>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Singbet

H 75,1K

hagi84

Użytkownik
wycofuja bo wiekszych zlodziei chyba jesli chodzi o azjatow to nie ma

Sportmarket mial swego czasu, nie wiem jak teraz bo od razu poprosilem by ich wywalili - zapytaj tam.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Właśnie w ostatnim czasie przestali robić voidy na pre czym mnie mile zaskoczyli, korzystałem u jednego z brokerów ale tam też Singbet wycofany. Sportmarket nie ma, coraz większa lipa z tym graniem, nawet Pinnacle cuduje z ofertą i limituje konta.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
ale pinnacle masz u roznych brokerow i tam limitu nie dostaniesz na pinnacle
Nie dziwota, ze jest coraz gorzej jak kanalow na telegramie cala masa, meczy podejrzanych w cholere to i buki boja sie wystawiac oferty na dane ligi.
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
No jak nie dostanę :)) 2 konta w Pin już zlimitowane w tym roku a tylko dwóch brokerów oferuje u nich standardowe limity, w tym jednego nie jest wcale łatwo zweryfikować, ale jak coś to juz priv bo nie chcę rozmywać tematu singbet.
 
H 75,1K

hagi84

Użytkownik
przeciez taki sportmarket ma pinnacle i mam tam konto wiele lat i nie mam zadnych limitow, na nie ktore mecze poprostu sa zenujaco slabe limity
 
S 2K

szatan666

Użytkownik
Świetnie, ja też gram u brokerów i limitują w taki sposób że nagle maxbet spada ci o 50% a oprócz tego większy spadek kursu niż zwykle.
Czyli np. na zwykłym koncie max 500e, na moim 250e, na zwykłym koncie drop 0.05 po zagraniu za 500 a na moim drop 0.15 po zagraniu za 250. Chyba możemy to nazwać limitem?
 
Do góry Bottom