>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Skąd biorą kursy

V 0

vander1989

Użytkownik
Witam!
Skąd strony Typu surebet finder posiadają bazę kursów? można się gdzieś pod taką bazę podczepić? Jeśli sami sobie zapewniają takie kursy to w jaki sposób?
 
rrobcioo 31

rrobcioo

Użytkownik
Prawdopodobnie mają oni podpisane porozumienie z bukmacherami, na mocy którego uzyskują takie dane w zamian propagując bądź reklamując firmy bukmacherskie co w praktyce przekłada się na zwiększanie liczby klientów.

Opcja druga to prawdopodobny obowiązek raportowania kursów przez bukmacherów, jakiejś niezależnej organizacji sprawującej kontrolę nad ich działaniami. Ta organizacja z kolei udostępnia te dane serwisom informacyjnym w celu podtrzymania przejrzystości działań buków.

Jak jest naprawdę - nie wiem. To są tylko moje przypuszczenia. Co do drugiej części Twojego pytania, to taka możliwość jest wysoce mało prawdopodobna.
 
M 135

mhm

Użytkownik
jest tez mozliwosc napisania skryptu sledzacego kursy ale bardziej prawdopodobne jest to ze bukmacher sam pisze tak kod zeby mozna bylo latwo takie strony robic.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
jest tez mozliwosc napisania skryptu sledzacego kursy ale bardziej prawdopodobne jest to ze bukmacher sam pisze tak kod zeby mozna bylo latwo takie strony robic.
To jest najbardziej prawidłowa odpowiedź.
Niektórzy bukmacherzy - wręcz odwrotnie - specjalnie zmieniają tak swoje strony aby softy śledzące ruchy kursów nie mogły tego skutecznie wyłapać.
a jakie znacie strony z SB?
Sure Bets
W temacie jest ponad 320 postów - często padało to pytanie, poszukaj.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Kursy
Panowie poszukuje Archiwalnych Kursów na mecze pilki noznej z przedzialu kursowego 1.7-2.30. Najlepiej ostatnie 3 sezony. Równiez interesuja mnie archiwalne kursy na DW 2:2, 3:2, 3:3, 4:3 . Wiec czy sa jakies szanse na dotarcie do takich danych ??? czy to sa bardziej kolekcjonerskie archiwa ??? Dzieki za kazda info.
 
szymi12 33

szymi12

Użytkownik
Archiwalne kursy podzielone według wysokości? Nie kojarzę nic takiego.
Sa sa i dziela sie na pomiedzy 1.2-1.7 i dalej ... ale dzieki za stronke z reszta sobie dam rade . Dzieki.

// k:
Cieszę się, że jest tam taka opcja ????
 
Do góry Bottom