>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Skąd pobierać dane statystyczne ? Import do Excel'a

chomorzech 42

chomorzech

Użytkownik
Witam , zbyt dużo czasu zajmuje mi analiza spotkań i wpadłem na pomysł by dane do arkusza w którym mam napisany model analityczny wgrywały się automatycznie. Sam Import nie jest problemem, gorzej z uzyskaniem czystego arkusza z aktualnymi danymi. Poniżej to co bym potrzebował.
1)&quot;Czysty&quot; Arkusz w którym będą wymienione:
- &quot;Nazwa spotkania&quot; - kto gra&quot;,
- 20 ostatnich meczy gospodarza (bez podziału na mecz u siebie i na wyjeździe, z podziałem na mecz u siebie i na wyjeździe).
-5 ostatnich meczy head-to-head (również podział na mecz u siebie i na wyjeździe oraz brak tego podziału)
i to w zasadzie tyle.
Obecnie korzystam z flashscore.pl . Tam te wszystkie informacje są.
Pewnie, że mogę kogoś zatrudnić ,bo to robota dla każdego (spisywanie statystyk do mojego modelu w excelu ), ale po pierwsze nie mam nikogo zaufanego, po drugie łatwo o pomyłkę przy dużej ilości spotkań.
Jedyne czego potrzebuje to jakoś zgrać dane mi potrzebne w tej samej formie do pustego arkusza i model sam zaciągnie sobie te dane. Obecnie muszę wejść myszką w dane spotkanie , otworzyć kolejną zakładkę i kolejną itp. Excel tego nie wykona nigdy. Potrzebna jest jedna, długa strona www w której są dostępne te informacje bez żadnego dalszego wchodzenia w linki lub jakiś program do analiz sportowych który wypluje dane mi potrzebne do czystego arkusza excela. Ważne by dane zgrywały się w ten sam sposób każdego dnia.
Ktoś wie skąd mogę pobierać takie dane z automatu?
 
Do góry Bottom