>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sierpień w Campeonato Brasileiro

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widac zainteresowanie Brasileiro jest znikome i z każdą kolejka spada , a szkoda :-|
Dzisiaj przed Nami 5 ciekawie zapowiadających się meczów. Tak po krótce to sądze że do gry jest kilka typów.

Przede wszystkim mam na myśli zwycięstwo Flamengo z zagubionym w ostatnim czasie zespole Corinthians. Jeżeli ktoś chce przeczytac zapowiedz do tego meczu to zapraszam TUTAJ.
Wszystko tam jest pięknie opisane, braki gosci i zmiana taktyki przez trenera Menzesa. Szkoda że nie zagra Ronaldo bo wtedy szerokim echiem obiłoby się starcie Adriano vs Ronaldo. Ale i tak Maracana przyciągnie dużo kibiców. Gospodarze powinni ten mecz wygrac.

Niemniej ciekawie będzie na Morumbi. Sao Paulo odzyskuje wigor z każdym meczem, a dzisiaj przyjdzie im się zmierzyc z także fenomenalnym Goias. Oba zespoły notują passe meczów bez porazki. Nie odgrywa im różnicy czy grają u siebie czy na wyjeździe. W dobrej dyspozycji jest Dagoberto, który gwarantuje dobre akcje ofenywne gospodarzom. Goias ma w składzie przede wszystkim Iarleya. Dla mnie ten mecz zapowiada się na bardzo ciekawy spektakl okraszony kilkoma bramkami. Zwycięzce jest ciężko tutaj wytypowac, ale emocji nie powinno zabraknąc. Stąd też duża ilosc bramek.

No i ostatnie z &quot;bukmacherskich&quot; spotkań które mnie zainteresowało to potyczka w Salwadorze. Tamtejsza Vitoria Bahia kontra Fluminense. Kazdy widzi jak gra FLu w ostatnim czasie, mimo przelamania w środku tygodnia i 5:1 wygranej to dzisiaj będize im o wiele wiele trudniej o punkty. Flu dalej bez kontuzjowanego Freda, ale ostatnio Kieza strzela bramki na zawołanie.
Vitoria to zespół wlasnego boiska. Z Rogerem w składzie są w stanie to wygrac i przełamac swoją serie niepowodzeń.

Tak więc jak dla mnie z tej kolejki trzy typy godne uwagi, a warto dodac że jutro jeszcze gra Internacional a w środe Palmeiras mecze z 18 kolejki, tak więc z Brasileiro się szybko nie rozstaniemy, a następna 19 seria gier dopiero na weekend.

Typy :
Flamengo - Corinthians Typ : 1 @ 1,62 Betsafe✅1:0
Sao Paulo - Goias Typ : Powyżej 2,5 gola @ 1,60 Betsafe ✅3:1
Vitoria Bahia - Fluminense Typ : 1 @ 1,70 Betsafe⛔2:2


Zapraszam do dyskusji na temat typów, może nie tylko ja się interesuję tą ligą :-|​
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Vitoria - Clube Atletico Paranaense Typ : Over 3.5 goals
Kurs : 3.20
Bukmacher : Betsson
Analiza :
20 kolejka Brazylijskiej Campenato wzbudza wiele emocji. W jednym ze spotkań otwierających te kolejkę spotkań zmierzą się ze sobą zespoły Vitorii oraz Atletico.
Gospodarze po dziewiętnastu spotkaniach zajmują 11 miejsce w ligowej tabeli, z dorobkiem 25 &quot;oczek&quot; - punkt mniej ma dzisiejszy rywal, drużyna z Paranaense - jednak pozwala im to zajmować miejsce 13. Obie drużyny na pewno mogą czuć niedosyt z dotychczasowych wyników, więc dzisiejszej nocy obie zrobią wszystko by ten bilans poprawić. Atletico ostatnio w świetnej formie - cztery zwycięstwa z rzędu pozwoliły odbić im się od dna, zasługą tych zwycięstw była przede wszystkim żelazna defensywa, która przez 360 minut skutecznie broniła bramki strzeżonej przez Gallato. Ów monolit w dzisiejszym dniu wydaje się być mocno skruszony, bo trener Altetico nie będzie mógł skorzystać z usług swoich defensorów - Antonio Carlosa, Rhodolfo, Alexa Sandro oraz Renana Foughino - jest również kilka innych zawodników, którzy dzisiaj nie wystąpią po stronie przyjezdnych - jednak postanowiłem się skupić na brakach w formacji defensywnej, która ostatnio była kluczem do zwycięstw - granie w nieco innym zestawieniu może stanowić problem dla nich. Jednak również Vitoria ma problemy ze składem i o dziwo, również największe obawy pojawiają się, jeśli chodzi o formacje defensywną, bowiem na pewno nie zagra kontuzjowany, podstawowy bramkarz Viafara. Odczuwalny na pewno będzie również brak trójk podstawowych obrońców - Andersona Martinsa, Wallace oraz Victora Ramosa. O dziwo dziś zdrowi są wszyscy napastnicy, na czele z Rogerem - wielką gwiazdą ekipy Vitorii, strzelcem dziewięciu bramek w tym sezonie. Obie drużyny raczej nie mogą pochwalić się silnymi defensywami, obie średnio tracą 1.53 bramki na mecz - jeżeli do tego dołożymy braki podstawowych zawodników z formacji obronnej - to podejrzewam, że po dzisiejszym spotkaniu te statystyki będą wyglądać jeszcze gorzej. Znając &quot;ofensywny ciąg na bramkę&quot; w futbolu amerykańskim - niskiego wyniku tutaj oglądać nie powinniśmy. Tym bardziej, że w spotkaniach obu drużyn zawsze padało sporo bramek. Rozegrano czternaście pojedynków i obie drużyny strzeliły 50 bramek, co daje nam imponującą średnią 3.57gola na mecz. Braki w formacjach defensywnych obu drużyn, a nawet statystyki przemawiają za tym, że dzisiaj będziemy świadkami prawdziwej kanonady strzeleckiej.

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Pewniakiem wydaje się byc Sao Paulo. Do bramki powraca słynny Rogerio Ceni i jest awizowany do gry w pierwszym składzie. Ponadto Sao Paulo gra ostatnio bardzo dobre mecze a na przeciwko dzisiaj stanie Fluminense który rozpaczliwie walczył będzie o utrzymanie. Z rozpędzoną Sampą na Morumbi nie powinien miec nic do powiedzenia. Dagoberto, Washington czy może Hernanes, to wszystko przemawia za gospodarzami, którzy notują fantastyczną serie meczów w ostatnim czasie i o słabym poczatku nie ma już śladu. Sao Paulo powróciło do systemu 3-5-2 za czasów Ramalho, bo próba wprowadzenia w życie 4-4-2 przez Ricardo Gomesa okazała się klęska. Powrót do &quot;mistrzoswskiej&quot; taktyki daje owoce. Co innego Fluminense, które nadal nie potrafi punktowac na wyjazadach. Z pewnością trzeba będzie uważac na Diego Conce i Kieze. Nie sądze jednak by Flu przełamało impas wyjazdów w dniu dzisiejszym;)

Ponadto sądze że można śmiało stawiac na zwycięstwo Botafogo, ale o tym meczu nie będe pisał bo lada moment zaczynają.

Typy :
⚽Sao Paulo - Fluminense Typ : 1 @ 1,40 Betsafe ✅1:0
⚽Botafogo- Santo Andre Typ : 1 @ 1,55 Betsafe ⛔1:2
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Atletico MG – Avai 21.08 02:00
Atletico MG – Avai 21.08 02:00


Atletico MG bez 11 zawodników!: (Márcio Araújo(2bramki), Aranha (bramkarz), Marques, Samuel, Sheslon,Evandro(1bramka), Alessandro, Serginho(2bramki), Renan, Alex Bruno, Diego Tardelli(9bramek).

W bramce pierwszy raz zagra trzeci bramkarz..

W drużynie gości nie ma znaczących osłabień. Nastroje są świetne – 9 meczy nieprzegranych pod rząd . Wydaje się niemożliwe żeby Avai przegrało … – uważajmy jednak ze stawką , i gramy handicap , bo każda seria się kiedyś kończy ????

Typ:Avai(+0,75) Kurs:1.75 @ Canbet
dla ryzykantów Typ: Avai , Kurs:4.70 @ Digibet
 
womanizer 0

womanizer

Użytkownik
Ciekawe ile osób utopi na wygranej Avai. Prędzej śnieg spadnie jutro, niż Oni to wygrają. Taki mass idzie. Deja Vu z Campinense nie pierwszy raz. Pieprzenie o osłabieniach Portuguesy, jak Campinense nie gorzej okrojonym składem grali. Remis trzeba pograć. :spokodfhgfh:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
warto zauwazyc ze to jest temat na 18sta kolejke a mamy obecnie 20sta.. ale no dobra ????
co do Avai to mysle ze nie wygra, ale lepsze juz granie na X2 juz zwyciestwo gospodarzy
odemnie Goias :]

Náutico Capibaribe - Goiás Esporte Clube 2 2.40


Spotkanie w ramach brazylijskiej serie a pomiedzy Náutico Capibaribe i Goiás Esporte Clube rozgrywane o godzinie 2:00. Náutico to obecnie 18sty zespol z dorobkiem zaledwie osiemnastu punktow po dziewietnastu meczach. Ich bilans to 4W-6D-9L. U siebie po trzy wygrane,remisy i przegrane. Ich rywal Goias plasuje sie na trzeciez pozycji, do lidera traci dwa punkty jednak ma jedno spotkanie mniej rozegrane. Tak wiec jesli wygra - powroci na fotel lidera. Ich bilans to 10W-5D-4L, na wyjazdach piec wygranych, dwa remisy i przegrane. Pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 3:3 ale mysle ze teraz remis nie padnie. Nautico znajduje sie obecnie w sredniej formie - na siedem ostatnich spotkan zaliczyli dwie wygrane, dwie przegrane i trzy remisy. Goias natomiast szesc wygranych i tylko jedna porazka! Tak wiec mysle ze wybor jest jasny i prosty zwyciestwo gosci.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Clube Atletico Mineiro - Avai FC Rzucam okiem na tabelę i co widzę ? Atletico figuruje na miejscu piątym z dorobkiem 32 punktów, dwa oczka mniej w swoim dorobku mają piłkarze Avai. Niemniej jednak aktualna forma zawodników przyjezdnych jest godna pozazdroszczenia. W nieco ponad miesiąc piłkarze Avai zdołali wywalczyć 23 punkty w dziewięciu spotkaniach (7 wygranych oraz 2 remisy) - czyli de facto &quot;lwią&quot; część swojego aktualnego dorobku punktowego (po 19 kolejkach mają ich 30). Nieco słabiej radzą sobie dzisiejsi gospodarze, którzy w ostatnich pięciu spotkaniach zanotowali, aż trzy porażki. Trener Atletico dzisiaj ma jeszcze poważnie utrudnione zadanie, gdyż nie będzie mógł skorzystać z usług wielu swoich zawodników - najbardziej odczuwalny na pewno będzie brak supersnajpera - Diego Tardelliego, zdobywcy dziewięciu bramek w szesnastu spotkaniach, w działaniach ofensywnych swoich kolegów nie będą mogli wspomóc również - Renan (1 bramka) oraz Alessandro (2 bramki) Jednak nie tylko ofensywa ucierpi na brakach, również - a może i przede wszystkim osłabiona będzie pozycja bramkarza. 28-letni podstawowy bramkarz Aranha jest kontuzjowany, natomiast jego zmiennik również narzeka na uraz i dzisiaj między słupkami stanie de facto - trzeci golkiper drużyny z Mineiro ! Jak na ironię losu, to jednak nie koniec zawodników kontuzjowanych lub zawieszonych, z których nie będzie mógł skorzystać szkoleniowiec Atletico, na urazy narzekają - pomocnik Evandro (2 bramki), Marcio Araujo (2 gole), Serginho (2 bramki) oraz zawodnicy z formacji defensywnej - zawieszony za kartki Alex Bruno, pozostali zawodnicy z obrony, tacy jak - Marques, Samuel czy Shelson w dzisiejszym meczu również nie wystąpią, jednak oni nie dostawali zbyt wielu szans od trenera, na grę. Trener Avai jest w zdecydowanie lepszej sytuacji, z kluczowych graczy zabraknie jedynie, 24-letniego defensora Emersona, który pauzuje za kartki. A dwójka Pingo (1 spotkanie) oraz Andre Turrato (7 spotkań) jest kontuzjowana. Nieporównywalnie większe straty są, po stronie gospodarzy - goście natomiast są w świetnej formie i w obliczu tak, licznych strat w obozie gospodarzy są w stanie się pokusić o kolejne zwycięstwo !
Typuję zwycięstwo ⛔ drużyny Avai, po kursie 4.33 w WinUnited oraz over 2.5 ✅, po kursie 1.85
Wynik 2:2 (0:0)
 
womanizer 0

womanizer

Użytkownik
Nawiązując do typu kolegi jemjogurt, dla mnie remis to idealny rezultat. Statystyki za X, piękne 3za3 idące, teraz X. Nautico przegrywa w koncówce poprzedni mecz, Goias podobnie swój wygrywa. Może i oddac coś trzeba, 3 pkt za wysoko w tabeli, ale 1, czemu nie, tym bardziej, że w sobote/niedziele zapowiadaja sie wygrane Recife i Fluminense.

Tak więc, X w Nautico &amp; X w Atletico-MG(Mineiro)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Palmeiras się wreszcie wczoraj odrodziło i to w tak trudnym meczu z Internacionalem. Szkoda Interu bo porażki z Timao i Verdao komplikują ich sytuacje w tabeli i jednak nie jest tak dobrze jak się wydawało. Chociaż jesteśmy dopiero na półmetku to według mnie o mistrzostwo powalczy Palmeiras z Sao Paulo. Goias i Atletico MG w najważniejszych momentach pokazują, że nie zasługują na czołówkę, a Inter gubi się w meczach z lepszymi drużynami.
Sport Recife też wreszcie zdobył trzy punkty, a Mancini chyba nie zmieni psychiki piłkarzy Vitorii i na wyjazdach grać po prostu nie potrafią. Ciekawe też, że Coritiba która wygrywa z Palmeiras kilka dni później nie potrafi zdobyć choćby punktu z Santo Andre...
Dzisiaj większość bardzo wyrównanych spotkań. Myślę, że najwyższy czas na potknięcie Sao Paulo. Atletico PR spisuje się ostatnio bardzo dobrze, tydzień temu pokonali łatwo Barueri i dzisiaj mogą namieszać przeciwko mistrzowi. Nie wiem czy stać ich na zwycięstwo, ale remis wydaje mi się bardzo prawdopodobny w tym spotkaniu.
Ciekawe jak poradzi sobie Gremio. Można spróbować grać na ich zwycięstwo bo to co robi Mineiro to tragedia. Mimo osłabień nie można zaliczać takich słabych wyników. Ja zdecydowałem się w tym meczu zagrać na strzelenie przez gospodarzy przynajmniej 2 bramek po kursie 1.70 w Sportingbet.
Przed szansą trzeciego zwycięstwa pod rząd staje Corinthians. Jednak myślę, że Botafogo sięnie podda. Może tracą punkty z przeciętnymi zespołami, ale napinają się na te lepsze, tak jak w meczu z Palmeiras, dlatego zagrałbym tu zakład na strzelenie gola przez oba zespoły.
Sporo bramek powinniśmy zobaczyć w meczu Avai - Flamengo. Goście może wreszcie popracowali nad skutecznością i jeśli wykorzystają przynajmniej połowę sytuacji jakie sobie stwarzali w ostatnich przegranych meczach to może być ciekawie.
Natomiast wielką niewiadomą jest dla mnie mecz Goias z Santosem. Goias zawiodło w ostatnim meczu i trudno przewidzieć co wymyślą w najbliższym meczu, a Santos to przecież nie są chłopcy do bicia.
W meczu Fluminense - Barueri również byłbym za strzeleniem gola przez oba zespoły. Barueri wpadło w meczu z Atletico PR i nie zdobyli nawet jednego gola, czym przerwali swoją serię 16 meczów z przynajmniej jedną bramka na swoim koncie. Tym razem z Fluminense powinni się otworzyć i grać znowu swoją ofensywną piłkę, dzięki której gospodarze też powinni coś strzelić. W końcu potrzebują każdego punktu jeśli chcą się w tym roku utrzymać.
Ciekawy też jestem meczu Cruzeiro. Wygrali ostatnio z Flamengo, ale potrafią stracić punkty z każdym. Nautico gra w ostatnim czasie dobrze i sporo już namieszali lepszym zespołom. Myślę, że stać ich dzisiaj na korzystny rezultat, albo przynajmniej strzelenie bramki.
A Wy co o tym myślicie?
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Flamengo – Avai 23:30 – Liga Brazylijska
Goście grają bez 9 piłkarzy. Za kartki zawieszony jest Airton oraz David. Kontuzjowany jest:Juan, Kleberson, Petkowic, Toro, Leo Moura, Emerson i Fabrico, a więc całkiem nieźli zawodnicy.Przeczuwam, że bez 3 kluczowych zawodników Avai sobie nie poradzi dzisiaj z rywalem. Można lekko zagrać na gości.
Typ:Flamengo Kurs:1.78
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
typerexpert trochę namieszałeś ???? to Avai jest gospodarzem i Flamengo gra bez 9 zawodników, a po kursie wydaje mi się, że chciałeś postawić właśnie na Avai ????
 
T 0

typerexpert

Użytkownik
Avai - Flamengo 23:30 - Liga Brazylijska
Goście grają bez 9 piłkarzy. Za kartki zawieszony jest Airton oraz David. Kontuzjowany jest:Juan, Kleberson, Petkowic, Toro, Leo Moura, Emerson i Fabrico, a więc całkiem nieźli zawodnicy.Przeczuwam, że bez 3 kluczowych zawodników Flamengo sobie nie poradzi dzisiaj z rywalem. Można lekko zagrać na gości.

Typ:Avai Kurs:1.78

FT 3:0 ++++

oczywicie typ był na Avai , po kursie chyba wszyscy się domyślili ???? przemieszałem po prostu gospodarza z gościem ;)
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W nocy dwa ciekawe zaległe spotkania Brasileirao. W meczu Gremio Barueri z Corinthians myślę, że powinniśmy zobaczyć przynajmniej kilka bramek. Goście po udanych występach zanotowali remis z Botafogo i będzie im bardzo ciężko z Barueri. Gospodarze choć ostatnio na wyjazdach tracą punkty to u siebie potrafią rozbić każdego. Z tego co wiem Corinthians ma być osłabione brakiem kilku piłkarzy, ale za to w obronie zobaczymy Edgara Balbuena. Patrząc na składy i sytuacje w jakich znajdują się oba klubu Barueri wydaje się być faworytem tego spotkania. Jednak Timao na pewno nie odpuści tego spotkania i zrobi wszystko, żeby powtórzyć rezultat pomiędzy tymi zespołami sprzed roku, kiedy pokonali Barueri 4:1. Ja w tym spotkaniu wolałbym raczej obstawić coś z bramkami: over 2.5 lub strzelenie bramek przez oba zespoły.

W drugim meczu Santos zmierzy się z Interem Porto Alegre. Ten mecz to dla mnie wielka niewiadoma. Internacional to dobry zespół, ale w meczach z Corinthians i Palmeiras zawiedli. Myślałem, że po wycieczce do Japonii pokażą dużo więcej, ale chyba nie można na nich liczyć. Powinni wreszcie zdobyć jakieś trzy punkty. W końcu walczą o mistrzostwo kraju i kolejna porażka będzie katastrofą. Przeciwnik znowu nie jest łatwy. Santos chociaż w tabeli zajmuje dopiero 11 miejsce to udowodnili już nie raz, że potrafią grać w piłkę. Ich również stać na zwycięstwo w tym meczu, dlatego zapowiada nam się wyrównane widowisko. Ja jednak mimo słabszych wyników gości, wierzę w nich i długo zastanawiałem się nad typem X2 (kurs 1.70 w Betway). Co myślicie o tym meczu?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę, że wyżej napisane o meczu Corinthians to ja odwołam się jeszcze do ich ostatniego meczu ligowego z Botafogo. To co tam wyprawial sędzia to kabaret ????
Wyrównujący gol na 2-2 dla Botafogo w pierwszym momencie wydawało się że kapitalny &quot;szczupak&quot; Andre Limy, ale pierwsza z powtorek od razu zweryfikowala zachwyt nad bramką i spowodowała, że zaczałem śmiac się z arbitrów tego meczu. Wspomniany Andre Lima zabawił się w Diego Maradone i ewidentnie bramka strzelona ręką ! Czyżby Boski Diego wrócił na boiska... Ale to jeszcze nic. Jakże wielkie kontrowersje wywołalo podyktowanie karnego dla Corinthians. Jedenastka z kapelusza to mało powiedziane ???? Jorge Henrique w walce w polu karnym poczuł reke rywala na plecach i po dosłownie paru sekundach wykonał teatralny upadek, a sędzia już biegnie z ręką skierowaną na &quot;wapno&quot; , Kolejny raz skwitowałem to uśmiechem na twarzy i powtórki wywołały większy ubaw. Do piłki podszedl Dentinho i pierwszy strzał obronił bramkarz, sędzia liniowy po tej obronie podniósł chorągiewke ku górze i tak na dobrą sprawe dalej nie wiem o co chodziło . dobitka do pustej bramki okazala się skuteczna, ale o co chodziło asystentowi z tą chorągiewką w górze to nie mam pojęcia.
Radośc Dentinho jakże prowokacyjna. Biegl do kibiców gości i inicjowal płacz.
Mecz dosłownie kabaret w wykonaniu przede wszystkim sędziego, ale piłkarze także mieli w tym swój udział. Na szczescie arbitra, który gwizdal to spotkanie nie zobaczymy hasającego z gwizdkiem po murawie 30 dni i został odesłany na dodatkowe kursy ... z przepisami gry w piłke nożną ????

Corinthians w ostatnich dniach sfinalizowal transfer Matiasa De Federico jednak zadebiutuje on dopiero we wrześniu.
Dzisiejszy mecz z Baureri zapowiada się naprawde ciekawie. Oba zespoły są wysoko w tabeli i walczą o wejście do G-4. Siłą Baureri bez wątpienia sa mecze na własnym boisku. Widac to po suchych statach. 7-2-1 na własnym boisku z pewnością budzi respect.
W zespole Mano Menezesa nie zagrają dzisiaj Dentinho, Jucilei, a także Chcicao, Felipe. Zabraknie także kontuzjowanego od paru tygodni Ronaldo i nowo sprowadzonego De Federico, który ma się okazac wielkim wzmocnieniem. Timao dzisiaj będize próbowalo ustawienia 4-4-2. Brak jednego z głównych skrzydłowych Dentinho od razu powoduje zmiany taktyczne pod gre zespołu. W bramce Rafael Santos.
Baureri dzisiaj bez Andre Luiza i Diego, ale jest bramkostrzelny Baiano.

Przewidywane składy :

BAURERI : Rene - Leandro Castan, Daniel Marques, Xandao- Marcos, Ralf, Joao Vitor, Thiago Humberto,Mario Careca - Vai Baiano, Flavinho

CORINTHIANS : Rafael Santos - Edgar Balbuena, Jean, Paulo Andre, Diego- Moradei, Elias, Marcinho, Morais - Henrique , Jorge Henrique.

Co do typu na to spotkanie to hmm Gospodarze powinni cos strzelic, Timao sądze , że może miec małe problemy z bramką w tym meczu. 6 bramek w meczach wyjazdowych w 10 meczach sezonu 2009 to nie przypadek raczej. Ja bym w tym spotkaniu optował raczej za underem 2,5. Pierwszy mecz w tym sezonie Corinthians 2:1 wygralo z Baureri u siebie.

Typ : Poniżej 2,5 gola @ 2,10 Tobet⛔2:2

O meczu Santosu z Internacionalem już się nie będe rozpisywał, ale dodam tylko że w ostatnim meczu przeciwko Palmeiras uwidaczniała się ich agresywnośc i brutalne faule. Inter to wciąż jednak czołówka ligowa i każdy wynik w tym meczu moim zdaniem jest możłiwy, chociaż z lekkim wskazaniem na zwycięstwo Santosu.
 
maks 2

maks

Użytkownik
Spotkanie: Botafogo RJ - Cruzeiro MG
Typ: Cruzeiro
Kurs: 3.9
Dzisiaj o godz. 2.00 czasu polskiego rozpocznie się mecz w ramach Brazylijskiej ekstraklasy, w którym Botafogo RJ podejmie u siebie Cruizero MG. Oba zespoły grają jak na razie poniżej oczekiwań. Botafogo ma jak na razie tylko 4 zwycięstwa, 9 remisów i aż 7 porażek. Cruizero ma 8 zwycięstw, 3 remisy i 9 porażek. Botafago w ostatnich 6 meczach u siebie odniósł 3 zwycięstwa i 3 porażki. Cruizero w ostatnich 6 meczach wyjazdowych odniosło 3 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę, a ogólnie w 4 ostatnich meczach odniosło 3 zwycięstwa i 1 remis, co świadczy o tym, że są w dobrej formie. Jedyne moim zdaniem co przemawia dzisiaj za gospodarzami jest to, że z Cruizero u siebie wygrali u siebie 6 ostatnich meczy, ale wszystko kiedyś się kończy i sądzę, że Cruzeiro dzisiaj wygra.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
W czwartek 22 kolejkę Brasileirao otworzyło spotkanie Barueri - Corinthians, a dzisiaj kolejne trzy mecze. Wszystkie spotkania odbędą się w cieniu hitu całego sezonu Sao Paulo - Palmeiras. Mecz jutro o godzinie 21. Ciekawie zapowiada się również pojedynek Interu z Goias. Jednak na razie coś na dzisiaj:


Flamengo - Santo Andre X2 [2.05 SPORTINGBET]
Flamengo - Santo Andre STG2 [1.40 SPORTINGBET]

Kryzys Flamengo coraz wyraźniejszy. Przegrali trzy ostatnie spotkania ligowe i odpadli z Copa Sudamericana ze słabym w tym roku Fluminense. Dzisiaj zagrają bez Adriano, Emersona i Williansa. Atak zmienia się całkowicie i ciężko będzie zdziałać coś w ofensywie. Andrade pod ścianą i wątpię, żeby wytrzymał na swoim stanowisku kolejne dwie kolejki. Kiedyś muszą się przełamać, ale liczę na to, że nie stanie się to dzisiaj. Santo Andre wygrało dwa ostatnie spotkania. Wreszcie zaczęli coś grać i zdobywać punkty. Kurs 1.70 na gospodarzy zdecydowanie za niski. Ja daje obu drużynom szanse 50 na 50 i myślę, że warto zaryzykować po takim kursie na gości z podpórką lub postawić na strzelenie gola przez Santo. (więcej na campeonato.pl)


Niezwykle wyrównanie zapowiadają się również dwa pozostałe spotkania. Zarówno w meczu Coritiby z Avai jak i Nautico - Atletico PR zdarzyć może się wszystko. Patrząc na tabelę Avai wydaje się być drużyną lepszą od zespołu z Kurytyby, ale nie zapominajmy o tym, że Coritiba w ostatnim meczu na własnym stadionie pokonała lidera Serie A - Palmeiras. Zespół Avai gra trochę gorzej na wyjazdach i zremisowali trzy ostatnie takie spotkania.
Natomiast Nautico beznadziejną formę ma już za sobą i z ostatnich pięciu spotkań wygrali aż 3. Jeszcze nie dawno nikt by się tego po nich nie spodziewał. Teraz będzie ciężko, ponieważ Atletico PR również po słabym początku sezonu nagle zaczęło zachwycać. W końcu ostatnio wygrali nawet z Sao Paulo! Wszystkie dzisiejsze spotkania chociaż nie zapowiadają jakiegoś porywającego widowiska, będą bardzo wyrównane i jestem ciekawy ich wyników.
 
kacmon 330

kacmon

Forum VIP
Wczorajsze wyniki dosyć niespodziewane. Nautico łatwo pokonało rozpędzone Atletico, świetnie spisujące się Avai przegrywa z Coritibą, a Santo Andre zawiodło w Rio de Janeiro... Nie wiem czy ktoś przewidziałby takie wyniki.
Chociaż zwycięstwo Flamengo aż 3:0 może trochę mylić. Tak naprawdę zagrali świetnie, ale tylko przez pierwsze 15-20 min. Wtedy można przyznać, że zamknęli gości na własnej połowie i nawet po zdobyciu gola ciągle napierali na bramkę rywala. Ale od 20 minuty goście dominowali na boisku. Santo Andre przespało początek meczu, ale kiedy się obudzili ruszyli do ataku. Szkoda tylko, że większość tych ataków była bez sensu. Zagrali zupełnie bez przekonania. Flamengo jechało już tylko z kontry i stąd karny w końcówce pierwszej połowy i dobicie gości w ostatniej minucie meczu. W tym meczu potwierdziło się, że nazwiska nie grają. Duet Ze Roberto-Denis Marques był o wiele bardziej skuteczny od wydawałoby się znakomitego ataku Adriano-Emerson. Denis Marques zdobywa drugiego gola w ciągu kilku dni i to chyba on zajmie miejsce w pierwszej jedenastce po odejściu Emersona. Nie wiem czemu od pierwszej minuty w ekipie Santo nie zagrał Marcelinho Carioca. Jego wejście na drugą odsłonę znacznie poprawiło ataki gości. Szkoda tylko, że nie potrafili wykorzystać żadnej okazji. Chyba zarazili się brakiem skuteczności od Flamengo z poprzednich spotkań.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom