>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

single - duble - triple - ako

G 0

gubernator_nh

Gość
Dajcie mi bana na ten czat dożywotnio plis. Nie będę musiał czytać tych głupot przed pucharami zwłaszcza. Tylko na sam czat, ponieważ tu w temacie sobie nadal działam. Do jutra wieczór to za krótki ban. Nie obrażę się, podziękuję Wam nawet.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Dajcie mi bana na ten czat dożywotnio plis. Nie będę musiał czytać tych głupot przed pucharami zwłaszcza. Tylko na sam czat, ponieważ tu w temacie sobie nadal działam. Do jutra wieczór to za krótki ban. Nie obrażę się, podziękuję Wam nawet.
Gubi, fochujesz się jak jakaś nastolatka. Nie czytaj czata jak cię wkur… treści.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Zysk w lipcu: + 545,65 j
Wygrane: 37
Przegrane: 37
Zwroty:11

patologiczne puchary
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Piękna perełka dziś wjedzie po zacnym kursie w temat. Analizowana z każdej strony :)
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Czekać cierpliwie proszę, prosze mnie nie bombardować wiadomościami.

Trzeba się uczyć cierpliwości , to ważna rzecz :p
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Główny typ poniżej pograny (reszta na potrzeby konkursu podana, ale nie pograna), miała iśc czysta dwójka, ale jednak zdecydowałem się na opcję przy remisie zwrot z uwagi na to, że kurs i tak jest soczysty a zawsze to jakieś zabezpieczenie wkładu. Najwyżej będę trochę żałować jak przy typie na Wisłę Płock jak wejdzie czysta dwójka.

Union Saint-Gilloise - Sporting de Charleroi 2 DNB @3.90, stawka: 100j

Union Saint-Gilloise - Sporting de Charleroi 2 @5.10, stawka: 100j
Union Saint-Gilloise - Sporting de Charleroi X2 @2.23, stawka: 100j
Union Saint-Gilloise - Sporting de Charleroi handicap azjatycki -1 Cherleroi @12.50, stawka: 50j
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
G 0

gubernator_nh

Gość
No heh .Nie chce nikogo przekonywać. Jak ktoś chce to zagra. Nie mam siły pisać analiz.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
No heh .Nie chce nikogo przekonywać. Jak ktoś chce to zagra. Nie mam siły pisać analiz.
W sumie to sie zgadzam z Gubernatorem,po co pisac analizę i podawać argumenty za czy przeciw,każdy musi sam zdecydować czy to grac czy nie a może w 2 stronę?
Zarzucił kolega typ i teraz każdy sam zadecyduje,ja osobiście idę grubo w ostatni typ po kursie 12,bo jak ma to wejść to wejdzie grubo 0-2,0-3,1-4,a jak nie to wogóle nie wygrają.To sa moje spostrzeżenia i moje pieniądze,ale lepiej jak nie wejdzie po takim kursie niz coś co ma np kurs1.5.
Powodzenia wszystkim bo w Bukchmacherce to tak jak w życiu....ciągle podejmujemy jakies decyzje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +171
G 0

gubernator_nh

Gość
Ja sobie jeszcze dokładkę zrobie i zagram handicap ten po @12. T trema11 jak napisaleś grubo to się uśmiechnąłem, ponieważ wiesz co będzie jak to wtopi. Zlinczują nas hehe
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Bardzo fajny typ biorąc pod uwagę terminarz i fakt, że we wtorek gospodarze zagrają jeden z najważniejszych meczów sezonu i faktycznie mogą dzisiaj odpuścić. Duży plus
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Cos czuje ze buki beda zaraz korygowac kursy jak tyle kase zostanie położonej na 2 ;P
Trzeba się spieszyć. Jak całe forum pogra i ludzie przeglądający niezalogowani 😆
Post automatycznie złączony:

Bardzo fajny typ biorąc pod uwagę terminarz i fakt, że we wtorek gospodarze zagrają jeden z najważniejszych meczów sezonu i faktycznie mogą dzisiaj odpuścić. Duży plus
Kolega podał jeden z argumentów, które ja ukryłem :) ,co dalej przemawia jeszcze za?
 
Do góry Bottom