>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Simon na WSOP Main Event

suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Simon na WSOP Main Event

Wspaniałe wieści dotarły do nas z Las Vegas, gdzie o mistrzostwo świata walczy jedyny przedstawiciel polskiego PokerStrategy.com, nasz trener i najlepszy turniejowiec simon1989. Nasz gracz jak burza przeszedł przez pierwszy dzień i zaostrzył nam apetyty na więcej!


W sesji C pierwszego dnia WSOP Main Eventu na placu boju pojawił się nasz trener i najlepszy gracz turniejowy &lt;nobr&gt;
Simon 1989&lt;/nobr&gt; (na zdjęciu po prawej stronie). Nasz gracz siedział przy stoliku obok Toma durrrr Dwana, ale nie miał zamiaru poddawać się image&#39;owi gwiazdora i walczył pięknie o dominację przy stoliku. Operacja się udała, nasz gracz na zakończenie dnia wrzucił do zapieczętowanej koperty 78 125, co dało mu miejsce w górze stawki i pewny awans do 2 dnia.
&lt;nobr&gt;
Simon1989&lt;/nobr&gt; od samego początku powiększał swój stan posiadania. Po pierwszym poziomie blindów dorzucił do początkowych 30 000 jeszcze 6000, natomiast po trzech godzinach gry był w posiadaniu około 37 000. Wszystko przez rozdanie, w którym nasz gracz zgarnął bardzo ładnego pota przed flopem. Rozpoczął gracz z UTG, który podbił mini raisem do 600, siedzący tuż za nim rywal postanowił zagrać 3-bet do 2200, na co &lt;nobr&gt;
Simon1989&lt;/nobr&gt; z UTG+2 wykonał 4-bet do 5700. Nikt nie miał zamiaru się z nim spierać i tym sposobem kolejne kilka tysięcy znalazło miejsce w stacku naszego gracza.

Więcej informacji na http://pokerstrategy.info.pl/
 
M 0

manganian1990

Użytkownik
Trochę spóżnione info. Simon nadział się na rakiety z AK. Pech. Poker taki niestety jest. Niekiedy umiejętności nie decydują tylko trochę szczęścia, ale jeszcze nadejdą wielkie turnieje.
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Nie ogladalem całej gry tego goscia ale dla mnie z tego opisu nic nadzywyczajnego nie zagral. Wiekszosc swojego stacka zbudowal dostajac tripsa 6. Jedyne na co nalezy zwrocic uwage to dobry read na dziadku liczacym zetony. pozatym bez szału.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Nie ogladalem całej gry tego goscia ale dla mnie z tego opisu nic nadzywyczajnego nie zagral. Wiekszosc swojego stacka zbudowal dostajac tripsa 6. Jedyne na co nalezy zwrocic uwage to dobry read na dziadku liczacym zetony. pozatym bez szału.
Nic wielkiego nie zagrał, ale on jest w Las Vegas a ty grasz co najwyżej freerolle w necie. Kolega w ciągu 21 lat swojego życia zarobił więcej niż ty zarobisz przez swoje całe.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Szkoda, że nie doszedł do płatnego ...
Gartki tego readingu, ciekaw jestem reakcji &quot;stolika&quot; jak pokazał karty, co obawiam się, że mogło być jedną z przyczyn porażki;(
PS: nie wie ktoś jak tam sobie radzi Marcin Góral Horecki ? byłbym wdzięczny za info ????
Pozdrawiam
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Nic wielkiego nie zagrał, ale on jest w Las Vegas a ty grasz co najwyżej freerolle w necie. Kolega w ciągu 21 lat swojego życia zarobił więcej niż ty zarobisz przez swoje całe.
Problem w tym ze nie wiesz gdzie ja gram i ile mam kasy.
Inna sprawa ze nie rozmawiamy o mnie tylko tym gosciu, temat powstal miedzy innymi po to zeby skomentowac ten krotki wpis tak wiec kompletnie nie rozumiem twojej szczeniackiej agresji.
 
Do góry Bottom