spotkały się kilka dni temu i niespodziewanie wygrali goście. W temacie Copa Sudamericana można więcej poczytać o tamtym spotkaniu. Dzisiaj Gremio musi wygrać, bo drugiej takiej porażki kibice chyba nie zniosą. W poprzednim meczu Gremio pokazało dwa zupełnie różne oblicza. Dzisiaj od początku powinni grać ten lepszy futbol. Do podstawowego składu wraca Borges, więc ofensywa zostaje wzmocniona. Szkoda, że dalej nie ma Rochembacka, ale piłkarze Gremio w drugiej połowie poprzedniego meczu pokazali, że i tak stać ich na zwycięstwo z &quot;papugami&quot;. Goias dalej bez Moury (bijatyka po meczu z Vitorią). Chce wierzyć w to, że Gremio dzisiaj spokojnie wygra i pokaże, że poprzedni mecz był wypadkiem przy pracy. Jednak nie zaufam im po raz drugi w ciągu kilku dni.
Przewidywane składy:
Gremio: Victor, Edilson, Ozéia, Rafael Marques e Fábio Santos; Ferdinando, Willian Magrão, Douglas e Souza; Jonas e Borges.
Goias: Harlei, Wendel Santos, Valmir Lucas, Rafael Toloi e Júnior; Amaral, Jonilson, Wellington Monteiro e Bernardo; Everton Santos e Pedrão.

VS
Goście to na pewno większa firma, jednak ten mecz powinien być wyrównany. Avai pokazało już w tym sezonie, że nie boi się mocniejszych drużyn i z każdym mogą nawiązać walkę. Kilka dni temu pokonali Santos 3:1 na Vila Belmiro. Podbudowani tym zwycięstwem mogą powalczyć o kolejne punkty z Corinthians. Myślałem, że Timao zmienią swoją taktykę z Adilsonem Batistą, ale jakiś większych zmian w grze nie widziałem. Dalej spokojna, solidna gra i minimalne zwycięstwa. Stać ich tutaj na zwycięstwo, ale Corinthians to też nie jest zespół, który potrafi ciągle wygrywać. Zdarzają im się wpadki z gorszymi zespołami. W pierwszej jedenastce zabraknie Dentinho, ale Corinthians nigdy nie miało problemów ze zmiennikami i Iarley powinien godnie zastąpić podstawowego napastnika. Wolę tego meczu nie obstawiać, ale najbardziej pasuje tutaj remis.
Przewidywane składy:
Avai: Renan (Zé Carlos), Patric, Emerson, Rafael e Eltinho; Marcinho Guerreiro, Rudnei, Davi e Caio; Robinho e Vandinho.
Corinthians: Julio Cesar, Alessandro, Chicão, William e Roberto Carlos; Ralf, Elias, Jucilei e Bruno César; Jorge Henrique e Iarley.

VS

Najpopularniejsze spotkanie bieżącej kolejki. Wszyscy rzucili się już na gospodarzy, bo Inter ma wystawić rezerwy... Ja tego nie ruszam i nigdy w życiu nie zagrałbym Flu z Interem po takim kursie. Kurs taki sam jak na spotkanie z Atletico PR, a to przecież jedna z najlepszych drużyn w lidze. Internacional ma według mnie najlepszych rezerwowych zawodników w lidze. Mają wyrównany poziom kadry i dla tych zmienników, którzy dzisiaj grają, jest to najlepsza szansa, żeby wywalczyć miejsce w podstawowej jedenastce w następnych meczach. Nie ma tutaj mowy o odpuszczaniu. Poza tym większość podstawowych zawodników przyjechała do Rio i w każdej chwili mogą wejść na boisko. Inter nie może sobie pozwolić na oddanie takiego meczu bez walki. Ciężki mecz przed Flu, które przecież wiecznie wygrywać nie będzie. Kadrowo dzisiaj wyglądają lepiej i powinni wygrać, ale po takim kursie nigdy bym tego nie zagrał. Wierzę w Internacional i nie spisuje ich jeszcze na straty. Mam nadzieję, że mimo braków w ekipie gości zobaczymy wyrównany mecz. W końcu to pomiędzy tymi drużynami ma rozegrać się walka o tytuł mistrzowski w tym roku.
Przewidywane składy:
Fluminense: Fernando Henrique, Gum, Leandro Euzébio e André Luis; Mariano, Diogo, Conca, Diguinho e Julio Cesar; Washington e Emerson.
Internacional: Renan, Ronaldo Alves, Sorondo e Fabiano Eller; Daniel, Glaydson, Wilson Mathias, Andrezinho e Leonardo; Rafael Sobis e Everton.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
SANTOS - ATLETICO MG
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,72 Bet365 ⛔2:0
Gram ten typ bardzo często w meczach Santosu co pewnei każdy zauwazył już doskonale,ale poprostu uważam, że tym razem są na to również bardzo spore szanse. Rywalem Atletico MG, które wkońcu się jakby przebudziło i wygrało nawet dwa mecze z rzędu licząc ten w Copa Sudamericana. O przewidywanych składach i informacjach przedmeczowych za wiele nie da się na ten moment powiedziec. Ale kiedy spojrzałem na oferte to od razu pomyślałem gram over w tym meczu. Rzuciłem okiem na kurs i nieco się uśmiechnąłem, że współczynnik wynosi tyle, a nie np 1,50 jak to często bywało w meczach z udziałem Santosu. Potem szybki rzut oka na historie wzajemnych spotkań na stadionie Villa Belmiro i uznałem, że poprostu w tym meczu musi paśc over!
Trudno tak jak mówic przewidywac składy na ten mecz. Santos przedłużył kontrakt z Nemyarem do 2015r. Moze wreszcie zagra Keirrison bo chyba jeszcze nawet nie zadebiutował, nie mam pojęcia co się z nim dzieje. Wczoraj podpisano kontrakt z Rodrigo Possebonem z MU, ale wątpie, żeby on juz zagrał. W środe coprawda Santos grał z Avai na wyjeździe w Copa Sudamericana, ale od tamtego czasu minie wystarczająco dużo godzin by móc spokojnie się przygotowac do niedzielnego meczu z Atletico MG.
Będzie to szczególny mecz dla Luxemburgo, który przecież swoje największe sukcesy zdobywał wraz z Santosem.
Diego Tardelli i Diego Souza ofensywnie usposobieni powinni dac się we znaki obrońcom Santosu.
Jedyne czego się doczytałem o kadrowych brakach w zespole Atletico MG to absencje lewych obrońców Fernandinho i Leandro. W ich miejsce ma zagrac nominalnie prawy Diego Macedo.
Poprostu rzuccie okiem na h2h i dodajcie sobie usposobienie ofensywne obu zespołów, dla mnie to wystarczające argumenty ;) I ponadto Santos ostatnio z Avai nie stracił gola co się rzadko im zdarza, więc można się spodziewac, że teraz już stracą.
VS
CRUZEIRO - VITORIA BAHIA
Typ : Cruzeiro @ 1,50 bet365 ⛔0:1
Cruzeiro w ostatnim meczu przeciwko Sao Paulo byli stroną dominująca. Zagrali naprawde ciekawe zawody, niestety nie udało się wywalczyc kompletu pkt i stracili gola w 91min za sprawą Ricardo Oliveiry. Teraz przed nimi idealna okazja do zgarnięcia pełnej puli. Na ich stadion zawita bowiem marnie prezentująca się na wyjazdach Vitoria. Dodatkowo Vitoria, która przegrała w czwartek z Palmeiras 0:3 i odpadła z Copa Sudamericana mimo iż z pierwszego meczu miała zaliczke 2:0! W tym meczu zagrali wszyscy najlepsi jej zawodnicy. Nie iwem czy to się w jakimś stopniu odbije na ich dyspozycji w tym meczu, ale wiem, że Cruzeiro mnie przekonuje.
We wspomnianym meczu z Sao Paulo zagrali naprawde dobrze. Świetnie wkomponował się w zespół Walter Montillo. Cruzeiro ma więc playmekera z prawdziwego zdarzenia, drybluje, podaje na wolne pole, dośrodkowuje taki gracz o takich walorach idealnie pasuje temu zespołowi.
Tak jak pisałem przy opisie meczu powyżej nie wiem jak tam ze składami na to spotkanie będzie, ale gram też trochę na przełamanie złej passy Cruzeiro. Ostatnio u siebie nie wygrywali za wiele. Szczególnie wpadka z Prudente musi ich bolec. A okazje na brmaki wtedy były, m.in strzał Wellingtona Paulisty, który za jednym razem obił dwa słupki. Teraz poprostu Cruzeiro wygra i tyle w temacie moim zdaniem ;)
 
M 4

maxir

Użytkownik
Botafogo Rio de Janeiro - Avai Florianopolis
Brazylia 21 sierpnia 23.30, Campeonato Brasieliro, Rio de Janeiro, Estadio
Engenhao
Potyczka sąsiadów w tabeli. Czwarte Botafogo podejmie trzecie Avai. Zdecydowanym
faworytem tego spotkania, wbrew sytuacji w tabeli, jest ekipa gospodarzy. Botafogo
złapało w ostatnich kolejkach wiatr w żagle. Maicosuel wraz z Jobsonem to takie dwa
motorki napędowe Botinha. Tą dwójkę dynamicznych graczy znakomicie uzupełnia Herrera,
grający typową &quot;dziewiątkę&quot;. To właśnie współpraca tych graczy wywindowała zespół aż na
czwartą lokatę, wcześniej Botafogo błąkało się gdzieś nad strefą spadkową. Trzy
zwycięstwa z rzędu (Vitoria 3:1, Atletico Mineiro 3:0, Atletico Goianiense 2:0) zrobiły
swoje, a ekipa z Rio włączyła się do walki o czołowe lokaty. Walka o czołowe lokaty,
czyli tak właściwie rywalizacja o przepustkę do Copa Libertadores. W minioną środę w
tegorocznej edycji triumfował Internacional Porto Alegre. Dla brazylijskich klubów to...
fatalna wiadomość. Teraz z rozgrywek ligowych będą mogły awansować trzy, a nie jak w
poprzednich latach cztery drużyny. Mówienie o popularnym w Brazylii G-4 traci sens.
Zostało G-3. Ponadto awans do CL ma Santos, za zdobycie Pucharu Brazylii, a także
zespół,który wygra tegoroczną edycję Copa Sudamericana. Botafogo ze swoim potencjałem
może spokojnie włączyć się do walki o pierwszą trójkę. Dla Avai zapewne zabraknie tam
miejsca, mogą się męczyć, próbować, starać się, ale i tak na dłuższą metę nie mają zbyt
wiele atutów. Dobre mecze przed własną publiką to za mało, trzeba jeszcze potrafić coś
&quot;sprzedać&quot; na wyjeździe. Mecz z Botafogo będzie więc bardzo ważny jeśli chodzi o
ewentualne przedłużenie nadziej. O twardy opór będzie jednak ciężko, w zespole mamy małe
kłopoty kadrowe. Z gry wypadają środkowy obrońca Rafael (7/1), defensywny pomocnik Rudnei
(12/0) i bardziej ofensywni Caio (12/4) i Davi (11/3). Zastąpią ich kolejno Gabriel
(7/1), Bruno (1/0), Leandro Bonfim (0/0) i Jefferson (4/0). Bruno i Leandro Bonfim to
zaciąg z drugoligowej Bahii, Jefferson nie mógł liczyć na miejsce w składzie Vasco da
Gama. W ostatnim meczu ligowym z Corinthians (3:2 u siebie) wszyscy dziś nieobecni
znaleźli się w podstawowym składzie, a Rafael i Davi wpisali się na listę strzelców. Bez
nich w składzie Avai będzie miało bardzo ciężkoą przeprawę przeciwko będącemu w gazie
Botafogo. Do tego warto dodać, że Avai w środę grało mecz w CS z Santosem, przegrany 0:1.
Braki w składzie, zmęczenie, fakt grania na wyjeździe. Avai poza domem zdobyło co prawda
kilka punktów, lecz większość z nich to okres, kiedy rywale byli pod formą (2:1 z Sao
Paulo czy 1:1 z Flamengo). O Botafogo nie można tego powiedzieć. Gospodarze z jedną
poważniejszą zmianą. Jako prawy lateral zagra Reanto Caja, w miejsce zawieszonego za trzy
kartki koloru żółtego Alessandro. Kurs 1.70 na gospodarzy utrzymuje Interwetten, ale
limity u tego bukmachera to dramat. Około 1.67 złapiemy na Betfair. Sportingbet zrzucił
kurs na 1.53, Bet 365 na 1.62. U obu tych buków kursy początkowe to ponad 1.70. Średni
spaek kursu na gospodarzy to 1.72 na 1.61. Dobra forma Botafogo, kłopoty kadrowe Avai,
ich mecz w CS i wreszcie ostatni wyjazd z Guarani przegrany 1:4. Szanse gości wyglądają
mizernie. Oczywiście tradycyjnie nie spodziewam się wygranej Botafogo 1:0, niestety w SB
over 1.5 gola Botafogo to tylko 1.53. Over 2.5 na mecz na Batfair można złapać po 1.80 i
to także ciekawa inwestycja. Trzeba jednak pamiętać, że Botafogo to taki specyficzny
zespół, grający falami. Kilka znakomitych występów z rzędu, a póżniej kilka tragicznych
spotkań. Tak na przykład było w poprzednim sezonie. Seria siedmiu spotkań w lidze bez
porażki, a potem 11 bez wygranej. W 2008 roku nie przegrali 11 spotkań pod rząd z
bilansem 8-3-0, a później w następnych 11 ponieśli aż 8 porażek. W 2010 8 spotkań bez
zwycięstwa, a teraz 6 bez porażki.
Botafogo: Jefferson, Leandro Guerreiro, Antônio Carlos, Fábio Ferreira; Somália, Marcelo
Mattos, Renato Cajá, Maicosuel, Marcelo Cordeiro; Jobson, Herrera. Trener: Joel Santana.
Avai: Renan, Patric, Gabriel, Emerson Nunes, Pará; Marcinho Guerreiro, Bruno, Leandro
Bonfim, Jeferson; Vandinho, Leonardo. Trener: Antônio Lopes.
Goias Goiania - Gremio Prudente
Z dalekiej perspektywy dobrze wygląda Goias (kurs około 2.00) z przeciętnym Prudente,
jednak brak kluczowego obrońcy Rafaela Toloia (13/0), ważnego pomocnika Amarala (14/1) i
napastnika Rafaela Moury (9/1), jakoś odstrasza od gry. Do tego w Prudente nowy trener -
Antonio Carlos Zago. Nowy trener będzie miał jednak sporo roboty, a zespół stracił
jeszcze trzy punkty za występ Paulao w meczu z Flamengo i teraz medluje się na 19
pozycji. Będzie to więc potyczka dwóch drużyn ze strefy spadkowej. Prudente pewnie
przegra w Goianii, ale chyba lepiej poczekać i pokombinować coś na live.
Goias: Harlei; Wendell Santos, Ernando, Valmir Lucas, Júnior; Jonílson, Wellington
Monteiro, Romerito, Bernardo; Pedrão, Éverton Santos. Trener: Emerson Leão.
Gremio Prudente: Giovani; Roberto, Anderson, Leonardo, Marcelo Oliveira; Rodrigo Mancha,
João Vitor, Carlos Edurado, Adriano Pimenta; Wanderley, Wesley. Trener: Antônio Carlos
Zago.
Ceara Fortaleza - Gremio Porto Alegre
Co do meczu Ceara - Gremio to Renato Gaucho znowu zacznie 3-6-1, czyli będziemy mieli
zagęszczenie w środku pola. W Gremio pełna mobilizacja, trzeba jakoś odbić sobie i
kibicom wygraną Internacionalu w Libertadores. Ceara u siebie nie zwykła przegrywać, ale
Misaela w ataku nie widać. Dwaj nieźli bramkarze po obu stronach, Ceara u siebie under za underem (ostatnio trzy razy z rzędu po 0:0), więc wielu goli pewnie i dziś nie zobaczymy. Dla odmiany Gremio ostatni wyjazd z Interem też 0:0. Gospodarze u siebie w siedmiu meczach strzelili pięć goli i... żadnego nie stracili. Na Betfair 1.76 na under 2.5, nic nie trwa wiecznie, ale lekko można sprawdzić. Ciekawe czy w Cearze zmieni coś osoba Magno Alvesa w ataku (piłkarz ściągnięty z ligi katarskiej), albo Reiny w środku pola (ten zaś wypożyczony z Cruzeiro).
Ceara: Diego; Diogo, Fabrício, Anderson, Ernandes; Michel, Heleno, João Marcos, Reina; Washington, Magno Alves. Trener: Mário Sérgio.
Gremio: Victor; Ozeia, Rafael Marques, Neuton; Edilson, Ferdinando, Willian Magrão, Douglas, Souza, Fábio Santos; Jonas. Trener: Renato Gaúcho.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Dzisiaj myślałem tylko nad Gremio. Ceara dla mnie się już skończyła. Ciągłe zmiany trenerów i jeszcze nie wygrali meczu po MŚ... Gremio w drugim meczu z Goias zagrało już dużo lepiej. Z drugiej strony to pierwszy wyjazdowy pojedynek Gremio pod wodzą Renato Gaucho, a wyjazdy to często był najgorszy punkt tego zespołu. Widząc kursy może zaryzykuje X2.
Guarani - Palmeiras DNB 2 (1.83 Bwin) zwrot
Palmeiras wreszcie w lepszej formie. Za nimi dwa lepsze mecze (2:0 z Atletico Paranaense i 3:0 z Vitorią). Szczególnie dobrze pokazali się w Sudamericanie, gdzie nie mieli problemów z odrobieniem dwubramkowej straty po pierwszym meczu. Czekałem na ich odrodzenie i wreszcie się doczekałem. Nie wiem czy zagra już Valdivia, ale nawet bez niego Verdao radzą sobie świetnie. Teraz mecz wyjazdowy, ale piłkarze Palmeirasu, których Palestra Italia jest remontowana, powinni być przyzwyczajeni do gry poza domem. Guarani jest dla mnie jednym z najbardziej bezbarwnych zespołów w lidze. Myślę, że ekipę Scolariego wreszcie stać na wygrywanie.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczoraj Botafogo wymęczyło zwycięstwo z osłabionym Avai, a Gremio znowu straciło punkty... Dwie bramki samobójcze i zwycięski gol dopiero w 89 minucie meczu. Mało brakowało.
Dzisiaj warto zwrócić uwagę na debiuty. W Santosie ma wreszcie zagrać Keirrison, w Atletico Mineiro - Rever, a w Palmeiras - Valdivia. Uwaga na Internacional, który dał odpocząć wielu zawodnikom po sukcesie w Copa Libertadores. Powinni wygrać, ale kurs jak na taki mecz według mnie za niski. Wczoraj zagrałem Palmeiras DNB i chyba tylko przy tym zostanę. Cruzeiro wcale do mnie nie przemawia, bo poza meczem z SPFC grali słabo. Derby jak zawsze odpuszczam. Fluminense wszystkich spotkań do końca sezonu nie wygra, a najłatwiej stracić punkty w wyjazdowych derbach. Kadrowo wyglądają lepiej, ale derby rządzą się swoimi prawami. Tak samo derby Sao Paulo. Lepiej wygląda Corinthians, ale Sao Paulo zaczyna się przełamywać, co pokazali w meczu z Cruzeiro. Dalej czekam na odrodzenie Flamengo, które kiedyś też będzie musiało nastąpić. Mecz Santosu z Galo nie ruszam, bo nie wiem czego się spodziewać. Santos jak na swój skład zagrał dobrze we Florianopolis. Teraz dochodzi Keirrison, więc powinno być jeszcze lepiej. Z drugiej strony Atletico Mineiro też się przełamało. Wreszcie strzelają bramki i całkiem możliwe, że wreszcie zaczną grać na odpowiednim poziomie. Over Robsona wygląda dobrze, ale ja przestałem się już bawić w U/O. Nie mam do tego nosa. Za to kurs na gospodarzy wydaje się być zaniżony.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dzisiaj krótko bo czas nagli:
Atletico PR-Flamengo
Moim zdaniem gospodarze powinni tutaj sięgnąć po 3 punkty, gdyż u siebie spisują się całkiem nieźle, a Flamengo to już nie ten sam team, który zdobywał mistrzostwo. Niby Fla ostatnio sobie radzi całkiem dobrze ale oni mnie do siebie jakoś nie przekonują i w tym meczu bardziej liczę na gospodarzy. Wśród gospodarzy zabraknie Guerrona, Marcio Azevedo oraz Alexa Mineiro, cała trójka kontuzjowana. Goście bez żadnych osłabień.
Typ: Atletico PR DNB @ 1,66 Bet365✅
Corinthians-Sao Paulo
Derby SP zapowiadają się bardzo ciekawie, gdyż Timao u siebie jak na razie nie stracili żadnych punktów, a Sao Paulo ostatnio zaczyna się odradzać. Ja jednak jakoś nie wierzę za bardzo w Sampe z mocniejszym aktualnie rywalem. Niby mieli okresy dobrej gry z Cruzeiro ale nie przekonali mnie wtedy do siebie. Corinthians musi ten mecz wygrać, gdyż dzisiaj może mu Fluminense zwiać co raz dalej.
Typ: Cortinthians @ 2,05 Bet365✅
Guarani-Palmeiras
Kacmon już opisał ten mecz, więc tutaj za dużo ja nie jestem w stanie przekazać. Liczę na debiut Valdivii i dobry występ z jego strony. Widoczny będzie brak dzisiaj na pewno Tadeu, który w Sudamericanie z Vitorią wpakował 2 bramki i poza tym grał bardzo dobrze ale dzisiaj zastąpi go Kleber. Gospodarze jakoś co raz gorzej moim zdaniem i chyba jednak spełni się przepowiednia z przed sezonu, która mówiła o walce o utrzymanie Bugre.

Typ: Palmeiras @ 2,50 Bet365⛔

Santos-Atletico MG
Bukmacherzy stawiają tutaj na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy ale moim zdaniem to będzie wyrównane spotkanie. Niby gospodarze z Neymarem, który przedłużył kontrakt, Ganso oraz debiutującym Keirrisonem ale do mnie oni juz nie przemawiają i jakoś bardziej się skłaniam ku gościom, którzy zaczęli się odradzać. W Galo dzisiaj zadebiutuje Rever obrońca pozyskany z Wolfsburga w którym nie zagrzał długo miejsca bo tylko pół roku. Wcześniej grał w Gremio i w 2009 roku był jednym z odkryć sezonu

Typ: Atletico Mineiro DNB @ 4,33 Bet365
⛔
Vasco-Fluminense
Derby Rio to zazwyczaj nudne spotkania ale dzisiaj spodziewam się czegoś zupełnie innego. Vasco ma czym straszyć, podobnie jak ich dzisiejszy rywal. Obie ekipy nastawione na zwycięstwo, gdyż cele w tym sezonie wysokie, a po dobrym okienku transferowym i udanym początku po Mundialu apetyty wzrosły. Spodziewam się w tym meczu kilku bramek ale na przeszkodzie mogą stanąć Fernando Prass i Fernando Henrique czyli dwaj znakomici bramkarze obu ekip, a także PC Gusmao, który przykłada dużą wagę do obrony. Nie mniej kurs mnie zaciekawił i po takowym można spróbować zagrać.
Typ: Over 2,5 @ 2,00 Bet365✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
VS


Najbliższej nocy na Serra Dourada w Goianii odbędzie się spotkanie Goias-Fluminense. Nie trudno o wskazanie faworyta w tej potyczce, którym nie wątpliwie będą goście z Rio de Janeiro. Goias to moim zdaniem jedna ze słabszych drużyn w Brasileirao i w tym sezonie będą bronić się przed spadkiem tak jak ich rywal zza miedzy Atletico Goianiense.
Goias po rozegraniu 15 meczów są na 18 miejscu z dorobkiem zaledwie 13 punktów. Piłkarze z Goianii można powiedzieć, że są drużyną własnego boiska, bo na Serra Dourada zdobyli 9 punktów ale 6 jako gospodarz, bo jeden z meczy na tym stadionie grali w roli gościa, a był to mecz z Atletico GO. Forma Periquito jest tragiczna, bo w 8 meczach po Mundialu jeszcze nie wygrali. Udało im się za to zremisować w meczach z Vasco, Palmeirasem i Vitoria ale to nie zmienia faktu, że ich gra pozostawia wiele do życzenia albo nawet woła o pomstę do nieba. Jedyną dobrą wiadomością dla trenera Leao jest powrót na to spotkanie do składu dwójki Rafael Toloi i Amaral, którzy ostatnio byli zawieszeni. Wreszcie do składu powraca Bernardo. Przecież to on strzelił parę goli dla Papug oraz był ważnym ogniwem tego zespołu na samym początku rozgrywek ale ostatnio jakoś stracił uznanie w oczach trenera co dla mnie jest bardzo dziwne.
Fluminense to aktualny lider oraz jeden z największych faworytów to zdobycia tytułu w tym sezonie. Póki co zajmują 1 miejsce z dorobkiem 33 punktów. Po remisie z Vasco 2:2 w niedzielnym meczu derbowym ich przewaga nad drugim Corinthians zmalała do 2 &quot;oczek&quot;. Mecz w Goianii nie powinien im sprawić wiele kłopotów, gdyż rywal jest bardzo słaby ale muszą jednak uważać, bo Goias na pewno się zepnie na takiego rywala jak Flu i będzie chciało się pokazać i zdobyć jakiekolwiek punkty. Goście tylko z jednym osłabieniem jakim jest brak Diguinho, który nabawił się kontuzji kostki w meczu z Vasco. Również możemy zobaczyć od 1 minuty na boisku Deco ale to się stanie jeżeli Muricy Ramalho zmieni system z 3-5-2 na 4-4-2. Jednak jakoś nie zdziwi mnie, gdy ten znakomity pomocnik zostanie na ławce, bo Muricy po prostu uwielbia ten system gry i od wielkiego dzwonu od niego odstępuje. Jedną z ciekawostek dotyczących tego meczu jest zagrożenie kartkami aż 11 graczy Flu. Andre Luis, Leandro Euzebio, Gum, Mariano, Carlinhos, Belletti, Marqiunho, Tarta, Fred i Emerson to gracze, którzy w przypadku żółtej kartki będą musieli pauzować w następnym meczu. Aż 5 z nich dzisiaj powinno wybiec od pierwszej minuty, a nie wykluczone, że i kilku z tej listy zobaczymy po przerwie. Jedno jest pewne na boisku nie zobaczymy Freda, który z powodu kontuzji nie gra już od kilku meczy ale ma być gotowy na mecz 18 kolejki z Palmeirasem, który odbędzie się 1 września na Maracanie. Również Belletti nie zagra i chyba też z powodu kontuzji.
Podsumowując zdecydowanym faworytem są goście za którymi przemawia wszystko. Forma, skład, pozycja w tabeli, trener. Ale gospodarze mają własne ściany, które już w Brazylii pomogły nie jednemu dlatego ja się zdecydowałem zagrać bezpieczniej(nie w swoim stylu).
Goiás
Harlei; Wendel Santos, Rafael Tolói, Ernando e Júnior; Amaral, Jonílson, Rithelly e Bernardo; Everton Santos e Pedrão
Fluminense
Fernando Henrique; Gum, André Luis (Deco) e Leandro Euzébio; Mariano, Diogo, Fernando Bob, Conca e Julio Cesar; Emerson e Washington

Mój typ:
Fluminense DNB @ 1,65 Bwin
✅
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Też zagrałem Fluminense. Wczoraj złapałem HA 0 po kursie 1.675 w Bet365, a dzisiaj jeszcze wisi na 1.60, więc nie jest źle. Obie ekipy dzieli różnica klas. Goias miało lepsze momenty, ale ogólnie nic specjalnego. W tym meczu dalej bez R.Moury. Fluminense na dzień dzisiejszy ma jeden z lepszych składów w lidze, nawet na ławce można spotkać kilku ciekawych zawodników. Deco nie miał najlepszego debiutu, ale może tym razem zagra lepiej. Wszystko opisał Kapszti, więc nie będę powtarzał. Wydaje się, że Fluminense nie powinno mieć problemów w tym meczu.
Goias - Fluminense DNB 2 (1.60 Bet365) ✅
W innych meczach na razie nie znalazłem nic ciekawego. Może później coś wpadnie w oko to dodam.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Podsumowując zdecydowanym faworytem są goście za którymi przemawia wszystko. Forma, skład, pozycja w tabeli, trener. Ale gospodarze mają własne ściany, które już w Brazylii pomogły nie jednemu dlatego ja się zdecydowałem zagrać bezpieczniej(nie w swoim stylu).​
I właśnie tego najbardziej się obawiam. Już w poprzedniej kolejce dałem się zwieśc takim meczom za którymi przemawiało wszystko tj Cruzeiro, a przegrali 0:1. Dzisiaj owszem Fluminense mi się typ podoba, ale ja pójde chyba dla odmiany inną ścieżką niż Wy ;)
Ciekawym typem dla mnie w tym meczu jest over2,5gola @ 1,85 ale to czy go zagram czy nie jeszcze się zastanowie. Flu wiadomo jaki potencjał o czym wspomnieliście powyżej.
Jednak mnie najbardziej zaskoczył kurs @3,00 na wygraną Internacionalu we Florianapolis z Avai. Przejrzałem jednak zapowiedzi na brazylijskich portalach i dowiedziałem się następujących rzeczy. Guinazu i Alecsandro kontuzjowani. Sandro wiadomo, w drodze na White Hart Line do Londynu, Giuliano kłopot z mięśniem, w dodatku nie wiadomo co z Rafaelem Sobisem czy wystąpi czy nie. I z atrakcyjnego kursu, który miałem ochote zagrac wyszły jednak nici...
AVAI: Renan- Patric, Rafael, Gabriel mEltinho- Marcinho Guerreiro, Caio, Brunom Valber- Robinho m Vandinho.
INTERNACIONAL : Renan-Nei, Bolívar, Índio, Kleber- Glaydson, Wilson Matias, Tinga, D&#39;Alessandro,Taison- Rafael Sobis (Leandro Damião).
-------------------
Za Botafogo też wiele dzisiaj przemawia. Przede wszystkim ich wysoka dyspozycja i 5 wygranych meczów z rzędu. No właśnie i tego się boje, że ich seria wkońcu gdzieś się zatrzyma. A niejednokrotnie się tak działo, że w najmniej spodziewanym momencie. O Cearze wszyscy zgodnie pisaliśmy, że już się skończyła itp. Ale poczytałem i zapowiada się kilka zmian w ich szeregach na dzisiejszy mecz. Nie będe ich wszystkich przytaczał bo i tak zapewne będize to coś znaczyło dla paru osób, a one akurat wtajemniczone w temat same sobie potrafią to sprawdzic ;)
BOTAFOGO : Jefferson, Antônio Carlos, Leandro Guerreiro e Fábio Ferreira; Alessandro, Marcelo Mattos, Somália, Maicosuel e Marcelo Cordeiro; Jobson e Herrera.
CEARA :Diego, Anderson, Fabrício, Diego Sacoman e Heleno; Michel, João Marcos, Camilo, e Careca (Júnior Cearense); Washington e Wellington Amorim.
Zatem z dzsiiejszych meczów jestem skłonny postawic na Botafogo najbardziej.
Botafogo @ 1,61 bet365 ✅1:0
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Ciekawy typ na Botafogo, ale dla mnie wydaje się aż za ładny. Cztery ostatnie spotkania wygrane, żadnej porażki w tym sezonie u siebie i dzisiaj żadnych nieobecności w składzie... Ceara wygrała ostatnio z Gremio, ale nic wielkiego nie pokazali. Najpierw Gremio strzeliło sobie pięknego samobója w 40 sekundzie meczu, a później Ceara miała dużo szczęścia, że Geraldo wbił jeszcze zwycięską bramkę w 90 minucie meczu. Powinni dzisiaj bez problemu wygrać, ale w ogóle tego nie czuję. Kiedyś muszą padać te niespodzianki, a piękna seria zawsze kończy się w nieoczekiwanym momencie.
Po głowie chodził mi jeszcze bts w meczu Gremio z Santosem. Gremio musi wygrywać przynajmniej na własnym terenie, a po takich słabych wynikach jakie ostatnio zaliczali, walka od pierwszej do ostatniej minuty to ich obowiązek. Jak tak dalej pójdzie to kibice nie wytrzymają. Za to Santos wcale nie gra tak źle jak się spodziewałem. Nie mieli żadnych problemów ze strzeleniem dwóch bramek na Barradao i jednej bramki w Sudamericanie z Avai. Gremio w takiej przeciętnej formie powinno też coś stracić. Tylko ten kurs na bts jakoś do mnie nie przemawia...
Dwa najciekawsze spotkania w nocy to Sao Paulo - Vasco i Cruzeiro - Corinthians. Chyba czas na przełamanie Sao Paulo. Kibice już protestują i porozmawiali sobie z piłkarzami Sampy po jednym z treningów. Odkąd nie ma Ricardo Gomesa jest lepiej i niedługo powinni też zacząć zdobywać punkty. Vasco w derbach Rio z Fluminense pokazało się z dobrej strony, ale dzisiaj nie będzie Carlosa Alberto, a to dzięki niemu padły obie bramki w ostatnim meczu.
Nie wiem też czego spodziewać się po meczu Raposy z Timao. Cruzeiro przegrało ostatni mecz z Vitorią, a przecież z Corinthians powinno być jeszcze trudniej... Z drugiej strony wysokie miejsce w tabeli gości to zasługa meczów domowych. Tak naprawdę na wyjeździe na siedem spotkań udało im się wygrać tylko raz. Dzisiaj może pomóc im fakt, że mecz znowu rozgrywany będzie na terenie neutralnym. Dziwne tylko, że to już trzeci inny stadion, na którym Cruzeiro rozgrywa swoje domowe mecze. Takie ciągłe przeprowadzki na pewno im nie pomagają i tylko odbierają atut własnego terenu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Ale niechlujnie patrzyłem w oferte bet365 bowiem myślałem, że śladem meczów weekendowych dzisiaj rozegrane będą tylko trzy spotkania, a przecież jest ich znacznie więcej ;)
VS
SAO PAULO - VASCO DA GAMA
Typ : Sao Paulo @ 1,83 Bet365
⛔0:0​
Zatem można przyjrzec się innym spotkaniom także. Tak więc nie owijając w bawełne jak kibice Sao Paulo, którzy zjawili się na treningu uważam iż można dzisiaj postawic na Sao Paulo. Vasco da Gama ostatnio kilka dobrych rezultatów zawdzięcza postawie swojego bramkarza Prassa. W szeregach tego zespołu znowu nie wystąpi Carlos Alberto, który zawieszony jest na dwa mecze. Sao Paulo jak widac skład najsilniejszy z możliwych na dzisiaj wystawia. Po klęsce w derbach z Timao myślę, że mogą się w jakiś sposób zrehabilitowac z rywalem, któremu na Morumbi w przeszłości nie szło. Ostatnie punkty wywalczyli tutaj w 1998roku! Takie smaczki statystyczne czasem są pomocne przy typowaniu danych spotkań. Akurat w dzisiejszym meczu to zaczyna mi się coraz bardziej podobac.
SAO PAULO : Rogério Ceni; Jean, Xandão, Miranda e Junior Cesar; Casemiro, Rodrigo Souto (Richarlyson), Cléber Santana e Marcelinho; Fernandão e Ricardo Oliveira.
VASCO : Fernando Prass; Fagner, Fernando, Dedé e Carlinhos; Nilton, Rafael Carioca, Romulo e Felipe; Zé Roberto e Éder Luis.

Pogawędka Ricardo Oliveiry z kibicami ;)
------------------

A co do reszty dzisiejszych spotkań to kusi właśnie to BTS w meczu Gremio- Santos. Tylko, że ja to lub over gram niemal w kazdym meczu Santosu :p i to jest ten problem czy teraz tak padnie czy też nie. Ostatnio dwa mecze z rzędu Santos potrafił zachowac czyste konto. To też może o czymś świadczyc. Ale tak spojrzałem w składy to :
GREMIO : Victor, Edílson, Rafael Marques, Vilson e Fábio Santos; Willian Magrão, Fábio Rochemback, Souza e Douglas; Jonas e Borges.
SANTOS : Rafael, Pará, Edu Dracena, Durval e Alex Sandro; Arouca; Danilo (Rodriguinho), Marquinhos e Paulo Henrique Ganso; Neymar e Marcel (Zé Eduardo)
I wyszło mi na to, że chyba pójde tokiem myślenia kacmona i też zagram tutaj Oba strzelą. Chociaż ostatnio w meczach Santosu coraz mniej takich sytuacji, że oba zespoły strzelały gole. W 10 ostatnich meczach tylko 4 razy taki typ by wszedł, aż się zdziwiłem!
I teraz własnie mam rozkmine czy stawiac to czy też nie...
Oba strzelą ? TAK @ 1,61 bet365 ✅1:2

I to by było już na tyle typów na dzisiejszą noc. Bo Cruzeiro - Corinthians nie wiem z której strony podejśc. Niby Timao u siebie są bardzo mocni i tam głównie punktują wkońcu same wygrane na Paecembau. A ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie pod względem sportowym. Typersko nie ma co ruszac wg mnie.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Szkoda Gremio... przegrać taki mecz z osłabionym Santosem u siebie... ich porażki zaczynają być nudne. Myślałem, że Gremio powalczy o mistrzostwo, a teraz po 16 kolejkach już można powiedzieć, że ich celem powinno być spokojne utrzymanie w lidze.
Fluminense odskoczyło Timao już na 5 punktów. Corinthians po raz kolejny nie wykorzystuje rzutu karnego... nie pamiętam który to już raz? Nie oglądałem ich wszystkich spotkań, ale już widziałem kilka niestrzelonych karnych z ich strony. Tym razem nie popisał się Bruno Cesar. Są w tym najlepsi ;)
Vitoria - Guarani: Vitoria -1 (AH) (2.00 Bet365) ⛔
Dzisiaj najbardziej podoba mi się Vitoria. Często gram na ich zwycięstwo na Barradao, więc nie wiem czy jest sens w kółko powtarzać te same argumenty. Ci, którzy nie wierzą w magię ich stadionu mogą obejrzeć sobie spotkanie z Santosem. Piękna gra z ich strony i cztery bramki strzelone. Szybko zdobyte dwie bramki i pełna kontrola meczu. Nie dali rywalowi szans na uzyskanie pozytywnego wyniku. Teraz rywal słabszy, więc powinni powtórzyć ten wyczyn. Guarani widziałem w niedzielę z Palmeiras i nie zagrali źle, ale jakoś szczególnie dobrze też nie. Ich próby ataków były za słabe i nawet czerwona kartka dla rywala nie pomogła im w zdobyciu bramki. Na wyjazdach Guarani radzi sobie jeszcze gorzej. Ostatnio na wyjeździe przegrali 1:3 z Atletico Mineiro, czyli drużyną w totalnym kryzysie. Jeżeli Atletico z taką skutecznością strzeliło im trzy bramki, to Vitoria też to powinna zrobić. Guarani u siebie mogłoby powalczyć, ale na Barradao nie widzę dla nich żadnych szans. Vitoria w tym meczu jest trochę osłabiona. Brakuje kilku zawodników: Nino, Anderson Martins i Ricardo Conceicao. Najgorzej będzie z obroną, bo w pomocy lukę wypełni Bida. Guarani ma tylko jeden brak, ale za to dużo ważniejszy. Nie zagra dzisiaj Mazola, a on po odejściu Rogera jest tu chyba największą gwiazdą. Grał do tej pory w 14 meczach (na 15), strzelił 5 bramek i zaliczył 4 asysty (czyli brał udział przy 9 bramkach zespołu na 17 wszystkich strzelonych). Nie wyobrażam sobie bez niego ekipy Guarani.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
VITORIA - GUARANI
Typ : Vitoria @ 1,61 bet365
⛔1:1​
Rrzeczywiśćie kacmon już wczoraj mi pisał, że Vitoria dobra do gry. Poza tym ten brak Mazoli w zespole Guarani zdaje się byc dodatkowym argumentem przemawiającym za tym typem. Sam sie skusze na ten typ i to zagram ;)
VS
PALMEIRAS - ATLETICO GO
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,80 bet365 ⛔0:3
Z innych dzisiejszych spotkań Palmeiras zagra bez zawieszonych Marcosa Assuncao i Marcio Araujo. Ponadto Kleber jakieś problemy z mięśniem uda. Ważną informacją jest powrót na ławke trenera Scolariego. Udało się złagodzic jego kare w CBF. Wraca też Tadeu z zawieszenia. W przewidywanym składzie nie widze Ewerthona, nie wiem z jakiego powodu. Sam nie mam pomysłu co by typowac w tym meczu. Niby oczywistym typewm wydaje się wygrana Palmeiras, ale własnie Atletico GO w takich meczach gdzie było skazywane na pożarcie jak z Corinthians potrafiło wygrywac. Sytuacje mają bardzo ciężką, wygarnej potrzebują na gwałt. Ja Palmeiras nie ruszam, ale ciekawy wydał mi sie w tym meczu typ na under. Ze statystyk taki typ wychodzi jak nic, w dodatku kurs nawet nawet. A trzeba dodac, że mecz na Paecembeu.
PALMEIRAS: Marcos- Maurício Ramos, Danilo, Fabrício; Vitor, Edinho,Tinga, Valdivia,Rivaldo-Luan , Tadeu
ATLETICO GO : Márcio-Vitor Ferraz, Welton Felipe, Jairo, Thiago Feltri- Pituca, Ramalho, Robston, William, Diguinho- Diogo Galvão (Pedro Paulo).

----------------------
Co do meczu obrońcy tytułu Flamengo to tutaj już zupełnie nie mam pomysłu do typowania tego spotkania. Flamengo już z nowym nabytkiem Diogo, ale jeszcze bez Deivida. Czy oni okaża się zbawcami? Na blogu brasileiro.blox.pl autor, znany komentator Bartłomiej Rabij ich chwali i ostrzega przed lekceważeniem Fla. To także potyczka o byc albo nie byc dla obu szkoleniowców bo wyniki jakie osiągają w ostatnim czasie poniżej oczekiwań. Ciekaw jestem jak to się potoczy dzisiejszej nocy. Atletico MG bez Obiny.
FLAMENGO: Marcelo Lomba-Leonardo Moura, Jean, Ronaldo Angelim, Juan-Correa, Willians, Petkovic, Renato-Diogo, Leandro Amaral.
ATLÉTICO: Fábio Costa-Réver, Lima, Werley-Rafael Cruz, Jataí, Serginho, Ricardinho, Eron-Diego Souza, Diego Tardelli.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zerwane więzadła i 6 miesięcy przerwy Paulo Henrique Ganso!
Niestety zła wiadomośc dla kibiców Santosu. Taką diagnoze wydał lekarz Jose Ricardo Pecora. Piłkarz nabawił się urazu w meczu z Gremio. Zatem powrót planowany na luty 2011roku...
-----------------------
Odszedł Taison z Internacionalu Porto Alegre, a w jego miejsce przyszedł Ilan z St Etienne. Ten 29 letni napastnik podpisał kontrakt z Interem do grudnia 2011r.
Taison natomiast wybrał kierunek na wschód i zasilił... Metalist Charków! Dziwne rozwiązanie powiem szczerze, ale dużo prawdy jest w tym co pisze autor bloga tutaj -&gt;http://brasileirao.blox.pl/2010/08/Patrz-na-wschod.html#ListaKomentarzy
To takie dwa ważniejsze newsy z ostatnich kilkudizesięciu godzin.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Niezły mecz szykuje się w Rio de Janeiro. Vasco w dobrej formie, niczym nie przypominają niezgranej drużyny z początku sezonu. Gorzej z Cruzeiro, bo ich trudno w ogóle wyczuć. Przegrywają z Vitorią, żeby kilka dni później wygrać z Corinthians... Wygląda na to, że mobilizują się na mocniejszych przeciwników, ale widać, że umiejętności mają i potrafią zagrać na odpowiednim poziomie.
Ciekawy jestem Santosu. Powinni dzisiaj spokojnie wygrać z Goias, ale problemem jest kontuzja Ganso. Najlepsi już odeszli, dalej nie ma Keirrisona i teraz jeszcze to... Z największych gwiazd w podstawowym składzie zostaje Neymar, a to trochę za mało. Mimo to Santos powinien dzisiaj spokojnie pokonać rywala. Goias ostatnio w dużo słabszej formie i po ostatnim meczu zwolniono Leao. Bez trenera, w nie najlepszych humorach, jak na wyjazd na Vila Belmiro to trochę nieciekawa sytuacja. Liczę na zwycięstwo gospodarzy, chociaż sam już takich kursów wolę w Brasileirao nie ruszać.
No i wreszcie najważniejszy hit. Internacional gra z Botafogo i oczywiście to jest mecz numer jeden w tej kolejce. Obie ekipy w rewelacyjnych formach. Inter pokazał we Florianopolis, że nie będzie długo świętował zdobycia Copa Libertadores i już włącza się do walki w rozgrywkach ligowych. Dzisiaj na własnym terenie nie wypada im stracić punktów, w końcu będą chcieli udowodnić, że to oni są najlepszą drużyną w Ameryce Południowej. Po drugiej stronie Botafogo, które ma na swoim koncie passę pięciu zwycięskich spotkań pod rząd. Forma znakomita, gra też bardzo ładna. Tylko czy to się dalej utrzyma? W ostatnich spotkaniach na pewno nie mieli aż tak trudnego przeciwnika jak Inter. To ich najpoważniejszy sprawdzian i po dzisiejszym spotkaniu będzie można mówić o szansach Botafogo na strefę G-4. Martwić mogą nieobecności po stronie gospodarzy. Nie ma Giuliano, prawdopodobnie nie zagrają Guinazu z Alecsandro, więc trochę zmieniony skład wystawi Celso Roth. Do tego z tyłu zupełnie niepewny bramkarz Renan... Jak widać podopieczni Joela nie mają się czego obawiać i powinni powalczyć w tym meczu o zwycięstwo. Liczę na wyrównane spotkanie. Inter nie cofnie się na własnym terenie, nawet jeżeli będą bez kilku podstawowych zawodników. Botafogo musi wykorzystać swoją formę i osłabienia rywala i dać z siebie wszystko. Według mnie padnie tutaj kilka bramek, dlatego jak już coś miałbym grać, to może bts:
Internacional - Botafogo: bts (1.83 Bet365) ⛔
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP


Już dzisiaj w niedziele o godzinie 23:30 czasu polskiego, a o 18:30 czasu miejscowego na Serra Dourada dojdzie do spotkania Atletico Goianiense-Avai. Ciężko jednoznacznie wskazać faworyta tej potyczki ale wyrastają na niego gospodarze tego spotkania, którzy przecież do nie dawna byli czerwoną latarnia ligi.
Atletico Goianiense niby nie jest już ostatnie ale o wiele wyżej nie jest, gdyż na 19 miejscu. Ale ostatnie dwa mecze w ich wykonaniu do mnie trafiły i przekonały mnie, że są w stanie się w tym roku wybronić przed spadkiem. Najpierw remis z Interem na wyjeździe 1:1. Co prawda triumfator CL zagrał rezerwowym składem ale i tak byli tam tacy zawodnicy, że powinni pokonać Dragao. A tym czasem to goście byli zespołem równorzędnym dla zespołu ze stanu Rio Grande do Sul. Ale w ostatnim meczu z Palmeirasem na wyjeździe to zagrali fenomenalne zawody i pokonali Verdao 3:0. Wynik jak najbardziej sprawiedliwy i mówię to z bólem, gdyż nie miło mi było oglądać jak piłkarze z Goianii ogrywają moich ulubieńców. No ale cóż począć, widocznie pod wodzą Rene Simoesa są w stanie grać na całkiem dobrym poziomie. Kolejnym powodem do optymizmu dla Dragao jest fakt, że w meczach z drużynami z czołówki na Serra Dourada potrafili wygrywać. Tak było i z Corinthians i Cruzeiro. Oglądałem ich również nie dawno w starciu z Guarani i byli zespołem lepszym o dwie klasy w tamtym meczu ale wygrać im się nie udało. W meczu z drużyną ze stanu Santa Catarina zabraknie kontuzjowanego Robstona oraz zawieszonego za kartki Pituci. Ale za to wracają do składu Jair i William.
Avai to rewelacja tych rozgrywek tak jak w roku ubiegłym. Dziwnie to brzmi ale po zeszłorocznym dobrym występie nikt nie dawał im szans na bycie tak wysoko jak są teraz. Ostatnio jednak wyniki osiągane przez nich nie są oszałamiające. Porażka 0:1 z Botafogo na wyjeździe może ujmy nie przynosi ale styl już tak. Zero zagrożenia pod bramką Jeffersona przez cały mecz mówi wszystko. A w środku tygodnia przegrali na dodatek z Internacionalem we Florianapolis 0:1. Niby też żaden wstyd ale Colorados byli osłabieni w tamtym spotkaniu. I trzeba przyznać, że Avai nie zaprezentowało się najlepiej w tamtym meczu. Kolejnym powodem do zmartwień jest postawa zespołu na wyjazdach. Z 22 punktów jakie zdobyli w lidze tylko 5 udało się ugrać poza domem. W meczu z Atletico GO zabraknie w ich składzie Roberto, a także mogą nie zagrać Davi oraz Caio. Występ tej dwójki jest pod znakiem zapytania i to czy wystąpią w Goianii od pierwszej minuty okaże się tuż przed meczem po decyzji trenera Antonio Lopesa i sztabu medycznego.
Podsumowując jakoś lekko upatruje tutaj faworyta w gospodarzu tego meczu i uważam, że mają spore szanse na pokonanie piłkarzy z Florianapolis. Jednak typ, który ja wybieram jest trochę bezpieczniejszą opcją, gdyż wybieram opcję z DNB.
Przewidywane składy według portalu:http://esporte.uol.com.br/


Mój typ:
Atletico Goianiense DNB @ 1,75 Bwin Zwrot
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom