>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Single i Duble

demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Witam! W okolicach godziny 17:00 postaram się coś wrzucić na późne popołudnie i wieczór. I tradycyjnie koło 23:30 coś na noc, bo AO się kończy niestety. Pozdrawiam! ;-)
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
#233 AKO
???? H. Kontinen/J. Peers - M. Polmans/A. Whittington 1 @1.25 ✅ 2-0
???? S. Williams - M. Lucic-Baroni 1 @1.12 ✅2-0
???? R. Federer - S. Wawrinka over 3.5 @1.40 ✅ 3-2
???? B. Bryan/M. Bryan - P. Carreno-Busta/G. Garcia-Lopez 1 @1.42 ✅ 2-0
AKO: 2.78
Stawka: 5/10
#234 AKO
???? B. Mattek-Sands/M. Bryan - E. Svitolina/C. Guccione 1 @1.23 ZWROT
???? C. Vandeweghe - V. Williams over 19.5 @1.45 ✅ 7-6 2-6 3-6 [30 gemów]
???? S. Williams - M. Lucic-Baroni (+4.5) 1 @1.55 ✅ 6-2 6-1 [12-6]
???? R. Federer - S. Wawrinka 1 @1.65 ✅ 3-2
AKO: 4.56
Stawka: 1/10
#234 AKO
???? T. Daniel - R. Quiroz 1 @1.30 ✅ 2-0
???? S. Sorribes Tormo - A. Sadikovic 2 @1.86 ✅ 0-2
???? L. Robson - Q. Lemoine 1 @1.50 ✅ 2-0
???? V. Millot - G. Andreozzi 1 @1.47 ✅ 2-1
AKO: 5.33
Stawka: 0.5/10
#235 AKO
:hokej: Grand Rapids - Iowa 1X @1.27 ⛔ 2-3
:hokej: Lehigh - Binghamton 1X @1.27 ✅ 7-2
:hokej: Ontario - Bakersfield 1X @1.29 ✅ 3-2
???? Cleveland - Sacramento 1 @1.15 ⛔
???? Charlotte - Golden State 2 @1.17 ✅
Stawka: 1.5/10
#233 ✅ 8.9j
#234 ✅ 2.71j
#235 ✅ 2.17j
#236 ⛔ 1.5j
#237 Kontra ⛔ 1.5j
ŁĄCZNIE: ✅ 10.78j
Wczorajszy dzień idzie w zapomnienie. Dzisiaj bardzo dobrze jak na razie. AO weszło tym razem dość spokojnie. Największe nerwy na meczu Federera z Wawrinką bo przy prowadzeniu tego pierwszego 2-0 już myślałem, że Stan dzisiaj gładko dostanie. Jednak się ogarnął i potem przy stanie 2-2 w pewnym momencie pogralem kontrę bo wiele wskazywało na to, że jednak Wawrinka wygra to spotkanie. Ostatecznie się udało, meczyk też bardzo fajny, więc jest dobrze. Jak na razie to dwa AKO na plus, jedno AKO na minus, a trzecie nadal w grze. Nie ma co narzekać. Dziękuję też osobom, które wczoraj mimo dość sromotnych porażek pisały do mnie, że wszystko jest okej itd. Dzisiaj za bardzo hokeja nie ma, więc nie będzie po południu za dużo do grania. Może skeję jakieś jedno AKO. Pozdrawiam! ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
#238 AKO
:hokej: Herlev - Gentofte 2 @1.30
:hokej: Brest - Lida 2 @1.42
:hokej: Białoruś U20 - Vitebsk 1 @1.14
:hokej: Vaxjo - Rogle 1 @1.35
AKO: 2.84
Stawka: 2/10
#239 AKO
:hokej: Linkopings - Skelleftea over 3.5 @1.27
:hokej: Jokerit - Ekaterinburg over 3.5 @1.25
:hokej: Din. Riga - Barys Astana over 4.5 @1.60
:hokej: Kongsvinger - Storhamar I tercja 2 @1.35
AKO: 3.43
Stawka: 1/10
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Mały OT: Jak znajdę chwilę to poodpisuję na zaległe wiadomości, ostatnio w życiu prywatnym troszkę się u mnie dzieje więc nie zawszę mam czas żeby jak najszybciej odpisywać na wszelkie pytania itd.
Chciałbym także napisać na szerszym forum takie moje przemyślenia. Mianowicie nie interesuje mnie czerpanie jakiegokolwiek zysku z tego tematu, czy z mojego typowania. Ten temat to jest taki mój &quot;pamiętnik&quot;, w którym sobie notuję co i jak gram. Nikogo nie namawiam i nie zachęcam do grania tego co sobie tutaj wypisuję. Każdy ma własny rozum i gra to co chce. Jeśli ktoś czasem skorzysta z jakichś moich typów to miło będzie otrzymać repkę. Nie przywiązuję do tego jakiejś większej wagi, ale skoro troszkę użytkowników pisze na PW miłe rzeczy, to myślę, że można w ten sposób dać mi taką &quot;forumową motywację&quot; ;). Na chwilę obecną nie ma innej możliwości żeby się ze mną kontaktować niż na forum (nie mam zastrzeżeń żeby ktoś pisał zarówno w temacie, jak i na PW). Na wiadomości odpisuję najszybciej jak umiem, choć wiadomo, że czasem są różne sytuacje życiowe. Mam również życie prywatne, więc myślę, że zrozumiałe jest to, że nie zamierzam spędzać całych dni na forum ???? . Chętnie wysłucham także propozycji typów innych użytkowników, czy opinii innych co do moich typów, w końcu moim zdaniem jednym z założeń wszelkiego rodzaju forów jest wzajemna pomoc. Życzę wszystkim wszystkiego najlepszego! Pozdrawiam! ;)
 
K 0

kielek1988

Użytkownik
Bardzo fajnie lecisz do przodu dozysz do celu realizuj go życzę powodzenia tez zlepiam Twoje typy trzymie kciuki jeszcze raz fajny z Ciebie chop ????
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dzięki za miłe słówka ;). Naprawdę jest mi bardzo miło. Generalnie nie polecam robić zlepek typów z różnych AKO. Wiadomo, że czasem wejdzie wszystko, ale ja staram się konstruować swoje kupony w dość głupi sposób. Mianowicie zawsze daje jedno AKO bardziej pewne, które stawkuję bardziej. Reszta zawsze ma wysoki kurs i jest to pewnego rodzaju eksperyment. Staram się łączyć bardziej pewne zdarzenia ze sobą oraz mniej pewne ze sobą itd. Tym sposobem często jest tak, że to pewne AKO rekompensuje to słabsze etc. Dochodzą mnie także słuchy, że dzisiaj niektórzy nie zdążyli pograć tenisa, a to wielka szkoda. Mój system też jest pewnego rodzaju głupi, bo z reguły po nocnym zwycięstwie później mogę sobie bardziej szaleć, oczywiście w granicach normy, bo mimo porażek popołudniowych zdarzeń i tak będę na plusie. Ci, którzy grają wybiórczo, to z reguły te popołudniowe AKO są swoistym być albo nie być i w razie porażek są na minusie. Dla przykładu: dzisiejsze kupony tenisowe dały mi 10j na plusie, więc nawet w razie porażek hokejowych kuponów, to i tak będe 6j na plus w ciągu dnia. Ci, którzy pograli AKO hokejowe będą tylko na minusie...W razie porażki dziennych AKO konstrukcja i stawkowanie kuponów popołudniowych jest troszkę inne bo obarczone większym ryzykiem. Oczywiście co kto gra, to jest kwestia indywidualna. Ja tylko napisałem swój punkt widzenia. Pozdrawiam! ;)
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
#238 AKO
:hokej: Herlev - Gentofte 2 @1.30 ✅ 0-3
:hokej: Brest - Lida 2 @1.42 ⛔ 3-3
:hokej: Białoruś U20 - Vitebsk 1 @1.14 ✅ 4-2
:hokej: Vaxjo - Rogle 1 @1.35 ✅ 4-2
AKO: 2.84
Stawka: 2/10

#239 AKO
:hokej: Linkopings - Skelleftea over 3.5 @1.27 ⛔ 3-0
:hokej: Jokerit - Ekaterinburg over 3.5 @1.25 ✅ 2-6
:hokej: Din. Riga - Barys Astana over 4.5 @1.60 ✅ 2-3
:hokej: Kongsvinger - Storhamar I tercja 2 @1.35 ✅ [1 tercja 0-2]
AKO: 3.43
Stawka: 1/10
#238 ⛔ 2j
#239 ⛔ 1j
ŁĄCZNIE: ⛔ 3j

No niestety nie udało się. Było bardzo blisko...Lida straciła bramkę grając w przewadzę, co się nie powinno zdarzyć z tak słabym zespołem. W konsekwencji 3-3. Linkopings - Skelleftea no cóż, 3-0, zabrakło jednej bramki, choć okazji było dużo. W końcówce jeszcze kara dla gospodarzy, ale goście przegrywając 0-3 nie mieli właściwie po co już atakować. Było blisko, nie udało się choć dzień ogólnie na duży plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Generalne podsumowanie dzisiejszego dnia. Jestem bardzo zadowolony, że AKO tenisowe - challengerowe weszło. Nie spodziewałem się szczerze mówiąc ???? .

#233 ✅ 8.9j
#234 ✅ 2.71j
#235 ✅ 2.17j
#236 ⛔ 1.5j
#237 Kontra ⛔ 1.5j
#238 ⛔ 2j
#239 ⛔ 1j
ŁĄCZNIE: ✅ 7.78j
 
grubypaczek 0

grubypaczek

Użytkownik
Cześć, śledzę twój temat od 2 tygodni i rzeczywiście tak jak zauważył kielek1988, świetny progres ! gratki !
Z ciekawości (dla osób o małym kapitale takich jak ja ;) ) policzyłem możliwy zarobek przy obstawianiu 100 zł na każde z możliwych ako, cofnąłem się do dnia 20-01-2017r. od #AKO196 do dziś #AKO235 przy skuteczności 45 % w te 6 dni szło wyciągnąć aż 4336-2000=2336 zł
myślę, że to świetny sposób na zbudowanie kapitału by potem obstawiać takimi samymi stawkami jak Demolka. Może kogoś z nowych osób to zachęci !! ++ (przy założeniu ze zamiast 1j stawiamy 10j zysk z 6 dni wynosił by aż 233,6j nic tylko całować w stopki &lt;3 )
 
mikis1995 50

mikis1995

Użytkownik
Cześć, śledzę twój temat od 2 tygodni i rzeczywiście tak jak zauważył kielek1988, świetny progres ! gratki !

Z ciekawości (dla osób o małym kapitale takich jak ja ;) ) policzyłem możliwy zarobek przy obstawianiu 100 zł na każde z możliwych ako, cofnąłem się do dnia 20-01-2017r. od #AKO196 do dziś #AKO235 przy skuteczności 45 % w te 6 dni szło wyciągnąć aż 4336-2000=2336 zł

myślę, że to świetny sposób na zbudowanie kapitału by potem obstawiać takimi samymi stawkami jak Demolka. Może kogoś z nowych osób to zachęci !! ++ (przy założeniu ze zamiast 1j stawiamy 10j zysk z 6 dni wynosił by aż 233,6j nic tylko całować w stopki &lt;3 )
Takie założenia prowadzą do bankructwa. Wszystko okej, ale co się dzieje przy passie 7 przegranych AKO, co miało ostatnio miejsce? Podliczałem niedawno najgorszą passę Demolki, to było 36j jakoś. Przy Twoim założeniu tracimy 360j = 36 000zł. Wszystko jest w porządku jeśli mamy odpowiedni budżet i gramy za około 5% budżetu. To jest droga to sukcesu ????

Demolka: wczoraj zagrałem niepełne AKO od Ciebie 3/4 i Ty miałeś na czerwono, ja na zielono, dziś zrobiłem mixa z 2 AKO jeden i znów mam zielono ???? Ogólnie dzięki za typy. Nie myślałeś o tym, żeby robić mixy z AKO? Np. stawiasz 3 AKO i 4 dodatkowe z pozbieranych typków. Często masz tak, że brakuje Ci np. 1 na zielono, żeby weszło AKO. Przemyśl sprawę. Ja tak pogram, przez kilka dni i dam znać jak idzie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Takie założenia prowadzą do bankructwa. Wszystko okej, ale co się dzieje przy passie 7 przegranych AKO, co miało ostatnio miejsce? Podliczałem niedawno najgorszą passę Demolki, to było 36j jakoś. Przy Twoim założeniu tracimy 360j = 36 000zł. Wszystko jest w porządku jeśli mamy odpowiedni budżet i gramy za około 5% budżetu. To jest droga to sukcesu ????
Demolka: wczoraj zagrałem niepełne AKO od Ciebie 3/4 i Ty miałeś na czerwono, ja na zielono, dziś zrobiłem mixa z 2 AKO jeden i znów mam zielono ???? Ogólnie dzięki za typy. Nie myślałeś o tym, żeby robić mixy z AKO? Np. stawiasz 3 AKO i 4 dodatkowe z pozbieranych typków. Często masz tak, że brakuje Ci np. 1 na zielono, żeby weszło AKO. Przemyśl sprawę. Ja tak pogram, przez kilka dni i dam znać jak idzie ????
Wiesz co? Wszystko jest kwestią wyciągnięcia odpowiednich wniosków. Jak już mówiłem, ten temat to są moje takie notatki. Człowiek uczy się całe życie, odnosi zwycięstwa, ponosi porażki, żeby później zarówno z tych zwycięstw, jak i porażek wyciągnąć odpowiednie wnioski. Na chwile obecną nie mam prawa narzekać, jest bardzo dobrze, gram głupim, ale przynoszącym profit systemem. Oczywiście, że myślałem nad różnymi modyfikacjami i jest to sprawa otwarta, więc możliwe, że za jakiś czas spróbuję coś pozmieniać.
Co do stawkowania, to jest to kwestia indywidualna, ale faktycznie najlepiej grać max za 5% budżetu. W ten sposób zawsze gramy bezpiecznie i nawet przy kiepskiej passie nie dojdziemy do bankructwa. Ja wyznaję zasadę, że lepiej do celu dochodzić małymi kroczkami, dlatego podczas trwania tego tematu nie postawiłem jeszcze nigdy więcej niż 100 zł na AKO.
Cieszę się bardzo, że udaje Ci się z moich typów dokonywać selekcji i że udaje się wygrywać. W pewnym sensie jest to też jedno z założeń tego tematu. Każdy przecież może przeczytać co mam do zaoferowania pod względem typów i wybrać co chce, a czego nie chce grać. Mnie cieszy, że nikt nie pluje jadem, każdy jak może to daje reputkę, i że ludzie piszą miłe słowa na PW. Pozdrawiam! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dzisiaj na noc nie ma absolutnie nic wartego uwagi, nie będę na siłę wymyślał miliona zdarzeń. Wybrałem jedno AKO za małą stawkę, bardziej for fun, dlatego nie polecam grania tego kuponu.

#240 AKO
???? A. Spears/J.S. Cabal - E. Svitolina/C. Guccione 1 @1.50
:hokej: New Jersey - Washington X2 @1.28
:hokej: Carolina - Los Angeles over 3.5 @1.25
AKO: 2.40
Stawka: 1/10
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
Dzisiaj na noc nie ma absolutnie nic wartego uwagi, nie będę na siłę wymyślał miliona zdarzeń. Wybrałem jedno AKO za małą stawkę, bardziej for fun, dlatego nie polecam grania tego kuponu.
#240 AKO
???? A. Spears/J.S. Cabal - E. Svitolina/C. Guccione 1 @1.50 ✅ 2-0
:hokej: New Jersey - Washington X2 @1.28 ✅ 2-5
:hokej: Carolina - Los Angeles over 3.5 @1.25 ⛔ 0-3
AKO: 2.40
Stawka: 1/10
#240 ⛔ 1j
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
#241 AKO Na Szybko
???? T. Smitkova - L. Brouleau 1 @1.27
???? T. Gabashvili - M. Bourgue 1 @1.67
???? A. Rublev - D.H. Lee 1 @1.36
???? U. Ignatik - P.H. Mathieu 2 @1.66
AKO: 4.79
Stawka: 1/10
 
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
#243 AKO FOR FUN
:hokej: Eisbaren - Munchen 2 @2.15
:hokej: Polonia - Cracovia 2 @1.50
:hokej: Nitra - Zvolen 1 @1.50
:hokej: Strasbourg - Grenoble 2 @1.60
:hokej: Karlovy Vary - Mountfield 2 @1.90
AKO: 14.71
Stawka: 0.5/10
#244 AKO
:hokej: Fevervar - Lublana (łącznie z dogr/karn.) 1 @1.15
:hokej: Kazan - Novokuzneck 1 @1.25
:hokej: Vienna - Bozen 1X @1.23
:hokej: Bystrzyca - Mikulas 1 @1.30
:hokej: BIK - Mora over 3.5 @1.20
AKO: 2.76
Stawka: 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
demolka6 514

demolka6

Użytkownik
W tym niemieckim hokeju to zawsze tyle bramek czy teraz taka kolejka się udała?
Jest to liga dość overowa, ale zdarzają się kolejki gdzie nic nie pada. Z reguły kursy na over 3.5 w niemieckiej lidze oscylują w granicach 1.15-1.20.
 
Do góry Bottom